Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Minox 35 ML


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 Rimmer

Rimmer

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 159 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 3

Publikováno 19 říjen 2012 - 22:13:49

Dneska jsem si na poště vyzvednul vysněný aparátek "ve vynikajícím stavu", pořízený navíc za velmi přátelskou cenu. Na první pohled nádherný, snad nikdy nepoužitý, s originálním eveready futrálem a návodem. Jaké však bylo rozčarování, když jsem po vybalení zjistil, že nějaký zřejmě jézéďák vystříkal mechanismus dvířek a výsuvného objektivu WD40 či podobným lehkým vzlínavým svinstvem, které nalezlo úplně všude a teď teče z každé škvíry. Závěrka je zaseklá na půl cesty (možná rána na pozdrav od České pošty podpořená zalepením olejem) a už se jen cuká, diody nesvítí úplně tak, jak by měly, samospoušt je mrtvá... Má s tím cenu něco dělat (= zanést k Maštalířům ke Škodovi), nebo ho mám rovnou reklamovat? Ze zkušenosti s podobnými mazivy vím, že nejdou dolů za boha ani tetrachlorem.

Je mi opravdu do breku, takový krásný aparátek.
  • 0

#2 MarV

MarV

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 343 příspěvků(y)
  • LocationMater urbium
Reputace: 38

Publikováno 19 říjen 2012 - 22:18:36

... nějaký zřejmě jézéďák vystříkal mechanismus dvířek a výsuvného objektivu WD40 či podobným lehkým vzlínavým svinstvem, které nalezlo úplně všude a teď teče z každé škvíry ... nejdou dolů za boha ani tetrachlorem ...


Už jsem to tu někde psal. Jedna věc na tyhle mazadla na bázi silikonovýho oleje funguje. Několikahodinový oplachování vodou z českejch předhrad a rybníků. Byť u čudlíků se to aplikuje poměrně blbě :(

Pokud se ho rozhodeš vrátit, nabízím ten můj GL.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních