Přejít na obsah

Fotka

Něco jako photopost.cz v zahraničí?

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Doktor

Doktor

Nováček

• Předplatitel
  • 40 příspěvků(y)
Reputace: 10

Publikováno 31 prosinec 2017 - 11:22:02

Zdravím všechny,

jakožto temnokomorný začátečník jsem hrozně rád za jakoukoliv zpětnou vazbu ke svým fotkám, protože mi vazba od zkušenější umožní posouvat se někam dál. Vzhledem k práci a škole nemám moc času na osobní setkávání, což mě mrzí, ale asi s tím nic moc nenadělám. Teoreticky od půlky roku 2018 by se to mohlo zlepšit se změnou práce a ukončením studií. Rozhodl jsem se zkusit photopost.cz, a to formou, že vybrané fotky nazvětšuju podle svých představ, naskenuju zvětšeniny a nahraju. Nicméně mi ale přijde, že na photopost.cz je docela malá komunita, tak mě zajímalo, jestli někdo nemáte tip na podobný server ze zahraničí, s větší komunitou. Hledal jsem, ale nějak marně, nemůžu nic podobného najít.

Díky,

Doktor

• 0

#2 beluna

beluna

Nováček

• Předplatitel
  • 37 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 0

Publikováno 31 prosinec 2017 - 11:39:31

Co český photoextract.com? Tam je komunita docela velká.
  • 0

#3 Me2d

Me2d

Dost toho nakecá

• Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • Locationcelakovice
Reputace: 33

Publikováno 31 prosinec 2017 - 16:58:22

Flicker.com

• 0

#4 PauIie

PauIie

Nováček

• Registrovaní
  • Pip
  • 167 příspěvků(y)
  • LocationBratislava DNV
Reputace: 46

Publikováno 31 prosinec 2017 - 17:07:50

http://500px.com

http://1x.com

Na internetových fotoserveroch na nejakú relevantnú spätnú väzbu nečakaj. Väčšinou je to o oplácaní hodnotenia, česť pár výnimkám. Skôr by som odporučil reálnu fotovýstavu, kde je aj odborná porota, ktorá sa vyjadrí k vystaveným fotkám. V Bratislave toho času bol Fotopark, posledné roky už iba Foto v záhrade. Predpokladám, že u vás tiež zvyknú byť podobné akcie.

• 0

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních