Přejít na obsah

Fotka

Proč tu není možnost editace vlastního přispěvku?

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 kuk

kuk

Nováček

• Registrovaní
  • Pip
  • 87 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 1 březen 2017 - 17:52:25

Nemožnost editace vlastního příspěvku na temný komoře mi přijde jako zoufalý nedostatek tohoto diskuzního fóra. Věc naprosto normální ve všech diskuzích co znám, zde možná není. Dokonce už i většina internetovejch magazínů umožňuje editaci přispěvků v diskuzích pod svými články.

Nejsem takovej lumen, který zformuluje vlastní myšlenky na první dobrou a ještě je dokáže reprodukovat gramaticky bezchybně. To opravdu ne. Ale i přesto mi záleží na tom aby můj přispěvek, byl ve výsledku obsahově úplný a nestrašil s hrubkama.
  • 1

#2 Nakadah

Nakadah

Nováček

• Předplatitel
  • 406 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 72

Publikováno 1 březen 2017 - 19:24:46

Kdo má mašličku, může editovat.

• 0

#3 LuzJi

LuzJi

Tlampač (grafoman)

• Předplatitel
  • 1 599 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 466

Publikováno 1 březen 2017 - 20:52:08

Kdo má mašličku, může editovat.

I když na to má omezený čas.

Není ale zas takový problém si před odesláním kliknout dole vpravo na "Použít rozšířený profil" a zobrazit si náhled.

A přečíst si to po sobě. Netřeba s příspěvky tak spěchat, není to přeci streetfoto, nic nám neuteče ...   :-P

• 0

#4 Nimrod

Nimrod

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 052 příspěvků(y)
  • LocationPísek
Reputace: 173

Publikováno 2 březen 2017 - 16:48:32

ve svém "projektu" mám také několik chyb a nepřesnotí... holt to bylo na mě moc textu najednou :-)

• 0

#5 kuk

kuk

Nováček

• Registrovaní
  • Pip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 3 březen 2017 - 00:37:16

Často do svých příspěvků doplňuji informace či www linky třeba druhý den, takže ňejakech 5 minut opravdu nic neřeší... A drobit diskuzi dalšími posty taky není moc efektivní.
  • 0

#6 kuk

kuk

Nováček

• Registrovaní
  • Pip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 3 březen 2017 - 00:45:21

Jako třeba teď...
Pokud jde a nějaké bohapusté tlachání tak mi to celkem nevadí, ale pokud se snažím postnout zajímavou informaci či novinku s linky a založím nové téma, tak je víc než dobré aby první post pro nově příchozí obsahoval co nejvíc aktuálních informací a nemusel je hledat někde utopené mezi občas offtopic příspěvky na x-té straně.
  • 0

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních