Přejít na obsah


Fotka

Minolta Himatic F

Minolta Himatic F - funguje z

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
514 odpovědí na toto téma

#101 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4,203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 16 February 2008 - 00:34:18

Je to možný :) Je sice pravda, že na těch 6x6 jsou ty zrcadlovky maličký, ba s přimhouřením velkoformátního oka kompaktní. Ale tenhle aparátek je veliký jak obyč. kinofilmová zrcadlovka, se zasunutým záklaďákem se vejde i do obyčejné kapsy a z mnoha zdrojů se mi doneslo, že ty skla která na to jsou jsou jedny z nejlepších z toho co se vůbec na téhle planetě dá koupit .) A je to Mamiya, no .)
  • 0

#102 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4,416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 16 February 2008 - 02:50:42

Ale tenhle aparátek je veliký jak obyč. kinofilmová zrcadlovka, se zasunutým záklaďákem se vejde i do obyčejné kapsy a z mnoha zdrojů se mi doneslo, že ty skla která na to jsou jsou jedny z nejlepších z toho co se vůbec na téhle planetě dá koupit .) A je to Mamiya, no .)


pak nemám dalších otázek :)
  • 0

#103 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4,416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 17 February 2008 - 01:56:40

vlastně jednu jo - ten záklaďák de nějak vrazit dovnitř? :)

to by mě zajmalo..
  • 0

#104 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 17 February 2008 - 10:27:02

jj jde částečně zapoustit u Mamči 6
7, 7 II už to neumí
  • 0

#105 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4,416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 17 February 2008 - 12:52:02

edinu sedmu znam, šestka je ještě nějak významně kompaktnější?
  • 0

#106 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4,203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 17 February 2008 - 13:04:52

Jo, je ještě menší.
Tady máš rozdíly zčlánkovaný: http://kenrockwell.com/mamiya/6vs7.htm
  • 0

#107 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4,203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 17 February 2008 - 13:07:02

A zajíždějí do ní všechny skla, ne jen záklaďák...
Tady je ještě recenze od toho samého pána http://kenrockwell.com/mamiya/6.htm
  • 0

#108 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4,416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 17 February 2008 - 14:31:17

8-O před chvílí sem to zrovna dočet. je to zlý. sem zamilovanej :)
  • 0

#109 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 17 February 2008 - 14:35:39

jsem to věděla, že nás časem přibude:lol: ...škoda, že ta 6tka nemá širočinu
musím přiznat, že objektiv 43 je můj nejpoužívanější
  • 0

#110 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1,377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 17 February 2008 - 18:35:21

Mamiyak: ty si tenhle stroječek neznal? To se divím... :)
  • 0

#111 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4,203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 17 February 2008 - 19:07:33

Dobře, ale povolenku ho koupit už má jen Mamiyak, to kvůli jménu! Pak já pro republiku konec. Jsem rád, že všichni souhlasíte, dík!
  • 0

#112 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4,416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 17 February 2008 - 19:22:26

pavel p: 8-O :lol: :lol: děkuju, ó ctihodný

toff: trochu mně dočasně splývala se sedmičkou, která mně úplně neuchvátila... edo promiň :)
neznal sem podrobnosti, až přišlo osvícení do mého života...
  • 0

#113 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 17 February 2008 - 19:30:20

Není proč se omlouvat, 6tka je rozhodně kompaktnější, sedmička je taková neforemná placka, a kdyby byla bývala měla 6 pořádný širokáč, asi bych šla do ní :)
I když na 6x6 se mi, nevím proč, pozdávají víc dvouočky.
  • 0

#114 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4,416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 17 February 2008 - 19:47:08

dá se edo koupit ještě nová?
  • 0

#115 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 17 February 2008 - 19:52:32

Jestli myslíš 6tku, tak asi už ne (ale že bych se po tom vyloženě pídila, to ne) Myslím, že 6tka už se nevyrábí, ověřit by to mohlo jít u www.excelfoto.cz
  • 0

#116 bryan

bryan

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 47 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 22 July 2008 - 07:13:22

Dobrý den kolegové, spadl mi na stůl jeden kousek Hi-maticu F, když jsem si s ním začal hrát zjistil jsem, že páčka jde natáhnout pouze tak do jedné čtvrtiny. Je to normální? Nevím jestli je vevnitř nějaká aretace, která povolí natažení pouze při založeném filmu nebo vložených bateriích? Díky.
  • 0

#117 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 17 September 2008 - 10:02:39

pánové mám zádrhel s HI-maticem - přestala se mi otvírat clona.... vyměnil jsem baterky, ale nic... Neporadíte někdo něco??
  • 0

#118 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 17 September 2008 - 14:25:28

Tohle mi udělalo asi jednou, nebo dvakrát. Pokud se neotvírá vůbec, tak já osobně bych s ním jel do servisu na seřízení a přemazání.


Koukám že Minolta HI-matic se snad stane standardem, ve výbavě každého fotografa.
Já s ní fotím docela často. 400-ka focena na 200 nemá chybu. Dokonce se mnou byla u narození holky a nezklamala. Pohotový foťáček, připravený kdykoli k focení.
  • 0

#119 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 18 September 2008 - 10:38:55

díky za raduc - a ještě jeden dotaz nemáte někdo nějaký kontakt na servis?
  • 0

#120 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 18 September 2008 - 18:22:18

Nevím jestli udělá Hi-matica, ale ja k němu vozím všechno.
Zkus se zeptat.

http://www.kulman.wz.cz/kontakt.php
  • 0

#121 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 19 September 2008 - 05:13:31

díky za kontakt - dnes mu brnknu a domluvím se s ním...
  • 0

#122 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,034 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 19 September 2008 - 13:06:23

Není proč se omlouvat, 6tka je rozhodně kompaktnější, sedmička je taková neforemná placka, a kdyby byla bývala měla 6 pořádný širokáč, asi bych šla do ní :)
I když na 6x6 se mi, nevím proč, pozdávají víc dvouočky.


ďjó tak tak, kdyby bylo k té 6ce adekvátní sklo jako je 43 pro 7mu, tak bych ji taky dal přednost. Nuž ale ani ta M7 není nějakej nenositelnej macek. Jen mě u těhle strojů štvou ty plasty. Tedy že je to z větší části z ropy mi nevadí bo se tím samozřejmě dosahuje neuvěřitelně příznivé hmotnosti, ale kvalita těch hmot je (za ty prachy) dost hrozná. Působí to všechno hrozně křehce (crashtesty jsem nicméně samozřejmě nedělal) a hlavně je na nich všechno vidět...
  • 0

#123 zorkiman

zorkiman

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 110 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 28 February 2009 - 11:25:31

Jen se chci prihlasit k terapeuticke skupine "Hi-matic F". Fotacek je mazel - malicky, tichy - rozeny ulicnik.
Jo a diky za info k nastaveni citlivosti s 1,5V baterkama - usetrili jste mi cas a film :-)
  • 0

#124 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 28 February 2009 - 16:31:18

nu, já jí před cca rokem prodal a dodnes nad tim kroutim hlavou. přijde mi, že to byl snad nejlepčí objektiv co jsem měl, ten rokkor. a taková kapesní mrška to byla. asi si stejně jednou nějakou pořídim. za ty peníze těžko k překonání.
  • 0

#125 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2,466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 28 February 2009 - 19:50:16

Himatic F mám taky, byl to můj první "pořád ssebou" foťák. Ze sběratelských důvodů mám černou i stříbrnou verzi. Fotky to dělá, na svou cenu a kategorii, výtečné. Baterky jsem vyřešil Schottky diodou. K výše psaným dotazům: Ano, u neudržovaných kusů někdy závěrka selže (neotevře se). Taky někdy nesepne kontakt pro blesk. Ano, závěrka je elektronická s časy 2s (i více) až 1/725. Ano, bez baterek to vůbec nefunguje. "Mlhavý" hledáček, odlesky v protisvětle, to znamená, že hledáček je třeba vyčistit. Pak je jasný a ostrý a zaostřování je možné i při špatném světle. Pro příznivce zrcadlovek: Ano, zrcadlovka je daleko výkonnější nástroj. jiný pohled je ovšem ve chvíli, kdy vám z té kapsy na chodník vypadne Himatik za 300 nebo zrcadlovka za 5000.
  • 0

#126 prema

prema

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 558 příspěvků(y)
Reputace: 9

Publikováno 28 February 2009 - 20:13:23

Před asi 1/2 rokem mi jeden známý daroval jednoho Hi-matica v řekl bych dost solidním stavu.Ovšem když jsem se podíval do toho hledáčku / naprosto čistého/,absolutně jsem nemohl pochopit,jak tohle někdo může nazvat dálkoměrem !!! Ten "obláček" je opravdu dost výstižný výraz,holá katastrofa.Strojek samozřejmě působí celkově festovně udělaný,kompaktní,všechno v dané kategorii celkem fajn,ale to ostření / včetně té páčky/-příšerné !!! Bohužel z mého pohledu dost zásadní nedostatek.
  • 0

#127 zorkiman

zorkiman

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 110 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 28 February 2009 - 21:13:19

Ten "obláček" je opravdu dost výstižný výraz,holá katastrofa.


Nekdo presedne do Oktavky z trabanta a prijde mu to jako luxus - nekdo presedne z Mercedesu a bude prskat, jaka je to bida. Moje dalkomerna zkusenost byla az doposud ciste post-sovetska a Hi-matic je pro me prijemna zmena :-)

Prvni negativ po vyvolani vypada velice pekne - vic se ukaze az pod zvetsovakem / na papire.
  • 0

#128 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 28 February 2009 - 21:45:29

Přemo, ogaro, nevím cos do držél v pazúroch, ale já svojím HI-maticem zaostřím aji v úplné tmě :)
Kažopádně si nemožu stěžovat na jeho hledáček. Je ale aj možné, že lidi, co su rozežraní z lejek a bessy tož jim to može vadit. Mi ale určitě nééé.
  • 0

#129 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 28 February 2009 - 21:49:20

eee..... jo, jak to kraken vyložil, tak to cítím
  • 0

#130 prema

prema

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 558 příspěvků(y)
Reputace: 9

Publikováno 28 February 2009 - 22:30:40

...lidi, co su rozežraní z lejek a bessy tož jim to može vadit. Mi ale určitě nééé. :)
...Nekdo presedne do Oktavky z trabanta a prijde mu to jako luxus - nekdo presedne z Mercedesu a bude prskat, jaka je to bida. :!:
Je fakt,že jsem dost nechutně rozežraný.K tomu,abych vůbec mohl fungovat ,potřebuji / až se to stydím říct/ dokonce standardní supersvětelnou matnici v Sixovi !!! To se mi to potom kecá !!! A předtím jsem se rozmlsával na Praktice a Zenitovi.Chápu,že matnice a dálkoměr je docela něco jiného,ale u toho Hi maticu bylo mnohdy opravdu problém toho "ducha" vůbec najít,aby se následně srovnal.V některých vcelku běžných světelných podmínkách jsem opravdu musel bloudit zrakem po celém zorném poli a přeostřováním vůbec zjišťovat,kde je.Zvyknout se dá ale na ledacos,o tom žádná.
  • 0

#131 anical

anical

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 28 February 2009 - 23:04:48

Hi matic mám od loňského roku, kdy jsem ho vydražil na Aukru. Sháněl jsem něco malého a vozitelného na kole. Navíc jsem se namlsal článkem p. M.Sýkory na Paladixu. Dnes mohu říst, že jsem chybu určitě neudělal. Maličky, lehký, dá se udržet i jednou rukou, pěkné fotky. První film byl na barvu, další už na ČB Fomu 400. V porovnání s filmem z Minolty dynax 60 žádný propastný rozdíl, navíc ta váha a pořizovací cena.
  • 0

#132 bitovod

bitovod

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 480 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 1 March 2009 - 08:26:51

Pro ty, co tady mají stížnosti na "obláčky" - stačí vhodně (při)zakrýt a ztmavit střední část hledáčku v místě, kam se promítá ten zdvojený obraz. Dálkoměrů pár mám (Himatic F, Revue 400, Fed, Minolta AL-F a určitě jsem ještě na nějakej zapomněl) a právě F mělo na dálkoměru ten ostřicí čtvereček nejkontrastnější. Třeba právě u toho Feda jsem tomu tím zakrytím pomáhal - čtvereček nějaké více, méně (nebo třeba vůbec) průsvitné izolepy na "správné" místo, největší opruz je to přilepit přesně...

Když má dálkoměr na hledáčku zepředu skleněnou destičku, tak se dá použít i třeba černý lihový fix a udělat příslušný flek přímo na to sklo (u plastu bych to moc nedoporučoval, to už taky nemusíte dostat dolů). Taky jsem to zkoušel, jde to, ale neumím namalovat od ruky čtvereček příliš přesně, tak jsem nakonec zvolil tu lepicí pásku.

Trochu hloupé je, že se pak do hledáčku musí koukat pokaždé ze stejného místa, jinak se ten tmavší flíček troochu stěhuje, každopádně to stojí aspoň za vyzkoušení, nic to nestojí a ostření za šera mi to výrazně usnadnilo.

Některé dálkoměrné přístroje tam mají ten čtvereček už z výroby (Jestli se nepletu, tak třeba Petri 35, ale to lovím z poaměti, nemám ho), takže to asi k něčemu bude.
  • 0

#133 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 1 March 2009 - 09:04:59

Premo, možná by stálo za to, aby se ti někdo do té Hi-Maticy koukl a vyčistil a zkontroloval ti dálkoměr. Když jsem si pořídil Olyho 35SP, taky se mi to zdálo už trochu moc málo viditelné, a to se o dálkoměrných olympusech v tomhle směru tvrdívá ledacos.Pak jsem ale našel kdesi poznámku, že vyčištěnej dálkoměr olympusů je prostě nádhera a vyplatí se to udělat, i když se zdá OK.No a rozdíl to fakt je. Hi-Maticu nemám, ale pár jsem jich v ruce držel a musím souhlasit s předřečníky, její dálkoměr je rozhodně jeden z těch lepších(tedy pokud je v kondici...).
  • 0

#134 pignon

pignon

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 444 příspěvků(y)
Reputace: 31

Publikováno 1 March 2009 - 09:12:43

nu, já jí před cca rokem prodal a dodnes nad tim kroutim hlavou. přijde mi, že to byl snad nejlepčí objektiv co jsem měl, ten rokkor. a taková kapesní mrška to byla. asi si stejně jednou nějakou pořídim. za ty peníze těžko k překonání.

mno, ja dotedka nechapu, proc jsem pred cca 2 lety prodal hi-matic 7IIs, ale to se stava :)
  • 0

#135 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2,466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 5 March 2009 - 14:17:48

Před asi 1/2 rokem mi jeden známý daroval jednoho Hi-matica v řekl bych dost solidním stavu.Ovšem když jsem se podíval do toho hledáčku / naprosto čistého/,absolutně jsem nemohl pochopit,jak tohle někdo může nazvat dálkoměrem !!! Ten "obláček" je opravdu dost výstižný výraz,holá katastrofa.Strojek samozřejmě působí celkově festovně udělaný,kompaktní,všechno v dané kategorii celkem fajn,ale to ostření / včetně té páčky/-příšerné !!! Bohužel z mého pohledu dost zásadní nedostatek.

Na používání dálkoměru je potřeba si zvyknout, naučit se do něj dívat. Mnoho lidí, když jsem jim půjčil dálkoměrný aparát, ze začátku nechápalo, co vlastně mají vidět.
  • 0

#136 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2,466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 5 March 2009 - 14:36:02

mno, ja dotedka nechapu, proc jsem pred cca 2 lety prodal hi-matic 7IIs, ale to se stava :!:


V tom případě tě potěším informací, že objektiv Minolty 7sII (v dalších inkarnacích Revue 400SE a Vivitar 35ES) údajně pochází ze společného vývoje Minolty a Leicy z doby přípravy Leicy / Minolty CL.
  • 0

#137 pignon

pignon

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 444 příspěvků(y)
Reputace: 31

Publikováno 5 March 2009 - 21:06:43

no tyto informace se mi taky donesly, Revue 400 se jsem mel taky :)
  • 0

#138 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3,570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 6 March 2009 - 08:46:57

bitovod: ono to opravdu FUNGUJE! stačí udělat malou tečku :-P
  • 0

#139 more

more

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 63 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 7 September 2009 - 21:08:20

Měl bych na místní vlastníky himatky dotaz. Rád bych vyčistil hledáček, ale nějak se mi nedaří sundat horní kryt. Povolil jsem vše jako na podobných strojích, ale zdá se, že to drží v oblasti toho kontrolního tlačitka pro baterii. Předpokládám, že to bude nějaká ptákovina, možná stačí víc zabrat, ale nechci používat sílu větší než malou. Dík.
  • 0

#140 orwell

orwell

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 131 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 8 September 2009 - 14:15:10

Měl bych na místní vlastníky himatky dotaz. Rád bych vyčistil hledáček, ale nějak se mi nedaří sundat horní kryt. Povolil jsem vše jako na podobných strojích, ale zdá se, že to drží v oblasti toho kontrolního tlačitka pro baterii. Předpokládám, že to bude nějaká ptákovina, možná stačí víc zabrat, ale nechci používat sílu větší než malou. Dík.

Nejjednodušší řešení je odvézt foťák panu Blažkovi do Nového Jičína, dělal a dělá servis na minolty a má i nové náhradní díly na tyhle starší kousky. Moje se od něj vrátila po generálce jak nová. Cena přijatelná.
  • 0

#141 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2,466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 9 September 2009 - 06:30:32

Měl bych na místní vlastníky himatky dotaz. Rád bych vyčistil hledáček, ale nějak se mi nedaří sundat horní kryt.

Napíšu ti to přesně o víkendu, teď jsem pracovně v zahraničí.
  • 0

#142 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 5 January 2010 - 11:57:07

Ogaři, tož sem dostal od Ježíška (Vaňúrkového) svojého druhého Hi-matica a páč trošičku nedržely polepy, tož sem ho včéra oblékal do nového kabátka. Mosím se včilkaj pochválit, bo je Hi - matic (aji já) krásný jak sviňa.

Vložený obrázek
  • 0

#143 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 5 January 2010 - 11:57:57

Vložený obrázek
  • 0

#144 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 5 January 2010 - 12:00:35

Tak ten je luxusní! Z čeho je ta krytka? :wink:
  • 0

#145 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 5 January 2010 - 12:00:47

Vložený obrázek

Týmto bych chtěl poděkovat Ježíškovi :wink: , ale také Vládíkovi za odborné metodické vedení a poskytnutí vhodných polepů, ale také Pánu Bohu za to, že mne udělal tak šikovným :lol:
  • 0

#146 KGB

KGB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 389 příspěvků(y)
Reputace: 20

Publikováno 5 January 2010 - 12:02:22

krakene ja te nemam rad :wink: zase sem si poslintal klavesnicu :lol:
  • 0

#147 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 5 January 2010 - 12:07:26

Na krytku Ježíšek zapomněl, ale to mi navadilo. Použit sem víčko z 5-ti litrovej PET flašky, kerévá sem krapet upravil. Myslím, že to dezignově sedí jak sviňa a nic sa tam nebije :lol: :wink:

Ogaři mám z teho takovú radosť!!!!!
  • 0

#148 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 5 January 2010 - 12:08:57

Na krytku Ježíšek zapomněl, ale to mi navadilo. Použit sem víčko z 5-ti litrovej PET flašky, kerévá sem krapet upravil. Myslím, že to dezignově sedí jak sviňa a nic sa tam nebije :!: :-(

Ogaři mám z teho takovú radosť!!!!!

Právě z toho dezignového soulada sem byl paf. Sem si říkal, jaks musel shánět dlouho víčko, aby to takhle skvěle k sobě pasovalo. :!:
Tož gratuluju k dárkovi a k šikovnosti. Máš to moc povedené. :lol:
  • 0

#149 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 5 January 2010 - 12:09:28

A nééé, že to vy smyci budete kopírovat!!!! Ten design je můj a Vládíkův!!!
Možu ale povolit použití stejného dezignu, ale autorská práva neco stojí a buú sa vybírat na srazech v tekutej podobě :lol: :D :!: :-( :!: :!: :-P :-P :-P
  • 0

#150 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 5 January 2010 - 12:10:12

móóóc pekné.. kua chlapi.. ja chcem tiež hi-matica a nie nie naňho u nás natrafiť... :-(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návětěvníků, 0 anonymních