Vybavení temné komory pro začínajícího fotografa

#1 Zdenek1

Zdenek1

Publikováno 16 květen 2016 - 21:20:41

Zdravím všechny příznivce analogové fotografie. Obdivuji vás, kteří se chcete této krásné činnosti věnovat. Já se už vzhledem k věku k tomu nevrátím ale nabízím někomu, kdo začíná pomoc. Nabízím (téměř) kompletní vybavení temné komory pro negativní i pozitivní proces. Vývojnice, teploměry, zvětšováky do 6x9cm, misky, spínací hodiny, lampy....Podmínkou je osobní odvoz. Lokalita středočeský kraj. Snad to někomu udělá radost.

#2 LuzJi

LuzJi

• LocationTábor

Publikováno 17 květen 2016 - 09:26:46

Zdravím,

podle názvu bych čekal, že opět někdo sbírá informace o tom, co si pořídit do temné komory. Opak je pravdou a tak je název vlákna trochu nešikovný.

Nabídka je jistě milá, asi bych ale pro nabídku ještě využil místní Bazar a vložil do něj něco podrobnější popis vybavení. A také - středočeský kraj je docela široký pojem a pro osobní odvoz by se trochu bližší určení místa hodilo, aby se zájemce mohl lépe chytnout.

#3 Jentu

Jentu