Přejít na obsah


Fotka

Kalendář


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
16 odpovědí na toto téma

#1 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 212

Publikováno 28 únor 2012 - 22:17:46

Zkouším kalendář, překlad přijde časem. Kdo je schopen porozumět tomu stávajícímu tak prosím o testování a přidávání akcí.

Díky
  • 0

#2 bobrb

bobrb

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 859 příspěvků(y)
  • Locationpod Brdy
Reputace: 54

Publikováno 29 únor 2012 - 08:17:10

Nevsiml jsem si te hlasky o moderaci a poslal pokus dvakrat
Schvalne jsem tam dal vystavu ktera se kryje s tim co uz tam ted je aby bylo videt jak to vypada...
  • 0

#3 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 29 únor 2012 - 08:25:04

Bobrb: tak jeden výskyt sem umazal. Kupodivu v moderátorském modu to jde snadno.
  • 0

#4 bobrb

bobrb

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 859 příspěvků(y)
  • Locationpod Brdy
Reputace: 54

Publikováno 29 únor 2012 - 08:46:36

super. a co schvaleni toho druheho? :(
  • 0

#5 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 29 únor 2012 - 09:07:50

Vono se to ještě musí schvalovat? :(
  • 0

#6 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 29 únor 2012 - 09:55:17

Tazi: technická... calendář si nazval výstavy... můžem do něj prát i srazy a tak?
  • 0

#7 bobrb

bobrb

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 859 příspěvků(y)
  • Locationpod Brdy
Reputace: 54

Publikováno 29 únor 2012 - 09:55:34

Caaaak ja vim? Nebylo to tam a uz to tam je :(
V kazdem pripade je to tak jak se dalo cekat pomerne neprehledne. Ale nejak nevim co udelat pro zprehledneni:-(
  • 0

#8 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 212

Publikováno 29 únor 2012 - 10:13:48

Ja to schvalil. Vidim ty neschvalene cervene. Pokusim se to zrusit alespon u duveryhodnych temnokomorniku.
  • 0

#9 kolemjdouci

kolemjdouci

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 61 příspěvků(y)
  • LocationPce
Reputace: 72

Publikováno 11 duben 2012 - 14:33:15

Zkouším kalendář, překlad přijde časem. Kdo je schopen porozumět tomu stávajícímu tak prosím o testování a přidávání akcí.

Díky


Zkusil jsem přidat akci na 25.4. (zkoušel jsem to dvakrát), výstavu Jana Reicha, ale nic se v kalendáři neobjevilo. Co dělám špatně?
  • 0

#10 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 212

Publikováno 11 duben 2012 - 14:40:44

Nic, je to tam přidané 2x a me přišlo 2x ze to čeká na schválení.
  • 0

#11 salo

salo

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 080 příspěvků(y)
  • LocationZnojmo
Reputace: 190

Publikováno 15 duben 2015 - 13:17:36

Přátelé, možná mě s tím pošlete k čertu, ale když už zde máme kalendář, proč do něj nepřidáváte plánované akce jako např. kursy, srazy, burzy atp.?

Snad by to bylo nejen pro nově příchozí přínosné. A také kvůli historii - dá se tam pak dohledat co se kdy dělo.


  • 0

#12 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 095 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 079

Publikováno 15 duben 2015 - 13:33:36

Od toho jsou plánované srazy min, dvakrát do roka. Tam by jste nováčci měli chodit!!!!  Jinak pokud bude někdo chtít kurz a bude vás dost, tak máme možnost komory, ubytování i stravování na více chatách a ubytovnách.


  • 0

#13 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 080 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 712

Publikováno 15 duben 2015 - 14:20:50

To jsi Romane na ten dotaz tak nějak neodpověděl ...  teda pokud tím neposíláš Sala tak nějak k tomu čertu  ;-)

 

Jinak já tam kdysi pokusmo pár dat vložil. Myslel jsem tam dát nějaká, pro fotografii historicky zajímavá data. Ale když se tam toho má dát víc, to vkládání je docela pracné. Ale kdyby o to byl zájem, tak by se dalo.

A navíc - ono by to chtělo, aby tam byla nějaká vazba na úvodní stranu webu. To když se v kalendáři v daný den něco uděje, tak aby se tam zobrazilo nějaké avízo, odkaz na Kalendář. Jináč asi do téhle složky běžně zavítá málokdo.


  • 0

#14 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 212

Publikováno 15 duben 2015 - 15:29:09

Podívám se co by se stím kalendářem dalo dělat.

 

To jsi Romane na ten dotaz tak nějak neodpověděl ...  teda pokud tím neposíláš Sala tak nějak k tomu čertu  ;-)

 

Jinak já tam kdysi pokusmo pár dat vložil. Myslel jsem tam dát nějaká, pro fotografii historicky zajímavá data. Ale když se tam toho má dát víc, to vkládání je docela pracné. Ale kdyby o to byl zájem, tak by se dalo.

A navíc - ono by to chtělo, aby tam byla nějaká vazba na úvodní stranu webu. To když se v kalendáři v daný den něco uděje, tak aby se tam zobrazilo nějaké avízo, odkaz na Kalendář. Jináč asi do téhle složky běžně zavítá málokdo.


  • 0

#15 salo

salo

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 080 příspěvků(y)
  • LocationZnojmo
Reputace: 190

Publikováno 15 duben 2015 - 15:47:01

To jsi Romane na ten dotaz tak nějak neodpověděl ...  teda pokud tím neposíláš Sala tak nějak k tomu čertu  ;-)

 

Jinak já tam kdysi pokusmo pár dat vložil. Myslel jsem tam dát nějaká, pro fotografii historicky zajímavá data. Ale když se tam toho má dát víc, to vkládání je docela pracné. Ale kdyby o to byl zájem, tak by se dalo.

A navíc - ono by to chtělo, aby tam byla nějaká vazba na úvodní stranu webu. To když se v kalendáři v daný den něco uděje, tak aby se tam zobrazilo nějaké avízo, odkaz na Kalendář. Jináč asi do téhle složky běžně zavítá málokdo.

Historicky zajímavá data v kalendáři jsou fajn a za to ti patří dík.

A ano, bylo by také fajn, kdyby nějaký malý kalendář či seznam X nadcházejících událostí byl i na úvodní straně. Jde o to, že takhle člověk nemá přehled, co se kde děje. V kalendáři by to bylo přehledně zaznamenané.

Vkládání podle mě není až tak těžké. Případně by se ho mohli zhostit moderátoři či admini :-)


  • 0

#16 salo

salo

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 080 příspěvků(y)
  • LocationZnojmo
Reputace: 190

Publikováno 25 duben 2015 - 21:53:52

Koukam, ze Luzji tam vlozil Rodinalaleicum (ovsem do kalendare Vyznamne dny namisto Kalendar akci), jinak se nic nedeje.
Zkusim tam treba zitra nahazet nadchazejici akce, o nichz vim. Plus bychom tam mohli davat i chystane vystavy, alespon ty nejvyznamnejsi.
Obecne by se o tohle ale meli starat organizatori tech akci, nebo mate jiny nazor?
  • 0

#17 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 080 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 712

Publikováno 27 duben 2015 - 07:58:34

Zkouším to dát do Kalendáře akcí, ale je v tom asi nějaký háček, nejde mi to.

A nevidím ani, že by tam někdo "naházel" něco jiného ...

 

Tazi, jak to tedy je   :?:  Jak tam něco vložit   :?:  


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních