Přejít na obsah


Fotka

Severni Cechy chemie?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 cake.x

cake.x

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 35 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 17 červen 2016 - 19:37:04

Zdravim mistni osazenctvo,

chtel bych tento tyden vyuzit na zvetsovani fotek, ale tim, ze jsem z drsneho severu a ne z Prahe, nemam pristup si obstarat chemii na pozitivni proces. Resp. co mam je Fomatol LQN, prerusovac bych vyresil octakem, alespon na, znovu, zacatek. Chybi mi tedy ustalovac na cernobile zvetseniny.

Uvital bych bud tip, kde to zitra sehnat a nebo kdyby se nekomu doma valel alespon na 20ks fotek nepotrebny doma a pasoval by k tomu Fomatolu, budu moc rad a zaplatim...samozrejme.

Vim, ze najdu, tak predem dekuju.


  • 0

#2 Dany

Dany

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 42 příspěvků(y)
Reputace: 24

Publikováno 17 červen 2016 - 19:53:26

Kdybys nic nesehnal tak v Liberci mame.


  • 1

#3 cake.x

cake.x

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 35 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 17 červen 2016 - 20:03:57

Diky Dany, ale to uz bych mohl zajet ke Skodovi do Prahy :-/ Jsem jenom nedockavy, protoze mam doma 4 vyvolane negativy z dovolene a asi po 6 letech jsem si zase obstaral zvetsovak, nafotil par filmu a zase do toho zapadnu...resp. do koupelny :-D


  • 0

#4 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 080 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 712

Publikováno 17 červen 2016 - 23:47:38

Prodej přes internet nefunguje ? 

Nechceš-li si to míchat sám, tak to zkus tady  http://www.befoto.cz/  nebo tady  http://www.nakoukni.cz/fotos/ ,  u obou pořídíš a i s poštovným to nemusí být dražší, než u škody a přesto to budeš mít z Prahy.

Také nejsem z Prahy, ale na to se netřeba vymlouvat


  • 0

#5 cake.x

cake.x

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 35 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 18 červen 2016 - 07:44:02

LuzJi: To rozhodne, ale chytlo me to vcera odpoledne a chtel jsem vyuzit tohoto vikendu, protoze potom se ke zvetsovani dostanu zase az pristi vikend a to je dloooouho, nicemene si asi budu muset pockat :-/

Mel jsem kdysi namichanou chemii (pozitiv i negativ) od jednoho z uzivatelu, ale ten uz tu neni aktivni. Pohledam ve foru nejake navody, chemik nejsem a nemam na to vybavu, tak snad to pujde, a necham to tedy na pristi vikend.


  • 0

#6 kapros1

kapros1

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 568 příspěvků(y)
  • LocationJenčice
Reputace: 360

Publikováno 18 červen 2016 - 20:13:05

Zdravim mistni osazenctvo,

chtel bych tento tyden vyuzit na zvetsovani fotek, ale tim, ze jsem z drsneho severu a ne z Prahe, nemam pristup si obstarat chemii na pozitivni proces. Resp. co mam je Fomatol LQN, prerusovac bych vyresil octakem, alespon na, znovu, zacatek. Chybi mi tedy ustalovac na cernobile zvetseniny.

Uvital bych bud tip, kde to zitra sehnat a nebo kdyby se nekomu doma valel alespon na 20ks fotek nepotrebny doma a pasoval by k tomu Fomatolu, budu moc rad a zaplatim...samozrejme.

Vim, ze najdu, tak predem dekuju.

 

Drsný sever je vágní pojem. Máš li to do Liberce jako do Prahy tak je těžké se ptát i nabízet pomoc. Upřesni z jaké přijatelné vzdálenosti od bydliště očekáváš pomoc. A hlavně kde to je konkrétně.


  • 0

#7 cake.x

cake.x

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 35 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 19 červen 2016 - 09:13:29

Nejsem basnik, co nadelas :-) Jem z Teplic. V Usti je Hobby foto, ale to ma soboty zavrene. Da se tam sehnat nejnutnejsi zaklad od Fomy. Tedka uz mam objednano z Befoto, tak budu mit na pristi vikend zasobu.


  • 0

#8 kapros1

kapros1

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 568 příspěvků(y)
  • LocationJenčice
Reputace: 360

Publikováno 19 červen 2016 - 11:23:19


 

 

 

Nejsem basnik, co nadelas :smile: Jem z Teplic. V Usti je Hobby foto, ale to ma soboty zavrene. Da se tam sehnat nejnutnejsi zaklad od Fomy. Tedka uz mam objednano z Befoto, tak budu mit na pristi vikend zasobu.

 

No vidíš. A já jsem Tepličák!, I když pár let bydlím v Jenčicích. Což by jsi našel poblíž Třebenic, cca 35 km od Teplic . Což je proti Liberci či Praze za humny. Ale těší mně, že jsou v Teplicích také ještě lidé jimž stříbro je blízké.


  • 0

#9 Dany

Dany

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 42 příspěvků(y)
Reputace: 24

Publikováno 19 červen 2016 - 22:11:29

Diky Dany, ale to uz bych mohl zajet ke Skodovi do Prahy :-/ Jsem jenom nedockavy, protoze mam doma 4 vyvolane negativy z dovolene a asi po 6 letech jsem si zase obstaral zvetsovak, nafotil par filmu a zase do toho zapadnu...resp. do koupelny :grin:

 

No drsnej sever by mne skutecne nenapadl hledat u Teplic ;)))) promin ale tos mne hodne rozesmal hezky vecer


  • 0

#10 cake.x

cake.x

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 35 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 23 červen 2016 - 09:35:52

 

 

 

Nejsem basnik, co nadelas :smile: Jem z Teplic. V Usti je Hobby foto, ale to ma soboty zavrene. Da se tam sehnat nejnutnejsi zaklad od Fomy. Tedka uz mam objednano z Befoto, tak budu mit na pristi vikend zasobu.

 

No vidíš. A já jsem Tepličák!, I když pár let bydlím v Jenčicích. Což by jsi našel poblíž Třebenic, cca 35 km od Teplic . Což je proti Liberci či Praze za humny. Ale těší mně, že jsou v Teplicích také ještě lidé jimž stříbro je blízké.

 

To me taky tesi. Jencice jsem projizdel o vikendu na motorce :-) Alespon o sobe vime, kdyz budes neco potrebovat, dej vedet, obcas mam doma veci, ktere nepotrebuji a mohly by se nekomu hodit. Treba jako prosle barevne papiry neurcite znacky a trvanlivosti :-D A nebo i jine drobnosti do komory.


  • 0

#11 kapros1

kapros1

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 568 příspěvků(y)
  • LocationJenčice
Reputace: 360

Publikováno 23 červen 2016 - 12:22:39

Díky za nabídku. Barvu jsem dělal v životě asi dvakrát jako pokus a v dnešní době už to potřetí zkoušet nemíním. Tak to si asi projížděl po silnici Lovosice - Most. Já bydlím v části Košťálov. To je ze zmíněné silnice zabočit do obce a jet pořád do kopce téměř kam až to jde :-) Tak kdybys měl někdy cestu tak dej o sobě vědět.


  • 0

#12 cake.x

cake.x

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 35 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 23 červen 2016 - 14:43:07

Díky za nabídku. Barvu jsem dělal v životě asi dvakrát jako pokus a v dnešní době už to potřetí zkoušet nemíním. Tak to si asi projížděl po silnici Lovosice - Most. Já bydlím v části Košťálov. To je ze zmíněné silnice zabočit do obce a jet pořád do kopce téměř kam až to jde :smile: Tak kdybys měl někdy cestu tak dej o sobě vědět.

Kostalov je krasna hora, taky jsem tam dvakrat byl. Diky, provedu :-)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních