Přejít na obsah

Fotka

Fotoaparát Canomatic v profesionální fotografické praxi

co mně zlobí

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Ivan Kozlík

Ivan Kozlík

Nováček

• Předplatitel
  • 25 příspěvků(y)
  • LocationZnojemsko Jemnicko
Reputace: 5

Publikováno 9 říjen 2019 - 14:15:09

Vymyslel jsem jak použít tělo tohoto v praxi zavrhovaného přístroje. Přivrtal jsem ho k šoupacím dveřím své fotokomory jako stylové madlo dvěma šrouby M6. Po několikerém zatáhnutí se však ulomil objektiv. Takže to fakt nelze doporučit  vůbec na nic.

• 2

#2 PetoG

PetoG

Nováček

• Registrovaní
  • Pip
  • 180 příspěvků(y)
  • LocationTrebišov (SK)
Reputace: 24

Publikováno 9 říjen 2019 - 23:07:45

Už som zvažoval, že si jeden zadovážim do zbierky, nech je tam medzi ostatnými ako odstrašujúci príklad. Ale odrádza ma cena. Nikto to nechce dať za menej ako 20€. Ale mne by tých dvadsať museli asi prihodiť k tomu fotoaparátu. /to slovo v súvislosti s týmto výtvorom píšem so sebazaprením/.

• 0

#3 sokolvideo

sokolvideo

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 175 příspěvků(y)
  • LocationPrešov
Reputace: 150

Publikováno 10 říjen 2019 - 05:10:57

Hm, nazývať "TOTO" slovom fotoaparát je urážkou tohto slova. Keby som to doniesol domov, ostatné fotoaparáty by sa asi vzbúrili a odmietli by fungovať :-P .

• 0

#4 anry44

anry44

Nováček

• Registrovaní
  • Pip
  • 382 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 10 říjen 2019 - 07:51:49

Kdo to vyrobil?

• 0

#5 beluna

beluna

Nováček

• Předplatitel
  • 104 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 22

Publikováno 10 říjen 2019 - 07:56:36

Do téhle chvíle jsem o tomhle aparátu neměl potuchy. Tenhle starý článek na Paladixu ledacos vysvětluje.

https://www.paladix....-canomatic.html

• 0

#6 jirin_ol

jirin_ol

Hrabě kydoň

• Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 247 příspěvků(y)
  • LocationLobkovice
Reputace: 1 011

Publikováno 10 říjen 2019 - 08:26:46

Chceš ho?   kdysi mi ho nějaký žertéř  přihodil  do  balíku,  a já od té doby  nenašel odvahu s  tím  krámem ničit životní prostředí a  děti,  kterým bych to dal na  hraní,  již nemám.   

• 0

#7 Motorbiker

Motorbiker

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 083 příspěvků(y)
  • LocationNa kopci u Jantarové stezky, v zatáčce po cestě do Vídně
Reputace: 218

Publikováno 10 říjen 2019 - 12:06:17

V Brne jsem videl jeden v bazaru za 500 kc. Myslim, ze byl i s madlem. Coz je priblizne o 490 kc vic, nez za kolik to stoji.

Napada me vyuziti jako navnady na zlodeje za ucelem otestovani domaciho bezpecnostniho systemu na bazi Cakovickeho Praku, ale nesmite to na me rict...

• 0

#8 Erik Kurach

Erik Kurach

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 608 příspěvků(y)
  • LocationSlanej vrch - 326 m n.m.
Reputace: 432

Publikováno 12 říjen 2019 - 10:07:23

Vážení kolegové, domnívám se, že pokud se kolem zmíněného tvarovaného plastu, připomínajícího fotoapatát vytvoří odpovídající legenda, zveřejněná ve CZ fekálním mediálním prostoru, ať obrazem, či tiskem, lze dohlédnout okamžik, kdy bude stvořena účelově hysterická legenda o geniálním fotografovi, bydlícím s kozou ve chlívku, který dosáhl chromou rukou na piedestal renomované fotografické výstavy. Byl vykoupán, desinfikován, koza podojena a vykartáčována a oba se svorně podělili o svou minutu slávy při předání nejvyššího ocenění okruhem komise celebritálních, dávno již nefotografujících fotografů. Chlebíčky hltavě sežrány, vínečko žíznivě bez studu a jakéhokoli pocitu vychlastáno. Zbyl jen sešit s vulgárními kresbami diletantských návštěvníků a nevyvětratelný puch, urputně se držící ve výstavním prostoru. Kniha, ta samozřejmě vyjde, odhadem tak za Kč 2799,- na křídovém papíru. Originální zprzněniny budou předmětem spekulativního prodeje s určitým časovým odstupem, až se jejich cena udržitelně zvýší..... Tak to v tzv. "Zatuchlé Kotlině" přece dnes běžně chodí, nebo ne ?   S pozdravem: "Starý Jezevec" Erik

• 1

#9 calon

calon

Nováček

• Předplatitel
  • 396 příspěvků(y)
Reputace: 198

Publikováno 13 říjen 2019 - 19:06:50

Ámen! 

• 0

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních