Přejít na obsah


Fotka

Převod fóra na novější systém


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
351 odpovědí na toto téma

#1 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 20 January 2012 - 16:04:37

Ahoj,

tento víkend proběhne převod fóra temnakomora.cz na nový systém fóra.

Nedoufám, že přechod proběhne hladce. Stávající data zůstanou zachována, ale nejsem schopen zajistit převod příspěvků které přibudou po dobu prací. Takže mohu buď fórum zablokovat nebo to nechám běžet s tím, že závažné příspěvky si raději nechte na pondělí.

Od pondělí bude určitě spousta nových problémů které budu průběžně řešit a zároveň vás budu seznamovat s novinkami které to přinese.

Namátkou to budou lepší uživatelské galerie, přístup z mobilních zařízení, možnosti "soukromých" vláken. Například pro jednotlivé fotokluby atpd. Dále lepší správu obsahu pro moderátory, podporu udělování "banů" ale i možnost přehledné organizace hromadných nákupů atpd.

PS: a automatický systém předplatného což uvítají všichni kdo poznali jak dlouho mě trvá než se dostanu k výpisu :-)
S pozdravem taz
  • 0

#2 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 20 January 2012 - 16:12:16

jsi hvězda! :-)
  • 0

#3 Mišiší

Mišiší

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 58 příspěvků(y)
  • LocationKrkonoše
Reputace: 5

Publikováno 20 January 2012 - 16:15:50

A jsme u toho! Ve vláknu "ubývající platící členové" se řeší co zlepšit a už je to tady !!!!

To spooky: tak přeci se něco děje !!! :-)
  • 0

#4 Fill

Fill

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 264 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 125

Publikováno 20 January 2012 - 16:24:48

Ohóó, to jsou teda zprávy, už se těším.
Pro co nejhladší průběh jsem pro zablokování na dobu nutnou k převodu, případní závisláci si aspoň udělají představu o závažnosti své závislosti na TK.cz :-)
  • 0

#5 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 20 January 2012 - 16:28:36

A jsme u toho! Ve vláknu "ubývající platící členové" se řeší co zlepšit a už je to tady !!!!

To spooky: tak přeci se něco děje !!! :-)


Tak tohle mám přípravené už pár měsíců akorát dosavadní testy nedopadli zrovna dobře. Takže tento víkend mám pomocníka a zkusíme to naostro.

Takže jdu ZÁLOHOVAT!
  • 0

#6 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 20 January 2012 - 16:30:56

Ohóó, to jsou teda zprávy, už se těším.
Pro co nejhladší průběh jsem pro zablokování na dobu nutnou k převodu, případní závisláci si aspoň udělají představu o závažnosti své závislosti na TK.cz :-)


hohóóó, má být pěkně, nebudeme pindat a půjdeme fotit!
  • 0

#7 Mišiší

Mišiší

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 58 příspěvků(y)
  • LocationKrkonoše
Reputace: 5

Publikováno 20 January 2012 - 16:38:27

A jsme u toho! Ve vláknu "ubývající platící členové" se řeší co zlepšit a už je to tady !!!!

To spooky: tak přeci se něco děje !!! :-)


Tak tohle mám přípravené už pár měsíců akorát dosavadní testy nedopadli zrovna dobře. Takže tento víkend mám pomocníka a zkusíme to naostro.

Takže jdu ZÁLOHOVAT!


Zálohování zdar a hladkému náběhu inovovaného fóra zvlášť!
  • 0

#8 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 238

Publikováno 20 January 2012 - 17:53:48

Držím palce, ať se zadaří. To jsou dobré zprávy. Moc díky.
  • 1

#9 jakub.jira

jakub.jira

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 846 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 112

Publikováno 20 January 2012 - 18:05:02

díky, přístup z mobilu byl trochu problematickej, tak snad to půjde dobře:)

držím palce, ať to všechno dobře dopadne a po tichým (a samozřejmě focením stráveným) víkendu se tu sejdeme v novým:)
  • 0

#10 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 23 January 2012 - 18:29:20

ty bany je celkem prča, jsem zjistil, vidím šipečku dolů a v domění že mě to posune na konec stránky najednou vedle se objeví -1 :-) , odpuste neznalému
  • 1

#11 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 23 January 2012 - 18:45:44

už si mám ten profil vyplnit nebo se to ještě znova celé smaže?
myslím že to je informace pro všechny, ať to neděláme zbytečně
  • -2

#12 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 23 January 2012 - 18:48:10

už si mám ten profil vyplnit nebo se to ještě znova celé smaže?
myslím že to je informace pro všechny, ať to neděláme zbytečně

vyplň si to, když se to smaže je to práce na minutu
  • 0

#13 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 23 January 2012 - 19:03:50

ty bany je celkem prča, jsem zjistil, vidím šipečku dolů a v domění že mě to posune na konec stránky najednou vedle se objeví -1 :-) , odpuste neznalému



já už mam taky -1 :-) tak už oba víme, na co to je
  • 0

#14 Slavomir

Slavomir

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 150 příspěvků(y)
  • LocationHandlová
Reputace: 3

Publikováno 23 January 2012 - 19:26:30

Chcem len pogratulovať k prechodu na nový systém fóra, viem ake je to náročné :-) Páči sa mi to a prajem bezproblémový beh :-)
  • 0

#15 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 23 January 2012 - 19:44:27

Snažil jsem se dostat zpět ty avatary pro všechny, ale nepodařilo se. Že se v tom už nebudu hrabat neslíbím. Na Avatary kašlu, stejně sem jdou nahrát větší obrázky. Ale ještě budu experimentovat se zprávama.

Příspěvky jsou importovane už úplně všechny. K tomu hledání snad jen tolik, že - je mínus, zřejmě to funguje tak, že AB-CD hledá výraz AB aniž by obsahoval CD. Zkoušel jsem tu vývojku co hledal tilberien bez mínus a našla se.
  • 0

#16 xMilda

xMilda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 272 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 93

Publikováno 23 January 2012 - 19:47:04

vypadá to dobře...mouchy se vychytají za pochodu. díky!
  • 0

#17 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 23 January 2012 - 19:50:49

Tazi ogaro, já v tym jaksi tápu, si z teho volaaký zmetěný a nevím co dál se životem. Byl by moc veliký problém tu úvodní stránku dal v češtině, jako, že bys to udělal pro mne, pro blba ze ž-ti třídama základky? Prosím, já sa na ty englické zmjatiny jaksi nemožu ani podívat. Dík.
  • 1

#18 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 23 January 2012 - 19:51:54

ty bany je celkem prča, jsem zjistil, vidím šipečku dolů a v domění že mě to posune na konec stránky najednou vedle se objeví -1 :-) , odpuste neznalému

já už mam taky -1 :-) tak už oba víme, na co to je

já už mám -2 :-)
  • 1

#19 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 23 January 2012 - 19:51:58

Tazi ogaro, já v tym jaksi tápu, si z teho volaaký zmetěný a nevím co dál se životem. Byl by moc veliký problém tu úvodní stránku dal v češtině, jako, že bys to udělal pro mne, pro blba ze ž-ti třídama základky? Prosím, já sa na ty englické zmjatiny jaksi nemožu ani podívat. Dík.


Krakene milerád, ale těch pár slov v angličtině budeš muset ještě chvilku přežít.
  • -1

#20 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 23 January 2012 - 19:53:21


Krakene milerád, ale těch pár slov v angličtině budeš muset ještě chvilku přežít.


Děkuju ogaro, já sa bojím cokoliv zmáčknút, abych zasejc neco nezkurvíl. Díky.
  • 1

#21 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 23 January 2012 - 19:54:53


Děkuju ogaro, já sa bojím cokoliv zmáčknút, abych zasejc neco nezkurvíl. Díky.


Krakene nemáš dostatek práv aby jsi mohl něco zkurvit, od toho jsem tu já :D
  • 1

#22 Leo

Leo

    Nováček

  • Předplatitel
  • 85 příspěvků(y)
  • LocationOlomouc
Reputace: 15

Publikováno 23 January 2012 - 20:02:30

Ahoj, je to jiný - divný, zmatený, ale aspoň jdu radši rozbalit zvětšovák.
  • 0

#23 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 23 January 2012 - 20:02:52


Krakene nemáš dostatek práv aby jsi mohl něco zkurvit, od toho jsem tu já :D


Aspoň sa ta hrůza može na nekeho snést, obět tedy máme :D
  • 2

#24 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 23 January 2012 - 20:42:00

Ahoj, je to jiný - divný, zmatený, ale aspoň jdu radši rozbalit zvětšovák.

Kdybych nemusel hlídat mladýho, tak tam jsem už asi hodinu. Zatopeno v procesoru jest. Jen odemknout.
Tazi, Tazi, co nám to děláš. :D
  • -1

#25 Fill

Fill

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 264 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 125

Publikováno 23 January 2012 - 20:49:52

Když najedu myší na jméno uživatele u nějakého postu, zobrazí se stručné infookénko, kde se může člověk dočíst mimojiné i to, co zrovna daný uživatel TK dělá, například "Zobrazuji hlavní stránku". Nepřipadá vám to směšné?

A pak jedna minidrobnost: V nastavení profilu, v záložce Spravovat ignorované uživatele je nahoře checkbox s nápisem "Ignorovat všechny podpisi při čtení témat"
  • 0

#26 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 23 January 2012 - 20:52:02

Když najedu myší na jméno uživatele u nějakého postu, zobrazí se stručné infookénko, kde se může člověk dočíst mimojiné i to, co zrovna daný uživatel TK dělá, například "Zobrazuji hlavní stránku". Nepřipadá vám to směšné?

A pak jedna minidrobnost: V nastavení profilu, v záložce Spravovat ignorované uživatele je nahoře checkbox s nápisem "Ignorovat všechny podpisi při čtení témat"


Dík za upozornění. Už jsem to našel a opravil.
  • 0

#27 MarV

MarV

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 343 příspěvků(y)
  • LocationMater urbium
Reputace: 38

Publikováno 23 January 2012 - 20:56:11

K tomu hledání snad jen tolik, že - je mínus, zřejmě to funguje tak, že AB-CD hledá výraz AB aniž by obsahoval CD. Zkoušel jsem tu vývojku co hledal tilberien bez mínus a našla se.

To je ta programátorská (matematická) logika :D A původní programátor je nejspíš na sebe celej hrdej, jakou krásnou funkci napsal. Co si tak matně vzpomínám, takhle totiž hledání psaný v php samo nefunguje...
Možná by stálo za úvahu zkusit přeložit (případně stvořit) nějakej základní manuál pro nově příchozí - tzn. momentálně pro nás všecky :D [Viz např. tohle nebo ta +/-1 věc.]
  • 0

#28 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 23 January 2012 - 20:57:30

To je ta programátorská (matematická) logika :D A původní programátor je nejspíš na sebe celej hrdej, jakou krásnou funkci napsal. Co si tak matně vzpomínám, takhle totiž hledání psaný v php samo nefunguje...
Možná by stálo za úvahu zkusit přeložit (případně stvořit) nějakej základní manuál pro nově příchozí - tzn. momentálně pro nás všecky :D [Viz např. tohle nebo ta +/-1 věc.]


Skvělý nápad, teď ještě najít dobrovolníka co se toho ujme.
  • 0

#29 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3,570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 23 January 2012 - 21:04:20

jenom jeden takovej hodně akutní detail.

bylo by možný aby mě to z okna "Nejnovějších příspěvků" hodilo rovnou na konec a ne na začátek tématu (podobně jak to dělá kulička v seznamu témat)? Proklikávání se z první stránky hrozně zdržuje.
  • 1

#30 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 23 January 2012 - 21:06:33

jenom jeden takovej hodně akutní detail.

bylo by možný aby mě to z okna "Nejnovějších příspěvků" hodilo rovnou na konec a ne na začátek tématu (podobně jak to dělá kulička v seznamu témat)? Proklikávání se z první stránky hrozně zdržuje.


Možné to není, ten widget počítá s řazením od nejnovějšího po nejstarší které mám osobně radši, ale stará TK to měla obráceně, tak jsem to obrátil i tady. Až budu mít chuť a čas pohrabu se v tom zdrojáku zda s tím nejde něco udělat.
  • 0

#31 brkoslav01

brkoslav01

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 175 příspěvků(y)
  • LocationŠumava
Reputace: 88

Publikováno 23 January 2012 - 21:08:30

mě štve že když si chci zobrazit novej příspěvek tak mi to otevře téma ale musím se proklikat až na konec, chtělo by dát nejnovější na začátek nebo aby se to otevřelo na poslední stránce
  • -3

#32 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 23 January 2012 - 21:15:53

mě štve že když si chci zobrazit novej příspěvek tak mi to otevře téma ale musím se proklikat až na konec, chtělo by dát nejnovější na začátek nebo aby se to otevřelo na poslední stránce


Alespoň čtěte co se tu řeší, tohle psal o dva příspěvky dozadu jenda1250
  • 0

#33 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 23 January 2012 - 21:18:43

Snažil jsem se dostat zpět ty avatary pro všechny, ale nepodařilo se. Že se v tom už nebudu hrabat neslíbím. Na Avatary kašlu, stejně sem jdou nahrát větší obrázky. Ale ještě budu experimentovat se zprávama.

Příspěvky jsou importovane už úplně všechny. K tomu hledání snad jen tolik, že - je mínus, zřejmě to funguje tak, že AB-CD hledá výraz AB aniž by obsahoval CD. Zkoušel jsem tu vývojku co hledal tilberien bez mínus a našla se.

Sem asi blbej, ale i když to zkusím podle Tebe, tak mi to nenajde požadovaný vlákno. Zkus to, prosím znova případně mě nakopni, či vykopni, ale hledání stále nefachá a IMHO je to v současné době to nejdůležitější. Je tady spousta naprosto unikátních informací a je smutné, že se k nim nedá rozumně dostat. Stále začátečníky nabádáme k tomu, aby nejprve hledali, ale v současné podobě to dost dobře nejde. Staré vyhledávání toho našlo kvanta, ale to nové je druhý extrém .

Další příklad -třeba si matně pamatuji vlákno Rodinal s kys. askorbovou, zkusím do vyhledávače zadat Rodinal a sice mi najde 71 příspěvků ,ale zdaleka to nejsou všechny výskyty tohoto slova. A mnou hledané vlákno http://www.temnakomo...askorban-sodny/ tam bohužel není. Možná je chyba v mém prohlížeči - Chrome na XP nebo nechápu filozofii současného vyhledávání.

Díky. Prosím o odpuštění mýho rejpání, ale mě osobně ta změna fóra docela rozhodila. Zatím jsem nenašel žádné pozitivum a mrzí mě, že se s námi jedná jako s malými dětmi. Takovéhlemu kroku měla IMHO předcházet nějaká širší debata a ne direktivní šlus a nazdar. Asi sem už starej. :D
  • 3

#34 MrB14ck

MrB14ck

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 570 příspěvků(y)
  • LocationChotěšov (PJ)
Reputace: 119

Publikováno 23 January 2012 - 21:18:50

já mám jenom takovou malou připomínku - v profilu v posledních příspěvcích uživatele se mi zobrazují první, ale žít s tím můžu... :D
  • -1

#35 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 23 January 2012 - 21:18:56

už si mám ten profil vyplnit nebo se to ještě znova celé smaže?
myslím že to je informace pro všechny, ať to neděláme zbytečně


ypresu měli by ti fungovat animované gify, zkus to pls.
  • 0

#36 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 23 January 2012 - 21:20:51

já mám jenom takovou malou připomínku - v profilu v posledních příspěvcích uživatele se mi zobrazují první, ale žít s tím můžu... :D


Myslíš, že se ti zobrazují příspěvky od nejnovějšího k nejstaršímu? Tak by to mohlo být i na fóru, ale jak jsem spal stará TK to měla opačně. Tak proto jsem to otočil.
  • 0

#37 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 23 January 2012 - 21:22:14

jenom jeden takovej hodně akutní detail.

bylo by možný aby mě to z okna "Nejnovějších příspěvků" hodilo rovnou na konec a ne na začátek tématu (podobně jak to dělá kulička v seznamu témat)? Proklikávání se z první stránky hrozně zdržuje.

tím puntíkem co je vedle názvu tématu se jde na nejstarší nečtený - tam kdes to naposledy četl
nebo možnost je kliknout na datum pod jménem podledního příspěvku hodí to úplně na konec vlákna
  • 1

#38 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 23 January 2012 - 21:30:34

Sem asi blbej, ale i když to zkusím podle Tebe, tak mi to nenajde požadovaný vlákno. Zkus to, prosím znova případně mě nakopni, či vykopni, ale hledání stále nefachá a IMHO je to v současné době to nejdůležitější. Je tady spousta naprosto unikátních informací a je smutné, že se k nim nedá rozumně dostat. Stále začátečníky nabádáme k tomu, aby nejprve hledali, ale v současné podobě to dost dobře nejde. Staré vyhledávání toho našlo kvanta, ale to nové je druhý extrém .

Další příklad -třeba si matně pamatuji vlákno Rodinal s kys. askorbovou, zkusím do vyhledávače zadat Rodinal a sice mi najde 71 příspěvků ,ale zdaleka to nejsou všechny výskyty tohoto slova. A mnou hledané vlákno http://www.temnakomo...askorban-sodny/ tam bohužel není. Možná je chyba v mém prohlížeči - Chrome na XP nebo nechápu filozofii současného vyhledávání.

Díky. Prosím o odpuštění mýho rejpání, ale mě osobně ta změna fóra docela rozhodila. Zatím jsem nenašel žádné pozitivum a mrzí mě, že se s námi jedná jako s malými dětmi. Takovéhlemu kroku měla IMHO předcházet nějaká širší debata a ne direktivní šlus a nazdar. Asi sem už starej. :D


Že bude změna jsem tu hlásil rok dopředu :D Hádej kolik lidí se vyjádřilo případně nabídlo pomocnou ruku.

Teď jdu mrknout na to vyhledávání.

K tomu rejpání je dobrý si uvědomit, že na tom dělám od pátku včetně dneška kdy jsem měl pracovat a DPHčko nakrku, takže na rejpání možná brzy nebudu reagovat s humorem. :)
  • 0

#39 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 23 January 2012 - 21:34:18

Když nechám vyhledat například askorban najde mě to i to vlákno o které ti jde i to nové ve kterém ten odkaz zmiňuješ. Je možné, že to hledá jinak ale nevím kde je problém. Neb to hledá a všechno najde.
  • 0

#40 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 23 January 2012 - 21:43:40

Staré fotografie které jste přikládali k příspěvkům už jsou tu také.
  • 0

#41 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3,570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 23 January 2012 - 21:43:51

tím puntíkem co je vedle názvu tématu se jde na nejstarší nečtený - tam kdes to naposledy četl
nebo možnost je kliknout na datum pod jménem podledního příspěvku hodí to úplně na konec vlákna


mě by to vyhovovalo. Kdyby třeba ta kulička byla i u těch "Latest posts"... myslím že by to povzbudilo nejednoho uživatele...
  • 0

#42 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 23 January 2012 - 21:49:33


ypresu měli by ti fungovat animované gify, zkus to pls.

jak vidíš, tak jdou, ale bohužel toho gifáka mám moc malého a teď vypadá rozplizle...

jinak kosmetické poznámky:
* ten systém citací je pěkně naprd - cituje to jenom jeden post a když chci mít i kontext, tak musím předešlé věci dokopírovat "do kódu"
* jo a popis citace je v neutru což vypadá občas docela směšně (ikdyž ono to má možná spojitost s nevyplněným pohlavím v profilu)
  • 0

#43 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 23 January 2012 - 21:57:41

jak vidíš, tak jdou, ale bohužel toho gifáka mám moc malého a teď vypadá rozplizle...

jinak kosmetické poznámky:
* ten systém citací je pěkně naprd - cituje to jenom jeden post a když chci mít i kontext, tak musím předešlé věci dokopírovat "do kódu"
* jo a popis citace je v neutru což vypadá občas docela směšně (ikdyž ono to má možná spojitost s nevyplněným pohlavím v profilu)


Na citace se podívám s tím neutrem v tuhle chvíli nic neudělám, podle mě to nemá spojitost s nevyplněným pohlavím. V databázi je jen jeden string a ten týpek co dělal překlad přeložil jako "řeklo" což můžu změnit ale na co? "řekl"?. Ale souhlasím, že je to divný a do budoucna stím doufám něco udělám. Teď mě některé věci pálí víc.
  • 0

#44 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 23 January 2012 - 21:59:47

říkám že je to kosmetika :D
  • 0

#45 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 23 January 2012 - 22:03:02


jak vidíš, tak jdou, ale bohužel toho gifáka mám moc malého a teď vypadá rozplizle...

jinak kosmetické poznámky:
* ten systém citací je pěkně naprd - cituje to jenom jeden post a když chci mít i kontext, tak musím předešlé věci dokopírovat "do kódu"
* jo a popis citace je v neutru což vypadá občas docela směšně (ikdyž ono to má možná spojitost s nevyplněným pohlavím v profilu)


Na citace se podívám s tím neutrem v tuhle chvíli nic neudělám, podle mě to nemá spojitost s nevyplněným pohlavím. V databázi je jen jeden string a ten týpek co dělal překlad přeložil jako "řeklo" což můžu změnit ale na co? "řekl"?. Ale souhlasím, že je to divný a do budoucna stím doufám něco udělám. Teď mě některé věci pálí víc.


Jak vidíš systém citací a fórum není naprd, ale jelikož jsi během roku příprav nepředal seznam požadavků musím tvé připomínky dodělávat teď na písknutí.
  • 0

#46 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3,570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 23 January 2012 - 22:06:03


jak vidíš, tak jdou, ale bohužel toho gifáka mám moc malého a teď vypadá rozplizle...

jinak kosmetické poznámky:
* ten systém citací je pěkně naprd - cituje to jenom jeden post a když chci mít i kontext, tak musím předešlé věci dokopírovat "do kódu"
* jo a popis citace je v neutru což vypadá občas docela směšně (ikdyž ono to má možná spojitost s nevyplněným pohlavím v profilu)


Na citace se podívám s tím neutrem v tuhle chvíli nic neudělám, podle mě to nemá spojitost s nevyplněným pohlavím. V databázi je jen jeden string a ten týpek co dělal překlad přeložil jako "řeklo" což můžu změnit ale na co? "řekl"?. Ale souhlasím, že je to divný a do budoucna stím doufám něco udělám. Teď mě některé věci pálí víc.



no a co třeba to sloveso vypustit úplně, stejně jako datum? Stejně se reaguje většinou na předchozí komentář...

Protože v jednoduchosti je krása :D
  • 0

#47 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 23 January 2012 - 22:10:12

děkuju

ale:
a) říkals ať se v tom vrtám (což mne baví :D )
:D jsem já ani nikdo jiný nemohl vědět co to bude a nebude umět

takže mám se v tom vrtat a nadhazovat připomínky? jako to nejsou požadavky, spíš poznámky co kde najdu a nenajdu a ty na to buď reflektuj nebo ne - do fóra to píšu aby se k tomu třeba i někdo jiný vyjádřil (třeba že má poznámka je zcestná, což se mi ojediněle také stává)

mimochodem moje odebrání práv je dočasné nebo trvalé? teda ne že bych po nich toužil jak malé děcko, ale docela mne to moderování bavilo a chtěl bych vědět na čem jsem nebo spíš momentálně nejsem

no nic, jdu se učit strukturu StB v 70.letech (zítra mám zkoušku z "Vyrovnání se s minulostí" - ano je to blbý název pro předmět)
  • 0

#48 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 238

Publikováno 23 January 2012 - 22:11:50

Tazi, moc děkuji za to co děláš. Ono jsou vždy vidět nejvíce ty věci, co nefungují dobře a těžko se pro dost lidí zvyká na novinky. Ale ono se to nakonec poddá.

Já v tom vidím už tu budoucnost, že se bude moci toto fórum rozvíjet, jen je to strašná práce to teď dát do kupy po tom převodu, a aby to vyhovovalo všem. (to se asi nikdy nepodaří, protože co člověk to jiný názor a jiné potřeby).

Když jsme přišli v práci na jiný systém záznamů a přešli na nový program, tak trvalo dost dlouho než si někteří pracovníci zvykli, teď, když hrozí, že nebudeme moci mít na provoz tohoto programu peníze, tak se zase všichni hrozí, co bychom dělali, kdybychom ho neměli.
  • 1

#49 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 24 January 2012 - 06:33:51

Tazi, moc děkuji za to co děláš. Ono jsou vždy vidět nejvíce ty věci, co nefungují dobře a těžko se pro dost lidí zvyká na novinky. Ale ono se to nakonec poddá.

Já v tom vidím už tu budoucnost, že se bude moci toto fórum rozvíjet, jen je to strašná práce to teď dát do kupy po tom převodu, a aby to vyhovovalo všem. (to se asi nikdy nepodaří, protože co člověk to jiný názor a jiné potřeby).

Když jsme přišli v práci na jiný systém záznamů a přešli na nový program, tak trvalo dost dlouho než si někteří pracovníci zvykli, teď, když hrozí, že nebudeme moci mít na provoz tohoto programu peníze, tak se zase všichni hrozí, co bychom dělali, kdybychom ho neměli.

mě se to taky líbí, je to pěkně svižný. Až to tu bude černo bílý, tak to bude paráda.
  • 1

#50 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 24 January 2012 - 06:38:12

jenom to hopsání z nejnovějšího vlákna na začátek je fakt pakárna. Když kliknu na kolodium, tak musím proklikat 17 stránek než jsem na konci :mrgreen:
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návětěvníků, 0 anonymních