Přejít na obsah


Fotka

Kalendář temnakomora.cz 2014 - podpořte projekt

kalendář

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
222 odpovědí na toto téma

#51 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2,080 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 712

Publikováno 20 September 2013 - 20:58:46

K těm datům :
Budeme-li uvažovat, že by to nebyl poslední kalendář, navrhuji nyní vložit, kromě těch všeobecných světových Dnů pinhole či fotografie apod., pro tohle vydání nejdříve jen údaje již nežijících českých (slovenských) fotografů. V dalším roce tam dát zase něco jiného...
Co se týče dat ke vzniků jednotlivých značek - zatím jsem moc nezkoumal, ale asi bude převážně potíž to vždy nasměrovávat na určitý den, povětšinou asi budeme znát rok .. Ale rád se budu mýlit ... třeba znáte někdo vhodný zdroj kde to nasát ;-)
  • 0

#52 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 212

Publikováno 20 September 2013 - 23:03:31

Taz,
len taký nápad...nedalo by sa všetky príspevky hodiť do galérie na TK, a nechať hlasovať o tie najlepšie - a X (12?) "najlepších" potom použiť?
Odpadla by ti práca a zodpovednosť s výberom, podľa mňa by sa kopec ľudí zapojilo, a mohlo by to byť také "komunitnejšie" (to slovo dnes frčí :) )


Obávám se, že na to není čas. Na konci října to musím mit uzavřené a nascanované. Vloni na to bylo málo času a bylo to všechno na poslední chvíli, ale letos když je na to celý rok to je čím dál tím víc stejný.
  • 0

#53 Guza

Guza

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 44

Publikováno 23 September 2013 - 11:14:22

Zdravím,
taky se hlásím.
  • 0

#54 Black

Black

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 167 příspěvků(y)
  • LocationOtrokovice
Reputace: 47

Publikováno 23 September 2013 - 16:30:24

V případě, že se tedy nejedná o top díla, seberu odvahu a taky se hlásím přispět svojí troškou do kalendáře :-)
  • 0

#55 Flaizer

Flaizer

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 371 příspěvků(y)
  • LocationOrlické podhůří
Reputace: 259

Publikováno 23 September 2013 - 18:47:21

Kupodivu a s podivem dnes dílo odesláno :huh: to jsem tedy zvědav, co z toho Taz vybere a zda-li bude vůbec co :rolleyes: alespoň to bude překvápko jako loni... :lol:


K těm datumům, jen tak jsem nad tím letmo u zvětšováku popřemýšlel, zatím bych tam asi nechal jen jména slavných fotografů nebo těch, co byli ve fotografii podstivě přínosní... jen jes-li už není čas, tak to ničemu nevadí, když to tam nebude... ^_^
  • 0

#56 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2,080 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 712

Publikováno 25 September 2013 - 20:26:15

K těm datumům - .... jen jména slavných fotografů nebo těch, co byli ve fotografii poctivě přínosní.... Nejsem si jistý, zda jsem schopen vybrat kteří fotografové jsou slavní či poctivě přínosní.
Proto jsem si myslel, že to udělám trochu na etapy. Momentálně mám v seznamu nějakých 160-200 jmen nežijících českých a slovenských fotografů (těch asi 20).

Měl jsem představu, že když najdu nějaké jméno v kalendáři, třeba mne to podnítí k tomu, abych si o tom člověku, pokud mi jeho jméno nic neříká, našel něco víc. Možnosti k tomu jsou.
Takže kdo by měl zájem mohl by se po celý rok postupně seznamovat s tvorbou mnohdy pro nás neznámých jmen.
  • 0

#57 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 25 September 2013 - 20:52:09

Prosím o uvedení tohoto dne:
21.6. 1838 - Sir Charled Wheatstone představil bridské královské akademii své objevy o stereoskopii a zrcadlový stereoskop

přesný přepis jeho práce je zde: http://www.stereosco...-paper1838.html
  • 0

#58 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 25 September 2013 - 20:52:52

Charles samozřejmě, omlouvám se za překlep
http://en.wikipedia....rles_Wheatstone
  • 0

#59 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 237

Publikováno 1 October 2013 - 18:07:09

Jéjej, do kdy je prosím uzavírka? Stíhám to ještě?
  • 0

#60 pepafotograf

pepafotograf

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 764 příspěvků(y)
  • LocationJablůnka 397
Reputace: 333

Publikováno 1 October 2013 - 18:10:02

Dnes odesláno! Všem -hezký večer!
  • 0

#61 Evla

Evla

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 958 příspěvků(y)
  • LocationVajnory
Reputace: 979

Publikováno 6 October 2013 - 15:53:53

Zbalené v obálke na 2 týždne :).
  • 0

#62 Rosi

Rosi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 221 příspěvků(y)
  • LocationStřední Čechy/Východní Čechy
Reputace: 104

Publikováno 6 October 2013 - 15:54:58

Zítra odesílám něco ze svých výtvorů, tak snad něco z toho vyberete :cool:

Apropo, závazně si objednávám dva kalendáře hned ... .
  • 1

#63 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 6 October 2013 - 19:00:13

Snad se mi to v úterý už taky podaří odeslat.
  • 0

#64 Evla

Evla

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 958 příspěvků(y)
  • LocationVajnory
Reputace: 979

Publikováno 7 October 2013 - 19:35:54

aj ja si záväzne objednávam 2 ks
  • 0

#65 tricky

tricky

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 224 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 359

Publikováno 7 October 2013 - 19:48:49

Vezmu do Rajnochovic..
  • 0

#66 MiraD

MiraD

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)
  • LocationNový Hrádek
Reputace: 75

Publikováno 9 October 2013 - 06:02:12

právě jsem to poslal.....tak to snad dojde v poho...Míra
  • 0

#67 kapros1

kapros1

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 568 příspěvků(y)
  • LocationJenčice
Reputace: 360

Publikováno 9 October 2013 - 11:56:27

Odesláno 8.10.2013. Bez ohledu zda bude něco z mé kolekce vybráno, závazně objednávám 1ks.
  • 0

#68 jirin_ol

jirin_ol

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3,785 příspěvků(y)
  • LocationSrdce Sedlecké plošiny
Reputace: 1,281

Publikováno 9 October 2013 - 12:01:00

Taz,
len taký nápad...nedalo by sa všetky príspevky hodiť do galérie na TK, a nechať hlasovať o tie najlepšie - a X (12?) "najlepších" potom použiť?
Odpadla by ti práca a zodpovednosť s výberom, podľa mňa by sa kopec ľudí zapojilo, a mohlo by to byť také "komunitnejšie" (to slovo dnes frčí :) )


jen aby za chvílu víc nefrčelo slovo "komunální".
ty Rajnochovice nejsou blbý nápad.
  • 0

#69 Black

Black

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 167 příspěvků(y)
  • LocationOtrokovice
Reputace: 47

Publikováno 10 October 2013 - 12:43:40

Fotočky odeslány
  • 0

#70 Stevek

Stevek

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 87 příspěvků(y)
  • LocationHostomice pod Brdy
Reputace: 89

Publikováno 15 October 2013 - 07:44:49

Mám dotaz ke kalendáři. Je možné ho poslat poštou? Rajnochovice jsou na mě moc daleko... Jinak také slibuji jeden svůj příspěvek, zítra ho posílám.
  • 0

#71 Luigi

Luigi

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 848 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 197

Publikováno 15 October 2013 - 08:36:50

Obávám se, že na to není čas. Na konci října to musím mit uzavřené a nascanované. Vloni na to bylo málo času a bylo to všechno na poslední chvíli, ale letos když je na to celý rok to je čím dál tím víc stejný.


TAZi , mohl bys mi zařadit do nabídky 2013 ty fotky, které jsem Ti poslal v loňském roce, nebyly vybrány a asi jsou u Tebe dosud uloženy (Posílel jsem 4 fotky, 2 byly zveřejněny a 2 - hráz rybníka a portrét nikoli). Pokud je nenajdeš nebo nevybereš nevadí, ale nic jiného nestihnu. Kaledář ale již nyní objednávám. Zdařec Luigi :shock: Jo, fotky najdeš pod jménem Miloš Blecha, Tábor-popsáno na zadní straně tužkou (baryt olepený slinací páskou)
  • 0

#72 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 17 October 2013 - 13:03:06

Odesláno, včetně vnitřní tvrdé obálky s nadepsanou zpáteční adresou a nalepenou známkou.
  • 0

#73 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 212

Publikováno 17 October 2013 - 19:29:12

Fotky vracím účastníkům společně s kalendářem takže známky a stokoruny netřeba přikládat. ;)
  • 0

#74 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 17 October 2013 - 23:58:20

Ani tisíce nebereš?
  • 0

#75 Flaizer

Flaizer

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 371 příspěvků(y)
  • LocationOrlické podhůří
Reputace: 259

Publikováno 18 October 2013 - 17:40:47

hidejoshi: na to pozor, to už by mohl být úplatek a ten je protizákonný! :o

Taz: Jak je to se snímkama, které by se mohli použít ale nevyšlo na ně místo? Jest-li totiž budeš fotky vracet, pak je to škoda, kdyby se některý snímek mohl použít napřesrok... nebo si tedy uděláš digitální kopii a jestlipak napřesrok vyjde místo, snímek pak použiješ? nebo platí na každý rok ať se každý snaží přijít s něčím novým? :blink: já vím, to je trochu skoro otravné kafrání, ale tak mne to napadlo, no... ^_^
  • 0

#76 kapros1

kapros1

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 568 příspěvků(y)
  • LocationJenčice
Reputace: 360

Publikováno 18 October 2013 - 22:04:34

K Flaizerově dotazu, návrhu. Stejně Taz nepozná zda jde o snímek nový. To by mě ty mé musel hodit na hlavu (možná k tomu dojde :-)) ), neboť žádný nebyl na papír přenesen letos. Měl jsem fotokomoru nefunkční díky infekci podlahy dřevomorkou. Taky takový archiv bobtná a pak se z něj stále obtížněji vybírá. Ale rozhodnutí je samozřejmě na něm. Já jsem spíš pro to, aby nás nepodporoval v pohodlnosti a vyžadoval každý rok kolekci dle vlastního předvýběru.
  • 0

#77 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 212

Publikováno 23 October 2013 - 06:55:37

K Flaizerově dotazu, návrhu. Stejně Taz nepozná zda jde o snímek nový. To by mě ty mé musel hodit na hlavu (možná k tomu dojde :smile:) ), neboť žádný nebyl na papír přenesen letos. Měl jsem fotokomoru nefunkční díky infekci podlahy dřevomorkou. Taky takový archiv bobtná a pak se z něj stále obtížněji vybírá. Ale rozhodnutí je samozřejmě na něm. Já jsem spíš pro to, aby nás nepodporoval v pohodlnosti a vyžadoval každý rok kolekci dle vlastního předvýběru.


Pěkne jsi to napsal, aktivita na kalendáři by vás měla spíš motivovat k další práci.
  • 0

#78 OndrasLB

OndrasLB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 335 příspěvků(y)
  • LocationLiberec, Mladá Boleslav
Reputace: 66

Publikováno 24 October 2013 - 11:58:35

Fotky připravený, zítra ti je dovezu.. Jak to vypadá s ostatníma účastníkama zájezdu? Nebojte se toho a něco dovalte! ;)
  • 0

#79 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 212

Publikováno 25 October 2013 - 12:48:28

Na srazu bude fotografie sbírat Pavel_P a v případě potřeby bude i zabavovat ;)
  • 1

#80 Anry

Anry

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 25 October 2013 - 21:05:19

ahoj, posílám dvě fotky, snad se budou líbit ... o kalendář mám zájem ... díky ... :o)) ................>
  • 0

#81 OndrasLB

OndrasLB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 335 příspěvků(y)
  • LocationLiberec, Mladá Boleslav
Reputace: 66

Publikováno 30 October 2013 - 12:18:18

Tak jak to vypadá, byl sraz o víkendu fotoplodnej? :mrgreen:
  • 0

#82 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 212

Publikováno 4 November 2013 - 11:42:10

Nebyl vůbec plodný, za celý rok se sešlo pouze 26 účastníků, rozhodl jsem se tedy projekt kalendáře pro nezájem zrušit. Všem kteří byli pilní a zůčastnili se omlouvám, ale při 50ks kalendáře což je tak reálný odhad prodejů při tak malém zájmu by cena jednoho kusu kalendáře byla 330Kč. Abych se dostal na cenu pod 100kč za kus jako vloni, musím objednat 200ks a z těch loňských ještě cca 100ks mám.
  • 0

#83 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 4 November 2013 - 12:49:59

Škoda. Na to kolik se tu objeví stupidních dotazů, produkujeme nějak málo fotek.
  • 1

#84 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 4 November 2013 - 13:17:52

Skoda, vzhledem k objemu fotek ktere se objevuji zde v galerii :(
  • 0

#85 OndrasLB

OndrasLB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 335 příspěvků(y)
  • LocationLiberec, Mladá Boleslav
Reputace: 66

Publikováno 4 November 2013 - 13:34:38

Tak to je fakt škoda, byl to skvělej počin. A taky škoda, že se nás nenašlo víc přispěvatelů. Já třeba zvětšoval speciálně pro kalendář, i když bych radši dělal rodinný fotky... no každej to holt máme jinak. Tak dík za snahu ;-)
  • 0

#86 Stevek

Stevek

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 87 příspěvků(y)
  • LocationHostomice pod Brdy
Reputace: 89

Publikováno 4 November 2013 - 13:52:59

Tak to mě mrzí, zvlášť, když jsem se taky pokusil přispět... Souhlas s Vlcakem, ach ta galerie...
  • 0

#87 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 4 November 2013 - 14:01:12

Nj., měli jste přibrat Standu Ypressovic...
  • 0

#88 Jaro

Jaro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 603 příspěvků(y)
Reputace: 36

Publikováno 4 November 2013 - 14:11:23

No já jsem jeden z hříšníků, kteří nedozvětšovali včas a jak to čtu tak není líto jen mě :-( Ale utěšuju se, že to nepadlo jen kvůli mě... Ale ta galerie není špatný nápad - editor by mohl si zde dobře vybrat, pokud by autor souhlasil, jen by dozvětšoval , nebo poslal větší sken?!
  • 0

#89 Flaizer

Flaizer

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 371 příspěvků(y)
  • LocationOrlické podhůří
Reputace: 259

Publikováno 4 November 2013 - 15:41:31

Smutné, leč reálné, jen bych měl těch pár posledních přispívajících upozornit, že tu nejde o fotografie!!! ale o PRODEJ !!! jestli se prodá jen do 100ks, tak je to málo, bohužel... dosti mne mrzí, když někde vidím nástěnný kalendář, který bývá z většiny umělý (ale lidem se to líbí) nebo to je zdalší části jen komerce-reklama, na klasické "umění" již nezbývá místo, všimněte si to na různých fotowebech, jak není snímek echt barevný, plácanina, mazanice, otupělá blbost, cvak, tak se to nelíbí... otázkou zůstává, proč takovýto projekt nelze úspěšně prodat, když obyčejné kalendáře s "profi" (vtip) fotografiemi se vesele prodávají?
Tedy nejspíše slabá reklamní kampaň za to může, distribuce v okruhu temnokomorníků je asi slabá nebo nás je prostě málo, nejspíše vybrat vhodné snímky aby nepřekračovali etickou mez, jak se tu někde diskutovalo že hambatý akt může někoho pohoršovat a tak se kalendář nehodí třeba do veřejných prostor, no a nabídnout to nějaké větší tiskárně k jejich distribuci, oni budou rádi za fotky že nemusí od nikoho kupovat práva a tak by s epovědomí o staré dobré fotografii dalo vmestnat mezi běžnou... Je divné, že některé kalendáže třeba krajinovek od nějakých "profíků" vycházejí v tisíci nákladech a mi nejsme schopni projekt na skoro stejné úrovni prodat ani ve stovce nákladu :huh: hmm... asi bude opravdu někde chyba... :blink:

TAZi: Pokud to čteš, fotky mi nevracej, někam je založ a dyžtak mi je někde mezi ostatními třeba na srazu řádně zkritizujte :lol: ( o mě, beze mě), výsledek zkritizování si však raději ponechejte... :D
  • 1

#90 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3,570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 4 November 2013 - 15:50:43

nechceš ještě zkusit posunout deadline? Třeba já se jednoduše nestíhám účastnit, ani vloni, ani letos, a to kvůli asi 14dnům.
  • 1

#91 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 212

Publikováno 4 November 2013 - 16:37:28

nechceš ještě zkusit posunout deadline? Třeba já se jednoduše nestíhám účastnit, ani vloni, ani letos, a to kvůli asi 14dnům.


Posunout to není problém, ale nejsem si jistý jestli to přiměje dostatek temnokomorníků k účasti A když to posunu na konec listopadu, bude problém zajistit doručení kalendáře do konce roku.
  • 0

#92 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 4 November 2013 - 16:43:21

Nj., měli jste přibrat Standu Ypressovic...


jenze z tech jeho opusu je tezke vybrat ten nejlepsi :-)
  • 1

#93 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 212

Publikováno 4 November 2013 - 16:44:15

Smutné, leč reálné, jen bych měl těch pár posledních přispívajících upozornit, že tu nejde o fotografie!!! ale o PRODEJ !!! jestli se prodá jen do 100ks, tak je to málo, bohužel... dosti mne mrzí, když někde vidím nástěnný kalendář, který bývá z většiny umělý (ale lidem se to líbí) nebo to je zdalší části jen komerce-reklama, na klasické "umění" již nezbývá místo, všimněte si to na různých fotowebech, jak není snímek echt barevný, plácanina, mazanice, otupělá blbost, cvak, tak se to nelíbí... otázkou zůstává, proč takovýto projekt nelze úspěšně prodat, když obyčejné kalendáře s "profi" (vtip) fotografiemi se vesele prodávají?
Tedy nejspíše slabá reklamní kampaň za to může, distribuce v okruhu temnokomorníků je asi slabá nebo nás je prostě málo, nejspíše vybrat vhodné snímky aby nepřekračovali etickou mez, jak se tu někde diskutovalo že hambatý akt může někoho pohoršovat a tak se kalendář nehodí třeba do veřejných prostor, no a nabídnout to nějaké větší tiskárně k jejich distribuci, oni budou rádi za fotky že nemusí od nikoho kupovat práva a tak by s epovědomí o staré dobré fotografii dalo vmestnat mezi běžnou... Je divné, že některé kalendáže třeba krajinovek od nějakých "profíků" vycházejí v tisíci nákladech a mi nejsme schopni projekt na skoro stejné úrovni prodat ani ve stovce nákladu :huh: hmm... asi bude opravdu někde chyba... :blink:

TAZi: Pokud to čteš, fotky mi nevracej, někam je založ a dyžtak mi je někde mezi ostatními třeba na srazu řádně zkritizujte :lol: ( o mě, beze mě), výsledek zkritizování si však raději ponechejte... :D


Nejsou třeba velké prodeje, ale minimum je aby se cca 50 autorů složilo na kalendář a cca 200ks se prodalo. Pak bude přijatelná cena do 100kč. Současná situace kdy autor dodá fotky a zároveň si koupí 1-2 kalendáře je při 25 účastnících neudržitelná.
  • 0

#94 tricky

tricky

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 224 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 359

Publikováno 4 November 2013 - 16:46:37

Rozumím tomu dobře, že je málo fotek? Pokud by byl problém s malou poptávkou, navrhoval bych založit objednávací vlákno, resp. pokračovat v tomhle.
Já bych 4ks určitě chtěl.
  • 0

#95 ďuroT

ďuroT

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,778 příspěvků(y)
  • LocationBA, SK
Reputace: 364

Publikováno 4 November 2013 - 16:58:14

Tazi,
keby si iba pýtal digi-data, tak fotiek budeš mať určite viac. Odbyt to ale nerieši, samozrejme.
  • 0

#96 Black

Black

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 167 příspěvků(y)
  • LocationOtrokovice
Reputace: 47

Publikováno 4 November 2013 - 18:29:58

Co se týká objednávky tak to myslím ještě nikdo moc neřešil. Já mám také zájem o kalendář, ale objednávky jsem ještě nikde neregistroval. Tak když tak se mnou počítej jako závaznou objednávkou na dva kalendáře. Hernajs já jsem se tak těšil :-(
  • 0

#97 pepafotograf

pepafotograf

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 764 příspěvků(y)
  • LocationJablůnka 397
Reputace: 333

Publikováno 4 November 2013 - 18:46:12

Dvacet šest účastníků projektu kalendáře na rok 2014 je fakt strašná ostuda! Asi zdejší temnokomornictvo zase až tak netvoří ve svých temnicích,přece není problém udělat cca čtyři zvětšeniny a poslat to,byl na to celý rok!
  • 0

#98 JozefB

JozefB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 86 příspěvků(y)
Reputace: 95

Publikováno 4 November 2013 - 19:05:29

...na rok 2013 som napísal na mail,čo človek zbieral účastníkov na kalendár, "že kde mám prosím poslať fotky a nikto sa mi neozval ...
  • 0

#99 hajkys

hajkys

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 403 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 105

Publikováno 4 November 2013 - 19:55:19

já jsem vloni bral 8ks a letos, pokud budou, jich vezmu 10 klidně po 250 korunách, byly to dárky, který měly velikej úspěch a je to skutečně jedinečný dílo.
Akorát jsem to sem nenapsal, no... tak to sem píšu. Byla to chyba sem nenapsat dostatečně brzy.

Tazi, ještě to, prosím Tě, neházej za hlavu.

Ostatní, zkuste se taky vyjádřit, kolik byste toho vzali, přeci to nepustíme po tom všem, co jsme tomu my a hlavně Taz dali.
  • 2

#100 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 4 November 2013 - 19:55:36

Ale Jozef....Je to ve vlákně na začátku.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návětěvníků, 0 anonymních