Přejít na obsah


Fotka

Letní kino 16mm ve vaší obci


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 histes

histes

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 67 příspěvků(y)
Reputace: 13

Publikováno 21 únor 2012 - 23:59:08

Ahoj temnokomorníci,
začínáme s kamarády/dkami dávat dohromady promítací dny našeho pojízdného 16mm kina. Pokud máte strejdu starostu či tetu vedoucí kulturáku ve Vašem městě a chcete mít třeba jeden či dva dny letňák i u Vás, tož zapojte všecky přesvědčovací schopnosti - budeme za pozvání rádi.

Je to studentský projekt spolu s Barrandovem, Meoptou a MW-screens.

Něco to pochopitelně stojí - nejvíc nás vysává udržování v chodu starý dvoutakt minibus Barkas.

Zapojení a vyzvídání místních ogarů vítáno.

Všechny informace a fotky k mání na http://www.biograf16.cz

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Projekce 2011 - Opava, Brno, Odry, Zámek Hradec n. Mor., Vítkov...
  • 2

#2 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 22 únor 2012 - 03:08:32

Zejtra skáknu za starostkou.. Není to teta, ale mám to jakožto obecní blázen u ní dobrý.
  • 0

#3 sokolvideo

sokolvideo

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 578 příspěvků(y)
  • LocationPrešov
Reputace: 215

Publikováno 22 únor 2012 - 17:01:54

Chlapi, to je úžasné, držím všetkých dvadsať palcov
  • 0

#4 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 22 únor 2012 - 17:46:13

Já bych ti asi mohl doporučit nadšence na Barkase. Ale koukám, že by to k vám měl dost daleko...
  • 0

#5 histes

histes

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 67 příspěvků(y)
Reputace: 13

Publikováno 23 únor 2012 - 00:57:50

Já bych ti asi mohl doporučit nadšence na Barkase. Ale koukám, že by to k vám měl dost daleko...


No, ten co nám to prodával před 2 lety moc dobře věděl, v jakém stavu to je. Teď teprve dával na internet inzerát, že má ještě spojku. Tu jsme museli za plného proudu letních kin měnit - opravář byl tak šikovný, že urval silentbloky na spojce - kterou pak ani nepřišrouboval a totéž motor. Jinak je barkas před letňáky v péči pana Kytky v Řeznovicích u Ivančic - u Brna. Ale do Brna by už v tom stavu asi Barkas tenkrát nedojel - jedničku a zpátečku jsme řadili za vypnutého motoru... Tenkrát Kytka povídal, že to ještě chvíli vydrží, ale to netušil, že budeme pročesávat Oderské vrchy naložení technikou a pěti lidmi.

Ale jestli má ten známý třeba náhradní díly za rozumnou cenu... Nebo barkase č.2. teď máme komplet náhradní a funkční motor, kdyby něco :-).
Chci mít v budoucnu v provozu dva, které se budou střídat. Jeden kapitán budu já, druhého bude mít na starosti kamarád - ale zatím si kluci, které zaučuju, v mnoha situacích s promítačkami na místě neporadí, takže minimálně tuto sezónu musím odjezdit všechna promítání (což je, když se ráno vstává do práce a sejde se letních kin třeba 5 do týdne, už na hranici výdrže).
  • 0

#6 histes

histes

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 67 příspěvků(y)
Reputace: 13

Publikováno 23 únor 2012 - 01:02:11

Chlapi, to je úžasné, držím všetkých dvadsať palcov

V rámci přípravy sendvičů a lepší aklimatizace na cizí prostředí s námi častokráte jezdí i devčata (ty patří na reprobednu držíc se za jízdy zadního okýnka).
  • 0

#7 histes

histes

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 67 příspěvků(y)
Reputace: 13

Publikováno 23 únor 2012 - 01:10:59

Zejtra skáknu za starostkou.. Není to teta, ale mám to jakožto obecní blázen u ní dobrý.

Fajn - akorát na české číslo, co je na webu, se mi teď nikdo nedovolá, protože zrovna teď učím španělské holky po večerech na klavír. Mail biograf16(zavinac)postreh.com - na tom po večerech visím a odpovídám.

Tachov je možný po festivalu v Karlových Varech nebo během něj - jedeme na něj s Barkasem a koukám, že to od Karlových Varů není zase tak daleko. Jen tak během prázdnin, pokud by to nebyly alespoň 3 projekční dny, bychom asi nedojeli - 517 km, to je pro Barkase životní výkon - jeho rekord v kuse je Barrandov studios --> Hradec nad Moravicí. Pádili jsme to stovkou po dálnici na plný plyn a doma byli za 5 hodin.
  • 0

#8 histes

histes

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 67 příspěvků(y)
Reputace: 13

Publikováno 23 únor 2012 - 01:17:30

Předběžně budeme promítat patrně na těchto místech - rezervace, které dorazily do tohoto večera.
Zámek Hradec nad Moravicí
Zámek Vizovice
Zámek Tovačov
Ptačí vrch Opava
Zahrady KD Vítkov
Zahrady KD Odry

Příští rok snad jako zajímavost zrekonstruovaný amfiteatr v Liberci.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních