Přejít na obsah


Fotka

Kraken svolává ovečky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
390 odpovědí na toto téma

#1 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 6 červenec 2013 - 00:27:44

Ogaři zlatí,

dlúho sem tu nebýl, neměl sem potřeby, neb už sem tu nejaký čas nechodil moc rád. Tak sem se na to vykváknul, že jako nebudu svýma kecama přispívat, že nebudu vrázat paštěkú vúkol sebe svoje rádoby múdrosti.
Asik před dvúma dňama sem se podíval zpět na tyto stránky, přejel sem si témata o čem sa tak tady ogaři bavíjú s zjistil sem, že sa teho moc nezmněénilo a že...ale to nebudu snáď ani komentovat.

Chtěl sem sa zasejc vrátit nazpátek do svojého všedního života, ale sjel sem si eštěvá vlákno o anologmagu. A hele, kdo sa tam objévil Bořek z Kanady, ogara zlatý, se chterým, ač ho osobně neznám, splknul v Krakenovu,sem nejak cítil, že to nemože byt špatný ogara.

Cosik sa mi zastesklo po tych ogarech ze kterýma zme tu plkávali, slézali sa na různých místech naší země a ukazovali si fotky na papíře, krásné obrázky s dušú, mašinky se chterýma čudlijú.

Včilkaji sú rozprchnutí Bůhví kde a dělajú si svoje fotečky v ústraní a občas sa slezú na nejakém malém komorním setkání. Nedaj Bože, že přestali fotografovat, nebo na to namajú náladu a sú na tym podobně jak já, bez šťávy a radosti z obrázku.

Nezlobte sa na mne, na tu nostalgiju, ale strašně rád na ty chvilky vzpomínám, tlačilo mne to ve fotografii dál, chtěl sem dělat fotku, tito lidi mne obohacovali svojím naturelom, společným zájmen aji jejich člověčenstvím. Zkrátky smrděli podobně jako já.

Jak sem si přečetl, vím, že Pavlík, tu zakládal podobné téma, ale mi sa chtělo jít do ohrádky Krakenova a poptal sa po svojich ovečkách. Jako pastýř sem zklamal, nestaral sa o ně a dovolil sem, aby bez ohrádek létali po kopcoch jak urvaní z řetaza, nechal je napospas všeckým peripetijám. Omlúvám sa jim za to a věřte, že mne to mrzí!!!

Snad není pozdě a nyní se snažím stát na kopci, pískám na píšťalu a svolávám svoje ovečky zpět do ohrádky. Už si asik odvykli a nebudu sa zlobit, když nepřijdú k lajdáckému bačovi, kerý sa na ně vysrál. Ale zkusit to mosím.

Pojďte ouce, bašky, barani, kdo bude chtět, kdo mne zná aji ten kdo chce poznat, skusíme zasejc udělat stádo.......!!!

Váš Kraken
  • 7

#2 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 800 příspěvků(y)
Reputace: 2 164

Publikováno 6 červenec 2013 - 01:02:08

toz i ja rad zajdu tam kam pisknes
.
a o ostatnich nepochybuju
  • 0

#3 amaroun

amaroun

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 6 červenec 2013 - 07:06:43

chci poznat :-) mír krakenovi
  • 0

#4 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 6 červenec 2013 - 07:49:17

Bééééé,
tady jsem.
  • 0

#5 Flaizer

Flaizer

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 371 příspěvků(y)
  • LocationOrlické podhůří
Reputace: 259

Publikováno 6 červenec 2013 - 09:21:10

Tož Krakene, ogaro, bačo náš, domnívám sa, že teba postihnul smrtelný syndrom vyhořejní. Aj take to zrádná cholera, tak sa koukaj včil uzdráviť ;) a vem sebů také ovčárianského pséka, to enem kdyby si už nemal na nas v kopcách sily... :lol:
  • 0

#6 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 101 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 080

Publikováno 6 červenec 2013 - 09:48:36

Ty si budeš pískat a ostatní budou skákat.
Hele není to návrat k totalitě????
  • 0

#7 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 6 červenec 2013 - 10:29:09

búúú
  • 0

#8 Fabius

Fabius

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 472 příspěvků(y)
Reputace: 306

Publikováno 6 červenec 2013 - 10:44:57

jenda1250: mám dojem, že Kraken svolává ovečky a né telecí ;) :mrgreen:
  • 1

#9 koaloo

koaloo

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 89 příspěvků(y)
  • LocationPraha/HK/Zlín
Reputace: 14

Publikováno 6 červenec 2013 - 10:48:29

béééééé bééééé cink cink
  • 0

#10 Girmy

Girmy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 676 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 146

Publikováno 6 červenec 2013 - 10:55:28

Také rád poznám, už jen díky vlastnictví chrobáka jménem Pentax 6x7, kterým jsem také šťastným majitelem :).
  • 0

#11 Fabius

Fabius

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 472 příspěvků(y)
Reputace: 306

Publikováno 6 červenec 2013 - 11:08:29

Na Brontaxisty Kraken dozajista milostivým okem popatří :)
  • 0

#12 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 6 červenec 2013 - 12:21:29

Zdarj jak sviňa, ovce moje, nezapomněli jste!!! Hezkajc sa nám to tu rozrůstá.

Amaroun: Na tebe su ogaro zvědavý jak sviňa, už sa těším :-)

Jeníku, vitaj, kde sa včilkaji nalézáš? Si doma lebo nekde létáš po světě?

Otec času: Romane, no dyť!!! Svoboda je toliko na houno, já sem všeckyvá svolal do ohrádky, tam kde sú rádi a kde je mám taky rád. Neříkaj mi prosím tě, že sa ti tzadyk nelíbí? :-)

Krakenovo, Jediné místo, kde aji KOALY dělajú dělajú bééééé :-)

Fabius: Ctihodný Fabie, já su skromný ogara a nemám ani nic proti telecím, páč jak jistě soudíš z mého intelekta, nevyrostl sem na ničem jiném :-)

Girmy: Ogaro, nemožu jinak než že tě jistě přijmu do ohráděčky, neb mosíš byť nejen chytrý, ale aji vyzrálý a uvědomnělý. Páč jinak bys anik Pantaxem 67 nefotíl. S tímto aparátem darebáci nefotijú :-)

Ogaři su rád, že jste tady, řeknete to aji ostatním, tým co už tady mezi nama nejsú, že eslivá je jim smutno, ať sem skáknú, že s tým neco uděláme.


Kraken
  • 0

#13 Fabius

Fabius

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 472 příspěvků(y)
Reputace: 306

Publikováno 6 červenec 2013 - 13:23:02

Kraken: tak já žil až dosud u představy, že jsi z drsného a chudého kraje ... a ejhle - oni se tam ládují telecím!!! No to jsou teda poměry! To ani tady u nás v tom našem velkém městě nemáme! :D :D
  • 0

#14 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 6 červenec 2013 - 13:49:15

Jak já k tomu přijdu že jsem z druhého konce republiky. Ale dobrovolně se doznávám, že se tady taky cítím vyhořelý..
  • 0

#15 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 6 červenec 2013 - 14:42:30

přece se nebudeme trumfovat kdo je víc vyhořelej :). Mé zoufalství dospělo až do takového stádia že jsem si včera večer vyfotil (několikrát) duhu; a to černobíle :-P. Nějak mě poslední dobou došly nápady a energie k jejich hledání/realizaci.
Třeba dneska mám volno a celej den se válím "doma", akorát jsem se odpoledne dokopal k ani né hodinové procházce pomazlit se s dobytkem, okouknout nová telata-dvojčata a mým okem spočinout na právě vzešlé louce. Musím říct, že to byla docela úspěšná mise, jalovice se nechaly pohladit, telátka vypadají OK a zasetý to mám velmi pěkně.
Děsí mě moje ukrutná lenost, včera byl překrásnej večer, zmohl jsem se akorát vytáhnout foťák před barák. Dneska ráno jsem chtěl na fotovýpravu, nakonec jsem spal do devíti. Jako obvykle, nic zásadního nevyfotím ani tento víkend, možná nějaký momentky večer na oslavě narozenin, ale to nepočítám.
  • 0

#16 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 6 červenec 2013 - 14:48:42

Jeníku, takže si pořád na severu?

Pro vyhořelce: Ogaři zkusíme neco vymyslet ;-) . My budeme planout až budú hasiči létat jak splašení.
  • 0

#17 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 6 červenec 2013 - 14:54:33

nene, už zase :)

Je lepší shořet než pomalu vyhasnout!
  • 0

#18 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 6 červenec 2013 - 14:55:23

Kraken: tak já žil až dosud u představy, že jsi z drsného a chudého kraje ... a ejhle - oni se tam ládují telecím!!! No to jsou teda poměry! To ani tady u nás v tom našem velkém městě nemáme! :D :D


Fabie, my zme chudí, ale nikdy zme tady nebyli zdechlí neco pořádného sežrat, to zas jako že ja, vo tym žádná :-)
  • 0

#19 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 6 červenec 2013 - 14:56:51

Amaroune, ogaro, začínáš mne zajímat ....... hmmm.......
  • 0

#20 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 6 červenec 2013 - 15:48:11

No takk hlavně aby se tu něco dělo, jinak se stádo zase rozprchne.

Já se hlásím jako vlk v rouše beránčím, ale nemusíte mít strach, jsem plný Karkulek :)
  • 0

#21 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 6 červenec 2013 - 18:45:08

bééé tady na jihu je taky jedna zapomenutá a zanedbaná ovečka. Na foťáky sedá prach, ve zvětšováku pavouk aj s rodinou, v miskách pavučina....
Prostě tu chyběl ten bača.... Rád Tě opět vidím (aspoň řádky na monitoru)!!!!
  • 0

#22 KGB

KGB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 389 příspěvků(y)
Reputace: 20

Publikováno 6 červenec 2013 - 19:20:00

Toz davam si pokalisku na teba ;)
  • 0

#23 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 6 červenec 2013 - 19:59:43

Pánové, ogaři tož hezky sa to tu rozjížďá, děkuju moc sokolíci, mysím, řže tu bude po dlúhé době čurina, néé???
  • 0

#24 KGB

KGB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 389 příspěvků(y)
Reputace: 20

Publikováno 6 červenec 2013 - 20:53:11

Poradnej bugr
  • 1

#25 Leo

Leo

    Nováček

  • Předplatitel
  • 85 příspěvků(y)
  • LocationOlomouc
Reputace: 15

Publikováno 6 červenec 2013 - 21:03:04

Tož ať sa stádo kompletuje, dám si sklénku vínečka na pastýřa :cool:
  • 0

#26 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 6 červenec 2013 - 21:22:47

Tu su. Pomály sa ze sraček vyhrabávám. Radši nebudu psat na sklo jak.
  • 1

#27 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 238

Publikováno 6 červenec 2013 - 21:43:50

Se taky hlásím, jsem pro každou srandu. ;-)
  • 1

#28 KGB

KGB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 389 příspěvků(y)
Reputace: 20

Publikováno 6 červenec 2013 - 22:27:26

To neni o srande to je o vazne veci
  • 1

#29 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 7 červenec 2013 - 06:17:33

Terezko zlatá, Dubraro vitajte!!! Neviděl sem Vás co je rok dlúhý!!!
  • 1

#30 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 7 červenec 2013 - 06:24:26

Tomášu ogaro, to je nemyslitelné z teho sa vyhrabem ain cvaj. Neco vymyslím.

Jak se má Hanička a ratolest ?
  • 0

#31 amaroun

amaroun

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 7 červenec 2013 - 06:50:25

Amaroune, ogaro, začínáš mne zajímat ....... hmmm.......

...černá ovce koukajíc na stádo, jsem rád, že udržím moč a občas foťák, s myšlenkou je to už na štíru...tak raději nekecám, ale pozoruji, ty ale pěkně pískáš bačo
  • 0

#32 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 7 červenec 2013 - 12:23:17

Rozhodně jsem nemyslel vyhořelý fotograficky.. Je asi tak jedna až dvě miliardy obrazů, které sním kvalitně vyfotografovat....
Spíše jsem konsternován z dění tady. Je to tady takové pomrtvělé jen občas se objeví nějaký zjímavý názor, z kterého většinou vyplyne, že dotyčný chce být hlavně umělcem a už ne tolik řemeslníkem a ani za boha ho základy nebaví. Je to jako sekání kosou. Můžeš si s ní hrát, ale když jí řádně neovládáš, koleduješ si o průser.
Navíc mám v sobě nějakou chybu ( jak se koukám na flickr asi vzácnou) a líbí se mi prostá řemeslně zvládnutá černobílá, nebo i barevná fotografie, neobohacená o umělecky dodané chlupy, škrábance, zbarvení a pětistránkový návod k rozkódování.
  • 2

#33 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 7 červenec 2013 - 13:03:00

Navíc mám v sobě nějakou chybu ( jak se koukám na flickr asi vzácnou) a líbí se mi prostá řemeslně zvládnutá černobílá, nebo i barevná fotografie, neobohacená o umělecky dodané chlupy, škrábance, zbarvení a pětistránkový návod k rozkódování.


A nejvíc mě na tom baví, jak se časem mění jména těch prasoxů. Pamatuji, že už se tomu říkalo umělecká, nezávislá, postmoderní, konceptuální, kreativní a čert ví, jaká ještě fotografie. Bez ohledu na původní obsah patlalové tyto "nálepky" dávají v naději, že to překryje absenci řemesla a dá vyniknout jejich nebetyčnému talentu. :-)
Také jsem si tím prošel, tak se tomu chechtám.
  • 0

#34 hajkys

hajkys

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 404 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 105

Publikováno 7 červenec 2013 - 16:43:17

Krakénku, já Tě zdravím (a i ostatní samo), jsme se dlouho neviděli - od našeho posledního vidění v Prachovkách jsem teda hlavně rád, že ještě vidím... ale jinak jsem spokojený, jenom toho času na vyvolávání je jaxi míň než jsem čekal. Ale to se poddá, doufám, že až se zase uvidíme, že spolu pokoukáme na nějaké nové věci!
  • 1

#35 hajkys

hajkys

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 404 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 105

Publikováno 7 červenec 2013 - 16:52:06


Navíc mám v sobě nějakou chybu ( jak se koukám na flickr asi vzácnou) a líbí se mi prostá řemeslně zvládnutá černobílá, nebo i barevná fotografie, neobohacená o umělecky dodané chlupy, škrábance, zbarvení a pětistránkový návod k rozkódování.


A nejvíc mě na tom baví, jak se časem mění jména těch prasoxů. Pamatuji, že už se tomu říkalo umělecká, nezávislá, postmoderní, konceptuální, kreativní a čert ví, jaká ještě fotografie. Bez ohledu na původní obsah patlalové tyto "nálepky" dávají v naději, že to překryje absenci řemesla a dá vyniknout jejich nebetyčnému talentu. :smile:
Také jsem si tím prošel, tak se tomu chechtám.


chlapci, vy to umíte podat tak krásně přirozeně.. já pro tyto umělecké výrobky s umělou patinou používám termín "kurvič filmu", který to, myslím, docela vystihuje...
  • 1

#36 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 7 červenec 2013 - 18:57:21

Hajkys: Poslúchaj, mám pamět chabou, ale na tych Prachovkách sem byl zkoremvá střízlivý, no střízlivá néé, ale ožralý sem nebýl, takže nevím jak to bylo s tú slepotú? Leda, že bys neco špatného snědl, nebo ti nekdo podál rohlík umolousanou rukou, jak by řekl ogara Notoriový. aAe bylo tam fajně. Tak mi to tam nejak připadalo také pěkné, skorem jako zastara. Enem mi tam chybělo hodně lidí, holt sú rozšmrdlení po všeckých čertoch.
  • 1

#37 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 7 červenec 2013 - 19:05:07

Hidejoshi, Stříbrokaz:

Ono je to ogaři tak, že sa to z ničím nesmí moc přeháňat a nic sa nesmí brat nejak moc vážno. Jak se to tu na temnej začlo bral moc vážně, šlo to pomalučku, polehúčku do prdele.
Tento virtuální oný, by nemněél byt pro vážnější debaty, na to je hospoda a setkání hezky z očí do očí. Tam sa može diskutovat hezky, ale takejc odsáď pocáď.
Jsou to v podstatě základní myšlenky na které byla temná postavená. Odchýlení od těchto principů vedlo tam, kde zme včilkaji. Je zajímavostí se podívat na tu debatu na fotoaparátu jak se to vyvíjelo, mnohé to prozradí. O lidech, o zápalu, myšlenkách. Když to tak z odstupem řady let hodnotím, vše bylo zázračně nosné, zní to jako klišé, ale dalo se fakt na tom stavit.
  • 0

#38 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 7 červenec 2013 - 20:08:07

Tomášu ogaro, to je nemyslitelné z teho sa vyhrabem ain cvaj. Neco vymyslím.

Jak se má Hanička a ratolest ?

Krakénku, co Ti mám povídat! Holčiny mi dělají jen radost. Hanina je zlatá mamina a Beátka je ... no prostě je to naše zlatíčko.. Mno taky by jsi se měl zastavit, jak jsi onehdá vyhrožoval, tady u nás na jihu - což třeba teď ten sraz v Žirovnici?! To je asi na kvalt co!?
  • 1

#39 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 7 červenec 2013 - 20:35:20

berem se moc vážně, a hlavně já. Zkouším se trochu odvázat - zkouším fotit věci kterých jsem se předtím bál (lidi), nejvíc fotím asi kinofilmem, zvětšuju plný políčko bez ořezu, zkrátka se se s tím už tak nemažu a je to trochu lepší. Zkouším taky tu solarografii, je to takovej prasox na odreagování, ale chystám se i na plechovkovou dírkovku a dělat čuňárny. Když vytáhnu VF, jsem jak svázanej konvencema.
Dneska jsem byl na výstavě fotografií, byly to vlastně fotogramy ( http://www.weston.no...asp?cv=&lang=en ), některý 1-2 metry veliký, stromy, větve, exponovaný při měsíčku v terénu, nemůžu říct že by mě to neoslovilo. Jiný věci na jeho webu mě až tak nezaujaly (snad jen kromě dekorativních kompozic/siluet s kytkama), ale ten les měl fakt atmosféru.
Proč pořád jak debilové počítáme čáry na mm, bokeh, ostrost v rozích, prostě technický zpracování a přitom na tom obrázku samotným je úplný prd? I třeba pěkně zpracovaný, ale pořád neosobní, studený, nic neříkající? Nejsem zastáncem prasoxu, chraň pánbůh, ale sterilní dokonalost mě už přestává uspokojovat, zvlášť ve spojení s klasickou fotkou. Lepší dělat trochu nedokonalý obrázky s duší než dokonalý o ničem.
  • 2

#40 Fabius

Fabius

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 472 příspěvků(y)
Reputace: 306

Publikováno 7 červenec 2013 - 23:23:35

JH: nesahej mi na čáry! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#41 borekt

borekt

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 518 příspěvků(y)
  • LocationThunder Bay-On.Canada
Reputace: 193

Publikováno 7 červenec 2013 - 23:53:00

Ahoj Krakenku,diky za slova chvaly,zda si ji zaslouzim,tot otazka.
Tak jsem se vratil do zivota,teda syn me nasel a vratil,prej oci uz hasli,musel to byt sok.ale po procedurach a vysetrenich v nemocnici jsem se navratil domu.prej dobry tak nevim co bylo .Navrat do zivota a fotografie.Je to dobry!
Jsem rad ze toto uskupeni lidi a nadsencu-doufam ze neurazim,to bych urazel i sebe,existuje.
Opatrujte se
borek
  • 1

#42 vanourek

vanourek

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 831 příspěvků(y)
  • LocationZlín
Reputace: 135

Publikováno 8 červenec 2013 - 05:10:24

Krakenku, sice po ránu, ale připíjám si na Tvé zdraví bourbonem z Kentucky a zdravím Borka, kterývá to má do tej palírny o kúsek bližšej než my a též připíjám na zdraví :)
Sejdeme se tedy i oficiálně hen v tych Rajnochovicách a zhltneme bečku a půl ovce?
Vaňúr
  • 1

#43 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 222 příspěvků(y)
Reputace: 902

Publikováno 8 červenec 2013 - 08:41:33

Vážený kolego Krakene, vážený kolego Hidejoshi, jsem přesvědčen, že dojde k určité renesanci vztahů a opět zde zavládne duch vzájemné tolerance a pospolitosti. Stádo vofcí vyžaduje citlivého a předvídavého leadera, který toleruje nějaké to bečení. Kdo nebečí ve stádu a bečí zcela individuálně v zapadlém údolí ztrácí možnost vzájemné komunikace a časem bečet přestane, neboť k tomu ztrácí motivaci. Je dobře, že to zde bečet zase začíná. S pozdravem: "Starý Jezevec" Erik
  • 1

#44 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 222 příspěvků(y)
Reputace: 902

Publikováno 8 červenec 2013 - 08:50:01

Vážený příteli, Borku. Držím Ti ze srdce všechny tlapy! "Starý Jezevec" Erik

" Síla nepramení z tělesné zdatnosti. Vyplývá z nezkrotné vůle. "
Móhandás Karamčand Gándhí
  • 0

#45 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 8 červenec 2013 - 09:35:06

Ahoj Krakene. Jsem tady. Už i moje děcka se po tobě ptali, chtějí tě zase vidět. A já taky...
  • 1

#46 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 8 červenec 2013 - 10:20:18

Ahoj Krakenku,diky za slova chvaly,zda si ji zaslouzim,tot otazka.
Tak jsem se vratil do zivota,teda syn me nasel a vratil,prej oci uz hasli,musel to byt sok.ale po procedurach a vysetrenich v nemocnici jsem se navratil domu.prej dobry tak nevim co bylo .Navrat do zivota a fotografie.Je to dobry!
Jsem rad ze toto uskupeni lidi a nadsencu-doufam ze neurazim,to bych urazel i sebe,existuje.
Opatrujte se
borek


Bořku, ogaro, ty vole, ty si tu napíšeš, žes byl málem v limbu s takovú lehkosťú, že sa mi ani nezježily chlupy!!! No doufám, ogaro, že už si krapítek v rychtyku. Nutno podotknout, že máš šikovného syna, to musely být nervy, sám si to nedokážu představit. Ogaro, o důvod víc si večer alespoň tak na dálku strngnu se svojím ogarů na tvoje zdraví!!!
Kdybys náhodú jel sem do vlasti, daj vědět.
  • 0

#47 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 8 červenec 2013 - 10:25:01

Vážený kolego Krakene, vážený kolego Hidejoshi, jsem přesvědčen, že dojde k určité renesanci vztahů a opět zde zavládne duch vzájemné tolerance a pospolitosti. Stádo vofcí vyžaduje citlivého a předvídavého leadera, který toleruje nějaké to bečení. Kdo nebečí ve stádu a bečí zcela individuálně v zapadlém údolí ztrácí možnost vzájemné komunikace a časem bečet přestane, neboť k tomu ztrácí motivaci. Je dobře, že to zde bečet zase začíná. S pozdravem: "Starý Jezevec" Erik


Jezevče, renesance nevím, ale zkusíme udělat nejakú tu prdel, nééé? Bylo tu moc smutné.
  • 0

#48 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 8 červenec 2013 - 10:27:56

Golfisto, ogaro, děcka dlúho neviděli netvora, nééé???

Mimochodem pošli mi na mail (krakos@email.cz) svoji adresu domů, já pro tebe neco mám a rád bych ti to poslal. Třeba to tobě k něčemu bude.
  • 0

#49 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 8 červenec 2013 - 10:29:13

Vaňúrek: ..........ssss........ssssss.........
  • 0

#50 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 8 červenec 2013 - 12:23:43

;) :smile:
  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních