Přejít na obsah


Fotka

fotograf svatba


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
49 odpovědí na toto téma

#1 zorin

zorin

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 48 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 21

Publikováno 26 září 2016 - 18:40:24

Ahoj všichni,

 

nemáte nějaký tip na fotografa z okolí Brna, který by byl schopen nafotit svatbu? Ideálně by se mi líbila analogová fotografie, ale samozřejmě není podmínkou. Pro fotografy, kteří nafotí za den cca 600 snímků a většina jejich práce (za kterou si nechají "adekvátně zaplatit") spočívá v bouřlivém postprocessingu, nemám jaksi pochopení. To, že mám pihu tam a nevěsta zase tam, na fotografii klidně přiznám. :-)

 

Díky za tipy.


  • 0

#2 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 26 září 2016 - 21:53:31

Fotografů je spousta, jaký máš rozpočet?


  • 0

#3 zorin

zorin

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 48 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 21

Publikováno 26 září 2016 - 22:02:38

No spíš vidět fotky, které hned zaujmou... Prostě co se hned tak nevidí. Často jsem našel fotografy, kteří fotili třeba za 15 a druhej, který to měl za 8 měl fotky úplně srovnatelné..


  • 0

#4 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 798 příspěvků(y)
Reputace: 2 155

Publikováno 26 září 2016 - 23:54:25

muj tip je aby si fotografa vybrala pouze nevesta
.
protoze proste proto
  • 5

#5 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 27 září 2016 - 07:51:03

pravda

taky by měl dobře fotit tchyně


  • 0

#6 zorin

zorin

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 48 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 21

Publikováno 27 září 2016 - 14:47:34

:rolleyes:


  • 0

#7 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 222 příspěvků(y)
Reputace: 901

Publikováno 27 září 2016 - 15:07:18

Ideální stav vznikne, když si nevěsta vybere místo na poslední chvíli odmítnutého ženicha přímo na místě přítomného mladého fotografa. Obě tchyně záhy omdlí a na společné svatební fotografii, pořízené samospouští ze stativu tudíž nebudou  zachyceny. Honorář fotografa bude rovněž stornován a nevěsta ušetří na celou společnou dobu vzájemného soužití významné částky za fotografování. S pozdravem: "Starý Jezevec" Erik


  • 2

#8 zorin

zorin

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 48 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 21

Publikováno 27 září 2016 - 15:17:00

O samospoušti jsem také uvažoval, ale nesetkala se s pochopením :-))), takže to vypadá na fotografku :D


  • 0

#9 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 27 září 2016 - 18:38:56

aniž bych znal dobrého fotografa doporučím dálkovou pneuspoušť

jako poslední, nouzové řešení

užije se legrace a máš snímky


  • 0

#10 keko

keko

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 061 příspěvků(y)
  • LocationSlovakia, Juzna 1, 900 42 Alzbetin Dvor
Reputace: 1 034

Publikováno 27 září 2016 - 18:57:26

A kolko si ochotny fotografovi nechat na postprocessing ?


  • 0

#11 Karfik

Karfik

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 482 příspěvků(y)
  • LocationOstrožská Nová Ves
Reputace: 59

Publikováno 27 září 2016 - 20:57:48

Problém je v tom (no ono je to spíše dobře), že ti dobří fotografové si berou za focení 15-25k a jsou obsazení rok dopředu a ti levní jsou tuctoví. Výborný fotograf, který není tuctový a jeho fotky se jen tak nevidí a ještě by fotil na klasiku dnes už neexistuje. Jak už tu bylo napsáno, ženich s nevěstou by si měli projít sami web a najít si toho svého fotografa.

PS: Pokud stačí dokumentární záznam ze svatby, pak to lze opravdu dokumentárně nacvakat a fotografie odevzdat. Pokud ale ty fotky mají mít něco navíc, postproces vyžadují, tak to je a tak to bude. Čest výjimečným fotografům, kteří mají oko a bez postprocesu jim padají krásné fotky. A hlavně postproces není o nějakém oddělávání/retuši pih a vrásek, to se snad ani na svatebních fotkách nedělá, ale hlavně o pohraní si se světly, kontrasty a barevnými tóny. Nás třeba fotili v roce 2011 Mlýnkovi a byl jsem z jejich fotek tenkrát nadšený http://mlynkovi.cz/portfolio/svatebni/


  • 0

#12 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 798 příspěvků(y)
Reputace: 2 155

Publikováno 27 září 2016 - 22:55:50

a ted pred objektiv poprosim nejstastnejsi par dnesniho dne
.
nevestu s matkou
  • 3

#13 keko

keko

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 061 příspěvků(y)
  • LocationSlovakia, Juzna 1, 900 42 Alzbetin Dvor
Reputace: 1 034

Publikováno 28 září 2016 - 07:25:45

Jedne tip by som mal.

Ale muselo by sa ist az do Michaloviec. A to casto nevie ani bratislavcan, kde to je:

http://www.onetv.cz/...utm_campaign=eg


  • 1

#14 jirin_ol

jirin_ol

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 785 příspěvků(y)
  • LocationSrdce Sedlecké plošiny
Reputace: 1 281

Publikováno 28 září 2016 - 07:46:55

Do Michaloviec na svatbu  never more!   na jedné jsem jako host dostal během dvou hodin dvakrát přes tlamu (nevěsta ovšem 4x).


  • 2

#15 jirin_ol

jirin_ol

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 785 příspěvků(y)
  • LocationSrdce Sedlecké plošiny
Reputace: 1 281

Publikováno 28 září 2016 - 07:49:42

re:   "Výborný fotograf, který není tuctový a jeho fotky se jen tak nevidí a ještě by fotil na klasiku dnes už neexistuje."

Nesouhlasím.

Existuje.

Kevin V. Ton. 

(ale k použití filmu a cestě do Brna byste ho asi museli  velmi  dobře motivovat. )


  • 1

#16 Fire

Fire

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 409 příspěvků(y)
  • LocationKolín
Reputace: 169

Publikováno 28 září 2016 - 08:21:46

Je to kus cesty a asi nebude levnej, ale s Contaxem to umí... http://www.wendylaur...awaii-weddings/

Zachytil jsem signály, že za louží je svatební fotografie na film docela hit (ono to není "jenom" o výsledku, ale i o procesu a příběhu - a co si budem povídat, na hosty na svatbě spíš zapůsobí Hassie ve chromu, než 5Dčko s červeným kroužkem kolem objektivu).
  • 0

#17 duuri

duuri

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 816 příspěvků(y)
  • LocationBratislava, SK
Reputace: 266

Publikováno 28 září 2016 - 09:33:16

alebo nakupit jednorazove filmove fotaky :) Kodak ma dokonca jeden HD!


  • 0

#18 zorin

zorin

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 48 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 21

Publikováno 28 září 2016 - 18:51:18

A kolko si ochotny fotografovi nechat na postprocessing ?

 Představa je tak do 10tt. Michalovce jsou bohužel dost z ruky a o tom zahraničí v níže uvedeném odkazu taky :/. Fakt jsem tady nenašel na netu nikoho, kdo se chlubí tím, že fotí na kino.. :/


  • 0

#19 zorin

zorin

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 48 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 21

Publikováno 28 září 2016 - 18:55:04

Je to kus cesty a asi nebude levnej, ale s Contaxem to umí... http://www.wendylaur...awaii-weddings/

Zachytil jsem signály, že za louží je svatební fotografie na film docela hit (ono to není "jenom" o výsledku, ale i o procesu a příběhu - a co si budem povídat, na hosty na svatbě spíš zapůsobí Hassie ve chromu, než 5Dčko s červeným kroužkem kolem objektivu).

pěknýý :-), kolik by tak chtěl za dopravné :D


  • 0

#20 Karfik

Karfik

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 482 příspěvků(y)
  • LocationOstrožská Nová Ves
Reputace: 59

Publikováno 28 září 2016 - 19:36:23

Jediný člověk, kterého znám z okolí kdo nafotí svatbu na kinofilm je Marek Příleský a je z Uherského Ostrohu, což není zas takový kus do Brna.

https://www.facebook.com/fotoprilesky/


  • 0

#21 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 28 září 2016 - 20:45:30

a ted pred objektiv poprosim nejstastnejsi par dnesniho dne
.
nevestu s matkou

 

otec muze stat za nama


  • 0

#22 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 798 příspěvků(y)
Reputace: 2 155

Publikováno 2 říjen 2016 - 20:24:39

o vikendu kamarad fotil portrety na graflex 4x5
.
tady se to bere jako normalni vec

.
kdyz se vdava fotografka a bere si fotografa ;)
  • 1

#23 Luigi

Luigi

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 848 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 197

Publikováno 2 říjen 2016 - 21:32:31

Nojo, to se to fotografovi fotí, když má svatebčany, kteří chápou proces a že to chce čas. A ne jako mě se stává na svatbách při focení v exteriéru, kdy po chvíli přijde maminka a oznámí, že už je třeba končit, protože babička už má hlad....To je jedna z věcí, proč už svatby spíš odříkám.. Zdařec Luigi :shock:


  • 0

#24 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 798 příspěvků(y)
Reputace: 2 155

Publikováno 2 říjen 2016 - 22:25:28

jeste aby maminka byla fotografka
.
to uz by bylo nestesti v rodine
  • 1

#25 zorin

zorin

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 48 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 21

Publikováno 5 říjen 2016 - 18:49:03

Jediný člověk, kterého znám z okolí kdo nafotí svatbu na kinofilm je Marek Příleský a je z Uherského Ostrohu, což není zas takový kus do Brna.

https://www.facebook.com/fotoprilesky/

Asi jsem náročnej, ale ta jeho tvorba, aspoň ta digitální mě ničím neohromila - prostě taková klasika, co je vidět všude. :/ Má někde ukázku toho analogu? To by mě zajímalo :-)


  • 0

#26 zorin

zorin

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 48 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 21

Publikováno 5 říjen 2016 - 18:55:28

re:   "Výborný fotograf, který není tuctový a jeho fotky se jen tak nevidí a ještě by fotil na klasiku dnes už neexistuje."

Nesouhlasím.

Existuje.

Kevin V. Ton. 

(ale k použití filmu a cestě do Brna byste ho asi museli  velmi  dobře motivovat. )

Jeho by svatba asi ani nelákala, když jsem se na jeho fotky díval :-)


  • 0

#27 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 237

Publikováno 5 říjen 2016 - 21:52:30

Mně se líbí moc práce tohohle fotografa: http://hurych.cz/ , ale na film nefotí. Já myslím, že je to spíše o tom, že si člověk vybere fotografa podle jeho fotek a stylu, co se mu líbí, na co fotí je v tomto případě už druhotné.


  • 1

#28 zorin

zorin

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 48 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 21

Publikováno 15 říjen 2016 - 07:45:45

Mně se líbí moc práce tohohle fotografa: http://hurych.cz/ , ale na film nefotí. Já myslím, že je to spíše o tom, že si člověk vybere fotografa podle jeho fotek a stylu, co se mu líbí, na co fotí je v tomto případě už druhotné.

To samozřejmě ano, ale prostě to vidím tak, že s příchodem digitálních zrcadlovek přišlo spousty fotografů a já právě těmito fotografy focen být nechci.. Čili preferuji, když někdo dnes na kino fotí :-)


  • 0

#29 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 15 říjen 2016 - 09:40:08

v tom tě úplně chápu, dívám se na odkazu na ty snímky, prošel jsem jednu čb svatbu a to je pěkná práce, sem tam nerozumím posládání postav, ale budiž

ovšem to podání obrazu, z toho mám zimnici, možná je to monitorem, nebo drátama, netuším

taková je doba


  • 0

#30 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 080 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 712

Publikováno 15 říjen 2016 - 10:57:39

Mně se líbí moc práce tohohle fotografa: http://hurych.cz/ , ale na film nefotí. Já myslím, že je to spíše o tom, že si člověk vybere fotografa podle jeho fotek a stylu, co se mu líbí, na co fotí je v tomto případě už druhotné.

Já koukal na dvě čb.  Je to řekl bych vcelku tradiční výběr záběrů. Ale líbí se mi tam spousta zachycených momentů, které ne každý zachytí a které dotvářejí atmosféru a které se pak musí líbit většině aktérů.  Ale je asi pravda, že tomu dost pomůže to digi, kde je možnost cvakat a cvakat a pak vybrat. Má-li někdo správné oko na tyhle okamžiky, jako je to v tomhle případě, tak tady bych i takového člověka na focení bral, přestože nefotí na film.


  • 0

#31 zorin

zorin

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 48 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 21

Publikováno 19 říjen 2016 - 18:52:07

Snadné to není, čekal jsem, že se tu bude sypat víc nápadů :-)


  • 0

#32 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 19 říjen 2016 - 19:52:24

skoro bych řekl, že svatba je tak neoblíbenej melouch, že se nemůžeš divit

náročné, celý den, další den+ v komoře a MUSÍŠ dodat výsledky a to se každýmu do takovýho počínání nechce

přemejšlím, jestli vůbec je na světě přítel, kvůli kterýmu bych do toho šel, asi bych se vymluvil, že "jen namačkám něco bokem" vedle najatého profíka


  • 1

#33 Motorbiker

Motorbiker

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)
  • LocationNa kopci u Jantarové stezky, v zatáčce po cestě do Vídně
Reputace: 221

Publikováno 20 říjen 2016 - 01:16:51

Svatby jsem se tuhle, jako druhotny jedinec, coby zenich, ucastnil a musim uznat, ze ackoli fotograf pouzival digital, dal si na tom zalezet a vysledky jsou moc dobren necekane vypadam jako clovek a mam prvni fotografii v tanecni poze, o to jsem se snazil oz 14 let, dokonce kniha mokrou cestou... Pan Vladimir Kastyl. Nevim, sam bych do foceni na svatbe nesel, kdyz vidim te prace a pak si predstavim to ladeni tech fotek dal...


  • 0

#34 arfsoul

arfsoul

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 88 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 36

Publikováno 20 říjen 2016 - 16:53:16

Ahoj,
Tohle tema me hodne zaujalo. Mame za sebou foceni par svateb (na digital) a chceme to fotit i nadale.

Me prave hrozne laka foceni svatby na film, ale vubec si neumim predstavit kolik prace by to predstavovalo a jak bych to musel nacenit. Mam takovy pocit ze dneska by mi tu praci / stres spojeny s focenim na film asi nikdo nezaplatil..

* Ale abych trochu i prispel, myslim ze Vojta Hurych je skvela volba, i kdyz foti na digital.
* Jednoho fotografa co foti na film znam, ale myslim ze jsou uplne jinde (s cenou) : http://everbay.co
  • 0

#35 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 20 říjen 2016 - 17:33:25

Ahoj,
Tohle tema me hodne zaujalo. Mame za sebou foceni par svateb (na digital) a chceme to fotit i nadale.

...

postupně, ke klasické zakázce dej pár snímků na film, třeba skupiny, dva stativy a na druhým sf

pak dvojice v parku, stačí 1 svitek

třeba s tím budeš mít úspěch a nezrujnuje tě to, časově, ani korunově

že by se to někdy překlopilo jen do filmu si nemyslím, ale můžeš být ten "co vedle barvy dodá i opravdové snímky na pořádném papíře"

jednu svatbu jsem takhle dělal, dvojočkou, tři trixy a dva dny v komoře

asi patnáct snímků v pěkném albu nalepených, byli za ně rádi a loudí větší formáty

za peníze bych to ovšem nedělal, tohle byla rodina


  • 0

#36 arfsoul

arfsoul

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 88 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 36

Publikováno 20 říjen 2016 - 18:59:39

Mame vyhodu ze fotime s manzelkou dohromady, takze by "postupne" mohlo fungovat. Zkusim na svatbu co mame pristi vikend vzit Voigtlandera i Flexaretu a uvidime jestli na neco z toho bude cas :-)
  • 0

#37 Janko

Janko

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 303 příspěvků(y)
  • LocationChlumek, Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou
Reputace: 21

Publikováno 20 březen 2017 - 21:51:21

Achjo, a to jsem se tu chtěl taky zeptat, zda-li ví někdo o někom, kdo zachytí momenty svatební.

Na internetu jsem se setkal povětšinou se "sterilní" fotkou a ta mě vadí... A když už jsem si říkal, dobrý, tak mají na 2. 9. 2017 obsazeno... :-(


  • 0

#38 Me2d

Me2d

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 591 příspěvků(y)
  • Locationcelakovice
Reputace: 37

Publikováno 21 březen 2017 - 11:53:58

A jsi si jistý, že všichni hlavně ti hlavní vědí, že to je o poměrně dlouhém času stát a přemisťovat se tak jak potřebuje fotograf apod.? poslal jsem ti sz, jednoho znám. Byl jsem jen na křtinách a i těch pár cvaků na svitek hosté nebyli schopni a ani ochotni 30s vydržet stát a nakonec padaly hlášky ať s tím jdu do... že mají hlad :-)


  • 0

#39 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 21 březen 2017 - 12:47:08

tak si najmi Davida Lachapelle, ten ti udělá "nesterilní" fotku ;)


  • 0

#40 Janko

Janko

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 303 příspěvků(y)
  • LocationChlumek, Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou
Reputace: 21

Publikováno 21 březen 2017 - 13:15:01

:D myslel jsem ze sehnat nekoho bude lehci...
  • 0

#41 Evla

Evla

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 958 příspěvků(y)
  • LocationVajnory
Reputace: 979

Publikováno 21 březen 2017 - 16:17:09

Raz som fotila jednu prominentnú svadbu. Najviac mi dalo zabrať "donútiť" ženícha, že by mal byť tiež na fotkách s nevestou.
A nieeeee, nechcela som ich kvôli foteniu povyzliekať
  • 0

#42 Me2d

Me2d

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 591 příspěvků(y)
  • Locationcelakovice
Reputace: 37

Publikováno 21 březen 2017 - 16:50:24

Pak ti vřele mohu doporučit svého kamaráda Sharika Vermu z NeW DELHí (Dylí) z Indie, je zvyklý na opravdu veliké svatby až 3000lidí :-)

https://www.google.c...6&bih=672&dpr=1   jen je to malinko z ruky, ale před 2 lety u nás byl na motorce:-)


  • 0

#43 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 21 březen 2017 - 18:27:55

A jsi si jistý, že všichni hlavně ti hlavní vědí, že to je o poměrně dlouhém času stát a přemisťovat se tak jak potřebuje fotograf apod.? poslal jsem ti sz, jednoho znám. Byl jsem jen na křtinách a i těch pár cvaků na svitek hosté nebyli schopni a ani ochotni 30s vydržet stát a nakonec padaly hlášky ať s tím jdu do... že mají hlad :smile:

jo skupiny

je to jako prodej zboží, nebo režie

musíš je přesvědčit, slíbit úplatek kořalkou, zaujmout!

jsou i chvíle, kdy atmosféra a účastníci zájezdu snímku nepřejí, pokrčím ramena a přiklopím krytku a je to


  • 0

#44 KIM

KIM

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 875 příspěvků(y)
Reputace: 224

Publikováno 21 březen 2017 - 19:34:51

Osobně pamatuju doby, kdy se o digitálu na svatbě ani neuvažovalo, protože nebyl. Fotil jsem jich x na film a nepovažuji to za nějak "jiné" nežli s digitálem. Výhoda je v menším množství záběrů, tím pádem promyšlených a "post" tak může vypadat z hlediska časové náročnosti zcela srovnatelně, či lépe. Druhá věc je, že svatby byly (a jsou) vždy náročné a s tím je třeba se vyrovnat. Fotograf, co po prvním projevu nervozity zaklopí krytku by měl na svatbách jenom chlastat... ;)
  • 0

#45 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 21 březen 2017 - 21:33:33

na svatbách jsem byl vždycky jen hostem s fotoaparátem, nikdá najatý

jinak musim říct, že v civilu záleží na jednotlivci, jak je v skupině někdo, kdo ví co bude pak na papíře, tak hned burcuje ostatní, neblbněte, to budou dobrý snímky a hned skupina hraje se mnou, to je pak režie dvě radosti


  • 1

#46 Krtek

Krtek

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 123 příspěvků(y)
Reputace: 7

Publikováno 22 březen 2017 - 09:46:07

V červnu se mi žení kolega, který ví, že bych chtěl zkusit svatbu na film. Takže mi držte palce :-) Jinak ne, nebudu jako hlavní, do toho bych nešel. Tím spíš se těším, že nepozorován budu moct dělat momentky.


  • 0

#47 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 22 březen 2017 - 12:35:44

 nepozorován budu moct dělat momentky.

Toho využij. Tak se mi často povedlo zachytit okamžiky, o kterých lidi neměli tušení. Chce to ale koukat většinou úplně jinam, než "dav".


  • 1

#48 Krtek

Krtek

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 123 příspěvků(y)
Reputace: 7

Publikováno 22 březen 2017 - 13:47:03

Diky za tip :-)

Odesláno z mého ASUS_Z00UD pomocí Tapatalk
  • 0

#49 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 23 březen 2017 - 07:16:57

Malá ukázka:

 

 

Přiložený soubor (y)


  • 2

#50 JirkaM

JirkaM

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationMoravská Chrastová
Reputace: 1 122

Publikováno 11 květen 2017 - 15:37:06

Odkaz: svatební fotky (hoodně), rychle rozlišíte co je od profíka a co od ostatních účastníků.

Přístup forografa se nám líbil a svatebčani jsou s výsledkem spokojení.

 

http://jsmehorakovi....vlitli_do_toho/


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních