Fotopošta

Doktor

Publikováno 23 srpen 2018 - 07:50:31

Zdravím,

asi jako mnozí zde přítomní temnokomorníci zvětšuju fotky hlavně sám sobě pro radost, je to pro mě forma "nedigitálního" relaxu. Stejně tak mi dělá radost, když můžu zvětšeninu někomu dát, nebaví mě prostě zvětšovat "do šuplíku", takže většina fotek končí u kamarádů nebo příbuzných. Zároveň jsem zvědavý na tvorbu ostatních, vidět skeny negativů nebo zvětšenin v Galerii je sice fajn, ale zvětšenina na papíru je prostě něco jiného, co si budeme povídat. Jelikož nemám moc časových možností se s vámi setkat, říkal jsem si, jestli by někdo neměl zájem o "fotopoštu", prostě si sem tam poštou vyměnit nějaké zvětšeniny, podívat se na práci toho druhého. Neříkám, že produkuju nějaká umělecká díla, vzhledem k tomu, že zvětšuju něco přes rok to asi ani není možné, ale i tak bude pro mě radost, pokud by se moje fotky někomu líbily.

P.S. Někteří mají fotky už slíbené, myslím na to :-)

#2 Evla

Evla

• LocationVajnory

Publikováno 23 srpen 2018 - 17:52:40

Na afuku bola kedysi taká hra: výmena fotografii. Len si presne nepamätám, ako to fungovalo. Asi raz za mesiac sa prihlásili účastníci a niekto potom vyžreboval, kto komu pošle fotku. Podmienka bola, že dielo musí vzniknúť bez akéhokoľvek digitálneho zásahu. Sú tu ľudia, čo si to isto pamätajú lepšie než ja.
K fotke samozrejme patril popis vzniku.

• LocationSlovakia, Juzna 1, 900 42 Alzbetin Dvor

Publikováno 23 srpen 2018 - 18:27:58

Lomo komunita robi vymenu filmov. Najdu sa dvaja, ktori sa sotva poznaju a poslu si naexponovane filmy. Ked dotycny film dostal, vlozil film do svojho aparatu a naexponoval ho znova. Vznikli tak samozrejme absolutne necakane dvoexpozicie.

#4 oteccasu

oteccasu

• LocationTrutnov

Publikováno 23 srpen 2018 - 21:46:40

Osobně vítám jakýkoliv nápad na společnou činnost, ale myslím si, že hlavní je se setkávat, alespoň dříve to tak bylo a mnozí začátečníci si ze srazu odnesli hodně informací i fotek. V čem myslíte, že je příčina, proč se nás tak málo schází?

.....Google osobní kontakt nenahradí......

#5 S99

S99

• LocationDobruška

Publikováno 26 srpen 2018 - 19:36:14

Jakožto nováček bych se velice rád zúčastnil nějakého setkání, kdybych o nějakém věděl. Tady jsem zatím nic nenašel :D. Jinak ta fotopošta je celkem zajímavej nápad, klidně bych se zůčastnil.

#6 LuzJi

LuzJi

• LocationTábor

Publikováno 26 srpen 2018 - 19:46:45

Je třeba trochu hledat.

A máš příležitost hned příští víkend  http://www.temnakomo...ce-tk/?p=526779

Jak píšeš  - klidně se zúčastni, budeš vítán.