Přejít na obsah


Fotka

Varování před nepoctivým prodejcem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 marbrz

marbrz

    Nováček

  • Předplatitel
  • 106 příspěvků(y)
  • LocationOdkud vyjíždí vlaky co čtvrt hodinu...
Reputace: 18

Publikováno 23 August 2019 - 19:44:46

https://www.sbazar.cz/bohousmatous

před několika dny jsem si koupil od toho pána Minoltu AF -C, deklarovanou prodejcem jako funkční bez vady. Bohužel mi přišel fotoaparát se zatuhlou závěrkou, ostřením i převíjením. Mé návrhy na slevu či vrácení aparatu už zcela ignoroval. Na maily neodpovídá, telefon nebere.
V mailech vystupuje pod jménem *odstraněno na základně žádosti o vyhovění GDPR*, mail : robert@clique-models.com
Na detektiva nemám chuť ani čas si hrát, tak jenom varování pro ostatní sběratele či fotografy.
Tož tak, dobře mi tak, ko....vi.


  • 3

#2 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1,252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 212

Publikováno 17 May 2020 - 22:41:58

Blíže neidentifikovaná osoba se ohání GDPR a žádá smazání tohoto příspěvku. Momentálně tedy už prodejce nevystupuje jako bohousmatous, ale změnil profil seznamu na https://www.sbazar.cz/jaromir1234 napíše přes formulář na webu a tvrdí, že je robert@clique-models.com ale podle té adresy nedokážu blíže určit kdo by mohl za tím požadavkem stát, proto jsem příspěvek upravil aby byl v souladu s GDPR a nebylo možné identifikovat konkrétní osobu.
  • 0

#3 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1,798 příspěvků(y)
Reputace: 2,155

Publikováno 19 May 2020 - 12:46:23

internety ...

.

 

[attachment=9892:gdpr1.jpg]


  • 1

#4 faajn

faajn

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 411 příspěvků(y)
  • LocationOstrava-Wroclaw
Reputace: 79

Publikováno 19 May 2020 - 15:17:05

Celé GDPR je stejně udělané jen pro tyhle zmetky. V podstatě tě okradou a ještě pomalu ženou k soudu. Hnus tahle doba a tihleti bezpáteřní šmejdi.
  • 0

#5 marbrz

marbrz

    Nováček

  • Předplatitel
  • 106 příspěvků(y)
  • LocationOdkud vyjíždí vlaky co čtvrt hodinu...
Reputace: 18

Publikováno 19 May 2020 - 19:50:40

Tak tomu říkám kouzlo nechtěného  :mrgreen: . Já už na tu epizodu skoro zapomněl, foťák nechal za ticku opravit a tak mám sice předražený, ale funkční kousek. Ovšem uvedený pán svým požadavkem na výmaz akorát dosáhl toho, že si na jeho inzeráty dá víc lidí, minimálně z Temné, bacha....  Díky Tazi! 


  • 1

#6 mars

mars

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 169 příspěvků(y)
  • LocationČeské Budějovice
Reputace: 94

Publikováno 20 May 2020 - 07:06:45

Tak tomu říkám kouzlo nechtěného  :mrgreen: . Já už na tu epizodu skoro zapomněl, foťák nechal za ticku opravit a tak mám sice předražený, ale funkční kousek. Ovšem uvedený pán svým požadavkem na výmaz akorát dosáhl toho, že si na jeho inzeráty dá víc lidí, minimálně z Temné, bacha....  Díky Tazi! 

Krásné na tom je, jak jsou ochráněna osobní data, ale všichni ví, o koho jde :-)


  • 0

#7 Nakadah

Nakadah

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,144 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 234

Publikováno 20 May 2020 - 14:59:12

https://cs.wikipedia...kt_Streisandové


  • 0

#8 marbrz

marbrz

    Nováček

  • Předplatitel
  • 106 příspěvků(y)
  • LocationOdkud vyjíždí vlaky co čtvrt hodinu...
Reputace: 18

Publikováno 20 May 2020 - 18:54:10

Wikipedia : Tohoto principu si byli vědomi už autoři starověku. Římský historik Cornelius Tacitus píše ve svých Letopisech: "Vždyť čeho si nevšímáš, pomine; zlobíš-li se, zdá se, že to uznáváš za pravdu."

 

Do kamene tesat!


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návětěvníků, 0 anonymních