resolut' Blog

Sraz TH JIH 2015

Příspěvek od resolut , v Žirovnice, Srazy, Setkání 13-February 2023 - - - - - - · 471 Zobrazení
jiznicechy, vysocina, Zirovnice a 2 více...
Sraz TH JIH 2015 Jelikož velmi dlouho nakoukávám do této sekce blogů a nic se zde neděje, což mne celkem mrzí, začnu zde pro inspiraci přidávat alespoň nějaké vzpomínky na společně strávené chvíle s (nejen) jihočeskou bandou světlokomorníků. Třeba mi to vydrží a možná někoho dalšího i motivuji k něčemu podobnému.
Jako první příspěvek na blog jsem vybral jednodenní setkání u nás v Žirovnici s kamarády směrem od Tábora. Dorazili Miloš Luigi, Luboš LuzJi, Ondra Calon, Fanda Bratr, Tom Kontakt a Honza Nimrod. Tomáš na nás vybalil svou opečovávanou Kufu 8x10", kterou jsem mu někteří (já určitě) záviděli :) Stejně tak Honza předvedl svůj podomácku vytvořený velkoformát. Po gulášové polévce jsme vyrazili na túru po okolí Žirovnice a připojila se k nám ještě má kamarádka Hanka V., která v tu dobu též začínala prohánět kinofilmy svou zrcadlovkou. Už ani nevím, jak a kde jsme se toulali, z fotek poznávám pouze vypuštěný rybník Puleček. Jako vždy to bylo příjemné setkání, které je potřeba opakovat dle možností co nejčastěji ;) Tak snad letos opět na viděnou!

Přiložené miniatury

• Přiložené obrázky