Přejít na obsah


Fotka

Velký Dík Temnekomore.cz


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
11 odpovědí na toto téma

#1 ryunin

ryunin

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 696 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 12 únor 2012 - 21:16:13

Chtěl bych tady poděkovat všem těm skvělým lidem, kteří se mě tady před cca dvěma roky ujali a radili a radili a radili -přes mou nechápavost a často tvrdohlavost. Dnes jsem si předělával web, je to taková rekapitulace, co jsem díky lidem tady, bez nichž bych se nehnul z místa, nafotil na film. I když jde o skeny, většinou jsem ty fotografie zvětšoval - buď sám nebo s Karlem Koutským nebo Standou Břízou a co vidíte většinou celkem dost odpovídá tomu, co je na papíře. Pár případů, kdy nešlo dostat tolik kontrastu na papír (např. racci nad Vltavou nebo domy v Alcalá) hodlám řešit pomocí speciální kontrastní pozitivní vývojky. Jinak jak vidíte, nemá to jednotný styl, je to každej pes jiná ves, ale to mě moc zatím netrápí. Co mě těší, že jsem zaznamenal první náznaky pozitivních ohlasů z řad zkušených fotografů. Bez tohoto úžasného webu bych si prostě ani neškrtl. A pokud mi tu někdo přímo neporadil, tak mi dal doporučení na někoho jiného. Jo a ten externí expozimetr už mám. Všem, co jste mi radili, moc děkuju. Samozřejmě nekončím s učením, ptám se často lidí, které jsem tu poznal a jsem s nimi v kontaktu.

K nahlédnutí, co jste spáchali díky svým zkušenostem, co jste předali, jak se dalo, přes mou technickou blbost a antitalent:

www.romanvalekphotography.com
  • 0

#2 zorin

zorin

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 48 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 21

Publikováno 12 únor 2012 - 21:19:13

Některé jsem viděl i na FA :o
  • 0

#3 borekt

borekt

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 518 příspěvků(y)
  • LocationThunder Bay-On.Canada
Reputace: 193

Publikováno 13 únor 2012 - 04:54:19

Ahoj Romane,pamatuji si ,jake tady byly ohlasy na tve dotazy(I kdyz mam -novacek-musel jsem se znova zaregistrovat) a ty komentare.Taky jsem obcas kroutil hlavou nad tvejma otazkama.Ale to uz je pryc,a byla to nekdy sranda.Koukal jsem na tvuj web,neni to spatny,celkove.Nektery fotky bych tam nedaval,promin,jsou spatny,ale to je jen muj nazor,mozna ,ze jsi to tak chtel.
Jsi jinak dobrej,ze jsi se tim vsim dokazal poprat a jit dal.
Zdravim borek
  • 0

#4 bzencak

bzencak

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 993 příspěvků(y)
Reputace: 487

Publikováno 13 únor 2012 - 07:34:42

Jen tak dál! Chlape! Máš našlápnuto tak nepolev.
  • 0

#5 katkamach

katkamach

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 90 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 13 únor 2012 - 08:24:53

Jo, nektery fotky jsou fakt spatny, ostatni prumerny, na prdel jsem nepadla ze zadne.. Ale hlavne mi vadi ta zaujatost tvoji osobou. Zalozit nove vlakno na to, aby se clovek pochlubil vlastnima strankama a aby se pochvalil, jak mu to pekne jde - to se mi zkratka protivi..
  • 3

#6 ryunin

ryunin

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 696 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 13 únor 2012 - 10:00:34

jak to pěkně jde, no moc to nejde, když se ty fotky nelíbí každýmu - to nemyslím vážně (ono kdo tady má fotky, který se líbí všem, že?), ale co tam je dobrýho, tak to je zásluha právě týhle temný komory a ochoty lidí mi poradit - spíš než chlubení se nějakým úspěchem (nevím o tom, jaký úspěch, to je relativní, co je úspěch v amatérské fotografii...) mi šlo o to poděkovat za to, že můžu mít radost z focení - kdyby tady byl nějaký začátečník, který tady začínal od nuly, tak se taky rád podívám na výsledek jeho snahy po dvou letech, co jsem mu vtloukal do hlavy základy fotografie
  • -2

#7 Olymin

Olymin

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 49 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 13 únor 2012 - 10:04:05

- kdyby tady byl nějaký začátečník, který tady začínal od nuly, tak se taky rád podívám na výsledek jeho snahy po dvou letech, co jsem mu vtloukal do hlavy základy fotografie


huš, už zase začínáš?
  • 1

#8 ďuroT

ďuroT

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
  • LocationBA, SK
Reputace: 373

Publikováno 13 únor 2012 - 10:22:30

Attention whore :-)
(do češtiny bohužiaľ preložiť neviem)
  • 1

#9 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 801 příspěvků(y)
Reputace: 2 174

Publikováno 13 únor 2012 - 10:26:16

Někdo, kdo touží po pozornosti a žádá o to prostřednictvím záměrně nesmyslné nebo provokativní taktiky

source: wikipedia (google translate)

Attention whore :-)
(do češtiny bohužiaľ preložiť neviem)


  • 0

#10 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 13 únor 2012 - 11:51:37

Po tobě se nám stejskalo...
  • 0

#11 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 222 příspěvků(y)
Reputace: 902

Publikováno 13 únor 2012 - 11:55:40

"Jestliže je jakékoli umění bráno či chápáno jako soutěž, pak to není umění, ale sport."

S pozdravem: "Starý Jezevec" Erik
  • 3

#12 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 13 únor 2012 - 12:27:59

A to je taková pěkná tečka za tímto tématem.
Na díky odpovídáme - velmi rádo se stalo.
  • 7




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních