Přejít na obsah


Fotka

Kecy Z Klecí - určeno k pozdějšímu smazání


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
54 odpovědí na toto téma

#51 lola

lola

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 222 příspěvků(y)
Reputace: 68

Publikováno 17 červen 2015 - 10:37:08

Jeste tak smazat ucty hlavnim(u) narusitelum(i), jako by to melo misto (pro prime vulgarni utoky) na spouste jinych diskuznich forech, a bude to v cajku.. snad se tam jednou dohrabem a nebudou tim trpet lide, kteri zde neco vecneho napsali (timto samozrejmne nemluvim tedka o sobe). Tesi mne tedy, ze tuhle zverbalizovanou rozregulovanost tlusteho streva nemusim zde mit na ocich, take timto dekuji moderatorum.


  • -2

#52 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 17 červen 2015 - 11:22:52

Ale, lola je schopen sebekritiky. Ale klid, tady smažou málokoho, takže asi nejsi přímo ohrožen.


  • 0

#53 lola

lola

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 222 příspěvků(y)
Reputace: 68

Publikováno 17 červen 2015 - 14:32:08

Joo, ja vim, ze v nitru nejsi zly kluk. Uctu by byla skoda, i kdyz nadavek ne. Sice vzplanes, ponadavas, ale pak Te to mrzi, az prach dosedne, a omluvis se, jako minule. Za to si Te vazim, a to mne tesi. :-) Vyhulime dymku miru.. jiz na pristim srazu.. ;-) Stay tuned. Hezky den. :-)


  • 0

#54 borekt

borekt

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 518 příspěvků(y)
  • LocationThunder Bay-On.Canada
Reputace: 193

Publikováno 17 červen 2015 - 18:44:30

To by eventuelne mohlo prijit sem -ale nevim nevim.

 

Dnes jsem se docet,ze slavna EU,uz nevi co roupama delat,zakroucene okurky,zensky curaji ve stoje,kakate v drepu,ttoto narizeni se stale projednava...

No aby toho nebylo malo,tak narizeni o zakazu fotografovani na ulici,pamatek,atp,je pred schvalenim.Jeden z vasich,za KDU CSL se vyjadril,ze je to NEZBYTNE!!!a  spravne!!! Toto uz hranici s dem.....Je to az k nevire na co lidi neprijdou,udajne v pozadi ma byt fotograficka lobby :-P

Kdyz jsem to cetl,tak jsem se zacal ohrome smat.pak mi usmev pomalounku ,ale jiste zacal mrznout-v tomhle horku?

 

Jsem zvedav jak tento svetr skonci,jen doufam ,ze uz tu nebudu :-P  :cry:

borek


  • 0

#55 Karfik

Karfik

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 482 příspěvků(y)
  • LocationOstrožská Nová Ves
Reputace: 59

Publikováno 17 červen 2015 - 19:00:06

Tak budeme fotit doma akty, to snad nezakážou :-).


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních