Přejít na obsah


Fotka

opemus nebo neco jinyho?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 dzunk0

dzunk0

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 29 July 2016 - 23:01:24

zdravím, vyvolal jsem něco ve veřejné komoře a říkám si, že bych si něco pořídil jen pro sebe. koukal jsem tak různě po netu a ceny zvětšováků opemus se docela liší, i když ej o tentýž model atd. můžu koupit za tisíc opemus 2 i nějakejma tankama, odměrkama a tu měřící destičkou, ale můžu si taky za 800 koupit meoptu 5, která by teoreticky měla být lepší, když je to vyšší model, ale je to doopravdy tak? kdyby jste měli tip klidně i na jinej zvětšovák, kterej lze snadno a levně sehnat, sem s tím, moc se neoritentuju. předem děkuju za jakoukoliv reakci.


  • 0

#2 PAVEL C

PAVEL C

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 88 příspěvků(y)
Reputace: 40

Publikováno 30 July 2016 - 04:53:57

Nabízím několik zvětšovacích přístrojů a 1000 dalších artefaktů pro analogovou fotografii. Například Opemus II. do formátu 6x6 cm včetně objektivu, pouze za 290 Kč.

Viz zdejší Bazar.

 

Info: p.cernik.foto@centrum.cz


  • 0

#3 keko

keko

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3,061 příspěvků(y)
  • LocationSlovakia, Juzna 1, 900 42 Alzbetin Dvor
Reputace: 1,034

Publikováno 30 July 2016 - 07:44:50

Nabízím několik zvětšovacích přístrojů a 1000 dalších artefaktů pro analogovou fotografii. Například Opemus II. do formátu 6x6 cm včetně objektivu, pouze za 290 Kč.

Viz zdejší Bazar.

 

Info: p.cernik.foto@centrum.cz

Mozno by ma zaujimali tie zvacsovaky pre 6x9 a tych 1000 "artefaktov". Mas to nejkao spisane? Odfotene? Nejake pinzety? Zaostrovacia lupa?

Posli info, prosim, aj sukromnou postou.

Dakujem.


  • 0

#4 keko

keko

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3,061 příspěvků(y)
  • LocationSlovakia, Juzna 1, 900 42 Alzbetin Dvor
Reputace: 1,034

Publikováno 30 July 2016 - 07:52:13

zdravím, vyvolal jsem něco ve veřejné komoře a říkám si, že bych si něco pořídil jen pro sebe. koukal jsem tak různě po netu a ceny zvětšováků opemus se docela liší, i když ej o tentýž model atd. můžu koupit za tisíc opemus 2 i nějakejma tankama, odměrkama a tu měřící destičkou, ale můžu si taky za 800 koupit meoptu 5, která by teoreticky měla být lepší, když je to vyšší model, ale je to doopravdy tak? kdyby jste měli tip klidně i na jinej zvětšovák, kterej lze snadno a levně sehnat, sem s tím, moc se neoritentuju. předem děkuju za jakoukoliv reakci.

Meopta 5?

Pravdepodobne ide o Opemus 5, co je poctivy zv. pristroj od Meopty.

Neponuka ziaden konfort, ale je to naozaj dobry a ku vsetkym ucelom vhodny zvacsovak. Ak je v dobrom stave, nie je problem ani 1000 Kč. Neporovnavaj, ze niekde je i o polovicu lacnejsi.

Na druhej strane ponuka od pavla c je zaujimava uz len z toho dovodu, ze temnokomornik bude mat na skade iba pouzitelne veci. Opemus II je nadherny pristroj a oplati sa uz len pre tu nostalgiu. U nas v kaviarni za dve kavy s mliekom + nejaky pocheraj zaplati asi 10€ ...(To su mi veci!)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návětěvníků, 0 anonymních