Přejít na obsah


Fotka

Širokáč na M42-(hodně) urgentní prosba o půjčení


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Franta

Franta

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 76 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 8 květen 2019 - 19:49:06

Mám prosbu na temnokomorníky okolo osy Praha-Příbram:

 

Potřeboval bych do neděle půjčit něco s ostrou kresbou a ohniskem ideálně 24-28. Nakonec i 35 by byla pomoc, já mám jen telata a záklaďáky. Takumar, Flektogon,...? Pentacon 29 asi zdvořile odmítám dopředu, měkká kresba s rozmytou hranovou ostrostí se mi fakt nehodí.

 

Pokud se do toho nevloží počasí, budu v pátek (ano, pozítří) začínat s kácením stromu, který tady byl nejspíš už v době bitvy na Bílé Hoře. Hned vedle je druhý, stejně starý a stejně na rozmezí majestátnosti a monstróznosti. Chtěl bych udělat nějakou důstojnou památku způsobem, který má šanci vydržet podobně jako ten strom, dokud oba stromy stojí. A ne, černobílý tisk shluku pixelů mi k tomu opravdu nesedí.

Přitom kam je možné si stoupnout se mi padesátkou vejdou na políčko jen když jsou v zákrytu, což je jako památka na dva stromy docela k ničemu. Navíc musím být už celkem daleko a clona neclona, kresba v kůře už se bude ztrácet. Zasloužily by si portrét na 8x12", ale takovou možnost nemám...

 

Chápu že ta prosba vypadá divně, zvlášť když je to první příspěvek po letech, ale nic s tím nenadělám.

 

 

Díky


  • 1

#2 Franta

Franta

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 76 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 8 květen 2019 - 19:58:38

Edit:

 

Upozornění prosím tady a kontakt na podrobnosti  frantab (nakládaná ryba) seznam.cz


  • 0

#3 Franta

Franta

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 76 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 11 květen 2019 - 20:20:03

Už neaktuální...

Další podobné fotky asi za 400-450 let...


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních