Přejít na obsah
- - - - -

Modrý důl

Modrý důl Luční hora

Modrý důl

Pro magnolisty, tohle je tvar původní magnolí kazety. Fomapan 100, pyro HD, uhlotisk


  • 0

  Papír na uhlotisk máš doma vyrobený ? Prozradíš recept ?

   • 0

  Tak nevím, jakej papír přesně myslíš, ale dělám si všechno sám. Návodů najdeš na webu milion, třeba TADY . Podle mě nemá cenu moc sem psát různý recepty. Každýmu to pod rukama funguje jinak. Spíš, jestli to někdo ještě dělá, tak si vyměnit zkušenostě/nápady. 

   

  Jinak samzořejmě ta fotka naživo vypadá daleko líp a to rozlišení je neuvěřitelný, koukni hlavně na ty výřezy ZDE

   

  Momentálně netuším, kde sehnat papír Yupo v nějakym pro mě přijatelnym množství (potřebuju pár listů, ne tunovou roli)...

   • 0

  Ty detaily jsou výborné, máš to evidentně zmáknuté. Ale ten motiv mě moc neoslovil, přijde mi to takové prázdné, chalupa vpravo useknutá...

   • 0

  JJ, motiv je napůl studijní, ale je pro majitele tej prostřední chalupy a bude z ní mít radost. Chtěl sem tam mít i tu rolbu a taky tu kamenou podezdívku u tej useknutej chalupy. A zkoumal sem záběr belaru... respektive kdybych šel dál, tak tam ty kamínky nebudou a to mi přišlo škoda a taky ten kopec na kterym sem stál mi nevhodně klesal pod nohama... ale jo, není to žádný superumění z tohohle hlediska, vim to.

   

  Dal sem to sem proto, že moc uhlotisků sem tu neviděl a že sem chtěl ukázat, jak vypadá obrázek z magnolí kazety, ježto sem s někým na tohle téma měl řeč.

   

  Ale už mám vymyšlenou opravdickou fotku Luční hory - nejkrásnějšího a nejmagičtějšího kopce v Krkonoších :-)

   • 0

  Tak to držím palce a těším se aspoň na sken:-).

   • 0