Kde v Ostravě do temnice?

#1 cvms

cvms

Publikováno 20 October 2015 - 12:26:40

Ahoj,

navážu na podobný příspěvek, který se týkal Brna. Existuje něco jako veřejná temná komora v Ostravě? Do miniaturní koupelny ve sdíleným bytě se mi ten zvětšovák ani nevleze, natož abych ho tam mohla pohodlně (nebo i nepohodlně) používat. Klidně i nějakej kurz, v rámci kterýho budu moct zvětšovat, by mě zajímal. Vygooglit se mi nic nepodařilo, tak si říkám, že třeba se najde nějakej tajnej spolek, kterej to provozuje. Nevíte?

#2 PetrPrejda

Publikováno 22 October 2015 - 14:12:15

Ahoj, o verejne komore nevim, ja ji mam v koupelne. Jinak se docela pravidelne zchazime parta z Ostravy a chodime ruzne fotit klidne se muzes pridat. Kamrlik znas?

#3 Bonham

Bonham

• LocationPetřvald u Karviné

Publikováno 3 December 2015 - 17:10:19

Kde se v Ostravě scházíte? Kamrlík znám chodím k panu Vavříkovi pravidelně pro materiál a pro radu :-) I tak bych se rád potkal s někým z okolí Ostravy, kdo propadl analogové fotografii stejně jak já a byl by ochoten pomoct začátečníkovi s temnou komorou,hlavně ukázat co a jak.Ať svými všetečnými dotazy neustále nezatěžuju pana Vavříka. :-)

Ahoj,

Jinak jsem slyšel,že se něco chystá na Hlubině v rámci Provozu Hlubina. Již jsem jim na kontakt co jsem dostal psal a je zatím vše v přípravě měla by být i veřejná temná komora. Budou tam i workshopy v rámci té temné komory. Info na e-mailu: diravprovozu@gmail.com

#4 mikkal

mikkal

• LocationBeskydy

Publikováno 3 December 2015 - 18:11:20

Rovněž bych něco podobného v Ostravě přivítal. Temnou mám v současné době ve výstavbě a rád bych do hotové šel i s nějakými těmi vědomostmi a praxí...

#5 PetrPrejda

Publikováno 4 December 2015 - 02:34:55

Ahoj,

Schazime se jak na fotoakcich ktere domlouvame a taky casto v kamrliku , neni problem se nekdy pridat:)

#6 Black

Black

• LocationOtrokovice

Publikováno 4 December 2015 - 02:35:39

Lidová konzervatoř Ostrava Watova 5. Je to kousek od hlavního nádraží. Tam mají temnici k využití pro studenty.

#7 Bonham

Bonham

• LocationPetřvald u Karviné

Publikováno 4 December 2015 - 07:25:55

Byl jsem zatím jen na setkání fotografů na Hlubině 14.11.2015, ale to jsem se zatím jen rozkoukával,protože krom pana Vavříka jsem tam nikoho neznal. Rád se  tedy připojím i v Kamrlíku,jsem v Ostravě téměř denně,takže není problém.

#8 mikkal

mikkal

• LocationBeskydy

Publikováno 4 December 2015 - 14:28:25

Rovněž se rád připojím. V Ově pracuji, takže není problém po práci na setkání dorazil. Btw, nevíte zda je temná na konzervatoři volně přístupná i pro nestudenty a pokud ano, kolik berou na hodinu?

#9 Black

Black

• LocationOtrokovice

Publikováno 4 December 2015 - 19:59:24

To si nemyslím. Když jsem tam studoval, byla přístupná studentům, ale zase kterýkoliv den v týdnu i mimo vyučování. Ale za zeptání nic, asi je to věc dohody. Je to obor výtvarná fotografie a kontakty jsou na jejich stránkách.

#10 PetrPrejda

Publikováno 7 December 2015 - 08:22:25