Něco jako photopost.cz v zahraničí?

#1 Doktor

Doktor

Publikováno 31 prosinec 2017 - 11:22:02

Zdravím všechny,

jakožto temnokomorný začátečník jsem hrozně rád za jakoukoliv zpětnou vazbu ke svým fotkám, protože mi vazba od zkušenější umožní posouvat se někam dál. Vzhledem k práci a škole nemám moc času na osobní setkávání, což mě mrzí, ale asi s tím nic moc nenadělám. Teoreticky od půlky roku 2018 by se to mohlo zlepšit se změnou práce a ukončením studií. Rozhodl jsem se zkusit photopost.cz, a to formou, že vybrané fotky nazvětšuju podle svých představ, naskenuju zvětšeniny a nahraju. Nicméně mi ale přijde, že na photopost.cz je docela malá komunita, tak mě zajímalo, jestli někdo nemáte tip na podobný server ze zahraničí, s větší komunitou. Hledal jsem, ale nějak marně, nemůžu nic podobného najít.

Díky,

Doktor

#2 beluna

beluna

Publikováno 31 prosinec 2017 - 11:39:31

Co český photoextract.com? Tam je komunita docela velká.

#3 Me2d

Me2d

• Locationcelakovice

Publikováno 31 prosinec 2017 - 16:58:22

Flicker.com

#4 PauIie

PauIie

• LocationBratislava DNV

Publikováno 31 prosinec 2017 - 17:07:50

Na internetových fotoserveroch na nejakú relevantnú spätnú väzbu nečakaj. Väčšinou je to o oplácaní hodnotenia, česť pár výnimkám. Skôr by som odporučil reálnu fotovýstavu, kde je aj odborná porota, ktorá sa vyjadrí k vystaveným fotkám. V Bratislave toho času bol Fotopark, posledné roky už iba Foto v záhrade. Predpokladám, že u vás tiež zvyknú byť podobné akcie.