Přejít na obsah

Fotka

Kde ve Zlínském kraji vyvolat barevný kinofilm?

kinofilm fotolab barevný film C-41

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 ziki

ziki

Nováček

• Registrovaní
  • Pip
  • 67 příspěvků(y)
Reputace: 17

Publikováno 17 leden 2018 - 21:50:53

Zdravím, nevěděl by prosím někdo, kde ve Zlínském kraji (ideálně Vsetín, Zlín, Kroměříž) nechat vyvolat barevný kinofilm, udělat fotky a popř. i rovnou naskenovat?

Co bych ale chtěl, aby ten fotolab vyvolával klasicky, mokře, chemicky, osvitově, prostě postaru :smile:. Naposled jsem nechal dělat barevný film i s fotkami předloni v Lagoon Foto, ale tam fotky tisknou a na těch fotkách jde poznat, že jsou jiné. Loni jsem si celý rok průběžně fotil jeden film, který bych chtěl udělat postaru, protože jinak jsem to mohl rovnou fotit na digitál.

• 0

#2 berraneck

berraneck

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 924 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 138

Publikováno 17 leden 2018 - 22:45:40

Zvětšeniny optickou cestou dělával jistý Lubomír Janhuba ze Štramberku.

https://www.ekatalog...ubomir-janhuba/

Jinak Thalia Picta v Praze. Dej vědět, jak jsi dopadl.

• 0

#3 Black

Black

Nováček

• Registrovaní
  • Pip
  • 164 příspěvků(y)
  • LocationOtrokovice
Reputace: 45

Publikováno 18 leden 2018 - 00:40:03

Foto CZ ve Zlíně na ul. 2.května myslím používá tuto metodu . Nebo hlavní Fotografie na Třídě Tomáše Bati naproti komerční banky. Skeny asi budou schopni udělat obojí.

• 0

#4 jirin_ol

jirin_ol

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 629 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 834

Publikováno 18 leden 2018 - 07:19:47

Ve Štramberku již před pár lety přišel konec.   Inu,  čas nezastavíš,  a než  třít bídu z nouzí a zadlužovat rodinu,  je lepší aťas  pronajmout  novým lidem s novou technologií a věnovat se  odpočinku v penzi. 

Thalia Picta  má  renomé velmi dobré. 

• 0

#5 ziki

ziki

Nováček

• Registrovaní
  • Pip
  • 67 příspěvků(y)
Reputace: 17

Publikováno 18 leden 2018 - 19:13:09

Díky za tip, díval jsem se na stránky FOTOCZ, ale nikde jsem tam nenašel nic bližšího ohledně jejich fotolabu a zpracování filmového materiálu, ale asi pojedu okolo a zeptám se. Myslel jsem, že aspoň Foto Moravava dělá filmové fotky ještě klasicky osvitem a myslím, že to snad měli uvedené i na stránkách. Ale když se tam dívám na jejich web, tak to tam nikde nevidím, ale zkusil bych tam zavolat a zeptat se.

• 0

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních