Přejít na obsah


Fotka

Pruzkum zajmu o casopis klasicke fotografie


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
72 odpovědí na toto téma

#1 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 6 May 2012 - 21:04:02

Ahoj,
po ukonceni Temnokomornika jsme se rozhodli (Katka M., David S, Tomas V. a ja) pokracovat s casopisem o klasicke fotografii.
Nicmene, nez se do nej opravdu pustime, radi bychom zjistili preference obsahu takoveho casopisu.

Na linku :freeonlinesurveys.com/s.asp?sid=wsi41i6ye8tupn035435
naleznete kratky dotaznik, ktery pokud mate zajem o takovy casopis, prosim vyplnte.

Link zkuste sdilet i s ostatnimi pres jine komunitni site.

Diky za Vas cas
Kamil
  • 6

#2 ONDKO

ONDKO

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 309 příspěvků(y)
Reputace: 24

Publikováno 7 May 2012 - 09:53:41

Prajem vám veľa úspechov.
  • 0

#3 OndrasLB

OndrasLB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 335 příspěvků(y)
  • LocationLiberec, Mladá Boleslav
Reputace: 66

Publikováno 7 May 2012 - 10:22:35

Vyplněno, ať to vyjde;)
  • 0

#4 luke__666

luke__666

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 171 příspěvků(y)
  • Locationtwitter.com/luke__666
Reputace: 20

Publikováno 7 May 2012 - 10:38:31

Taky drzim palce, dotaznik jsem tez odeslal.
  • 0

#5 thelomographer

thelomographer

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 247 příspěvků(y)
Reputace: 21

Publikováno 7 May 2012 - 14:53:34

Odesláno, držím palce!
  • 0

#6 jenda94

jenda94

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 103 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 16

Publikováno 7 May 2012 - 20:41:17

Dotazník napsán ve velmi pozitivním smyslu, a hodně štěstí :smile:
  • 0

#7 veverka07

veverka07

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 125 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 20

Publikováno 7 May 2012 - 20:43:27

Jsem za. Odesláno.
  • 0

#8 Ra_do

Ra_do

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 99 příspěvků(y)
  • LocationOpava
Reputace: 4

Publikováno 7 May 2012 - 20:50:59

Hlasuju pro - dobrý nápad pokračovat :smile:
  • 0

#9 Foxtrot

Foxtrot

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 22 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 0

Publikováno 8 May 2012 - 07:58:04

Odesláno, bylo by skvělé, kdyby se podařilo pokračovat.
  • 0

#10 tallpe

tallpe

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 409 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 8

Publikováno 10 May 2012 - 09:51:27

Též jsem se zapojil. Držím palec.
  • 0

#11 Euter

Euter

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 255 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 46

Publikováno 10 May 2012 - 20:14:16

Vyplněno
  • 0

#12 HCST

HCST

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,095 příspěvků(y)
  • LocationUherské Hradiště
Reputace: 555

Publikováno 19 May 2012 - 06:13:32

Držím palce a už se moc těším.
  • 0

#13 ricmund

ricmund

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 46 příspěvků(y)
  • LocationČeský Těšín
Reputace: 30

Publikováno 19 May 2012 - 07:42:08

Ahoj taky držím palce dejte vědět jak se daří,vyplněno.
  • 0

#14 sokolvideo

sokolvideo

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,578 příspěvků(y)
  • LocationPrešov
Reputace: 215

Publikováno 19 May 2012 - 08:48:51

Držím palce, aby sa to uskutočnilo, lebo časopisov o klasickej foto niet, aspoň o tom neviem. Temnokomorníka som nečítal, nakoľko na Slovensku sa nepredával, aspoň v Prešove som ho nevidel. Dotazník som vypísal, dúfam že došiel.
  • 0

#15 vafo

vafo

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 34 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 2 August 2012 - 10:28:34

Ahoj,
po ukonceni Temnokomornika jsme se rozhodli (Katka M., David S, Tomas V. a ja) pokracovat s casopisem o klasicke fotografii.
Nicmene, nez se do nej opravdu pustime, radi bychom zjistili preference obsahu takoveho casopisu.

Na linku :freeonlinesurveys.com/s.asp?sid=wsi41i6ye8tupn035435
naleznete kratky dotaznik, ktery pokud mate zajem o takovy casopis, prosim vyplnte.

Link zkuste sdilet i s ostatnimi pres jine komunitni site.

Diky za Vas cas
Kamil

ten odkaz jaksi nefunguje ale zájem bych o časopis měl tady je e-mail
hochval@mkinet.cz
dík valeš.
  • 0

#16 jenda94

jenda94

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 103 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 16

Publikováno 2 August 2012 - 11:47:28

už to nejspíš ukončili, jak to tam píše...
  • 0

#17 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 22 September 2012 - 11:01:50

Tak by mne zajímalo jaký byl výsledek průzkumu. Mně temnokomorník chybí...
  • 0

#18 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 22 September 2012 - 11:28:47

Výsledkem je vznik nového časopisu. Máme nasázeno a připraveno na tisk. Ještě zbývá dodělat webové stránky.
Za nedlouho to spustíme :-P
  • 8

#19 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 22 September 2012 - 12:10:07

Jo jo, zkoukl jsem časopis Foto, udělalo se mi mdlo a jdu se uklidnit nad Temnokomorníkem..
  • 1

#20 jakub.jira

jakub.jira

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 846 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 112

Publikováno 22 September 2012 - 12:49:20

Výsledkem je vznik nového časopisu. Máme nasázeno a připraveno na tisk. Ještě zbývá dodělat webové stránky.
Za nedlouho to spustíme :-P


skvělý, to mi po ránu udělalo strašnou radost :-)
  • 0

#21 resolut

resolut

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
Reputace: 404

Publikováno 22 September 2012 - 13:09:56

Výsledkem je vznik nového časopisu. Máme nasázeno a připraveno na tisk. Ještě zbývá dodělat webové stránky.
Za nedlouho to spustíme :-P

Huráááááááá!!! :-P :mrgreen:
  • 0

#22 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 237

Publikováno 22 September 2012 - 13:14:28

Parádní zprávy. Už se moc těším. Zrovna jsem četla na Paladixu článek s vyjádřením k ukončení Temnokomorníka. Tak je to zpráva v pravý čas, aby mi to pozvedlo náladu po dočtení toho článku. Díky
  • 0

#23 borekt

borekt

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 518 příspěvků(y)
  • LocationThunder Bay-On.Canada
Reputace: 193

Publikováno 23 September 2012 - 04:06:02

Výsledkem je vznik nového časopisu. Máme nasázeno a připraveno na tisk. Ještě zbývá dodělat webové stránky.
Za nedlouho to spustíme :-P


Ahoj,doufam,ze se to dostane i k nam za more.Drzim palce.
borek
  • 0

#24 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,222 příspěvků(y)
Reputace: 901

Publikováno 24 September 2012 - 08:19:02

Vážený kolego, Davide, dospějí ke své realizaci monotematická čísla: Temná komora: Vol. I - Klíč ke zpracování B&W negativu
Temná komora: Vol.II - Klíč ke zpracování B&W pozitivu? Předpokládám, že se oba díly zařadí do zlatého fondu foto periodik v
tzv. "Zatuchlé Kotlině" a ocitnou se rázem mezi žádanými bestsellery. S pozdravem: "Starý Jezevec" Slanej Vrch
  • 0

#25 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 29 September 2012 - 18:52:38

Přátelé, spolu se spuštěním nového fotografického časopisu jsme plánovali také k němu mít web. Bohužel jeden dobrovolník odpadl. Nenašel by se zde někdo ochotný, kdo by navrhl web a spravoval jej?
  • 0

#26 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 1 October 2012 - 21:31:14

pokud by stačil wordpress a neni to potřeba ihned, tak to můžu zkusit...
reference u mne na webu
  • 0

#27 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 1 October 2012 - 21:48:01

Děkuji za dosavadní nabídky. Jsem rád, že jsou ochotní zájemci pro tuto nevděčnou práci. Pokud by to nevyšlo, podám sem hlášení :-P
  • 0

#28 Martes

Martes

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 2 October 2012 - 22:25:05

Ahoj temnokomorníci! Jsem tady od včerejška a nestačím se divit, kolik je tady skvělých a vtipných příspěvků a lidí!
Info, že se časopis Temnokomorník znovu postaví na nohy, je pro mě důvod k nadšení a fantastická zpráva, kterou jsem už vyloženě potřeboval. Mám to poslední týden jako takové zrychlené video; nejdřív jsem během několika dní objevil časopis Temnokomorník, hned jsem přečetl poslední 2 čísla a stačil se pro to naprosto nadchnout. Zároveň jsem si objednal všechna starší čísla a zároveň jsem se dozvěděl, že Temnokomorník skončil. Následovala Depka a té ještě dala korunu moje žena, která mi položila na stůl nějaký nový časopis FOR MEN, který někde dostala zadarmo! měl asi 300stran na křídě a všechno to byl jen totální bulvár. Najednou jsem si uvědomil, že je tady něco hodně špatně a jal jsem se hledat nějaký vyprošťovák z deprese a našel jsem tento web.
V mládí jsem se věnoval focení hodně moc, myslel jsem si, že bez toho nemohu být, pak mě semlel život a dnes, po 15ti letech, jsem se velkým obloukem k tomu zase vrátil. Chci navázat tam, kde jsem přestal. Je to těžké, ale jde to. Právě dokončuji komoru v koupelně, chybí mi pár posledních drobností, fotím klasicky s FM2 a pomáhám si s D90. (smí se to tady vůbec psát? :-))
  • 3

#29 Luigi

Luigi

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 848 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 197

Publikováno 3 October 2012 - 06:35:43

Davide, na nového Temnokomorníka se už těším a přidávám se k dlouhé řadě kamarádů z TK, kteří vám drží palce a děkuií za renesanci. Zdařec Luigi :shock:
  • 0

#30 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 3 October 2012 - 11:29:17

Děkujeme za hřejivá slova, je to povzbuzení. Bohužel název Temnokomorník nám nezůstal. Je to trochu složitější, zvláště když se do toho zapletla ješitnost.
Je třeba předeslat, že vzniká nový časopis tvořený amatéry pro amatéry. Název bude jako překvapení.
Bohužel cena bude vyšší než byla u Temnokomorníku, náklady na tisk se nedají ošidit a tisknout v takovém nákladu jako byl Temnokomorník je kontraproduktivní.
K původnímu časopisu je třeba předeslat, že cena která nakonec vycházela byla zformována díky prvotní dotaci, kterou vložil p. Bříza a také díky velkému nákladu, který sice snížil cenu, ale valná část výtisků zůstala tím pádem neprodána. Takže určitě poděkování panu Břízovi patří za cenu, za kterou čtenářům umožnil nákup časopisu, neboť to byla cena dotační a to z jeho kapsy. Bohužel pro dlouhodobější fungování časopisu je to velmi neschůdná cesta. Pro zájemce, kteří ještě nemají všechny výtisky Temnokomorníka bych doporučil si je pořídit.
Budeme se snažit přinášet zajímavé čtení a kvalitní fotografie. Velmi by nám také potom pomohla zpětná vazba na naši snahu.
  • 0

#31 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 3 October 2012 - 20:10:07

Martesu, ogaro, vitaj na temnej, enem dúfám, že se ti tu bude mezi nama líbit. Co přijít na sraz, který je za několik dní někde na Jičínsku, což?
  • 0

#32 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 3 October 2012 - 20:11:14

Davide, držím palec a těším se na nový časopis, který velmi rád podpořím i když v mém případě pouze nákupem onoho. Kdyby bylo neco třeba dej vědět. V rámci možností rád pomůžu.
  • 0

#33 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1,660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 3 October 2012 - 23:27:02

Ahoj temnokomorníci! Jsem tady od včerejška a nestačím se divit, kolik je tady skvělých a vtipných příspěvků a lidí!
Info, že se časopis Temnokomorník znovu postaví na nohy, je pro mě důvod k nadšení a fantastická zpráva, kterou jsem už vyloženě potřeboval. Mám to poslední týden jako takové zrychlené video; nejdřív jsem během několika dní objevil časopis Temnokomorník, hned jsem přečetl poslední 2 čísla a stačil se pro to naprosto nadchnout. Zároveň jsem si objednal všechna starší čísla a zároveň jsem se dozvěděl, že Temnokomorník skončil. Následovala Depka a té ještě dala korunu moje žena, která mi položila na stůl nějaký nový časopis FOR MEN, který někde dostala zadarmo! měl asi 300stran na křídě a všechno to byl jen totální bulvár. Najednou jsem si uvědomil, že je tady něco hodně špatně a jal jsem se hledat nějaký vyprošťovák z deprese a našel jsem tento web.
V mládí jsem se věnoval focení hodně moc, myslel jsem si, že bez toho nemohu být, pak mě semlel život a dnes, po 15ti letech, jsem se velkým obloukem k tomu zase vrátil. Chci navázat tam, kde jsem přestal. Je to těžké, ale jde to. Právě dokončuji komoru v koupelně, chybí mi pár posledních drobností, fotím klasicky s FM2 a pomáhám si s D90. (smí se to tady vůbec psát? :smile:)


Ahoj Martesi, Vítej na TK !
Proti reklamním plátkům doporučuji: Toscani: "Reklama je navoněná zdechlina" Rval se jako lev,Jeho práce jsou nejlepší v branži, dodnes na něj nikdo nemá. Formen se pak dostává do kategorie "nestojí za můj čas."
Na nový časopis o klasické fotografi se taky těším jak mrně na žužu :-P
Návrat k fotografii po letech je snazší, než se zdá, vracelsemse po sedmi letech a pohoda.
Jen ty expozimetry Dněco měřej pro film blbě.
Ať se daří!
  • 0

#34 Jaro

Jaro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 603 příspěvků(y)
Reputace: 36

Publikováno 6 October 2012 - 01:17:50

Děkujeme za hřejivá slova, je to povzbuzení. Bohužel název Temnokomorník nám nezůstal. Je to trochu složitější, zvláště když se do toho zapletla ješitnost.
Je třeba předeslat, že vzniká nový časopis tvořený amatéry pro amatéry. Název bude jako překvapení.
Bohužel cena bude vyšší než byla u Temnokomorníku, náklady na tisk se nedají ošidit a tisknout v takovém nákladu jako byl Temnokomorník je kontraproduktivní.
K původnímu časopisu je třeba předeslat, že cena která nakonec vycházela byla zformována díky prvotní dotaci, kterou vložil p. Bříza a také díky velkému nákladu, který sice snížil cenu, ale valná část výtisků zůstala tím pádem neprodána. Takže určitě poděkování panu Břízovi patří za cenu, za kterou čtenářům umožnil nákup časopisu, neboť to byla cena dotační a to z jeho kapsy. Bohužel pro dlouhodobější fungování časopisu je to velmi neschůdná cesta. Pro zájemce, kteří ještě nemají všechny výtisky Temnokomorníka bych doporučil si je pořídit.
Budeme se snažit přinášet zajímavé čtení a kvalitní fotografie. Velmi by nám také potom pomohla zpětná vazba na naši snahu.

Zdravím další nadšence!
Je to podivuhodné snažení, zvláště po ... "Temnokomorník je mrtev, a´t žije... " takže něco povstalo a bude žít a já také držím palce a určitě si koupím :cool: . JAKÁ BUDE DISTRIBUCE ? Nebyl by náhled na obsah číslo...?
  • 0

#35 Meesh

Meesh

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)
  • LocationBratislava
Reputace: 56

Publikováno 6 October 2012 - 10:15:06

Mám všetkých temnokomorníkov... príjemné čítanie vo vlaku :) a držím palce a dúfam, že sa vám ďalší projekt podarí dať dokopy.
  • 0

#36 vafo

vafo

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 34 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 9 October 2012 - 08:59:20

Hlasím se na odběr kdy se začne prodávat a kde?? dik za odpověď Valeš.
  • 0

#37 JanP

JanP

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 92 příspěvků(y)
  • LocationSlaný
Reputace: 27

Publikováno 9 October 2012 - 10:31:08

Nový časopis si velmi rád pořídím! Autorům tímto přeji hodně síly, trpělivosti a úspěchu.
Těším se
  • 0

#38 Rimmer

Rimmer

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 159 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 3

Publikováno 11 October 2012 - 20:58:09

Budu kupovat, nejradeji bych si predplatil s odberem do schranky.
  • 0

#39 hajkys

hajkys

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 403 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 105

Publikováno 12 October 2012 - 06:32:01

také mám o tento časopis zájem, přeju hodně zdaru při realizaci
  • 0

#40 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 12 October 2012 - 10:03:07

Přátelé a příznivci, děkujeme za povzbudivé reakce. Omlouvám se, že nereaguji, ale teď jsem často mimo domov a tím pádem bez připojení.
Prodej bude nejprve skrze eshop. Pokud se dohodneme se Škodou, tak tam. Pokusíme se oživit některé předchozí distibuční kanály, ale
redukovaně. Čím více prodaných časopisů distributory, tím poroste cena díky promítnuté provizi. Protože nechávat někomu něco dělat zadarmo
je.... pokud vyloženě na tom nebazíruje nemorální a navíc se časem vytrácí motivace.
Také bych Vás měl informovat o ceně ... po dlouhém počítání a balancování byla stanovena na 99,- Kč a to za 60 stran 100% koncentrátu čtiva a
fotografií absolutně bez reklam. Pokud nastane situce, že budeme nějakým způsobem v přebytku, tak bychom rádi šli cestou dalšího zlepšování
kvality.
Máme v časopise rozhovory a portolia fotografů: Jiří Foltýn, Lea Tyrallová, Šimon Lupták a článek a fotografie o nežijícím fotografovi Juliusovi Andersovi od p. Dostála (do dalšího čísla máme článek o Přemyslu Koblicovi od téhož autora). Rasťo Čambál nám poskytl článek a fotografie. Dále máme krásné zamyšlení od Dr. Helbicha nazvané Mladým fotografům. Článek o pyrovývojkách od Pavla Prokopa a spoustu dalšího čtiva.
  • 5

#41 ďuroT

ďuroT

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,778 příspěvků(y)
  • LocationBA, SK
Reputace: 364

Publikováno 12 October 2012 - 10:48:38

David,
predplácam si...ak vyriešie aj SK distribúciu, tak nás bude viac.
  • 0

#42 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2,080 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 712

Publikováno 12 October 2012 - 11:05:22

Už se, tady v na jihu Čech, taky těšíme :)
  • 0

#43 adam

adam

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 136 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 17

Publikováno 12 October 2012 - 12:20:49

Chybí mne adekvátní "Pavlovův reflex", když čtu co nás čeka v prvním čísle. ... Tak aspoň slintám ...
  • 2

#44 MrB14ck

MrB14ck

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 570 příspěvků(y)
  • LocationChotěšov (PJ)
Reputace: 119

Publikováno 12 October 2012 - 13:43:13

taky už slintám - no doufám že brzy bude - 60 stran za necelé kilo je bomba!!!
  • 2

#45 zahradnik

zahradnik

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 214 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 12 October 2012 - 21:39:56

Těším se!
  • 0

#46 Bob van Sikorski

Bob van Sikorski

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 574 příspěvků(y)
  • LocationPoděbrady
Reputace: 116

Publikováno 12 October 2012 - 23:33:26

Moje maličkost je také zvědav, co se z tooh vyklube. jinak 99Kč na časopis bez reklam mi přijde hodně zajímavé, osobně bych neměl problém s částkou klidně vyšší (pokud bude časopis stát za to). kdo si pamatuje "zlaté" doby amatérského rádia, kde více než polovinu obsahu tvořily reklamy, ten jistě na svůj dávící reflex nezapomněl.
  • 0

#47 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 13 October 2012 - 16:40:39

Za sebe - reklamy a inzeraty mam velmi rad. Obzvlaste, pokud se tykaji oboru, ktery mne zajima. Dava mi to prehled jednak o produktech, o trhu, o tom, co kde kdo dela.

Stovka za casopis bez reklam, tj. plus minus autobus tri libry... tak to Vam drzim hodne palce, a vubec to nemyslim jizlive. Rozpocet bude ale napjaty.
Ohledne predplatneho budu v kontaktu brzy naprimo.
  • 0

#48 yshop

yshop

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 27 příspěvků(y)
  • LocationVýchodní Čechy
Reputace: 5

Publikováno 13 October 2012 - 17:58:18

za mne, klidně s reklamama když to sníží cenu
  • 0

#49 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4,203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 13 October 2012 - 17:58:29

Zdražte to, blázni!
  • 0

#50 Bob van Sikorski

Bob van Sikorski

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 574 příspěvků(y)
  • LocationPoděbrady
Reputace: 116

Publikováno 13 October 2012 - 18:13:48

Připomíná mi to jednu věc: "zamlada" jsem byl blázen do herních časopisů a víceméně tohle období u mě končilo, když měl LEVEL edici "mini" za 59kč. jak ta skončila, skončil jsem s kupováním (ale to spíš proto, že jsem byl študý chudent). před pár měsíci jsem se jen tak ze zvědavosti zastavil ve stánku, abych zjistil, že už vychází jen edice s DVD. a ta edice stojí bez pár korun 300Kč. Tedy 3600Kč ročně.

Pavel_P to píše správně: 99Kč je dosti agresivně stanovená cena na základě hloupé a dnes již přežité psychologické hranice. Když uděláte cenu třeba byť jen 129Kč (což je "o jedno pivo víc"), tak se to taky nepos**** :-).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návětěvníků, 0 anonymních