Přejít na obsah


Fotka

Fujifilm opět omezuje nabídku kinofilmů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 blueflash

blueflash

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 81 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 3 listopad 2017 - 01:59:18

https://www.digimani...-kinofilmu/7108

 

Vypadá to na konec výroby mulitpacků + X-TRY

 


  • 0

#2 keko

keko

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 061 příspěvků(y)
  • LocationSlovakia, Juzna 1, 900 42 Alzbetin Dvor
Reputace: 1 034

Publikováno 3 listopad 2017 - 09:16:03

Nie, ten vykrik je na mieste.

Fuji vyradila niektore diaky uz davno a pokracovat bude vseliakymi odnozami v dlzke a mnohobaleni.

Co sa tyka negativov, uz davnejsie sa rozhodla, ze negativy vyrabat nebude. Zostali vsak vo vyrobe niektore amaterske filmy, z ktorych postupne ukrajuje.

Ze sa rozhodla vypustit 24 obr filmy iba vitam. Ze vypustili 5-balenia a single - no dobre. ALe posledna uprava ma dost vydesila. Vo vyrobe zostali iba x-tra 400/36 trojbalenie (fajn) a Color200/36 jednobalenie (beeeeeee).... Moje oblubene Superie 200 vymizli.

Este ze ten skrachovany Kodak ma rozum :)

Aj ked pripominam, ze najlepsi farebny film je Kodak Tri-X :D


  • 0

#3 maaca

maaca

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 133 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 3 listopad 2017 - 11:07:06

Já jsem s touhle firmou skončil, když mi zrušili nejdřív Astii a potom Neopan 400. U nich už se nedivím vůbec ničemu.


  • 0

#4 Druidena

Druidena

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 123 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 3 listopad 2017 - 12:11:51

Zná někdo rozdíl mezi Fuji Superia 800 X-TRA a 800 Venus? Tu první má v nabídce Béčko za 179,- (i když jen "na cestě", tak snad dorazí) a to druhé Škoďák za 420,-. Je to totožné?


  • 0

#5 sokolvideo

sokolvideo

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 578 příspěvků(y)
  • LocationPrešov
Reputace: 215

Publikováno 1 prosinec 2019 - 21:03:51

Páni, nechcem otvárať nové vlákno, tak to dám sem.

Dostalo sa mi do rúk niekoľko farebných inverzných kinofilmov Fujichrome Sensia II 200 36obr., nakoľko sú filmy bez krabičiek, zaujímalo by ma, kedy sa tieto filmy vyrábali. Na Internete som presedel niekoľko hodín ale nenašiel som nič relevantného.

Samozrejme jeden film nafotím a vyvolám, som zvedaví, čo z toho vzíde. Nakoľko v momentálnej dobe stúpla cena inverzných filmov nenormálne hore a aj vyvolanie išlo hore, tak ak by tieto filmy vyšli aspoň relatívne dobre, tak by som bol na dlho zabezpečený len za vyvolanie. Ináč už ostáva len čiernobiela inverzia od Fomy, kúpil som 30 metrové balenie.


  • 0

#6 Luboszz

Luboszz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 626 příspěvků(y)
Reputace: 74

Publikováno 1 prosinec 2019 - 21:25:57

Na Sensiu jsem naposledy fotil 2011 možná že už to byl jenom doprodej?

Páni, nechcem otvárať nové vlákno, tak to dám sem.

Dostalo sa mi do rúk niekoľko farebných inverzných kinofilmov Fujichrome Sensia II 200 36obr., nakoľko sú filmy bez krabičiek, zaujímalo by ma, kedy sa tieto filmy vyrábali. Na Internete som presedel niekoľko hodín ale nenašiel som nič relevantného.

Samozrejme jeden film nafotím a vyvolám, som zvedaví, čo z toho vzíde. Nakoľko v momentálnej dobe stúpla cena inverzných filmov nenormálne hore a aj vyvolanie išlo hore, tak ak by tieto filmy vyšli aspoň relatívne dobre, tak by som bol na dlho zabezpečený len za vyvolanie. Ináč už ostáva len čiernobiela inverzia od Fomy, kúpil som 30 metrové balenie.

 


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních