Přejít na obsah


Fotka

Kalendář temnakomora.cz 2013


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
462 odpovědí na toto téma

#101 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 6 listopad 2012 - 01:53:29

Foto-kuku, ogaro, myslím si, že je lepší Fó Pá než to, aby kalendář nevzniknul. Konal sem s cílem vzniku kalendáře s plnými (i negativními) důsledky svého počínání a neudělal bych nyní jinak.

Proto skutečně spíše doporučiji činit to co naznačil Milosm.

S přáním dobrého světla se loučí

Kraken

PS: Jsme rád, že se potkám s Vašimi fotografiemi v našem kalendáři, rovněž tak oceňuji snahu Taze, že se toho ujal, což, dle mého názoru nebylo dostatečně projeveno. Dobrou, vy smyci nezbední :-) .
  • 0

#102 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 6 listopad 2012 - 08:28:43

Proč by jsi měl být za Lotra. Projekt je Tazův. Kdo chce a Taz ho uzná za publikovatelného nechť se zůčastní. Jsou to Tazovy pravidla, tak co je tady k diskuzi. Nevím komu co Ypres udělal, tak se neúčastním diskuze. Dost bylo politiky a vzhůru do dílny tvořit obrázky.
  • 1

#103 Luigi

Luigi

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 848 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 197

Publikováno 6 listopad 2012 - 09:17:16

Mám za to, že se bráním někomu před útokem na mé vlastní názory co jsem si dovolil říct já - dle mého čistého názoru - a pak takové, jakoby uklidňující příspěvky


Fakt jde jen o kalendář a asi se do toho vnáší nepřiměřeně moc emocí. Hele, já Tě osobně neznám stejně jako neznám Ypresse na kterého zde zaznělo něco pro mne skrytého a nepěkného. No a já jsme s ním teď uzavřel obchod k oboustranné spokojenosti, je seriózní a vůbec se mi nezdá že nemá právo tady vystavovat fotky. Tím chci říci, že když se dívám do seznamu kalendáře tak nás tady je dost "netknutých", kteří by chtěli jako amatéři (možná poprvé) mít taky fotku mezi velikány TK v kalendáři a nechápou, proč někdo apriory nesmí. Asi jsme o to šťastnější a tím méně chápeme jitření vášní...

Nemysli si pořád, že musíš všechno prožít, stačí jen pozorovat a to bez klidu nejde. Největší milost pro nás, kteří to potřebujeme, je umění dívat se a vidět. (Karel Čapek)

Tož tak temnokomorníci, je nás v republikách obou jen hrstka a mám Vás rád i když mezi váma bude hodně divnejch lidiček stejně, jako se já budu jevit spoustě ostatním. Takže nechytat na první našlápnutí je velká přednost, která se díky bohu zvyšuje s mým hrůzně přibývajícím věkem.

Zdařec a dobré světlo pro kalendář přeje všem věčný začátečník Luigi :shock:
  • 3

#104 Lubosz

Lubosz

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 6 listopad 2012 - 10:06:38

Určitě tam něco pošlu :mrgreen:
  • 0

#105 Lubosz

Lubosz

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 6 listopad 2012 - 10:08:35

Jo ještě píšeš jaký roční období,to má být jenom s přírody?
  • 0

#106 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 6 listopad 2012 - 14:27:46

God save the moderator. To jsem si zase na příspěvku vykloubil oko. Ale na podpisové doložce jsem si zlomil retinu. :mrgreen: Promiň Luboszi
  • 0

#107 Mišiší

Mišiší

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 58 příspěvků(y)
  • LocationKrkonoše
Reputace: 5

Publikováno 6 listopad 2012 - 15:07:33

Nazdárek všichni. Prohlašuji tady přede všema ............... že se nezúčastním. Vylučuji se sám a hned :-). A to jen proto, že nemám nic, co bych do kalendáře dal. Nicméně ........ doufám, že bude k mání i pro ostatní příslušníky TK. Tedy, že bude možnost ho třeba objednat přes obchod !!!!! Těším se jak malej Mišiší !!!!
  • 0

#108 pasiasty

pasiasty

    Nováček

  • Předplatitel
  • 497 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 116

Publikováno 7 listopad 2012 - 11:14:47

Ještě pár dotazu:
- barevné taky?
- co diapozitivy (myslím 4x5")?
- můžu očekávat vracení originálů?
  • 0

#109 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 7 listopad 2012 - 12:55:54

Ještě pár dotazu:
- barevné taky?
- co diapozitivy (myslím 4x5")?
- můžu očekávat vracení originálů?


Diapozitivy být mohou, ale v tomto vydání pouze černobílé. Fotografii uveřejněnou v kalendáři bych si rád ponechal a archivoval v originálním podobě, negativ/pozitiv doufám posílat nechceš.
  • 0

#110 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 7 listopad 2012 - 12:58:27

Nazdárek všichni. Prohlašuji tady přede všema ............... že se nezúčastním. Vylučuji se sám a hned :smile:. A to jen proto, že nemám nic, co bych do kalendáře dal. Nicméně ........ doufám, že bude k mání i pro ostatní příslušníky TK. Tedy, že bude možnost ho třeba objednat přes obchod !!!!! Těším se jak malej Mišiší !!!!


Díky za zprávu, nebudu s tebou počítat. Kalendář si samozřejmě objednat můžeš i když v něm nebudeš mít fotografie. Během listopadu bych začal s předobjednávkami, abych pro případ, že bude extrémní zájem nechal vyrobit dostatek kusů.
  • 0

#111 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 7 listopad 2012 - 13:19:04

Debata se tu začíná trošku vymykat. Dohadováním se ty fotografie nevyrobí ani nepošlou. Více či méně zbytečných emailů už mě přišlo několik desítek, fotografie zatím ještě ani jedna. Takže se prosím držte tématu.
  • 0

#112 pasiasty

pasiasty

    Nováček

  • Předplatitel
  • 497 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 116

Publikováno 7 listopad 2012 - 14:48:45

Diapozitivy být mohou, ale v tomto vydání pouze černobílé. Fotografii uveřejněnou v kalendáři bych si rád ponechal a archivoval v originálním podobě, negativ/pozitiv doufám posílat nechceš.

Nu, pokud by šlo o diáky, tak byl by to originál, neasi? Ale čb diáky nedělám. Taký nevím, co se snímky, které mám jen na negativu a elektronicky - tisknout je jen kvůli tomu, ať se to pak naskenuje, přijde mi dost na kosočtverec (s čárkou); asi pošlu elektronicky...

Ovšem výtisky taky beru coby originály, a chtěl bych je zpátky, archivovat se může elektronická podoba; klidně pošlu i s obálkou a známkami. Cartier-Bresson na zvětšeniny, jež poskytoval tisku, psal poznámku, že jsou majetkem fotografa, a mají se vrátit - pak po desetiletích na základě toho stáhl z trhu spoustu svých fotografii ;)
  • 0

#113 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 712

Publikováno 7 listopad 2012 - 15:46:27

Inu, jak já to vidím
Jsme tu na webu zájemců o práci s klasickou tvorbou fotografie. K tomu pochopitelně a hlavně patří to finále - obraz přenesený na papíře. Osobně mám také řadu snímků na negativu, o kterých si mohu myslet, že by se mohly ucházet o nějaký ten týden v roce.
Ale negativ je jen část tohohle procesu. Když ho pošlu Tazovi, ať to nějak naskenuje, on to udělá tak jak to leží, do nějakých úprav se bude jako neautor obtížně trefovat. A výsledkem může být, že autor, když to uvidí v kalendáři, může mít řadu připomínek .. Na to, aby se výsledek předem konzultoval s autorem si myslím není čas a hlavně né Tazův.
Když pošlu hotovou fotku, kde jsem si to podle svých představ a schopností dopiplal, tam už se toho snad tolik při skenování černobílé fotky nepotento.
A nehledě k tomu, že by mi to připadlo nějak divné, prezentovat se polotovarem. Kalendář by měl být dle mého názoru sestaven z fotografií, které spatřily světlo z papíru nebo jiné podložky v některém z klasických procesů.

Tak to jen jeden názor - jak na to koukám já.

To je mimo jiné také důvod, proč ještě nejsem v seznamu. Mám to s tím zvětšováním nějak těžké :unsure: .
  • 1

#114 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 7 listopad 2012 - 16:05:58

souhlas s Luzji. ještě přidám svůj názor na nevracení zaslaných fotografií. Je to normální třeba v mapovým okruhu, fotka se nalepí, stane se součástí klubového souboru a v klubu po ukončení akce také zůstane, v archivu. Nikomu to doteď nepřišlo divný.
  • 0

#115 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 7 listopad 2012 - 16:55:13

Já bych pouze ocenil, aby pro příští projekt byla tato pravidla dána od začátku a byla pokud možno neměnná (nediskutovatelná) Taz bude mít klid a uživatelé budou vědět, na jaký projekt se to vlastně hlásí.

Za sebe musím říct, že mi doplněná pravidla celou věc velmi komplikují. Doufám, že vše zvládnu, zvláště býti vůči svému podpisu zde loajální a neutéci od rozdělaného.
  • 1

#116 pepafotograf

pepafotograf

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 764 příspěvků(y)
  • LocationJablůnka 397
Reputace: 333

Publikováno 7 listopad 2012 - 19:15:10

Trošku to tady posunu dopředu-zítra odpoledne posílám tři své fotografie 20x30cm na barytu...tečka!
  • 0

#117 MrB14ck

MrB14ck

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 570 příspěvků(y)
  • LocationChotěšov (PJ)
Reputace: 119

Publikováno 7 listopad 2012 - 20:18:51

já už mám odesláno formát 13x18cm dal sem tam asi 6ks nebo tak nějak...
  • 1

#118 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 800 příspěvků(y)
Reputace: 2 164

Publikováno 7 listopad 2012 - 20:43:06

odoslane
elektronicky
skeny negativov
  • 1

#119 OXI

OXI

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 18 příspěvků(y)
Reputace: -2

Publikováno 7 listopad 2012 - 23:03:17

resolut
hidejoshi
Jaro
MrB14ck
tomas.kontakt
hajkys
Luigi
Tricky
jozzzo
kraken
Pavel_P
milosm
vanourek
MICHAL
JkCz
Acer
koja
Oteccasu
David
BobrB
Bimbak
palomarcin
feromarcin
Ondko
KdoCo
Adamz
panpriatel
rbit9n
OndrasLB
Pepafotograf
Oxi
Pevne verím že je to najnovší zoznam a nikoho som nevynechal, ináč myslel som si, že len na slovenských fórach sa ľudia hádajú, ale mýlil som sa :) Ale v každom prípade zajtra posielam.

  • 0

#120 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 800 příspěvků(y)
Reputace: 2 164

Publikováno 7 listopad 2012 - 23:26:53

tu sa uz ludia nehadaju,
len obcas dufaju ze mozu

a sup posielat fotky, uz ziadne prazdne kecy
  • 0

#121 pepafotograf

pepafotograf

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 764 příspěvků(y)
  • LocationJablůnka 397
Reputace: 333

Publikováno 8 listopad 2012 - 06:12:30

Koukám,že to nabralo "ten správnej směr"! ;-)
  • 0

#122 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 8 listopad 2012 - 12:14:34

resolut
hidejoshi
Jaro
MrB14ck
tomas.kontakt
hajkys
Luigi
Tricky
jozzzo
kraken
Pavel_P
milosm
vanourek
MICHAL
JkCz
Acer
koja
Oteccasu
David
BobrB
Bimbak
palomarcin
feromarcin
Ondko
KdoCo
Adamz
panpriatel
rbit9n
OndrasLB
Pepafotograf
Oxi

Otik

tak jsem také poslal to nejlepší, co si myslím mám v tuto chvíli. Teda Tazi, ta Vaše adresa, musel jsem jí pět minut na balík hláskovat, aby jsem jí napsal správně.

http://www.ceskapost....x=75&send.y=10
  • 0

#123 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 8 listopad 2012 - 12:15:34

Já bych pouze ocenil, aby pro příští projekt byla tato pravidla dána od začátku a byla pokud možno neměnná (nediskutovatelná) Taz bude mít klid a uživatelé budou vědět, na jaký projekt se to vlastně hlásí.

Za sebe musím říct, že mi doplněná pravidla celou věc velmi komplikují. Doufám, že vše zvládnu, zvláště býti vůči svému podpisu zde loajální a neutéci od rozdělaného.


Je to nultý ročník příště už bude více času takže za nekompletní zadání se omlouvám Omezeni na formát jsou nutná aby ten kalendář dobře vypadal. Takže se mezi roky budou formáty střídat.

A dodání zvětšenin preferuji z mnoha důvodů, je to pro mě jednodušší na zpracování, vznikne archiv fotografií který nechám každoročně svázat a na TK akce ho budu vláčet sebou. Dodáním digitálních dat se část účastníků sama diskvalifikuje, protože ten materiál nepůjde použít, nebo budou z výsledku zklamaní protože výsledný tisk bude vypadat jinak než u nich na monitoru. A v neposlední řadě, to co tady děláme nejsou jedničky a nuly takže se je nesnažte preferovat.
  • 0

#124 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 8 listopad 2012 - 12:17:06

tak jsem také poslal to nejlepší, co si myslím mám v tuto chvíli. Teda Tazi, ta Vaše adresa, musel jsem jí pět minut na balík hláskovat, aby jsem jí napsal správně.

http://www.ceskapost....x=75&send.y=10


Já se budu na pošťačku těšit každý den :)
  • 0

#125 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 8 listopad 2012 - 12:21:34

Ovšem výtisky taky beru coby originály, a chtěl bych je zpátky, archivovat se může elektronická podoba; klidně pošlu i s obálkou a známkami. Cartier-Bresson na zvětšeniny, jež poskytoval tisku, psal poznámku, že jsou majetkem fotografa, a mají se vrátit - pak po desetiletích na základě toho stáhl z trhu spoustu svých fotografii ;)


Děkuji za poučení. Vím, že je třeba se dívat na rub snímku, jestli tam není něco ke smazání :mrgreen:
  • 1

#126 Luigi

Luigi

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 848 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 197

Publikováno 8 listopad 2012 - 14:47:37

Když už jsem u toho rubu, tak se jen ptám, zda i zde platí relativně zažité zásady, že každá fotka je na rubu v pravém dolním rohu popsána měkou tužkou. A teď to co nevím:
- ce je povinný popis
- co je nepovinný údaj

Moje představa je že povinné je jméno autora (nebo budeme uvádět přezdávku v TK??) a popřípadě název fotografie. Nebo u fotky nebude NIC??
Jako nepovinné by mohly být údaje o roku vzniku, technice, filmu, vyvolání a vůbec to, co nás TK zajímá u druhých, jak to technicky dělají, že to mají tak super a já nah... A to by mělo význam při té archivaci printů, co chce TAZ tahat na srazy.

Omlouvám se, že to tady takhle teoreticky komplikuju a to ještě nevím, jeslit vůbec stihnu něco vybrat a dokonce nazvětšovat. Ale osobně se ztotožňuji s LuzJi, že buď fotka na papíře (nejlépe barytu) nebo nic. A přitom připouštím výjimky u takových velikánů, jako je MilosM, který má na každém zrazu 50 velkoformátových printů a teď poslal skeny. On a jemu podobní velikáni TK na to má právo, ale nižší třída jako já podle mne ne - prostě člověk musí mít nějakou pokoru a uznávat druhé. Tak teď jsem prokecal 10 minut, co mi asi budou v komoře chybět.
Tak zdařec Luigi :shock:
  • 0

#127 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 8 listopad 2012 - 16:49:53

Když už jsem u toho rubu, tak se jen ptám, zda i zde platí relativně zažité zásady, že každá fotka je na rubu v pravém dolním rohu popsána měkou tužkou. A teď to co nevím:
- ce je povinný popis
- co je nepovinný údaj


K fotografiím dáme občanské jméno + přezdívku, leda by byl někdo vyloženě proti a název.
  • 0

#128 jirin_ol

jirin_ol

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 786 příspěvků(y)
  • LocationSrdce Sedlecké plošiny
Reputace: 1 282

Publikováno 8 listopad 2012 - 18:33:50

to občanské jméno rovnou tady můžeš dát k přezdívkám, ne?
  • 0

#129 bobrb

bobrb

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 859 příspěvků(y)
  • Locationpod Brdy
Reputace: 54

Publikováno 8 listopad 2012 - 20:59:44

K fotografiím dáme občanské jméno + přezdívku, leda by byl někdo vyloženě proti a název.

Ano jsem vylozene proti. Pokud bude moje fotka vybrana tak nechci aby na verejne tiskovine (a tou kalendar urcite je) bylo moje civilni jmeno spojovano s prezdivkou....
  • 0

#130 koja

koja

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 219 příspěvků(y)
Reputace: 49

Publikováno 8 listopad 2012 - 21:01:13

Nechci virit vody dalsi zbytecnosti (a zvetsovat se chystam teprve o vikendu) ale poprosim (pripomenu u fotek) bez prezdivky, tu mam spojenou temer vyhradne se svoji digitalni existenci a k fotkam mi to nejak nestymuje.
  • 0

#131 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 8 listopad 2012 - 22:16:34

taky se přimlouvám jen za jméno v kalendáři
  • 0

#132 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 9 listopad 2012 - 09:21:56

Proti tomu nic nemám občanského jméno je lepší než prezdivka, jen tim ztratíme identifikaci pro ostatní temnokomorniky.
  • 0

#133 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 9 listopad 2012 - 12:05:18

Už dorazili první dvě zásilky, jedna z Kralup nad Vltavou druhá z Chotěšova.
  • 0

#134 MrB14ck

MrB14ck

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 570 příspěvků(y)
  • LocationChotěšov (PJ)
Reputace: 119

Publikováno 9 listopad 2012 - 13:25:25

díky za info tazi ;-)
  • 0

#135 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 9 listopad 2012 - 17:03:18

nu... obálka se mi vrátila, že na uvedené adrese neznámý. Nepíšu kdo ví jak pěkně, ale moje zpáteční adresa byla naškrábána nepoměrně nečitelněji. V čem mohl být problém?
  • 0

#136 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 9 listopad 2012 - 17:50:58

nu... obálka se mi vrátila, že na uvedené adrese neznámý. Nepíšu kdo ví jak pěkně, ale moje zpáteční adresa byla naškrábána nepoměrně nečitelněji. V čem mohl být problém?


Pošťačka se neobtěžovala nás hledat :( Jak jsem psal stěhoval jsem se, ale doufal jsem, že tento týden už to bude v pohodě. Až dneska jsme pošťačku chytli za rukáv a odtáhli jí k ceduli a zvonku který tu máme od minulého týdne, prý si toho nevšimla. :((
  • 0

#137 resolut

resolut

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
Reputace: 404

Publikováno 9 listopad 2012 - 19:06:27

Omlouvám se, ale nic nezašlu. V práci je to tak napytel, že si jdu raši potom pospat, než do komory. Sezóna bláznivá.. Ale přeji zdar a nejméně jeden kus si koupím ..
  • 0

#138 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 9 listopad 2012 - 20:30:12


nu... obálka se mi vrátila, že na uvedené adrese neznámý. Nepíšu kdo ví jak pěkně, ale moje zpáteční adresa byla naškrábána nepoměrně nečitelněji. V čem mohl být problém?


Pošťačka se neobtěžovala nás hledat :( Jak jsem psal stěhoval jsem se, ale doufal jsem, že tento týden už to bude v pohodě. Až dneska jsme pošťačku chytli za rukáv a odtáhli jí k ceduli a zvonku který tu máme od minulého týdne, prý si toho nevšimla. :((


OK, pošlu to znovu :-) šak my je to naučíme!
  • 0

#139 tricky

tricky

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 224 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 359

Publikováno 10 listopad 2012 - 10:49:13

Já se až dnes dostanu ke zvětšování.. A tak jsem to měl naplánováno - středa, čtvrtek, pátek volníčko.. Vis maior zasáhla :-/
Tak snad něco stvořím a pondělí pošlu.
  • 0

#140 panpriatel

panpriatel

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 443 příspěvků(y)
Reputace: 34

Publikováno 10 listopad 2012 - 11:00:35

Takze ako to je teraz?
Mozu sa posielat skeny printov naskenovanych velikanom?
:-P
Akurat do konca novembra toho mam celkom vela v skole takze sa do komory nedostanem aby som daco normalne supol na papier.
teda jedina cesta pre mna je ze mi 30X40 milos naskenuje a posle tazovi.
ak s tym organizatori nesuhlasia tak dajte vediet nech sa odhlasim.
  • 0

#141 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 712

Publikováno 10 listopad 2012 - 11:17:10

hidejoshi
Jaro
MrB14ck
tomas.kontakt
hajkys
Luigi
Tricky
jozzzo
kraken
Pavel_P
milosm
vanourek
MICHAL
JkCz
Acer
koja
Oteccasu
David
BobrB
Bimbak
palomarcin
feromarcin
Ondko
KdoCo
Adamz
panpriatel
rbit9n
OndrasLB
Pepafotograf
Oxi

Otik
Tricly
LuzJi
Flaizer
Lubosz
Uumi
Pasiasty
Meesh
Fula
Huga

Tak také něco pošlu, možná spíš jako rezerva ...
Připsal jsem ještě nějaká jména, jejichž nositelé se také přihlásili, ale do seznamu nenapsali. Jestli to mysleli vážně, to se ukáže, že ?
  • 0

#142 Cervotoc

Cervotoc

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 11 listopad 2012 - 10:49:39

hidejoshi
Jaro
MrB14ck
tomas.kontakt
hajkys
Luigi
Tricky
jozzzo
kraken
Pavel_P
milosm
vanourek
MICHAL
JkCz
Acer
koja
Oteccasu
David
BobrB
Bimbak
palomarcin
feromarcin
Ondko
KdoCo
Adamz
panpriatel
rbit9n
OndrasLB
Pepafotograf
Oxi

Otik
Tricly
LuzJi
Flaizer
Lubosz
Uumi
Pasiasty
Meesh
Fula
Huga
Cervotoc

Bola by škoda nepokúsiť sa participovať
  • 0

#143 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 11 listopad 2012 - 15:33:43

Vybírám fotky do kalendáře a pořád se mi tam vtírají čtverce a výškové formáty...
Tazi, když ti do obálky s fotkami vložím nadepsanou ofrankovanou obálku, pošleš mi nevybrané zpět?
  • 0

#144 wrc

wrc

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)
Reputace: -1

Publikováno 11 listopad 2012 - 16:59:50

Taky pošlu nějaké fotky,tak se hlásim.
  • 1

#145 wrc

wrc

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)
Reputace: -1

Publikováno 11 listopad 2012 - 17:03:33

hidejoshi
Jaro
MrB14ck
tomas.kontakt
hajkys
Luigi
Tricky
jozzzo
kraken
Pavel_P
milosm
vanourek
MICHAL
JkCz
Acer
koja
Oteccasu
David
BobrB
Bimbak
palomarcin
feromarcin
Ondko
KdoCo
Adamz
panpriatel
rbit9n
OndrasLB
Pepafotograf
Oxi

Otik
Tricly
LuzJi
Flaizer
Lubosz
Uumi
Pasiasty
Meesh
Fula
Huga
Cervotoc
wrc
  • 1

#146 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 12 listopad 2012 - 00:52:40

Vybírám fotky do kalendáře a pořád se mi tam vtírají čtverce a výškové formáty...
Tazi, když ti do obálky s fotkami vložím nadepsanou ofrankovanou obálku, pošleš mi nevybrané zpět?


radeji to napis na zadni stranu tech fotek, nebo si je vyber na jarnim srazu. Obalka samotna me toho moc nepripomene.
  • 0

#147 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 12 listopad 2012 - 12:53:30

HOTOVO, zítra odesílám!
  • 0

#148 Luigi

Luigi

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 848 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 197

Publikováno 12 listopad 2012 - 15:19:35

TAZi,
myslíš že by šlo něco usmlouvat ohledně termínu 23.11.? Mě připadá ten pátek dost nešťatný. Jako vždy nestíhám a jediné "volné"dny mám víkendy. A tak při Tvém termínu vidím už jen jediný víkend. Kdyby to šlo na 27.11. tak to bych měl 2 víkendy, v pondělí 26. bych to zabalil a v úterý bys to měl? Nebude to asi nic světaborného, ale budou to printy.
Možná jsou na tom někteří kolegové stejně. Digitálně to nechci posílat z již popsaných důvodů. Ale ber tohle jen jako návrh zoufalce, pochopím, když to prostě nejde díky termínům vydání a nutnému výběru v kolegiu vydavatelů. Měl sjem na to čas od vyhlášení. Zdařec Luigi :oops: :shock:
  • 0

#149 jkcz

jkcz

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 728 příspěvků(y)
  • LocationValašské království
Reputace: 177

Publikováno 12 listopad 2012 - 15:25:38

Odeslano.
  • 0

#150 tricky

tricky

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 224 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 359

Publikováno 12 listopad 2012 - 17:07:51

Něco mám nazvětšováno, zítra ořežu a pošlu..
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních