Přejít na obsah


Fotka

Kde zakoupit Flexaret?

Flexaret

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 pkupcik

pkupcik

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 20 May 2022 - 12:31:25

Dobry den,

 

V lete prijedu docasne do Ceske Republiky a rad bych si pořídil Flexaret VII. Nemam vubec zadny prehled o moznostech nakupu Flexaretu v ceske republice - dlouhodobe ziji v zahranici. Mate nejake doporuceni? Napr: Existuji nejake prodejny/prodejci kteri se specializuji na tyto fotoaparaty? Rad bych neco co je v perfektnim stavu, nejlepe po udrzbe. V Cesku budu jenom chvili a nebudu mit cas to moc odzkouset pred odjezdem, tak bych rad nasel nejake prodejce s dobrou povesti.

 

Moc dekuji za jakoukoliv radu.

 


  • 0

#2 Nakadah

Nakadah

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,144 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 234

Publikováno 20 May 2022 - 13:06:27

Doporučuju navštívit Kamrlík krámek v Ostravě Hulvákách. Určitě by tam měl Láďa Vavřík něco mít, snad i po servisu od p.Blažka. Na tomtéž místě by se jistě daly poskytnout informace ohledně vyvolání filmů. Já osobně vím o někom v Ostravě kdo by to zvládl komplet, protože v CZ zůstal snad jako jediný kdo volá barevné diáky E6. Ale nemůžu mluvit za něj a v této chvíli je stejně na dovolené mimo republiku.


  • 0

#3 pkupcik

pkupcik

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 20 May 2022 - 18:49:22

Doporučuju navštívit Kamrlík krámek v Ostravě Hulvákách. Určitě by tam měl Láďa Vavřík něco mít, snad i po servisu od p.Blažka. Na tomtéž místě by se jistě daly poskytnout informace ohledně vyvolání filmů. Já osobně vím o někom v Ostravě kdo by to zvládl komplet, protože v CZ zůstal snad jako jediný kdo volá barevné diáky E6. Ale nemůžu mluvit za něj a v této chvíli je stejně na dovolené mimo republiku.

 

Dekuji za radu. Zaslal jsem email panu Vavrikovi na Kamrklik.


  • 0

#4 stanleyb7

stanleyb7

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 111 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 42

Publikováno 27 May 2022 - 07:59:24

 

Doporučuju navštívit Kamrlík krámek v Ostravě Hulvákách. Určitě by tam měl Láďa Vavřík něco mít, snad i po servisu od p.Blažka. Na tomtéž místě by se jistě daly poskytnout informace ohledně vyvolání filmů. Já osobně vím o někom v Ostravě kdo by to zvládl komplet, protože v CZ zůstal snad jako jediný kdo volá barevné diáky E6. Ale nemůžu mluvit za něj a v této chvíli je stejně na dovolené mimo republiku.

 

Dekuji za radu. Zaslal jsem email panu Vavrikovi na Kamrklik.

 

No, majitel Ládík je jiná generace a ty maily jsou... Dopručuji radši zavolat!


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Flexaret

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návětěvníků, 0 anonymních