Přejít na obsah


Fotka

Flexaret VI - natahování závěrky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 8mmichal

8mmichal

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 27 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 10 leden 2016 - 17:49:15

Ahoj,

dostal se mi do ruky Flexaret VI, je po servise, takže šlape jak má. Zkoušel jsem ale natáhnout závěrku při otevřeném krytu a držel jsem při tom pojistku dvířek. Mám pocit, že od té doby jde natahování o trošičku víc ztuha a je ukončeno takovým tlumeným skoro neslyšitelným cinknutím. Opravdu je to jen pocit, možná to tak bylo i předtím, a já si toho nevšiml. 

Je možné, že jsem při popisovaném úkonu stroji něco udělal a dělá vám ten zvuk taky?

 

Děkuji mnohokrát!

Michal


  • 0

#2 Luboszz

Luboszz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 626 příspěvků(y)
Reputace: 74

Publikováno 10 leden 2016 - 19:19:56

Ahoj,

dostal se mi do ruky Flexaret VI, je po servise, takže šlape jak má. Zkoušel jsem ale natáhnout závěrku při otevřeném krytu a držel jsem při tom pojistku dvířek. Mám pocit, že od té doby jde natahování o trošičku víc ztuha a je ukončeno takovým tlumeným skoro neslyšitelným cinknutím. Opravdu je to jen pocit, možná to tak bylo i předtím, a já si toho nevšiml. 

Je možné, že jsem při popisovaném úkonu stroji něco udělal a dělá vám ten zvuk taky?

 

Děkuji mnohokrát!

Michal

při přetáčení filmfu se zároven natáhne i závěrka,trochu to cinkne.Mě to flexaret dělá taky.


  • 0

#3 8mmichal

8mmichal

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 27 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 10 leden 2016 - 19:35:00

Děkuju za odezvu! Jojo, to že je to spřaženo s natahováním závěrky vím. Takže cinká závěrka a je to normální - to jsem potřeboval vědět. Jen jsem si nebyl jistý, jestli mnou provedená kombinace není u tohoto přístroje zakázaná. Díky.


  • 0

#4 PetrPrejda

PetrPrejda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 201 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 10 leden 2016 - 21:27:19

Děkuju za odezvu! Jojo, to že je to spřaženo s natahováním závěrky vím. Takže cinká závěrka a je to normální - to jsem potřeboval vědět. Jen jsem si nebyl jistý, jestli mnou provedená kombinace není u tohoto přístroje zakázaná. Díky.

:D neřeš blbosti a foť , je to normální neboj :-) 


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních