Přejít na obsah


Fotka

Předplatné


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
407 odpovědí na toto téma

#301 Nakadah

Nakadah

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 147 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 234

Publikováno 8 srpen 2021 - 10:30:17

Tak abychom se ještě nedočkali, že nám místo úvodní stránky Temné naskočí info stránka webhostingu o expiraci. Na x stránkách tady pláčeme nad stále stejným problémem a to že to má TAZ na párku. Dokud se s ním někdo osobně nespojí, aby to dal dohromady, tak se nic nezmění.


  • 0

#302 Luboszz

Luboszz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 635 příspěvků(y)
Reputace: 57

Publikováno 8 srpen 2021 - 16:12:27

Stačí se podívat o něco zpět v tomto vlákně a Taz tam píše že vše sleduje zpovzdálí ale nemá čas jelikož dělá rekonstrukci bytu.

Tak abychom se ještě nedočkali, že nám místo úvodní stránky Temné naskočí info stránka webhostingu o expiraci. Na x stránkách tady pláčeme nad stále stejným problémem a to že to má TAZ na párku. Dokud se s ním někdo osobně nespojí, aby to dal dohromady, tak se nic nezmění.


  • -1

#303 Skorec

Skorec

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 306 příspěvků(y)
  • LocationÚstí nad Labem
Reputace: 75

Publikováno 8 srpen 2021 - 16:38:18

Vše budu sledovat zpovzdálí a v pravý čas se do toho vložím. Kde já jsem to jenom slyšel..... Otázka zní... Kdy nastane ten pravý čas. To nevědí ani Blaničtí rytíři.
  • 0

#304 Luboszz

Luboszz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 635 příspěvků(y)
Reputace: 57

Publikováno 8 srpen 2021 - 18:50:08

Ty myslíš že je ten pravý čas?Tenkrát se po dloooouuuuhý době do toho vložil to bych neměl mašličku ani já.Pak zmizel neznámo kam aby se po letech zase našel.

Vše budu sledovat zpovzdálí a v pravý čas se do toho vložím. Kde já jsem to jenom slyšel..... Otázka zní... Kdy nastane ten pravý čas. To nevědí ani Blaničtí rytíři.


  • 0

#305 dc

dc

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 157 příspěvků(y)
  • LocationHradec Králové, Czech Republic, EU, Earth, This Space
Reputace: 23

Publikováno 9 srpen 2021 - 08:29:51

"Zpovzdálí" může být v rámci jakési básnické licence nové synonymum pro "z pekla" nebo pro "vůbec", jak to tak zpovzdáli pozoruji já.


  • 0

#306 PetrL

PetrL

    Nováček

  • Předplatitel
  • 100 příspěvků(y)
  • LocationMokropsy
Reputace: 69

Publikováno 9 srpen 2021 - 08:56:32

To mi připomnělo jednu velkou zemi na východě, tam když se řekne "za chvíli", tak to znamená "zítra" a když se řekne "zítra", tak to znamená "nikdy". ;-)


  • 0

#307 Horenak

Horenak

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 521 příspěvků(y)
  • Locationsever a východ Čech, jihovýchod NDR
Reputace: 221

Publikováno 3 říjen 2021 - 15:56:28

Jestli je toto správné vlákno, urguji mašličku, děkuji. 


  • 0

#308 salo

salo

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 080 příspěvků(y)
  • LocationZnojmo
Reputace: 190

Publikováno 4 říjen 2021 - 07:34:38

Je to marný, je to marný, je to marný...


  • 0

#309 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 4 říjen 2021 - 08:45:40

Je. Než by předal nechá raději živořit.


  • 1

#310 Skorec

Skorec

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 306 příspěvků(y)
  • LocationÚstí nad Labem
Reputace: 75

Publikováno 4 říjen 2021 - 11:26:16

Jak to tady čtu, vše přistarém... Dost špatná jistota.
  • 0

#311 Nakadah

Nakadah

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 147 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 234

Publikováno 4 říjen 2021 - 12:19:23

Kupříkladu já zaplaceno od Března, mrtvo. Už sem to vzdal něco urgovat. Stejně tak sem vzdal platit další příspěvek, proč? Admin má evidentně web na párku.


  • 1

#312 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 5 říjen 2021 - 04:46:30

Naja, tři měsíce tu nebyl. Co si ale budeme říkat, úpadek začal před už desíti léty a ti, kteří tenkrát tleskali, jsou sami v tahu.


  • 1

#313 Orfanic

Orfanic

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 206 příspěvků(y)
Reputace: 75

Publikováno 5 říjen 2021 - 06:19:50

Sakra chlapi, přestaňte furt nadávat, že nemáte mašličku. Je hnusná a každej s ní vypadá jako by se vrátil z pohřbu.
Předplatný až do nápravy věci berte jako dobrovolný příspěvek, že tenhle web vůbec funguje.
Já Taze chápu, protože jsem v minulosti pár webů taky provozoval. Drtivá většina lidí se postupem času dostane do stavu, že u toho nechtěj sedět dne i nocí, popř. vůbec. Má v tuhle chvíli priority někde úplně jinde a můžem bejt rádi, že doména, hosting, web (a snad i zálohování) běží a ještě nějakou dobu poběží.
 
Co se týká výhod předplatného:

  • titul "Předplatitel" - že udržujete web v chodu snad víte i bez titulu ne, když jste poslali prachy?!
  • filmovou mašličku viditelnou v profilu a příspěvcích pro snadnou identifikaci - je hnusná, nikdo nechodí na pohřby rád
  • možnost editace vlastních příspevků (omezeno na 5minut) - než pošlete příspěvek tak si ho pořádně přečtěte
  • možnost uzavření uživatelem vytvořených témat - všichni sem chodíme pro informace a aby se diskutovalo, ne aby se zavíralo
  • galeri - fotky na papír a na sraz s nima! Sudek galerii na těch internetech taky neměl.
  • vlastní blog - není hanba mlčet když není co říct. Místní studnice moudrosti blog mají. popř. linkujte externí blog
  • 250 soukromých zpráv (standartní uživatel 50 zpráv ) - 640kb musí stačit všem, připravujte se na to až to tady jednou zmizí a budete mít 0
  • přílohy v soukromých zprávách - používejte odkaz na různý úložny souborů (uloz.to apod.)
  • možnost vyhledávat bez časového limitu (standartní uživatel jednou za 20s) - Jestli pospícháte tak, že Vás 20s brzdí v rozletu, tak klasická fotografie asi nebude pro Vás, protože kvaltování toliko pro hovado dobré jest
  • 100MB pro vlastní soubory (standartní uživatel 10MB) - 640kb musí stačit všem, používejte odkaz na různý úložny fotek (https://abload.de , https://imgbb.com )
  • doba zobrazení inzerátu prodloužená na 30dní - jestli máte super nabídku, bude prodaná hned, jestli to je ležák, tak to stejnak nikdo nechte

Jestli toho chudáka Taze budete furt jenom prudit, tak to taky může vypnout a posední ani nestihne zhasnout a zavřít okna!
 
A jestli je Vám líto 100kč, tak si ročně kupte o film nebo o 1/2 / 1/4 / 1/8 filmu míň.
 
A jestli je to kvůli principu, tak se na to vyserte a vzpoměnte si na tenhle vtip:
Chlap přitlačí auto do autoservisu. Celej zpocenej a zoufalej.
Přijde automechanik, sedne dovnitř a zkusí nastartovat. Nic. Vystoupí z auta, zvedne kapotu koukne na motor, z kapsy vytáhne malinkej šroubovák a v motoru s něčím trošičku pootočí. Koukne na chlapa a řekne: "Zkuste nastartovat."
Chlap sedne dovnitř a auto naskočí!
Štastně vyleze ven a ptá se co jsem dlužnej?
"Dva tisíce deset korun" na to mechanik.
Chlap vyvalí oči a povídá: "To je nějak moc ne?! Vždyť jste jenom zatočil šroubovákem, to bych zvládnul taky!"
Mechanik se na něj podívá a klidně řekne: " Otočení šrouvákem je za deset korun. Dva tisíce stojí to, že vím čím a jak!"
 
Jo a neberte si osobně, že nebudu pokračovat v této diskuzi. Na flejmvory jsem už moc starej.
 
Dobré světlo přátelé!

 
josefsudekaboenasudkoujk4v.jpg


  • 1

#314 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 5 říjen 2021 - 07:13:37

Jestli toho chudáka Taze budete furt jenom prudit, tak to taky může vypnout a posední ani nestihne zhasnout a zavřít okna!“

 

A tak tomu říkám hrozba  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: .


  • 1

#315 vejfuk

vejfuk

    Nováček

  • Předplatitel
  • 468 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 133

Publikováno 5 říjen 2021 - 14:32:25

Taz je v úplný nečinnosti několik měsíců. Jakej je problém sednout jednou k PC na jednu dvě hoďky a rozdělit předplatitelské mašle těm kdo si je zaplatili? Není to přece činnost na každej den v roce. Chápu že staví barák, ale nestaví ho přece na Měsíci kde není internetové připojení.
  • 2

#316 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 5 říjen 2021 - 15:52:58

no mně je třeba divný, že na web u jehož založení jsem byl jako registrovaný kolem první desítky uživatelů nemůžu najednou do osm roků starých vláken, památných, vkládat fotografie

ostatní úložiště všude možně ležící mně nezajímají a nepoužívám jich, nebo jen výjimečně

tak to mně vadí a technicky to souvisí s tím odkliknutím předplatitele někde v systému


  • 2

#317 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 222 příspěvků(y)
Reputace: 902

Publikováno 5 říjen 2021 - 16:04:54

Vážený pane kolego, Orfanicu. Pan Josef Sudek, bytostný individuál a zavilý nepřítel všelikých foto-klubů, foto-kroužků, foto-svazů by patrně neměl z Vaší obrazové přílohy pražádnou radost. Nedávám Palec dolů, ale je to vzhledem k jeho dědictví poněkud za hranou. 

Uvítal bych aktuální anketu pro hrstku zde přežívajících, kdo opravdu ještě fotografuje výhradně na film a fotografie vyvolává ručně v temné komoře. Odhaduji, že půjde jen o několik fotografů, kteří zůstali věrni klasickému fotografickému postupu. Podstata TK.CZ tím zcela zaniká a nelze se podivovat, že Admin nečinně vyčkává, kdo otočí pomyslným vypínačem a posvítí na reálný stav a další smysl existence TK.CZ. Památného "Zbojnického srazu TK.CZ" jsem se neúčastnil, ale tato bitka způsobila zásadní rozkol členské základny a pokud se k tomu kdokoli z přímých aktérů stále odmítá poctivě vyjádřit a řešil to tím, že do TK.CZ tzv. "hodil vidle", stále ostatním z členské základny zkalil vodu. Fotografie je ušlechtilý koníček, pro někoho pouze tzv. "chlebařina" s převažující finanční motivací, ale v základní myšlence "Otců Zakladatelů" o finanční profit tehdy nešlo. Otevřely se nové možnosti komunikace a byla zde docela legrace.

S pozdravem: "Starý Jezevec" Erik


  • 2

#318 Heliar

Heliar

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 32 příspěvků(y)
Reputace: 26

Publikováno 5 říjen 2021 - 19:52:01

Orfanicu, ta upravená fotografie je hrubě neuctivá, urážlivá. Každý bychom měli vědět, kam se nesmí, kde jsou meze. 

Zdvořile vás žádám o její okamžité vymazání (nebo admina).


  • -1

#319 duuri

duuri

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 818 příspěvků(y)
  • LocationBratislava, SK
Reputace: 269

Publikováno 5 říjen 2021 - 20:14:47

olala..az takto ?


  • 1

#320 petrkohout

petrkohout

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 171 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 52

Publikováno 5 říjen 2021 - 20:43:22

Mně připadají ty občasný náznaky na to, jak to tady bylo na temný kdysi krásný a pak se něco pokazilo, jako staré pověsti české. Nebyl jsem u toho a chodím sem kvůli tomu, jaká je dnes. Můj bývalý šéf říkával, že člověk je jen tolik dobrý, jak je dobrý zrovna teď. A tak díky všem za to, jaká je TK zrovna teď. Jste fakt dobří :-).  


  • 7

#321 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 5 říjen 2021 - 23:07:49

Mně připadají ty občasný náznaky na to, jak to tady bylo na temný kdysi krásný a pak se něco pokazilo, jako staré pověsti české. Nebyl jsem u toho a chodím sem kvůli tomu, jaká je dnes. Můj bývalý šéf říkával, že člověk je jen tolik dobrý, jak je dobrý zrovna teď. A tak díky všem za to, jaká je TK zrovna teď. Jste fakt dobří :smile:.  

Jasně!

Je zbytečný babrat se ve starejch sporech. Stalo se.


  • 1

#322 Luboszz

Luboszz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 635 příspěvků(y)
Reputace: 57

Publikováno 6 říjen 2021 - 00:41:04

Orfanicu, ta upravená fotografie je hrubě neuctivá, urážlivá. Každý bychom měli vědět, kam se nesmí, kde jsou meze. 

Zdvořile vás žádám o její okamžité vymazání (nebo admina).

Já bych to zas tak nebral.Na netu je dnes takových hloupých průměrných vtipů spousty.Tohle je jeden z nich.


  • 0

#323 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 6 říjen 2021 - 06:30:49

Mně připadají ty občasný náznaky na to, jak to tady bylo na temný kdysi krásný a pak se něco pokazilo, jako staré pověsti české. Nebyl jsem u toho a chodím sem kvůli tomu, jaká je dnes. Můj bývalý šéf říkával, že člověk je jen tolik dobrý, jak je dobrý zrovna teď. A tak díky všem za to, jaká je TK zrovna teď. Jste fakt dobří :smile:.  

Nepokazilo se, bylo pokaženo.


  • 1

#324 Skorec

Skorec

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 306 příspěvků(y)
  • LocationÚstí nad Labem
Reputace: 75

Publikováno 6 říjen 2021 - 07:01:48

Orfanicu, ta upravená fotografie je hrubě neuctivá, urážlivá. Každý bychom měli vědět, kam se nesmí, kde jsou meze. 
Zdvořile vás žádám o její okamžité vymazání (nebo admina).

Já bych to zas tak nebral.Na netu je dnes takových hloupých průměrných vtipů spousty.Tohle je jeden z nich.
Ale s hloupostí se má bojovat a né jí podporovat. I když je to marné. Je to marné, je to marné.....
  • 0

#325 Luboszz

Luboszz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 635 příspěvků(y)
Reputace: 57

Publikováno 6 říjen 2021 - 07:27:41

 

 

Orfanicu, ta upravená fotografie je hrubě neuctivá, urážlivá. Každý bychom měli vědět, kam se nesmí, kde jsou meze. 
Zdvořile vás žádám o její okamžité vymazání (nebo admina).

Já bych to zas tak nebral.Na netu je dnes takových hloupých průměrných vtipů spousty.Tohle je jeden z nich.
Ale s hloupostí se má bojovat a né jí podporovat. I když je to marné. Je to marné, je to marné.....

 

Má se sní nepřestávat bojovat ale zvítězit se nedá.


  • 0

#326 patriot

patriot

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 109 příspěvků(y)
Reputace: -7

Publikováno 6 říjen 2021 - 07:42:30

Zamysli se nad sebou a bojuj!


  • 0

#327 Luboszz

Luboszz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 635 příspěvků(y)
Reputace: 57

Publikováno 6 říjen 2021 - 08:10:23

Proti blbosti je potřeba bojovat vtipem.

Přiložený soubor (y)

  • Přiložený soubor  .....jpg   217,4K   2 Počet stažení

  • 0

#328 suky57

suky57

    Nováček

  • Předplatitel
  • 194 příspěvků(y)
  • LocationValassko
Reputace: 83

Publikováno 6 říjen 2021 - 22:55:29

Konstruktivne ....  ta ma nabidka Tazovi (nebo komukoli jinemu) na pomoc s administrac TKi je stale platna, staci jen rict ... 

 

PS: tu fotomontaz bych bral s rezervou, je (soudim) zamyslena jako vtip, tak ji tak berme. Videl jsem za poslednich par let spoustu takovych, ktere se za vtip oznacit nedaly ... 

 

Tak dobre svetlo a dobrou noc :-) 

 

s;


  • 4

#329 jirin_ol

jirin_ol

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 786 příspěvků(y)
  • LocationSrdce Sedlecké plošiny
Reputace: 1 282

Publikováno 8 říjen 2021 - 08:43:14

:???:


  • 4

#330 Nakadah

Nakadah

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 147 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 234

Publikováno 8 říjen 2021 - 09:51:21

No co co, zřejmě pokus o vyprovokování k akci. 6.října tady byl a nic. Jako Ostravak bych se asi vyjádřil ve slovech, které mohu veřejně vyjádřit jenom zkratkou T.M.V.P. No a já vlastně taky. Za to ušetřené kilo si u Ladíka v Kamrlíku koupím Foma film a nebo nějaký filtr na objektiv.


  • 2

#331 Notorius

Notorius

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 768 příspěvků(y)
Reputace: 238

Publikováno 8 říjen 2021 - 12:08:41

Paralela s aktálním stavem hlavy státu je více než patrná.


  • 0

#332 salo

salo

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 080 příspěvků(y)
  • LocationZnojmo
Reputace: 190

Publikováno 8 říjen 2021 - 12:42:03

Schrödingerův taz :-D


  • 1

#333 Luboszz

Luboszz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 635 příspěvků(y)
Reputace: 57

Publikováno 8 říjen 2021 - 14:37:18

Překlad nebude?

No co co, zřejmě pokus o vyprovokování k akci. 6.října tady byl a nic. Jako Ostravak bych se asi vyjádřil ve slovech, které mohu veřejně vyjádřit jenom zkratkou T.M.V.P. No a já vlastně taky. Za to ušetřené kilo si u Ladíka v Kamrlíku koupím Foma film a nebo nějaký filtr na objektiv.


  • 0

#334 Horenak

Horenak

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 521 příspěvků(y)
  • Locationsever a východ Čech, jihovýchod NDR
Reputace: 221

Publikováno 12 říjen 2021 - 17:51:36

Jak stojí psáno v #314, o tu stovku nejde a rád ji budu posílat až do smrti tohoto webu či mojí, to podle toho. Nebýt TK, nemám jediného známého v oboru, bydlímť v tomto smyslu v pustině. Stojí mi to i za víc.  #314 vyjmenovává a jedním dechem zpochybňuje výhody mašličky. Inu, já ji chci z důvodů zcela jiných, do kterých možná nikomu nic není. Mimo jiné principiálních. Má to tak být, tak ať to tak je. Nemusíme tolerovat šlednrián i tady jen proto, že jsme Češi, vlastenecká fronta promine. Jestli majitel webu řekne - posílejte peníze a nic nechtějte, můžu s tím žít. Taky může oprávnění předplatitelů rozšířit na všechny registrované, může zvednout předplatné... nebo si aspoň změnit lokalizaci. Ta Žitava by v někom mohla vzbuzovat nemístné naděje na trochu toho ordnunku.  


  • 4

#335 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 22 listopad 2021 - 22:19:30

Taz se tu včera na nějakou chvíli objevil.Koukal jako vyoraná myš áááá nic.Já ho lituji ten chlap na tom musí být opravdu špatně když nezvládne aktivovat pár profilů.Možná že by měl vyhledati lékařskou pomoc.Já jsem taky padlej na hlavu ale kam se na tebe tazi hrabu! 

Už se to se mnou pomalu lepší. Dokonce zpřístupňuji komoru která byla minimálně rok a půl zavalená kráma z celýho bytu kvůli přestavbě. Kdo se do podobných věcí pustil jako já při práci svépomocí mi jistě potvrdí, že to není dobrý nápad :)


  • 3

#336 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 22 listopad 2021 - 22:22:15

Některé platby jsem vracel protože ani při nejlepší vůli nešlo plátce ztotožnit z žádným účtem.


  • 0

#337 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 22 listopad 2021 - 22:24:39

Některé platby jsem vracel protože ani při nejlepší vůli nešlo plátce ztotožnit z žádným účtem.

 

Tak abychom se ještě nedočkali, že nám místo úvodní stránky Temné naskočí info stránka webhostingu o expiraci. Na x stránkách tady pláčeme nad stále stejným problémem a to že to má TAZ na párku. Dokud se s ním někdo osobně nespojí, aby to dal dohromady, tak se nic nezmění.

Doména i hosting se obnovují automaticky tak to snad ještě pár let vydrží ;)


  • 0

#338 danz

danz

    Nováček

  • Předplatitel
  • 438 příspěvků(y)
  • LocationHavířov / Karviná
Reputace: 213

Publikováno 22 listopad 2021 - 22:56:51

taz: v uživatelském profilu vidím,že předplatné mám až do 22.11.2024 (takže jsi to asi dnes aktualizoval). 

Díky!


  • 0

#339 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 23 listopad 2021 - 07:22:50

Skvělá novina. Nechť taz žije a tazuje.
  • 0

#340 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 23 listopad 2021 - 08:55:38

taz: v uživatelském profilu vidím,že předplatné mám až do 22.11.2024 (takže jsi to asi dnes aktualizoval). 

Díky!

Kde přesně se to ukazuje? Jsem prostý zpátečník, v pokročilých funkcích se nevyznám.


  • 0

#341 Halka

Halka

    Nováček

  • Předplatitel
  • 213 příspěvků(y)
  • LocationDevínska Nová Ves
Reputace: 57

Publikováno 23 listopad 2021 - 10:16:49

http://www.temnakomo...ction=purchases


  • 0

#342 resolut

resolut

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
Reputace: 404

Publikováno 23 listopad 2021 - 20:00:44

Hm, tak dík :) Já zas nic :))


  • 0

#343 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 23 listopad 2021 - 20:14:44

Hm, tak dík :) Já zas nic :))

Od tebe tam nemám ani vystavenou výzvu a platba sice přišla "1461

resolut predplatne" jenže 1461 je VS existující objednávky jenže na někoho jiného.

  • 0

#344 resolut

resolut

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
Reputace: 404

Publikováno 24 listopad 2021 - 09:16:42

Díky Tazi ;) No, protože mi nejde nic v shopu zakoupit, poslal jsem jen platbu co tak pamatuji..

 

Hm, tak dík :) Já zas nic :))

Od tebe tam nemám ani vystavenou výzvu a platba sice přišla "1461

resolut predplatne" jenže 1461 je VS existující objednávky jenže na někoho jiného.

 


  • 0

#345 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 238

Publikováno 24 listopad 2021 - 20:38:22

Super, že jsi zpět. Přestavby ještě ve vlastní režii, jsou pro mně děs. Přeji hodně sil. Tak jsem zjistila, že mám předplatné již prošlé. Tak prodlouženo a uhrazeno. ;)
  • 0

#346 Luboszz

Luboszz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 635 příspěvků(y)
Reputace: 57

Publikováno 24 listopad 2021 - 20:57:10

Přestavbu neee.Soudruzi jí dělali 40 let a dopadlo to špatně :D  :sad:

Super, že jsi zpět. Přestavby ještě ve vlastní režii, jsou pro mně děs. Přeji hodně sil. Tak jsem zjistila, že mám předplatné již prošlé. Tak prodlouženo a uhrazeno. ;)


  • 0

#347 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 13 únor 2022 - 15:44:07

zaplaceno


  • 0

#348 faajn

faajn

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 411 příspěvků(y)
  • LocationOstrava-Wroclaw
Reputace: 79

Publikováno 13 únor 2022 - 16:12:14

zaplaceno


  • 0

#349 PetrL

PetrL

    Nováček

  • Předplatitel
  • 100 příspěvků(y)
  • LocationMokropsy
Reputace: 69

Publikováno 15 únor 2022 - 14:46:07

zaplaceno


  • 0

#350 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 102 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 081

Publikováno 16 únor 2022 - 14:13:47

zaplaceno


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních