Přejít na obsah


Fotka

Kraken svolává ovečky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
390 odpovědí na toto téma

#351 MICHAL

MICHAL

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 335 příspěvků(y)
Reputace: 55

Publikováno 26 listopad 2019 - 22:14:43

Jaký deprese tak mohl za tu dobu nafotit !!!


  • 0

#352 jirin_ol

jirin_ol

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 786 příspěvků(y)
  • LocationSrdce Sedlecké plošiny
Reputace: 1 282

Publikováno 27 listopad 2019 - 09:37:22

Krakénku, zdar,

Děcka stárnou,  ale dokud zdraví slouží,  je dobře!  

V létě,  projížděje pod  druhou stranou kopců, než ty své kudličky vyrábíš,  jsem vzpomínal na nezapomenutelnou noc v Rajnoškách,  jak tehdy tam ta chalupa hořela.   Krásný čas to byl! Akorát spousta z těch dobrých lidiček,  se už moc dlouho neukázala ani virtuálně tu na TK.  Škoda. 

Acere,  Michale,  Dany,  rád Vás tu po dlouhé době slyším!


  • 0

#353 tricky

tricky

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 224 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 359

Publikováno 27 listopad 2019 - 10:26:38

Krakene nazdar!

Kvůli tobě jsem se tu zas přihlásil a čekám na signály..

Jinak zdravím po létech vás všecky.

Začínám si v novém budovat temnů, tak se zase na ty temné časy těším..


  • 1

#354 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 27 listopad 2019 - 14:25:59

Ogaři zlatí, já už tu vlastně nemám ani co dělat. Aparát jsem nevzal do ruky už nějaký ten rok a mám strach, že už ani neumím založit a vyvovat film. Všecko sem zapomněél.

Ale, doma se si dělal knihovnu, mnoho krásných knih sem sdědíl po tatínkovi a tak jsem to dával dohromady. Přebíral jsem si nádherné fotografické knížky, Sudka, Drtikola, pana Borovičku .... a ostatní... a v tom na mne vypadly dvě fotky, krásná zátíší s květinami....už nevím od koho byly, ale myslím si, že od pana Vaňúrka.

 

Bože, jak byly nádherné....

 

Dlouho se se na ně díval, hladil krásně krabatý povrch Foma šamoa.....dívat se na odstíny šedi....kochal se... bylo mi líto, že už se tomu nevěnuju, a budila se mne touha vzít znovu aparát do ruky a učit se znovu....ale pak na mne padly starsti a tuto myšlenku jsem znovu a úspěšně zaplašil....ale řekl jsem si, že se podívam na temnou,,, co se tu děje, jak se tu tu máte, že pozdravím lidi co sem znál, aji ty co se neznál... poptám se jak se mají....fotografie se krásně a obloukem vrátila do mé duše, i když pořád to ve mne enem nejak šimrá, hladí, potlouká se v myšlenkách, ale běžný tok života to pak nejak zhatí s zažene.


  • 4

#355 jirin_ol

jirin_ol

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 786 příspěvků(y)
  • LocationSrdce Sedlecké plošiny
Reputace: 1 282

Publikováno 27 listopad 2019 - 14:33:09

Času máš  dost,  Krakénku,  mladíku,   jak  Ti  ratolesti odrostou a udělají pápá, žena si najde mladší model, infarkt tě nechá přežít a dostaneš  od lékaře doporučení chodit denně na dlouhé procházky na čerstvém vzduchu,  budeš mít  dost času k návratu k této bohulibé zábavě :-)


  • 4

#356 Luboszz

Luboszz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 635 příspěvků(y)
Reputace: 57

Publikováno 27 listopad 2019 - 17:49:00

Krakena pamatuju z pár akcí.V jedný ruce flašku v druhý panáky a naléval a naléval.


  • 0

#357 Luboszz

Luboszz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 635 příspěvků(y)
Reputace: 57

Publikováno 27 listopad 2019 - 17:50:24

Času máš  dost,  Krakénku,  mladíku,   jak  Ti  ratolesti odrostou a udělají pápá, žena si najde mladší model

To taky nemusí být pravda třeba moji rodiče slavili zlatou svatbu.


  • 0

#358 Shimpan

Shimpan

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 91 příspěvků(y)
Reputace: 22

Publikováno 27 listopad 2019 - 19:20:51

Ogaři zlatí, já už tu vlastně nemám ani co dělat. Aparát jsem nevzal do ruky už nějaký ten rok a mám strach, že už ani neumím založit a vyvovat film. Všecko sem zapomněél.

 

...fotografie se krásně a obloukem vrátila do mé duše, i když pořád to ve mne enem nejak šimrá, hladí, potlouká se v myšlenkách, ale běžný tok života to pak nejak zhatí s zažene.

 

Ačkoliv zde nemám co pohledávat, jelikož nejsem pravověrný (pouze fotím na čb film, ale zvětšovák nahradil skener), prošel jsem podobným obdobím života, ale vloni ve mně chytly saze, vytáhl jsem staré přístroje a vrazil opět nějaké finance do filmů a chemie. Ačkoliv nesdílím zdejší názor, že vše digitální je zlo, focení filmovými aparáty má pro mne stále svoje kouzlo a věřím, že i Kraken si cestičku k domovu znovu najde. Kdo zkusí, ten musí!

 

Pozdrav všem

 

Shimpan


  • 2

#359 Black

Black

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 167 příspěvků(y)
  • LocationOtrokovice
Reputace: 47

Publikováno 28 listopad 2019 - 20:32:41

Tož ja  smykoňu starý. To sa ti muselo asi silno ščukat, že ťa to až donutilo tu svoju přemilů čuňku sem zasejc strčit.

Tož abys věděl tož já například fotím pořád sračky, ale pořád klasiků a pořád su při tom ščastné :-)))


  • 2

#360 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 5 prosinec 2019 - 09:22:26

Ogaři zlatí, já už tu vlastně nemám ani co dělat. Aparát jsem nevzal do ruky už nějaký ten rok a mám strach, že už ani neumím založit a vyvovat film. Všecko sem zapomněél.

Ale, doma se si dělal knihovnu, mnoho krásných knih sem sdědíl po tatínkovi a tak jsem to dával dohromady. Přebíral jsem si nádherné fotografické knížky, Sudka, Drtikola, pana Borovičku .... a ostatní... a v tom na mne vypadly dvě fotky, krásná zátíší s květinami....už nevím od koho byly, ale myslím si, že od pana Vaňúrka.

 

Bože, jak byly nádherné....

 

Dlouho se se na ně díval, hladil krásně krabatý povrch Foma šamoa.....dívat se na odstíny šedi....kochal se... bylo mi líto, že už se tomu nevěnuju, a budila se mne touha vzít znovu aparát do ruky a učit se znovu....ale pak na mne padly starsti a tuto myšlenku jsem znovu a úspěšně zaplašil....ale řekl jsem si, že se podívam na temnou,,, co se tu děje, jak se tu tu máte, že pozdravím lidi co sem znál, aji ty co se neznál... poptám se jak se mají....fotografie se krásně a obloukem vrátila do mé duše, i když pořád to ve mne enem nejak šimrá, hladí, potlouká se v myšlenkách, ale běžný tok života to pak nejak zhatí s zažene.

Co je vlastně s panem Vaňúrkem, taky se dlouho neukázal.


  • 0

#361 Black

Black

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 167 příspěvků(y)
  • LocationOtrokovice
Reputace: 47

Publikováno 5 prosinec 2019 - 16:29:40

Pan Vaňůrek pořád fotí, pořád dobře, akorát má trošku přestávku s klasikou :-)


  • 0

#362 Dany

Dany

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 42 příspěvků(y)
Reputace: 24

Publikováno 9 prosinec 2019 - 20:27:16

Tak já abych se přiznal fotím furt dál a dál ty moje Jizerky. Nic jiného vlastně, furt na tu černou a bílou a fotky dělám na papíře. Jen se mi o tom už nechce tolik mluvit virtuálně.

Pár lidem jsem i komoru ukázal a základy předvedl. Ale třeba na nějaký ten sraz bych zajel ;)

 

.Dany.


  • 4

#363 MICHAL

MICHAL

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 335 příspěvků(y)
Reputace: 55

Publikováno 9 prosinec 2019 - 20:49:59

Na praseti bych už nepřijel! Psa mám jinýho/fenku Betty/.Vidět staré tváře co mne významně poznamenaly :shock: !!! Velmi lákavé...


  • 2

#364 MICHAL

MICHAL

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 335 příspěvků(y)
Reputace: 55

Publikováno 9 prosinec 2019 - 20:56:31

Ty staré tváře je jen nepovedený obrat. Nejstarší jsem byl asi já.  


  • 0

#365 Dany

Dany

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 42 příspěvků(y)
Reputace: 24

Publikováno 10 prosinec 2019 - 19:29:31

Ježiš i Michal ;) bez Dyka?


  • 0

#366 ypresbass2

ypresbass2

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 13 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 3

Publikováno 10 prosinec 2019 - 21:52:46

To je asi nějaká telepatyja či co, je to nedlouho co jsem si začal zase hrát s myšlenkou že opráším zvětšovák a začnu sa zas čvachatat... A tak jsem si to tu zas otevřel a vidím samé mladé známé tváře. Tož jsem si mosel založit nový profil abych vás chlapci mohl aspon pozdravit...

 

původní profil mám totiž od roku 2013 od taza zablokovaný a nemá mi ho kdo odblokovat :-(


  • 2

#367 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 801 příspěvků(y)
Reputace: 2 173

Publikováno 10 prosinec 2019 - 22:12:44

zdar stando, telepatyja funguje

.

doufam ze i ohledne toho gifu co tam zase mas


  • 0

#368 ďuroT

ďuroT

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
  • LocationBA, SK
Reputace: 373

Publikováno 11 prosinec 2019 - 07:49:41

Ajéje.
  • 0

#369 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 11 prosinec 2019 - 10:21:42

to sou věci!

opravdickej staník se drbe hlavou o stěnu

nazdar akademiku! já myslel, že už jsi poslancem v tom bruselu a ty zatím sháníš vody a kousky zvětšováků


  • 1

#370 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 11 prosinec 2019 - 18:45:06

Že by velkolepý návrát staré gardy? :-D


  • 0

#371 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 11 prosinec 2019 - 19:30:35

Zdar všichni...


  • 0

#372 JirkaM

JirkaM

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 379 příspěvků(y)
  • LocationMoravská Chrastová
Reputace: 1 122

Publikováno 11 prosinec 2019 - 20:37:06

Neuvěřitelné, kolik zombie probudí jeden Krakenův příspěvek :)


  • 2

#373 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 12 prosinec 2019 - 09:52:11

nazdar akademiku! já myslel, že už jsi poslancem v tom bruselu a ty zatím sháníš vody a kousky zvětšováků

 

Třeba bude shánět voliče.


  • 0

#374 ypresbass2

ypresbass2

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 13 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 3

Publikováno 12 prosinec 2019 - 14:06:51

 

nazdar akademiku! já myslel, že už jsi poslancem v tom bruselu a ty zatím sháníš vody a kousky zvětšováků

 

Třeba bude shánět voliče.

 

nehrozí


  • 0

#375 pignon

pignon

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 444 příspěvků(y)
Reputace: 31

Publikováno 19 leden 2020 - 18:29:01

Zdar jak svina, asi to bude ta telepatie, taky jsem nekolik let na fotak nechytl, nebyl cas, zato jsem zvladl proces vareni piva. No a ted mam takove svrbeni. A jelikoz jsem vse zapomnel, zacal jsem to tu prohlizet a nasel jsem tohle tema. Zdravim vsechny.
  • 4

#376 jirin_ol

jirin_ol

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 786 příspěvků(y)
  • LocationSrdce Sedlecké plošiny
Reputace: 1 282

Publikováno 20 leden 2020 - 07:09:29

Nazdar Pignone!  


  • 0

#377 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 20 leden 2020 - 09:42:46

I já zdravím Pignona.
  • 0

#378 Jaro

Jaro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 603 příspěvků(y)
Reputace: 36

Publikováno 20 leden 2020 - 12:23:43

Tož  chlapci,

když už aj Pignon... spolubojovník...

I já vzpomínám na Krakenovu vstřícnost (poslal mi co, jsem ráno v Rajnoškách nezabalil)  :-)

Jinak fotograficky pospávám, ale snad  se nám  to zlepší (a Jirinol dostane  "test" na který čeká drahně)


  • 0

#379 mdx

mdx

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 202 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 21 leden 2020 - 19:31:27

Ogaři zlatí, já už tu vlastně nemám ani co dělat. Aparát jsem nevzal do ruky už nějaký ten rok a mám strach, že už ani neumím založit a vyvovat film. Všecko sem zapomněél.
Ale, doma se si dělal knihovnu, mnoho krásných knih sem sdědíl po tatínkovi a tak jsem to dával dohromady. Přebíral jsem si nádherné fotografické knížky, Sudka, Drtikola, pana Borovičku .... a ostatní... a v tom na mne vypadly dvě fotky, krásná zátíší s květinami....už nevím od koho byly, ale myslím si, že od pana Vaňúrka.
 
Bože, jak byly nádherné....
 
Dlouho se se na ně díval, hladil krásně krabatý povrch Foma šamoa.....dívat se na odstíny šedi....kochal se... bylo mi líto, že už se tomu nevěnuju, a budila se mne touha vzít znovu aparát do ruky a učit se znovu....ale pak na mne padly starsti a tuto myšlenku jsem znovu a úspěšně zaplašil....ale řekl jsem si, že se podívam na temnou,,, co se tu děje, jak se tu tu máte, že pozdravím lidi co sem znál, aji ty co se neznál... poptám se jak se mají....fotografie se krásně a obloukem vrátila do mé duše, i když pořád to ve mne enem nejak šimrá, hladí, potlouká se v myšlenkách, ale běžný tok života to pak nejak zhatí s zažene.


Krásně popsáno jak fotografie i znovu objevená možná trochu zapomenutá může kladně oslovit ... Pro mně to platí hlavně u ČB, a když v objevim starou techniku dvojnásob.
  • 0

#380 jirin_ol

jirin_ol

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 786 příspěvků(y)
  • LocationSrdce Sedlecké plošiny
Reputace: 1 282

Publikováno 24 leden 2020 - 08:55:37

Nazdar Pignone!  

přiznejte se,   komu se  nelíbí,  že jsem slušně pozdravil  Pignona?   :-D


  • 0

#381 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 801 příspěvků(y)
Reputace: 2 173

Publikováno 24 leden 2020 - 12:02:38

stejny komu se nelibi muj lidsky prasecky pristup k tomu “co mne tesi”

.

uznavam ze jsme tady do jiste miry lecebna ale je na case aby kraken zavelel

a udelal s nami poradek


  • 2

#382 pignon

pignon

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 444 příspěvků(y)
Reputace: 31

Publikováno 24 leden 2020 - 12:38:26

Nazdárek Jiří, jsem poctěn.
  • 0

#383 jakub.jira

jakub.jira

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 846 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 112

Publikováno 24 leden 2020 - 13:05:26

ahoj Krakene a všichni, je skvělý, jak se v tomhle vlákně objevilo tolik známých jmen pohromadě :)

 

jsem na tom s komorou podobně, dokonce se musím přiznat, že jsem v mezidobí pořídil i digitální krabičku, abych mohl pohotověji dokumentovat dvě děti, které jsme si s ženou v mezidobí taky pořídili.

jistá naděje tu ale pořád je, stavíme si dům, kde budu mít stabilní fotokomoru jen pro sebe.sousedi se museli divit, když jim přislo oznámení o zahájení stavebního řízení a paní ji tam vypsala společně s ostatními místnostmi :-D

v komoře na mě smutně kouká flaška s namíchanou FX-37 z loňského ledna, to jsem vyvolával naposled....


  • 2

#384 jirin_ol

jirin_ol

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 786 příspěvků(y)
  • LocationSrdce Sedlecké plošiny
Reputace: 1 282

Publikováno 24 leden 2020 - 13:47:12

Jakoubku,   ty sis pořídil dvě děti,  gratuluju,    já zase  jednu vnučku :-D


  • 1

#385 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 222 příspěvků(y)
Reputace: 902

Publikováno 24 leden 2020 - 21:03:30

Vážený kolego, Krakene. Stále se sebou, oděn ve starých hadrech, vláčím to staré poctivě vyrobené fotografické haraburdí. Přes zášť duševně poněkud geneticky nedokysličené 17ti leté, ekologicky mediálně uplácané Grety, svobodně prdím v lese a dávám si 100 gr. Mendělejeva na lačno. Ač dosud NEOCHIPOVÁN se vyhýbám pohrdavým pohledům Slanejch psů, kteří na mne hledí, jako na fosilní usazeninu z Triasu. Kovářský synek, z výhně Podkarpatské, Ti přeje  a železné zdraví a ocelovou pěst !   "Starý Jezevec" Erik


  • 1

#386 MICHAL

MICHAL

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 335 příspěvků(y)
Reputace: 55

Publikováno 24 leden 2020 - 23:46:53

Krakene!

Tak trochu jsi si naběhl! Ve vzduchu cítím něco jako OČEKÁVÁNÍ!!! "Staří prašivci" ucítili něco téměř zapomenutého, co je nutí vylézt na světlo, otřepat se a zpozornět.  


  • 1

#387 Fomaman

Fomaman

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 12 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 26 březen 2020 - 12:19:17

Zdar! Heh to je sranda, dnes som sa prihlásil po 10tich rokoch asi tiež z potreby osviežiť fach, prečítal som si svoje násťročné príspevky a až ma ztriaslo. 

 

Už dlhšie robím iba s omičkami šesnáckami, celá tá kinematografia, nádherná vec. Ďakujem za toto fórum, vtedy v 15-tich to pre mňa znamenalo veľa.  Marek


  • 2

#388 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 222 příspěvků(y)
Reputace: 902

Publikováno 26 březen 2020 - 14:57:57

Velebný Krakene, nadešel čas státotvorného projevu k do temnot skrytému spolku vyznavačů slivkové desinfekce. Fotím stále, o dva hroby dále, ve starých hadrech, na klasických fotografických materiálech....  S pozdravem: "Starý Jezevec" Erik


  • 0

#389 LeosStehlik

LeosStehlik

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 169 příspěvků(y)
Reputace: 270

Publikováno 22 leden 2021 - 02:44:09

osmičky, šestnáctky... ježiš my ty lidi fakt uplně doblbli :-)

 

Zdar! Heh to je sranda, dnes som sa prihlásil po 10tich rokoch asi tiež z potreby osviežiť fach, prečítal som si svoje násťročné príspevky a až ma ztriaslo. 

 

Už dlhšie robím iba s omičkami šesnáckami, celá tá kinematografia, nádherná vec. Ďakujem za toto fórum, vtedy v 15-tich to pre mňa znamenalo veľa.  Marek


  • 0

#390 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 102 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 081

Publikováno 29 leden 2021 - 13:43:06

Ty 16tky budiž. Proti gustu žádnej dišputát, ale 8. není to nějaká trestná fílie?

 

 

osmičky, šestnáctky... ježiš my ty lidi fakt uplně doblbli :smile:

 

Zdar! Heh to je sranda, dnes som sa prihlásil po 10tich rokoch asi tiež z potreby osviežiť fach, prečítal som si svoje násťročné príspevky a až ma ztriaslo. 

 

Už dlhšie robím iba s omičkami šesnáckami, celá tá kinematografia, nádherná vec. Ďakujem za toto fórum, vtedy v 15-tich to pre mňa znamenalo veľa.  Marek

 


  • 0

#391 ABfoto

ABfoto

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 20 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 29 leden 2021 - 18:13:54

Jo filije to je, já už mám leta jednu Osmičku zavřenou ve skříni, čekám až dozraje:)))))))

 

Adam


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních