Přejít na obsah


Fotka

Převod fóra na novější systém


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
351 odpovědí na toto téma

#51 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 24 January 2012 - 08:15:28

jenom to hopsání z nejnovějšího vlákna na začátek je fakt pakárna. Když kliknu na kolodium, tak musím proklikat 17 stránek než jsem na konci :mrgreen:


Řazení jsem upravil na od nejnovějšího příspěvku dozadu. Nebudete muset nikam "skákat" dokud neupravím ten plugin nejnovějších příspěvků.
  • 0

#52 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 24 January 2012 - 08:33:36


jenom to hopsání z nejnovějšího vlákna na začátek je fakt pakárna. Když kliknu na kolodium, tak musím proklikat 17 stránek než jsem na konci :mrgreen:


Řazení jsem upravil na od nejnovějšího příspěvku dozadu. Nebudete muset nikam "skákat" dokud neupravím ten plugin nejnovějších příspěvků.

takhle je to o hodně lepší, dík
  • 1

#53 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4,203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 24 January 2012 - 09:00:46

Trochu mě to v první chvilce zmátlo :mrgreen:
  • 1

#54 Corvus

Corvus

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 438 příspěvků(y)
Reputace: 8

Publikováno 24 January 2012 - 09:07:45

ach toto radenie je pre mna za trest...
  • 1

#55 Fill

Fill

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 264 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 125

Publikováno 24 January 2012 - 09:20:24

Otázečka: S tím chatem se také do budoucna počítá (v provedení jediná místnost pro všechny)?
Občas mě to napadlo i na staré Temné, jak by tam asi fungoval chat; člověk rychle potřebuje jen nějakou ptákovinu o které ví, že někde ve fóru je, ale nemá čas ji hledat a hned někam psát post, či zakládat celé vlákno by zase bylo zbytečné. Na druhou stranu je nebezpečí, že tam protečou informace, které by stálo za to mít ve fóru.... (ale co jsem tak mohl vidět na jiných podobných portálech s chatem na úvodní stránce, tak to byly většinou jen běžné bla bla bla, sem tam nějaký zajímavý link apod.)
  • 0

#56 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 24 January 2012 - 09:28:56

Otázečka: S tím chatem se také do budoucna počítá (v provedení jediná místnost pro všechny)?
Občas mě to napadlo i na staré Temné, jak by tam asi fungoval chat; člověk rychle potřebuje jen nějakou ptákovinu o které ví, že někde ve fóru je, ale nemá čas ji hledat a hned někam psát post, či zakládat celé vlákno by zase bylo zbytečné. Na druhou stranu je nebezpečí, že tam protečou informace, které by stálo za to mít ve fóru.... (ale co jsem tak mohl vidět na jiných podobných portálech s chatem na úvodní stránce, tak to byly většinou jen běžné bla bla bla, sem tam nějaký zajímavý link apod.)


Moc s ním nepočítám právě z těch to důvodů, ale časem ho spustím a uvidíme.
  • 0

#57 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,222 příspěvků(y)
Reputace: 902

Publikováno 24 January 2012 - 09:35:03

Vážený kolego, Tazi, jako velmi zkušený lodivod jste zdárně proplul do rozsáhlých vod a vybavil nás
zároveň novou navigací. Děkuji! "Starý Jezevec" Erik
  • 0

#58 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 24 January 2012 - 09:39:25

Vážený kolego, Tazi, jako velmi zkušený lodivod jste zdárně proplul do rozsáhlých vod a vybavil nás
zároveň novou navigací. Děkuji! "Starý Jezevec" Erik


Díky Eriku, kéž už by to bylo hotové. Dneska snad dotáhnu ten šedý vzhled a pak mě čekají Články, Galerie a home page s články výstavami (formou sdíleného kalendáře akcí) a aktuálními tématy na fóru, prostě něco jako jsme měli.
  • 0

#59 Amateur

Amateur

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 50 příspěvků(y)
  • LocationVacenovice
Reputace: 9

Publikováno 24 January 2012 - 10:31:33

Včera jsem si nastavil některé veci v profilu (upozorňování, pohlaví atd.), rozdal pár komentářů a dal sledovat dvě vlákna. Dnes po přihlášení jsem měl profil bílý takřka jako padlý sníh a nic jsem nesledoval.

Chci se zeptat, zda jde jen o momentální výmaz nebo o to příjdu vždy, když se odhlásím?
  • -1

#60 Amateur

Amateur

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 50 příspěvků(y)
  • LocationVacenovice
Reputace: 9

Publikováno 24 January 2012 - 10:53:28

Stejně tak se ztratili i mé příspěvky na fóru. Díval jsem se a celá včerejší diskuse chybí, jakoby vůbec neproběhla. Ale zas takový debil nejsem.
  • 0

#61 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 24 January 2012 - 10:53:33

Jéééé, je to v češtině, díky Tazi a aji tam mám v jména teho bumbelu vyžratého, super!!!

Pomaličku sa začínám orientovat. Snaď to tak hrozné nebude. Ať už to dopadne jak chce, důležité je, aby lidi a myšlenka zostali. Pokud obé bude stát za kočku, nepomože temu ani změna čehokoliv.
Tak tu má ček pocit, že sa tu neco děje, že sa nekdo (TAZ) snaží. Enem dúfám, že to nebude nejaká nepředložená, zbrklá akca.
  • 0

#62 Amateur

Amateur

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 50 příspěvků(y)
  • LocationVacenovice
Reputace: 9

Publikováno 24 January 2012 - 10:55:44

Stejně tak i dotaz na temnokomornické encyklopedii, na který jsi mi včera odppovídal...neni tam má ani tvá odpověď!
  • 0

#63 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4,203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 24 January 2012 - 11:28:48

Včera odpoledne došlo k znovunačtení fóra. Snad to bylo naposledy. To způsobilo problémy o kterých píšeš.
  • 0

#64 Amateur

Amateur

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 50 příspěvků(y)
  • LocationVacenovice
Reputace: 9

Publikováno 24 January 2012 - 11:33:43

Oukej, dík, jen jsem se lekl, že je to jen můj problém... :mrgreen:
  • 0

#65 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 24 January 2012 - 12:09:50

Jéééé, je to v češtině, díky Tazi a aji tam mám v jména teho bumbelu vyžratého, super!!!

Pomaličku sa začínám orientovat. Snaď to tak hrozné nebude. Ať už to dopadne jak chce, důležité je, aby lidi a myšlenka zostali. Pokud obé bude stát za kočku, nepomože temu ani změna čehokoliv.
Tak tu má ček pocit, že sa tu neco děje, že sa nekdo (TAZ) snaží. Enem dúfám, že to nebude nejaká nepředložená, zbrklá akca.


Krakénku, bez tého bumbelu by byla temná jak čůrání bez prdu.

to ALL:
teď se mění jen vnější forma temné, na to jsou tu odborníci, věřím, že bude dobrá.

co považuju za mnohem důležitější: přeju si aby temná nebyla jen slátanina neustále se opakujících triviálních začátečníckých dotazů, zodpovězených již 10x, 100x, 1000x, aby i pro nově příchozí byla přehledným zdrojem informací od lidí, kteří znají, vědí a umějí, a ve složitostech nabídnou vodítko, tak jak pro mě byla před třemi lety, kdy jsem nakukoval, i před dvěma lety, kdy jsem sem vlezl, aby byla startovací lajnou pro to další, co teprve smysl má - tj. osobní poznání zdejších virtuálních identit, důvěryhodných a pochybných, setkávání, impuls pro vlastní tvorbu.
Vím, že ti "borci", od nichž jsem čerpal a postupně zdejší exhibice již vzdali, žijí, tvoří, jen z důvodu zdejší "společenské krize" nemají možná motivaci se vracet, a to je mi líto.
Jestli bude mít temná nadále takový odpich jako před pár lety nebo ne, jestli se někdo z těch "stojících opodál" vrátí alespoň občas, když bude cítit, že je ho tu potřeba, záleží na všech, kdož zůstali.
  • 7

#66 MarV

MarV

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 343 příspěvků(y)
  • LocationMater urbium
Reputace: 38

Publikováno 24 January 2012 - 12:39:50


To je ta programátorská (matematická) logika ;) A původní programátor je nejspíš na sebe celej hrdej, jakou krásnou funkci napsal. Co si tak matně vzpomínám, takhle totiž hledání psaný v php samo nefunguje...
Možná by stálo za úvahu zkusit přeložit (případně stvořit) nějakej základní manuál pro nově příchozí - tzn. momentálně pro nás všecky :D [Viz např. tohle nebo ta +/-1 věc.]


Skvělý nápad, teď ještě najít dobrovolníka co se toho ujme.

Mno, ve středu potřebuju dát zápočet, ale pak bych snad mohl něco málo napsat. Koukal jsem zběžně na origo nápovědu. Viděl bych to na přeložení sekcí "Searching" a "Topics and forums" + možná založit vlákno, do kterého by se nakopírovaly příspěvky typu z mého původního postu. Neb při zběžném pročtení hledací nápovědy jsem tam o těch logických operátorech nenašel ani zmínku.
  • 0

#67 MrB14ck

MrB14ck

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 570 příspěvků(y)
  • LocationChotěšov (PJ)
Reputace: 119

Publikováno 24 January 2012 - 13:45:24

já mám jenom takovou malou připomínku - v profilu v posledních příspěvcích uživatele se mi zobrazují první, ale žít s tím můžu... ;)

tak jsem zjistil že nové příspěvky postupně vytlačují staré a s novými příspěvky už to maká normálně takže planý poplach :D
  • 0

#68 chemikk

chemikk

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 183 příspěvků(y)
Reputace: 39

Publikováno 24 January 2012 - 14:10:16

supr nick, dobre zapamatovatelny:)
nemuzu se nejak prejmenovat?
  • 0

#69 chemikk

chemikk

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 183 příspěvků(y)
Reputace: 39

Publikováno 24 January 2012 - 14:18:55

supr nick, dobre zapamatovatelny:)
nemuzu se nejak prejmenovat?


koukam ze login zustava porad stejny: Chemik1327332596
u nicku jsou zakazane tecky, pomlcky i podtrzitka...neslo by alespon to podtrzitko povolit?
  • 0

#70 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 24 January 2012 - 15:56:40

Důrazně protestuji proti deformaci mého obrázku! To si to neumí přebrat nic jiného než čtverec? Řazení jsem taky nějak nepochopil. Včera jsem měl pocit že konec je dole, jak se sluší a patří, a teď je zase nahoře. Na nějakém fóru jsem zažil bezva vychytávku, že když jsem klikl na název vlákna, tak mě to hodilo rovnou na první nový příspěvek od mé minulé návštěvy. Kde to jen mohlo být... Nebylo to náhodou na TK?
  • 0

#71 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4,203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 24 January 2012 - 16:10:13

Důrazně protestuji proti deformaci mého obrázku! To si to neumí přebrat nic jiného než čtverec? Řazení jsem taky nějak nepochopil. Včera jsem měl pocit že konec je dole, jak se sluší a patří, a teď je zase nahoře. Na nějakém fóru jsem zažil bezva vychytávku, že když jsem klikl na název vlákna, tak mě to hodilo rovnou na první nový příspěvek od mé minulé návštěvy. Kde to jen mohlo být... Nebylo to náhodou na TK?


Tak co ty, u tebe se deformace ještě snese, ale co mám říkat já? ;)))
  • 0

#72 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3,570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 24 January 2012 - 16:13:43

Důrazně protestuji proti deformaci mého obrázku! To si to neumí přebrat nic jiného než čtverec? Řazení jsem taky nějak nepochopil. Včera jsem měl pocit že konec je dole, jak se sluší a patří, a teď je zase nahoře. Na nějakém fóru jsem zažil bezva vychytávku, že když jsem klikl na název vlákna, tak mě to hodilo rovnou na první nový příspěvek od mé minulé návštěvy. Kde to jen mohlo být... Nebylo to náhodou na TK?


čtverec je totiž nejlepší! Ten tvůj sputnik je přese taky TLR, nebo ne? ;)

to řazení se skutečně od včerejška změnilo, mělo by to být dočasně. Kopnout tě na první nečtený příspěvek umí kulička před daným tématem v seznamu témat, bohužel tahle funkce chybí u "nejnovějších" v pravém sloupci a automaticky to házelo na první stránku nahoru bezohledu na řazení vzestupně/sestupně. Taz se rozhodl proto vrátit zpátky řazení od nejnovějšího aby to fungovalo alespoň trochu a snad časem se to vrátí do zaběhnutých kolejí.

Taky mě to úplně nevyhovuje ale musíme být trpěliví :D.
  • 0

#73 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 24 January 2012 - 16:24:16

Ale využívat temnou jako automat na odpovědi? To ani náhodou! ;))


Pavle, děkuju. řekl jsi to jednou větou, takže ten můj nesouvislý výplod jako odpověď na totéž je tu asi zbytečný.
  • 0

#74 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 24 January 2012 - 16:25:24

Tak co ty, u tebe se deformace ještě snese, ale co mám říkat já? :D))

buď rád, že nemáš hrb. ;)
  • 0

#75 Amateur

Amateur

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 50 příspěvků(y)
  • LocationVacenovice
Reputace: 9

Publikováno 24 January 2012 - 16:26:53

Chápu a naprosto s tím souhlasím...
  • 1

#76 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 24 January 2012 - 16:31:46


supr nick, dobre zapamatovatelny:)
nemuzu se nejak prejmenovat?


koukam ze login zustava porad stejny: Chemik1327332596
u nicku jsou zakazane tecky, pomlcky i podtrzitka...neslo by alespon to podtrzitko povolit?



Chemikku tyhle trable vznikají protože byla na temné spousta duplicitních jmen lišících se jen velikostí písmen. Změnil jsem ti username na chemikk druheho chemika necham napokoji. Ty pomlčky a podrtžítka příležitostně povolím.
  • 0

#77 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 24 January 2012 - 16:41:27


Důrazně protestuji proti deformaci mého obrázku! To si to neumí přebrat nic jiného než čtverec? Řazení jsem taky nějak nepochopil. Včera jsem měl pocit že konec je dole, jak se sluší a patří, a teď je zase nahoře. Na nějakém fóru jsem zažil bezva vychytávku, že když jsem klikl na název vlákna, tak mě to hodilo rovnou na první nový příspěvek od mé minulé návštěvy. Kde to jen mohlo být... Nebylo to náhodou na TK?


Tak co ty, u tebe se deformace ještě snese, ale co mám říkat já? ;)))


Pavle, jsi nějakej širokej :D

Chtěl bych tady TAZovi veřejně vyjádřit podporu. Nechte ho v klidu pracovat, odladit živej systém po přechodu z něčeho tak archaického, co pohánělo původní TK je práce pro zkušenej tým lidí, měsíce práce a spousty peněz. Taz to dělá na koleně vesměs sám. Tak mu dejte čas, mějte výdrž, on vám to tu odladí, abyste si tu pak mohli vesele a nerušeně fungovat.
Rýpání je sice v našich končinách národním sportem, ale tazovi to nepomůže.
Přechod TK na něco více adekvátního dnešní době byl nutností, sami jste mohli zaznamenat, co se tu poslední dobou vyrojilo podivných příspěvků nabízejících prodej ugg boots, prodloužení všeho možného včetně přirození, ...
  • 1

#78 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 24 January 2012 - 16:54:37

Ogaro Tazův, mám enem takovú malú, leč podstatnú připomínku. Když tak na to nové forum čučím, tož si říkám, že mi u teho mojého otlemka ( ten ogara avatarú) neco chybí.

Včil sem na to přišéééél!!!

Nemám tam ty svoje hvězdičky :D, Navíc ani posmrtně udělené titul, politického, teologického a sociálního otlemka, kerý sem získal od našeho velkého admina Danyho!

A co teďkaj včilkaji jako mám dělat? Vždyť já su z teho jakýsi konsternovaný a plaču :) :cry: :cry: nad svoji nově nabytú nedúležitosťú ;).

Abys to Tazi nepochopil nejak blbo, tož nechcu abys ses taďkaji na všecková vykvákl a šel opravovat Krakena, to néééé, já su skromné (což vyplývá u aji z mé žádosti výše uvedené), stačí mi úplně klidno, když to bude napravené do 10-ti minut :-P :-P :-P .
  • 0

#79 chemikk

chemikk

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 183 příspěvků(y)
Reputace: 39

Publikováno 24 January 2012 - 16:55:04

super, diky!
tohle jmeno uz si zapamatuju...
  • 0

#80 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 24 January 2012 - 16:58:01

Kdo si nevšiml tak jsem přidal možnost přihlašování se emailovou adresu nebo uživatelským jménem.
  • 0

#81 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 24 January 2012 - 17:08:11

Ogaro Tazův, mám enem takovú malú, leč podstatnú připomínku. Když tak na to nové forum čučím, tož si říkám, že mi u teho mojého otlemka ( ten ogara avatarú) neco chybí.

Včil sem na to přišéééél!!!

Nemám tam ty svoje hvězdičky :D, Navíc ani posmrtně udělené titul, politického, teologického a sociálního otlemka, kerý sem získal od našeho velkého admina Danyho!

A co teďkaj včilkaji jako mám dělat? Vždyť já su z teho jakýsi konsternovaný a plaču :) :cry: :cry: nad svoji nově nabytú nedúležitosťú ;).

Abys to Tazi nepochopil nejak blbo, tož nechcu abys ses taďkaji na všecková vykvákl a šel opravovat Krakena, to néééé, já su skromné (což vyplývá u aji z mé žádosti výše uvedené), stačí mi úplně klidno, když to bude napravené do 10-ti minut :-P :-P :-P .


Krakene s hvězdičkami se poperu později, titul ti právem náleží tak ho máš zpět :)
  • 0

#82 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 24 January 2012 - 17:29:26

To je rychlost, děkuju moc, su zasejc dúležitý jak sviňa :-)
  • 0

#83 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1,377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 24 January 2012 - 17:55:14

No chlapi hlavně to vypadá lépe v moderátorské rovině. Máme teď větší možnosti jak to tady smysluplně zukazňovat :-)
  • 0

#84 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 24 January 2012 - 19:32:23


Důrazně protestuji proti deformaci mého obrázku! To si to neumí přebrat nic jiného než čtverec? Řazení jsem taky nějak nepochopil. Včera jsem měl pocit že konec je dole, jak se sluší a patří, a teď je zase nahoře. Na nějakém fóru jsem zažil bezva vychytávku, že když jsem klikl na název vlákna, tak mě to hodilo rovnou na první nový příspěvek od mé minulé návštěvy. Kde to jen mohlo být... Nebylo to náhodou na TK?


Tak co ty, u tebe se deformace ještě snese, ale co mám říkat já? :-)))

já jsem to vyřešil položením svého avatara (toho nehýbacího) na čtvereček 200x200, tímpádem jsem systému dal rovnou konečnou velikost a bylo to hotové
totéž doporučuji i všem ostatním
kdyby to někomu nešlo, tak nabízím bezplatnou "konverzi" _ pošlete mi obrázek mailem a já vám ho upravím - je to práce na 15s
  • 0

#85 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 24 January 2012 - 19:39:49

To je rychlost, děkuju moc, su zasejc dúležitý jak sviňa :-)


Krakene ty jsi nejdůležitější, testuji na tobě jak bude vypadat obrázek předplatitele :D
  • 0

#86 jenda94

jenda94

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 103 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 16

Publikováno 24 January 2012 - 22:43:43

Rád bych věděl zda by šlo nastavit či upravit aby byly novější příspěvky dole ? :D (jestli to ovšem není upraveno záměrně) Lépe se mi to četlo od shora - že vím o čem je řeč, a teď musím áž dolů. Promiňte zda se to už řešilo :-) TK zdar!
  • 0

#87 OndrasLB

OndrasLB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 336 příspěvků(y)
  • LocationLiberec, Mladá Boleslav
Reputace: 66

Publikováno 25 January 2012 - 00:04:24

Rád bych věděl zda by šlo nastavit či upravit aby byly novější příspěvky dole ? :) (jestli to ovšem není upraveno záměrně) Lépe se mi to četlo od shora - že vím o čem je řeč, a teď musím áž dolů. Promiňte zda se to už řešilo :D TK zdar!

Jojo, řešilo, tohle řešení by v plný funkčnosti vyžadovalo zásah do kódu, což Taz slibuje výhledově učinit, teď je to prozatím takhle :-)
  • 0

#88 HCST

HCST

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,095 příspěvků(y)
  • LocationUherské Hradiště
Reputace: 555

Publikováno 25 January 2012 - 07:39:35

No zatím si budu na nové fórum muset zvikat.... jsem s toho nějaký zmatený. A chtěl bych se zeptat, co znamená pod mojí ikonkou ve vláknech ''Status varování''?
Už se těším na černou ta modrá.... to je grrrr
Díky za toto fórum.
  • 0

#89 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 25 January 2012 - 08:31:12

No zatím si budu na nové fórum muset zvikat.... jsem s toho nějaký zmatený. A chtěl bych se zeptat, co znamená pod mojí ikonkou ve vláknech ''Status varování''?
Už se těším na černou ta modrá.... to je grrrr
Díky za toto fórum.


No podívej, už máš pěkných 10% varování. Až budeš mít 100% tak BAN a konec. Varování uděluje moderátor když někdo zlobí ;-)
  • 0

#90 Luigi

Luigi

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 848 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 197

Publikováno 25 January 2012 - 08:36:14

Admine,
co dělám blbě? Koukám, že je na mne vypsáno varování jako na zločince hrubého zrna.
Luigi ;-)
  • 0

#91 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 25 January 2012 - 08:37:33


No zatím si budu na nové fórum muset zvikat.... jsem s toho nějaký zmatený. A chtěl bych se zeptat, co znamená pod mojí ikonkou ve vláknech ''Status varování''?
Už se těším na černou ta modrá.... to je grrrr
Díky za toto fórum.


No podívej, už máš pěkných 10% varování. Až budeš mít 100% tak BAN a konec. Varování uděluje moderátor když někdo zlobí :)

Ha, a já nic, tak to ještě můžu zlobit. ;-)) Ne teď vážně. Objektivně musím říct, že se mi to začíná líbit. Nebo si spíš začínám zvykat.
Jen taková malá drobnost. Když napíšu odpověď a dám odeslat, tak ta se uloží na konec stránky a ne na začátek. Musím vlákno znovu otevřít, aby se zobrazilo správně. Ale asi o tom víš.
  • 0

#92 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4,203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 25 January 2012 - 08:40:53

Tyjo, poprvé ve své moderátorské kariéře se vysloveně těším na nějaký konflikt ;-)
  • 1

#93 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 25 January 2012 - 08:51:23

Tyjo, poprvé ve své moderátorské kariéře se vysloveně těším na nějaký konflikt ;-)


Tak budeme vyhlašovat na každý týden zakázaná témata k rozhovoru aby jsis to mohl užít :)
  • 0

#94 bzencak

bzencak

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 993 příspěvků(y)
Reputace: 487

Publikováno 25 January 2012 - 09:00:13

Na staré TK jsem měl spoustu bezvýznamných bodů za uveřejněné články a včílkáj sů asi v prdeli.
Toš to ste ňa moc nenamotivovali...
Jinak je to bezva změna a toš děkuju vám ajťáci jedni.
Bezva je třeba ten náhled fóra, to je šikovné.
  • 0

#95 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 25 January 2012 - 09:05:34

Kdo ještě nezaznamenal při psaní příspěvku tlačítko "Moje média" nalézá se pod ním veškerý obsah (obrázky, soubory) který jste již na TK použili (bohužel jen od spuštění nového systému) a můžete ho tak snadno použít znovu, není tedy třeba odkazovat na vlákno kam už jsem to dával ale lze snadno přidat obrázek znovu, ničemu to nevadí nahranej je stejně jen jednou.
  • 0

#96 HCST

HCST

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,095 příspěvků(y)
  • LocationUherské Hradiště
Reputace: 555

Publikováno 25 January 2012 - 09:08:25


No zatím si budu na nové fórum muset zvikat.... jsem s toho nějaký zmatený. A chtěl bych se zeptat, co znamená pod mojí ikonkou ve vláknech ''Status varování''?
Už se těším na černou ta modrá.... to je grrrr
Díky za toto fórum.


Tak to by mě opravdu zajímalo co jsem provedl?

No podívej, už máš pěkných 10% varování. Až budeš mít 100% tak BAN a konec. Varování uděluje moderátor když někdo zlobí ;-)


  • 0

#97 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 25 January 2012 - 09:09:14



No zatím si budu na nové fórum muset zvikat.... jsem s toho nějaký zmatený. A chtěl bych se zeptat, co znamená pod mojí ikonkou ve vláknech ''Status varování''?
Už se těším na černou ta modrá.... to je grrrr
Díky za toto fórum.


Tak to by mě opravdu zajímalo co jsem provedl?

No podívej, už máš pěkných 10% varování. Až budeš mít 100% tak BAN a konec. Varování uděluje moderátor když někdo zlobí ;-)


Zatím nic, ale na někom se to zkoušet musí.
  • 0

#98 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 25 January 2012 - 09:12:35

Na staré TK jsem měl spoustu bezvýznamných bodů za uveřejněné články a včílkáj sů asi v prdeli.
Toš to ste ňa moc nenamotivovali...
Jinak je to bezva změna a toš děkuju vám ajťáci jedni.
Bezva je třeba ten náhled fóra, to je šikovné.


Až budou zpět články budou snad i body ;-)
  • 0

#99 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 25 January 2012 - 09:44:54

Admine,
co dělám blbě? Koukám, že je na mne vypsáno varování jako na zločince hrubého zrna.
Luigi ;-)


Píšeš do blbého vlákna. Varování na tebe vypsané zatím není. A upravil jsem to aby ten teploměr viděli pouze moderátoři. Komu je co do toho, že máš důtku s výstrahou.
  • 0

#100 jenda94

jenda94

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 103 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 16

Publikováno 25 January 2012 - 12:55:37


Rád bych věděl zda by šlo nastavit či upravit aby byly novější příspěvky dole ? :D (jestli to ovšem není upraveno záměrně) Lépe se mi to četlo od shora - že vím o čem je řeč, a teď musím áž dolů. Promiňte zda se to už řešilo :) TK zdar!

Jojo, řešilo, tohle řešení by v plný funkčnosti vyžadovalo zásah do kódu, což Taz slibuje výhledově učinit, teď je to prozatím takhle ;-)


Děkuji za ujasnění ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návětěvníků, 0 anonymních