Přejít na obsah


Fotka

Kraken svolává ovečky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
390 odpovědí na toto téma

#301 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2,466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 16 July 2013 - 13:54:14

Dobrý nápad, posledně jsem byl v Rajnochovicích jenom na skok a o hodně přišel. Takže +1 prosím, jako obvykle bez fotek ale s nějakým zajímavým čudlíkem (a žízní...). Jo, a kdyby pršelo, tak už mám i ten Nikonos :-P
  • 0

#302 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 16 July 2013 - 14:10:22

No tak to bude přímo legendární sraz!!!
  • 0

#303 jirin_ol

jirin_ol

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3,786 příspěvků(y)
  • LocationSrdce Sedlecké plošiny
Reputace: 1,282

Publikováno 16 July 2013 - 14:13:43

těším se na tohle stádní békání jak jehně...
  • 0

#304 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 16 July 2013 - 17:38:21

těším se na tohle stádní békání jak jehně...

Jak jehně na co? Na rožeň? :mrgreen:
  • 0

#305 kelfik

kelfik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,073 příspěvků(y)
  • LocationOstrov u Macochy
Reputace: 85

Publikováno 16 July 2013 - 19:35:59

No doufám že mi to vyjde a Nikonos pro případ že by deštilo už mám Dubraro taky :rolleyes:
  • 1

#306 borekt

borekt

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 518 příspěvků(y)
  • LocationThunder Bay-On.Canada
Reputace: 193

Publikováno 16 July 2013 - 21:06:12



Abyste volové věděli, co to dá práce prorvat ty vaše plky s obrázkama k borkovi...
http://i.nahraj.to/f/nw4.jpg

To je ale nějaké digitální....


Tsss, je tam použito víc filmu a zvětšování, než běžný soudruh použije během svého života :)/> Nová doba prostě, se stim smiř :)/>

Abyste volové věděli, co to dá práce prorvat ty vaše plky s obrázkama k borkovi...
http://i.nahraj.to/f/nw4.jpg

Kuciii diky,stejna driv to lidem palilo.Dneske ,prvni den v muzeu,jsem opravoval Teletype neco jako dalnopis ale hodne starej.Ale uz se tesim az zacnu s vybavou fotostudia pocatkem minuleho stoleti.
Dnes se to krasne psani od vas ke me dostane asi?satelitem .Vzdy se moc tesim na nove prispevky.
Tak se opatrujte a nezapomente Fotit!!!
  • 0

#307 AidamS

AidamS

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 233 příspěvků(y)
  • LocationBroumovsko
Reputace: 56

Publikováno 16 July 2013 - 21:54:21

Nazdar, ....... jsem tu v prěvleku.
  • 0

#308 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 16 July 2013 - 22:43:03

Nazdar, ....... jsem tu v prěvleku.

Proč? Chceš si vytvořit image slušného člověka?
Vítej ty Zrůdo! :D
  • 0

#309 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 17 July 2013 - 00:29:00

Aidame (dřívě nick škareďák - zrůda), zdar jak sviňa na temnej!!!
  • 0

#310 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2,466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 17 July 2013 - 07:46:35

Dneske ,prvni den v muzeu,jsem opravoval Teletype neco jako dalnopis ale hodne starej.

Teletype je česky dálnopis. Potřebuješ pomoct? Na vojně to byl můj chlebíček (velitel dálnopisné ústředny). Máš ladičku na seřízení? A s čím to budeš spojovat? Dálnopisný stroj byl uživatelským rozhraním prvních počítačů, v unixovém světě dodnes "tty" znamená terminál.
  • 0

#311 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2,466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 17 July 2013 - 07:52:09

No doufám že mi to vyjde a Nikonos pro případ že by deštilo už mám Dubraro taky :rolleyes:

No, ten můj čeká ještě fůra práce (jako obvykle). Prvotní závadu, závěrku zablokovanou nějakým zapadlým smítkem, vylepšil uživatel tím, že strhl mechanismus natahování <vzteklý smajlík> a pak nějaký kutil při pokusu o demontáž utrhal propojovací drátky <blicí smajlík>. Kterou máš verzi?
  • 0

#312 kelfik

kelfik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,073 příspěvků(y)
  • LocationOstrov u Macochy
Reputace: 85

Publikováno 17 July 2013 - 12:18:42

Já ho mám v perfektním funkčním stavu. Je to Nikonos V v zelené barvě s 35/2,5 a s bleskem SB 105. Měl jsem k tomu i tu 20tku, ale tu jsem prodal protože pod vodu se mi s tím nechce. Mám ho hlavně na focení v jeskyních kde je poněkud více vody. ;-)
Foto s bleskem kodak double x iso 250/ rodinal
  • 0

#313 kelfik

kelfik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,073 příspěvků(y)
  • LocationOstrov u Macochy
Reputace: 85

Publikováno 17 July 2013 - 12:19:39

Ještě ta slibovaná fotka :oops:

Přiložený soubor (y)


  • 0

#314 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2,466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 17 July 2013 - 14:37:27

Já ho mám v perfektním funkčním stavu. Je to Nikonos V v zelené barvě

No, ty to v praxi zužitkuješ. Pro mne je zajímavé, že se v tom můžu pohrabat.
  • 0

#315 AidamS

AidamS

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 233 příspěvků(y)
  • LocationBroumovsko
Reputace: 56

Publikováno 17 July 2013 - 21:50:05

Vozivam se i dnes, abyste vědeli že na vás neprdim. Jen přez léto není nák čas a chut vysedávat u počítače, ale s podzimem to začne.
  • 0

#316 borekt

borekt

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 518 příspěvků(y)
  • LocationThunder Bay-On.Canada
Reputace: 193

Publikováno 18 July 2013 - 00:19:15


Dneske ,prvni den v muzeu,jsem opravoval Teletype neco jako dalnopis ale hodne starej.

Teletype je česky dálnopis. Potřebuješ pomoct? Na vojně to byl můj chlebíček (velitel dálnopisné ústředny). Máš ladičku na seřízení? A s čím to budeš spojovat? Dálnopisný stroj byl uživatelským rozhraním prvních počítačů, v unixovém světě dodnes "tty" znamená terminál.

Diky,uz se to rozebehlo,ono to stejne nema kryti,ale sef byl stastnej jak malej kluk,je to do expozice o telefonech,telegrafech atp.Kdyz tak se ti ozvu. diky
  • 0

#317 Flaizer

Flaizer

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 371 příspěvků(y)
  • LocationOrlické podhůří
Reputace: 259

Publikováno 18 July 2013 - 18:30:23

Myslí se tu tento fax? :rolleyes:
(originální snímek tu: http://www.shorpy.co...riginal#caption )
Vložený obrázek


Kraken by měl už zasáhnout, tohle je přeci proti srsti temnokomorníka posílat obraz drátem... to se má poslat holubem, nebo láhví...
  • 0

#318 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2,466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 18 July 2013 - 20:43:59

Dalnopis je uctyhodna klasicka technologie :cool:
Nicmene uznavam, ze s fotografii ma jen malo spolecneho a kaju se.
  • 0

#319 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 18 July 2013 - 23:42:34

Myslí se tu tento fax? :rolleyes:
(originální snímek tu: http://www.shorpy.co...riginal#caption )
Vložený obrázek


Kraken by měl už zasáhnout, tohle je přeci proti srsti temnokomorníka posílat obraz drátem... to se má poslat holubem, nebo láhví...



Ale ovce moje zlaté, zasahovat? a proč? Ešče je čas :-)
  • 0

#320 borekt

borekt

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 518 příspěvků(y)
  • LocationThunder Bay-On.Canada
Reputace: 193

Publikováno 19 July 2013 - 00:21:44

tez se omlouvam,ze jsem zde zabredl mimo misu,uz jsem se klidil na sz
Jinac Krakenku,diky za zlate ovce,kousek zlatehou rouna a mohl bych si koupit vysneny Pentax 67,ale snit je parada
Tak at se dari a dobre svetelko
  • 0

#321 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 25 July 2013 - 11:40:46

Tááák ogaři, cérky a všeci!!! Založím srazové vlákno, ať je to ve správné kolonce. Pan Vaňúrek bude tak hodný, že dodá tabulku kde bude seznam ubytovaných. Za chvílu sdělím blížší informace.
  • 0

#322 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 26 July 2013 - 08:42:58

Poslúchajte ogaři, nevíte co je s Acerem? Je vůbec ešče na temnej, ogara šikovný?
  • 0

#323 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,222 příspěvků(y)
Reputace: 902

Publikováno 24 August 2014 - 19:24:21

Vážený a milý kolego Krakene, prosím Tě velice, pošli nás všechny alespoň na chvíli preventivně do prdele, ať víme, že jseš a dle daných možností stále existuješ. S upřímnými díky se s pokorou do fronty řadící, čistě vonící, vykoupaný "Starý Jezevec" Erik


  • 0

#324 borekt

borekt

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 518 příspěvků(y)
  • LocationThunder Bay-On.Canada
Reputace: 193

Publikováno 24 August 2014 - 20:04:01

Souhlas Eriku,sice nejsem vykoupan a vymydle-neb jeste neni cas Vanocni-

Tez mi tu Krakenek nejak chybi

pozdrav z poza more

borek


  • 0

#325 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 25 August 2014 - 02:44:16

Dobré ráno ogaři zlatí, Eriku, Bořku (vím,že tam není háček :-) ),  byl sem upozorněn na to, že prej je po mne jakási sháňka,  mile mne to potěšilo a přinutilo mne to se sem podívat.

 

Ogaři, do prdele Vás nepošlu, neb mne brzdí úcta, kterou k Vám a hromadě lidí na temné porád cítím. Nezlobte se na mne, že už sem nechodím, ale po srazu v Rajnochovicách sem si uvědomil, že už su na temné toliko k hovnu a že už tady asik nebudu rád. Možu to teď s odstupem času vyhodnotit a mysím, že sem udělal dobře.

 

Aby ste měli tucha o čem mluvím, tak sem došél k tomu, že pro mne už není na temné moc místa a že už se počet lidí, kteří byli ochotni poslúchat  moje rádoby vyšplechy zde, přiblížil nule. Mé snahy o stmelení do stavu dřívější jednoty se rozplynuly, u některých lidí, kterých sem si vážil se dočkaly posměšků a pohrdání mou osobou. Do toho všeho jistě zapůsobila i moje ješitnost, ale i slabost postavit se těm, které jsem považoval za své přátele, za osoby, kteří jsou schopni něco udělat pro, z mého pohledu, dobrou věc.

 

Po tomto srazu sem si uvědomil že sem zklamal nejen hodně lidí co po mne neco očekávali, ale hlavně sám sebe a dovčilškaji su z teho nejaký pošólaný. Jsem ale velmi rád, že se doposud stýkám s lidma, ze kterýmia jsme temnou zakládali, byť na jiném, uzavřeném webu (ale i v jiné realitě) a zde pociťuju právě tu mnou hledanou jednotu myšlenek, a chcete-li i přátelství. Neřeším tedy nasrán podobné záležitosti jako zdejší galerii, s nikým se nahádám, za nic "nebojuju". 

 

Není to ale tak, že by mi byli lidi lhostejní lidi, které sem díky temné poznal (i nepoznal) byť i formou psaného projevu, neb i z toho lze usoudit hezkou duši člověka. Tito lidé mi chybí a vždy chybět budou a i díky těmto sem byl na temné přes všechny hrůzy byl tak dlouho.

 

Prosím Vás tedy moc, abyste se na mne nezlobili, že sem Vás enem tak nechal létat po nekonečných kopcoch, neb sem neměl již sílu postavit Vám krásný chlévek na zimní měsíce.

 

S přáním krásného dne a dobrého světla se s loučí

 

Kraken


  • 0

#326 Acer

Acer

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 455 příspěvků(y)
  • LocationBruntálsko
Reputace: 251

Publikováno 25 August 2014 - 14:03:19

Poslúchajte ogaři, nevíte co je s Acerem? Je vůbec ešče na temnej, ogara šikovný?

Kurňa, tento příspěvek jsem loni přehlédnul. Krakene, jsem pořád tady. Já neutíkám. Z Temné pořád někdo odchází, pro názorové neshody, pro ideologickou nečistotu, pro uraženou ješitnost a podobné prkotiny. Kdybych měl zdrhnout pokaždé, když se mi něco nelíbí, musel bych odejít z domova, z práce, ze státu ... a vůbec z tohoto světa.

Lidi, co blbnete?


  • 7

#327 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 25 August 2014 - 14:50:52

Acere si borec
  • 0

#328 JirkaM

JirkaM

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,379 příspěvků(y)
  • LocationMoravská Chrastová
Reputace: 1,122

Publikováno 25 August 2014 - 15:02:56

Krakene,

- jsem jeden z těch, který tvé výšplechty oceňuje a poslouchá, ale za nulu se, s dovolením, nepovažuji

- jsem zastánce galerie (nikoli bez výhrad) = jeden z viníků tvého odchodu?

- nejezdím na moc srazů - většinou lituji, a později už často ne - kde se v nás/vás bere ta nesnášenlivost ve jménu své jediné pravdy?

- koho jsi zklamal, netuším, mne ne

- nejsou jiné reality, je jen jedna, ale zdá se, že ty virtuální lze báječně štěpit a rozesírat, izolovat, přejmenovávat a uzavírat...

- k hovnu tu jsi jen když tu nejsi :)

 

škoda by tě byla ...


  • 1

#329 Rosi

Rosi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 221 příspěvků(y)
  • LocationStřední Čechy/Východní Čechy
Reputace: 104

Publikováno 25 August 2014 - 20:29:43

Zdravím Tě Krakene,

 

ač nepatřím k letitým členům Temné, nepatřím ani mezi Vás komorníky (v mnohém průkopníky) s praxí a znalostma, kteréžto by Vám

mohl závidět kdejaký profesionální novodobý fotograf a nepatřím ani mezi Tvé osobní známé/přátele se kterými jsi 

prožil mnohé na setkáních (jak dočetl jsem se při horlivém pročítání vláken ve fórech), chtěl bych Tě ujistit, že i já,

"tiše existující postava" bych byl zklamán ztrátou/odchodem osoby Tvé z komunity "lovců světla" (jak říkám já nám foto nadšencům).

Věř nebo ne, byl jsi jedním z prvních postav, které jsem si na temné oblíbil (a zapamatoval) a s oblibou pročítal i témata, která jsem pročítat vlastně ani

nepotřeboval, ale tak nějak vysvětlení, přivítání nových členů či obyčejné "plkání" o věcech nemající přímou souvislost s fotografováním ve Tvém

podání Krakene, má své kouzlo, kouzlo vycházející z člověka o kterém ač jsem se s ním nikdy osobně nesetkal vím/tuším/cítím, že má srdce na pravém

místě. Sakra uvědom si Krakene, že ty jsi jedním z lidiček, kteří "předávají štafetu" v podobě znalostí, radama nám, kteří prahneme po tom naučit se !

Uvědom si chlape, že jsi svým způsobem (jakožto vícero z Vás tady) článkem už tak oslabovaného "řetězu" v historii vymírající techniky, techniky klasické fotografie,

jedním z těch, kteří mají ten dar/možnost zasadit se o udržení a pokračování klasické fotografie jako takové. Krakene, nebýt takových amatérských nadšenců, jako jsi třeba ty, byla by "stříbrná" fotografie již zanešena na Wikipedii jakožto zaniklá umělecká technika/směr .... . 

 

Díky za vše, co jsi tady na Temné napsal, nejednu Tvou radu mám zapsánu v notýsku, a myslím, že je nás více .... .

 

Jo, Krakene, díky za to, že jsi ... .

 

Rosi z Mladé Boleslavi co kalíšek si dát na zdraví Tvé nemůže neb játra jeho jsou v pr.... . 


  • 3

#330 borekt

borekt

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 518 příspěvků(y)
  • LocationThunder Bay-On.Canada
Reputace: 193

Publikováno 26 August 2014 - 02:32:16

Pod to se podepisu!

 

Krakenku,tea jsem si neco podobneho prozil,kdyz jsem odesel z te "Zatuchle kotliny"(Erikuv nazev CR),myslel jsem si ze mam pratele,po case jsem zjistil,ze mi zustal JEDEN!Tamty co si hrali na pratele,jse s odstupem casu ozelel a udelal si na ne jiny nahled.

Pritel je ten,kdo respektuje tvou povahu,tve nazory a i tve ulety,to same ocekava od tebe.To staci...

 

Na Temny,jak sam vidis a ctes,chybis hodne lidem,jen nekteri se dokazi k tomu priznat,tez jsem s velkou radosti procital tve prispevky a komentare,beru te takeho jaky jsi,hochu,i kdyz to vycituji z tveho psani.Jsi dobre ho charakteru a povahy,mas sve ulety,jako kazdy,kdo si sve chyby dokaze priznat,neni spatny clovek!Neutikej a ostan zde,jen slaboch utika,verim ,ze ty to nejsi.Chtel jsi si oddechnout,budiz ,Tvuj oddechovy cas vyprsel a ,hochu prosim za vsechny,kdo si te vazi,OSTAN s nami at tu karu  TK ,tahnem vsici !!!

 

zdravim zpoza more

borek


  • 2

#331 Jaro

Jaro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 603 příspěvků(y)
Reputace: 36

Publikováno 26 August 2014 - 13:59:27

Velmi  souhlasím s pány Rosim a Bořkem! 

Je málo lidí s tvůrčími úspěchy, nadhledem a  ochotou pomáhat a  tvořit společné  dílo! Takže bych si přál nerezignovat a zůstat - vše se mění, ale osobní i "písemná" kamarádství a přátelství by měl trvat.  Poznal jsem Tě  poprvé v Rajnochovicích  a bylo to fajn! Takže zůstaň a aspoň někdy se ozvi, stádo - aspoň  občas - potřebuje beraní zabékání...

Zdálky doufaje ve zdar  akce - Milane připíjím na správné rozhodnutí - vlastnoručně vyrobeným saké :-)


  • 0

#332 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 27 August 2014 - 23:46:07

 

Poslúchajte ogaři, nevíte co je s Acerem? Je vůbec ešče na temnej, ogara šikovný?

Kurňa, tento příspěvek jsem loni přehlédnul. Krakene, jsem pořád tady. Já neutíkám. Z Temné pořád někdo odchází, pro názorové neshody, pro ideologickou nečistotu, pro uraženou ješitnost a podobné prkotiny. Kdybych měl zdrhnout pokaždé, když se mi něco nelíbí, musel bych odejít z domova, z práce, ze státu ... a vůbec z tohoto světa.

Lidi, co blbnete?

 

Acere, ogaři, já nikam neodcházám!!!

 

Já už tu enem nechodím rád :-(

 

 

 


  • 0

#333 zdenab2

zdenab2

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 617 příspěvků(y)
  • LocationKopanice
Reputace: 2

Publikováno 11 November 2014 - 19:18:39

Ahoj Krakene Ogárku.Enem kvůli tom abych ti sem mohl napsat sem mosél velice složitě zkůšat zadávat různé hesla.Aj já sem sa tu od té doby co sa tu všecko změnilo přihlásíl poprvé.Nechodím sem,že mě to nejak už časově nevycházá,nevyhovuje vhled(nejsů tu slovácké ornamenty) a protože su tu za teho lůzera(oprávněně),tož sa sem bojím aj psat.Kvůli tomu sa eště svět nezboří.Dojeď k nám do Bílých Karpat a zanadáváme na všecko společně nad štamprlků slivovice.Připijeme si aj na nejaké ty dobré věcy...třeba že ten výbuch muničáku sme zatým přežili,atd.

Lesti je ti fakt ouvej,tož hůkni.Beru slivovicu a letím k tobě.

P.S.:Su sice takový půťový ťápala,ale hodně ti dlužím,takže se mnů počítaj.


  • 0

#334 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 22 November 2019 - 18:03:48

Ahojte ogaro a cérky, jak tu všeci máte?
  • 4

#335 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5,702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 22 November 2019 - 18:26:39

volejte sláva! a pět dní se radujte!

myslím, že po dobu tvojí neslužby se nic zvláštního nestalo :-)


  • 0

#336 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1,800 příspěvků(y)
Reputace: 2,164

Publikováno 22 November 2019 - 18:27:43

nekdo vypustil krakena
.
utikejme
  • 0

#337 Václav Vait

Václav Vait

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1,067 příspěvků(y)
Reputace: 331

Publikováno 22 November 2019 - 20:32:25

Ahojte ogaro a cérky, jak tu všeci máte?

Tož ujde to, doufám, že nás už neopustíte...?


  • 0

#338 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1,660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 22 November 2019 - 22:34:28

Ahojte ogaro a cérky, jak tu všeci máte?

Béééééééééééé jsem tu. A hlásím se do stáda.


  • 0

#339 hypnogen

hypnogen

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,122 příspěvků(y)
  • LocationPraha / Rychvald
Reputace: 181

Publikováno 22 November 2019 - 22:36:08

častno na Krakena myslím

potkal jsem za posledních x let několik Krakenovo dvojníků... ani jeden nebyl Kraken, je to univerzílní tvář

 

často vzpomínám na nekompromisní moudra o tom, že pentax 6x7.. když už, že kolodium umí každý s dirou v oblasti řitě, že slivovica.. když už, a spol.

v roce 2009 to byly řeči, co mě sraly

v roce 2019 uznávám, že Kraken věděl


  • 0

#340 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 238

Publikováno 24 November 2019 - 14:57:00

Jeeee, ahoj. Teď už dobře, když jsi se tu objevil. ;)

Ahojte ogaro a cérky, jak tu všeci máte?


  • 1

#341 Dany

Dany

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 42 příspěvků(y)
Reputace: 24

Publikováno 24 November 2019 - 20:14:36

Ahoj Krakene co ty tu děláš ;) teda já mám co říkat ale ....


  • 0

#342 Acer

Acer

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 455 příspěvků(y)
  • LocationBruntálsko
Reputace: 251

Publikováno 24 November 2019 - 21:31:08

Co to vidí mé staré oči?


  • 0

#343 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1,660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 25 November 2019 - 00:39:41

Zajímavé. Světaběh zřejmě učinil jakýsi cyklus a staré nicknamy se vracejí.

 

Ahoj lidi !


  • 0

#344 jkcz

jkcz

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,728 příspěvků(y)
  • LocationValašské království
Reputace: 177

Publikováno 25 November 2019 - 07:17:49

A dokonce i Dany vylezl z nory

:)


  • 0

#345 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 25 November 2019 - 09:32:41

apokalypsa se blíží když vylézají z nor takové fosilie :D


  • 0

#346 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,222 příspěvků(y)
Reputace: 902

Publikováno 25 November 2019 - 09:40:53

Vážení kolegové. "Moudrost se dostaví s věkem, někdy se věk dostaví sám..."  Jásejme, opět nás někdo pošle s chutí do prdele !  Nazdar KRAKENE !  "Starý Jezevec" Erik


  • 1

#347 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 25 November 2019 - 18:19:43

Ogaři, cérky, to su rád, že je tu ještě nekdo koho znám :-) Byl jsem tu naposled v roce 2015 a tak ani nevím co se tu děje. Enem sem si na vás vzpomněél a říkal sem si ci asik všeci děláte, jak to tu vypadá, kdo eště fotí, kdo je tu co dělá hezké věci, jak jste se vlastně měli celou dobu co jsme sa neviděli. Nekdy bych Vás docela rá uviděl, ene nevím, zda se ečce slézáte, nebo je to tu už úplně v prdeli, tož sem si řekl, že napíšu a snad mi neco napíšete.

Povídajte přehánějte, pomlúvajte, cokoliv, jak se všeci máte? Děkuju moc za přivítání všeckých, moc si teho vážím, darebáci :-)


  • 0

#348 hajkys

hajkys

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 404 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 105

Publikováno 25 November 2019 - 22:03:32

No né, Krakénku, to je překvapeníčko, to jsem rád, že sis taky vzpomněl. Lidi asi fotí, protože jestli se to k Tobě eště nedostalo, tak vylezl Kalendář TK 2020 a mě teda se osobně moc líbí. A srazy jsou tak nějak náhodné, ale jsou... No a piš cos dělal Ty celou tu dobu, taky eště fotíš? doufám že jo :)  a doufám, žes nebyl svým temnokamarádům nevěrný!!?!?


  • 0

#349 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,222 příspěvků(y)
Reputace: 902

Publikováno 26 November 2019 - 16:54:09

Vážení kolegové, Temnokomorníci. Ještě tu dlouho schází náš svrchovaně věrný kamarád a kolega BOREK ! Borku, ozvi se z daleké, patrně již sněhy zaváté pustiny !

S pozdravem: " Starý Jezevec" Erik


  • 0

#350 Luigi

Luigi

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 848 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 197

Publikováno 26 November 2019 - 18:26:12

Tak před léty jsem se díky Jihočeské temné dostal do tohoto fóra a později i kolektivu. A tys Krakene byl pro mne jasný jednotící borec. Párkrát jsme se setkali, já už tehdy stár a tys mladý ogar v plné síle ducha i akce. Tvé příspěvky byly vždy prosté, krásné a hlavně lidsky moudré dobroty a přivedly mě zpět ke stříbru. Pak ses na to vys....ál a zdálo se, že temná je u konce. Ale vydžela-i já. Ale když čtu Tvůj člověkonávrat tak si říkám, že můžeme klidně celou temnou smazat a hurá .. začínáme znova a zase v tom starém, dobrém složení, které jsem měl tu čest poznat. Je to úžasné, kdo tady tak rychle reagoval a vlastně se navrátil. Co jméno, to pojem a příběh. Ač nyní už hodně stár, rád se se všemi i s Tebou setkám a třeba i zabékám a tak. Kromě stáří a pár pitomců mě taky potkaly dost blbý věci a tys mě kloučku můj zase nahodil do optimismu.Díky, Béééééééé z Tábora posílá Luigi


  • 4




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návětěvníků, 0 anonymních