Přejít na obsah


Fotka

prodejna foma


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
99 odpovědí na toto téma

#1 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 7 březen 2007 - 11:59:12

zdravím vás,
chtěl bych se zeptat hlavně vás, kteří jste z hradce, jestli podniková prodejna fomy má nějaké výrazněji jiné ceny papírů, filmů atd., než jsou jinde.
občas jedu přes hradec a zajímá mě, jestli se vyplatí tam zastavit - díky
  • 0

#2 Goro

Goro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 800 příspěvků(y)
  • LocationHradec Králové
Reputace: 11

Publikováno 7 březen 2007 - 12:03:24

Podniková prodejna má v podstatě stejné ceny jako jsou na webu fomy. Tedy nic moc, občas tam mají něco prošlého ve slevě, ale moc toho není. Já osobně, ač mám prodejnu Fomy 100m od práce, tak tam nekupuju skoro nic. JEn když nemám čas objednat jinde. Vše od fomy si objednávám u p. Šilara, www.fotos.cz , nicméně je třeba objednat předem.
Jediné co měli levné byla vývojka GD-L asi 70kč litr.
  • 0

#3 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 7 březen 2007 - 12:09:47

Podniková prodejna má v podstatě stejné ceny jako jsou na webu fomy. Tedy nic moc, občas tam mají něco prošlého ve slevě, ale moc toho není. Já osobně, ač mám prodejnu Fomy 100m od práce, tak tam nekupuju skoro nic. JEn když nemám čas objednat jinde. Vše od fomy si objednávám u p. Šilara, www.fotos.cz , nicméně je třeba objednat předem.
Jediné co měli levné byla vývojka GD-L asi 70kč litr.




-nojo to jsem si myslel
  • 0

#4 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 7 březen 2007 - 23:11:47

No stejně se zastav, bývají výstavy hned ve vedlejší místnosti, většinou nebarevné a Hradec je vůbec pěkný město a dají se tu pořídit dobré snímky. Tak proto.
  • 0

#5 Predseda

Predseda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 422 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 7 březen 2007 - 23:36:57

Ceny v podnikové prodejně jsou takové "doporučené". To by mi nevadilo - pracuju 150 metrů odtud - ale bohužel tam 1/mají prd i z vlastního sortimentu, natož přidruženého (odměrné válce, teploměry, žárovky) 2/prodavačky tomu nerozumějí.

Opravuji Hynkův odkaz na www stránky obchodu, kde nakupuje: je to www.nakoukni.cz/fotos
  • 0

#6 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 7 březen 2007 - 23:59:09

Hradec je vůbec pěkný město


diky,- hradec musí být pěkný město - já se tam narodil - ovšem znám z něho pouze hlavní tahy na brno, olomouc atd
jo a podmořské akvárium aktuálně.vzal jsem tam rodinku, a samozřejmě aparát, ač tuše, že ty ryby fakt za tím ohnutým sklem nedopadnou.
no nakonec napůl, vypadá to, jako bych je vzal na petřín...

p.s. předsedo: je tam z některého úhlu pohledu pěkně široko :)
  • 0

#7 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 8 březen 2007 - 09:57:32

potvrzuju. prodejnu použivam asi podobně jako benzínku vo půlnoci, když mam hlad, lednice prázdná a všude už je zavřeno. ceny i sortiment nic moc, výstavy bejvaj dobrý - dobrý bejvá taky sledovat digi tvorbu v podobě výstavních zvětšenin - řemeslo vobčas pláče

jinak hradec (muj rodnej) už zas taková krása neni. natřený a nově vopravený je sice kdeco, ale jináč je ze salonu republiky autosalón a fotit pro samý plechovky neni kromě jedný pěší zóny a parků pomalu kde. sice to sem úplně nepatří, ale ... zvažuju nějakej foto projekt parafrázující radniční promo akci "přijďte bydlet (parkovat říkam já) do Hradce Králové. tak se můžete třeba někdo přidat, kdyby ste to náhodou cejtili podobně
  • 0

#8 jkcz

jkcz

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 728 příspěvků(y)
  • LocationValašské království
Reputace: 177

Publikováno 8 březen 2007 - 10:40:22

a tak zas tak moc je nekritizujte. Ted jsem se dival na web fomy a maji 10 procent slevu. kdyz jsem propocital, za kolik bych dostal papiry u fomy s tou slevou a porovnal s fotos.cz (b-eckova cena*1.08 maloobchod prirazka+dph), tak je to zhruba stejne. Samozrejme mit moznost kupovat u fotos.cz na zivnostak, tak jsou ceny zase nekde jinde, ale pro nepodnikavce to je ted priblizne foma/fotos stejne
  • 0

#9 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 8 březen 2007 - 12:03:46

pokud to bude technicky proveditelný, i ten živnosťák bych zřejmě někde v šuflíku našel ...
  • 0

#10 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 8 březen 2007 - 22:56:29

Ještě připomenu, že výstavy jsou i v "Informačním centru" na stejné ulici. Pro kolemkdysichodící je to namísto cukrárny "Burgas". Současná expozice obsahuje asi třetinu nebarevných záběrů, jestli si vzpomínám, je to výstava amatérské fotografie a končí posledního března. A naproti je fotobazar a za výlohou, popř. vevnitř jsou někdy pěkné fotokousky. Musí se ale projít "zónou nového zboží", tak se těch čipoudělátek nelekejte a jděte rovnou se skloněným zrakem k tomu pultu na konci a tam už je možno se rozhlédnout bez obav.
  • 0

#11 armas

armas

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 523 příspěvků(y)
  • LocationOdolena Voda
Reputace: 31

Publikováno 2 duben 2008 - 12:54:07

Nevím, zda nejsem moc velký "blesk" :wink:

Včera jsem zjistil, že prodejna Fomy v Praze se přesunula o pár metrů dál do pasáže Teta (pasáž mezi Jungmannovou ulicí a Františkánskou zahradou).

Vložený obrázek

Kupoval jsem tam nějaké filmy. Ceny přibližně jako u Škody (cca o 2-3 Kč levnější), ale byl tam takový mladý pán, se kterým se dalo dobře popovídat. Podle jeho slov sám fotí na film a vyvolává, takže má i osobní zkušenosti, což je fajn.
  • 0

#12 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 034 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 2 duben 2008 - 13:34:51

... pro samý plechovky neni kromě jedný pěší zóny a parků pomalu kde. sice to sem úplně nepatří, ale ... zvažuju nějakej foto projekt parafrázující radniční promo akci "přijďte bydlet (parkovat říkam já) do Hradce Králové. tak se můžete třeba někdo přidat, kdyby ste to náhodou cejtili podobně


OT: Tož todle cejtim uplně stejně, do foto projektu "nejkrásnější parkoviště" bych se hlásil. Popravdě řečeno, už mě to taky napadlo, ale jak mě ta plechařina všude vůkol vytáčí, ani nevim, byl-li bych to schopnej nějak přínosně pojmout ... :wink:
  • 0

#13 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 034 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 2 duben 2008 - 13:40:44

....ale byl tam takový mladý pán, se kterým se dalo dobře popovídat. Podle jeho slov sám fotí na film a vyvolává, takže má i osobní zkušenosti, což je fajn.


Tak to je přesnej vopak těch madam z foma HK, těm je většinou na žádaný artikl nutno vyprčit ukazovák, neb podle názvu to začastý nejsou schopný vůbec najít.... :wink:
  • 0

#14 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 2 duben 2008 - 14:01:39

no jo jsme zase u toho...ale s tím ukazovákem to neplatí vždy a doslova

máš továrnu a v domovským městě jednu letitou prodejnu
koho si tam posadíš za pult?
zkušeného temnokomorníka (temnokomornici) který bude aktivně zboží nabízet, radit s procesem, konzultovat nad fotografiemi?
takhle to není, aspoň ne v hradci
z těch dvou paní ta "novější" - když tam je sama, tak se jdu jen podívat na výstavu vedle

zde příklad:
dd, máte teploměr? na měření teploty lázní, (věděl jsem, že je tam měli v šuplíku)
nemáme (opravdu tam nebyl - doprodáno)
a kdy asi dostanete zboží?
nevím
a kolik stál?
to netuším
konec rozhovoru
volný přepis konverzace z prosince loňského roku
  • 0

#15 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 2 duben 2008 - 23:21:04

jo,jo, jak píše armas, ta prodejna v praze je moc prima, hlavně aby vydržela, na škodu se vyprdněte, pro fomu choďte do jungmanky.
  • 0

#16 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 5 květen 2008 - 13:11:13

aktuální info z podnikové prodejny:

- prodejna v praze už prej není (v praze jsem dlouho nebyl, tak to nevím)
- z naší, hradecké, propustili jednu prodavačku + 21 zaměstnanců továrny tj. snižování stavu, nákladů
- krácení zdejší pracovní doby = soboty zavřeno a prac. den bude taky pokrácen
- hrubým odhadem prodavačky to má spočítané i zdejší prodejna a roku 2009 se ási nedožije
- export jede stále naplno a firma prosperuje
tak to jsem vyslechl ve dveřích, když jsem se zeptal na tu zavřenou sobotu
  • 0

#17 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 5 květen 2008 - 15:17:51

Jistou kontinuitu zrušené pražské firemní prodejny se snaží udržet Miroslav Jílek s:

http://www.fotomaterial.cz

potíž má v tom, že aby se udržel v blízkosti původní prodejny v centru Prahy, tak je v oblasti s velmi vysokými nájmy. Platí u něj původní slevové karty Foma, proto je případně nezahazujte, jako se to povedlo mě.
  • 0

#18 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 5 květen 2008 - 17:53:07

To nejsou moc dobrý zprávy, Radime... :D
  • 0

#19 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 5 květen 2008 - 17:53:23

To nejsou moc dobré zprávy, Radime... :D
  • 0

#20 StanislavPleva

StanislavPleva

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 215 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 6 květen 2008 - 13:42:42

Potvrzuji výše uvedené informaci. Bavil jsem se s paní prodavačkou a říkala mi to samé. Snad bude alespoň fungovat internetový obchod. Hlavně aby nekrachla fabrika..... to by bylo fakt blbý.
  • 0

#21 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 6 květen 2008 - 13:45:54

O fabriku bych strach neměl, jenom aby se nevykašlali na tuzemský trh...
  • 0

#22 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 6 květen 2008 - 13:54:15

oni celý tyhle peripetie mají za následek uvážlivější chování komorníka
prostě si musí rozmyslet dobře, co koupí a vždycky ve větším množství
budou li chtít pominout český trh, tak jim to vytmavíme - občanské nepokoje, osvícení jejich exportních zásilek citlivého materiálu silným zdrojem bodového světla atakpodobně :D
  • 0

#23 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 034 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 6 květen 2008 - 14:03:38

.... budou li chtít pominout český trh, tak jim to vytmavíme - občanské nepokoje, osvícení jejich exportních zásilek citlivého materiálu silným zdrojem bodového světla atakpodobně :!:


:D
...případně bychom se mohli modlit za osvícení alespoň jejich marketingovýho oddělení :lol:
  • 0

#24 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 6 květen 2008 - 14:18:20

nejlepší modlení v tomhle ekonomickým případě je skororusky hovořící člověk na parkovišti, který se nenápadně zeptá, jak že je to se zásobováním zdejšího trhu pán manažér :D
  • 0

#25 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 6 květen 2008 - 14:18:46

dokedy bude možnosť objednať si veci z fomy cez net, tak som kľudný...ak by som prišiel aj o túto možnosť, rád sa s plným nasadením zapojím do nepokojov, demonštrácií a sabotovania exportu :D
  • 0

#26 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 9 červen 2008 - 09:45:34

aktuální změna prodejní doby:
po, út, st, pá - 9:00 až 16:00
čt - 10:30 až 12:00 / 13:00 až 17:00
so - zavřeno
  • 0

#27 bobrb

bobrb

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 859 příspěvků(y)
  • Locationpod Brdy
Reputace: 54

Publikováno 9 červen 2008 - 13:01:20

aktuální změna prodejní doby:
po, út, st, pá - 9:00 až 16:00
čt - 10:30 až 12:00 / 13:00 až 17:00
so - zavřeno

Tzn ze se tam nedostanu ani kdybych sebevic chtel:-((
  • 0

#28 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 15 červenec 2008 - 09:48:44

17.7. až 25.7. zavřeno - dovolená
  • 0

#29 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 15 červenec 2008 - 17:01:09

polední drb vod pani je, že to snad rušit nebudou. foma údajně dokonce kupuje postupně celej ten barák... :lol: povidala pani...
  • 0

#30 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 15 červenec 2008 - 20:53:19

Jo jo Petře, taky jsem s ní o tom mluvil.
  • 0

#31 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 4 srpen 2008 - 12:49:47

připomínám tamjsoucí aktuální výstavu, kontaktní kopie z vf
několik fotografů pod společným názvem "český dřevák"
  • 0

#32 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 7 srpen 2008 - 14:44:26

jsem zde opět, jako hradecký, kolemchodící zpravodaj
příští týden 11.-15.8. zavřeno, dovolená
nakupovat přímo můžete v tomto období na adrese továrny - nutno vyhlížet komín
nebo p. Šilar pochopitelně

a poslední verze o "existenci" prodejny:
zavirat se nebude, za předpokladu, že paní Mertlová, co je tam už 12 let, tam vydrží dále
v případě, že si to rozmyslí a odejde na jiné místo, tak jinou pracovní sílu shánět nebudou a maloobchodní prodej na této adrese ukončí - volně tlumočím odpověď člověka z vedení fimy na přímou otázku
  • 0

#33 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 11 říjen 2008 - 08:58:44

aktuálně to vyhlíží tak, že prodejna do několika měsíců končí
je to obecně známá informace, která se objevuje a zase mizí a nyní je to potvrzeno

jak bylo již zmíněno, jako vyslanec temné i jako soukromá osoba, zašel jsem včera tamtéž na vernisáž výstavy absolventů hradecké fotokonzervatoře
pokusím se nastínit:
fotografie si rozhodně netroufám hodnotit, většinou uměleckého rázu, dle školních nápověd, osobně bych si tam nevybral pro sebe na chodbu nic
může to být ovšem tím, že mám rád fotografie s lidmi, spíše reportážní, žívé a takové tam nebyly
účast byla hojná, na malém prostoru tak 30-40 osob, obtížně se dýchalo
doprovodná hudební produkce na akustické nástroje byla velmi pěkná, vlastně se jednalo o druhý nejsilnější zážitek
tím prvním bylo zjištění, že tolik cvakalů (absolventů konzervatoře) s fotoaparáty nad hlavami a v různých úhlech namířenými, jsem už dlouho neviděl
co z toho pro mě vyplývá?
jistě zvládají obě technologie, hádám, že práci s klasickou emulzí ještě z osnov nevyštípali
ale nikoho z nich to na film ne ba ví - hledal jsem poctivě, jeden nikon, nebo něco na film i s autofokusem bych bral, ale nic tam nebylo
také proběhlo u několika tzv. "vyřazení" absolventa předáním jakéhosi papíru, na základě kterého může podnikat v oboru - volně cituji: a tímto vás předáváme ze školních tříd do světa reálného a ukažte, co umíte, nikdo na vás hodný nebude atd.

takže, jsem rád, že jsem viděl, jsem rád, že jsem slyšel ty verše a hudební doprovod, ale jinak bych na takovou akci už nešel

co jsem tak hleděl na mamiaka, byl poněkud nesvůj a při první možné příležitosti opustil budovu
kolega blekenvajt si prohlédl výstavu a jeho reakci jsem nestihl zaznamenat, neboť na pozdější sraz u saturnina nedorazil

tak asi tak včera v podvečer v hradci králové
  • 0

#34 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 034 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 11 říjen 2008 - 09:37:03

kolega blekenvajt si prohlédl výstavu a jeho reakci jsem nestihl zaznamenat, neboť na pozdější sraz u saturnina nedorazil

tak asi tak včera v podvečer v hradci králové


Ahoj,
tak z toho jsem jelen, bo já u toho saturnina byl a nikde nikdo, ergo jsem tam vycuc jedno čepované a pak jsem se usnesl na tom, že slez byl patrně zrušen a odebral se ku domovu. Takže mi z toho vychází, že Saturninové jsou v HK dva :-)
Já byl ZDE
sakrapráce, to su trubka, jsem se dost těšil :-)

Jinak co se týká výstavy, přesně jak říkáš, pro sebe bych si tam nevybral nic a hodnocení bych se nezdráhal - mně se to prostě až asi na jednu vyjímku nelíbilo, přišlo mi, že za tím nic není, jedním vokem tam druhým ven...
  • 0

#35 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 11 říjen 2008 - 10:31:13

nojo, my to tušili - jsou skutečně dva - ten druhej je takovej komorní ve wonkově ulici až na konci s cedulí rychtář, otevírá se večer a je tam krátce

hodnotit fotky, který se mi nelíbí si (jako v oboru nevzdělán) netroufám, je to jako dát se do debaty s komunistou, který je zároveň historikem, to prostě nejde, neuměl bych proti jeho profesionální demagogii obratně argumentovat
  • 0

#36 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 034 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 11 říjen 2008 - 10:43:02

nojo, my to tušili - jsou skutečně dva - ten druhej je takovej komorní ve wonkově ulici až na konci s cedulí rychtář, otevírá se večer a je tam krátce

hodnotit fotky, který se mi nelíbí si (jako v oboru nevzdělán) netroufám, je to jako dát se do debaty s komunistou, který je zároveň historikem, to prostě nejde, neuměl bych proti jeho profesionální demagogii obratně argumentovat


Safra, a já si pak říkal, že jsem zaslechnul něco o Wonkovi, ale nějak mi to nedocvaklo, mám zafixovaný, že v týhle části HK žádná hospoda není. Ech, škoda škoda. Tak snad se trefím příště :-)
  • 0

#37 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 12 říjen 2008 - 21:46:46

Měli jste jet na sraz, tam byli všichni pravověrní, fotek na stříbru spousta a nad některými by vám upadly čelisti na dost dlouho. Zeptejte se Danyho, toho sem v patek viděl asi tak pulhodiny sedět na lavičce uplně mimo a jen nevěřícně kroutícího hlavou.
  • 0

#38 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 13 říjen 2008 - 09:26:32

toff: cože? 8-O někdo měl nový fotky s předsedou? :D

ale ne, vážně, myslim, že v pátek na srazu pár slušnejch stříbrnejch vobrazů taky proběhlo. pravda - samý lidi, hlavně děti - to je teďka kromě předsedy takový naše společný téma. jen jeden kolega dones ukázat místo fotek i svýho novýho digoše... chudák... :-)
  • 0

#39 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 13 říjen 2008 - 10:30:38

toff: cože? 8-O někdo měl nový fotky s předsedou? :D

ale ne, vážně, myslim, že v pátek na srazu pár slušnejch stříbrnejch vobrazů taky proběhlo. pravda - samý lidi, hlavně děti - to je teďka kromě předsedy takový naše společný téma. jen jeden kolega dones ukázat místo fotek i svýho novýho digoše... chudák... 8-)


Chudák.. hned se mu ten nový foťák rozbil pádem na zem, že? :-)
  • 0

#40 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 13 říjen 2008 - 10:42:21

pokud si dobře vybavuju k rozbití toho těla nakonec nedošlo, ale nedostal pivo, na mamiakovu "přímluvu" a pizzu měl nedopečenou (zná se i s kuchařem) ale jinak se tam cítil jako doma
:D
  • 0

#41 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 13 říjen 2008 - 10:52:40

no úplně přesně to bylo tak, že nakonec sám rád musel uznat, že...
a poněkud předčasně vodešel :wink:
  • 0

#42 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 034 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 21 říjen 2008 - 15:11:13

aktuálně to vyhlíží tak, že prodejna do několika měsíců končí
je to obecně známá informace, která se objevuje a zase mizí ...


Konec nastane definitivně a neodvolatelně 19.11. tohoto roku :lol:
Dle informací od ženy za pultem je likvidátorem prodejny město HK, kteréžto celý dům prodává. Foma měla prý sice o koupi zájem, ale jak už to tak bývá, jistě má již s celým domem nějaký ten spřízněný pan developer pěkný podnikatelský záměr a naše město tak bude opět bohatší o jakous to hernu, banku či něco podobně všeobecně prospěšného :lol: :lol:
  • 0

#43 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 034 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 21 říjen 2008 - 15:18:35

Konec nastane definitivně a neodvolatelně 19.11. tohoto roku


A jak jsem blbej a jak mě to otrávilo tak teď nevím neříkala-li paní 9.11. Mno ale to už je venkoncem jedno žeano...
  • 0

#44 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 21 říjen 2008 - 15:22:28

dnes jsme tam s kolegou cosi výhodně zakoupili a zmíněný ortel vyslechli - mám nápad :lol:
že by se zavolalo krejčímu, nebo někomu z firmy a udělala taková derniéra, či co, přece jen ta prodejna je tam dlouho a jedná se o zlomový okamžik v životě všech filmově smýšlejících hradečanů
společnej snímek, možná i nějakej mejdan v galerii, co já vím, tajemník se s krejčím zná
  • 0

#45 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 21 říjen 2008 - 15:25:57

19.12. letos
je ten den
  • 0

#46 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 034 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 21 říjen 2008 - 15:43:08

19.12. letos
je ten den


Prosinec? Safra, mi určitě říkala listopad. Nebo jsem to v tom rozčúlení prostě úplně domotal. Jinak s tou derniérou ři tryznou či jak to pojmenovat mne to taky napadlo. Již jen kvůli pořízení společného fota temnokomorníků před temnokomorní prodejnou jako mementa pro budoucnost by to stálo za to.
Jinak tedyž musím zodpovědně prohlásit, že ač jsem tu prodejnu nepovažoval nikdy za nepostradatelnou, tak mne její zánik zcela upřímně mrzí. A tý galerie vedle, tak tý lituju 100 násobně... :lol:
  • 0

#47 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 21 říjen 2008 - 17:43:09

19.12. letos
je ten den


Prosinec? Safra, mi určitě říkala listopad. Nebo jsem to v tom rozčúlení prostě úplně domotal. Jinak s tou derniérou ři tryznou či jak to pojmenovat mne to taky napadlo. Již jen kvůli pořízení společného fota temnokomorníků před temnokomorní prodejnou jako mementa pro budoucnost by to stálo za to.
Jinak tedyž musím zodpovědně prohlásit, že ač jsem tu prodejnu nepovažoval nikdy za nepostradatelnou, tak mne její zánik zcela upřímně mrzí. A tý galerie vedle, tak tý lituju 100 násobně... :lol:


Hmm tak další rána dnešního dne. No v Plzni podržíme triznu, uctíme minutou ticha. Tady se to zasejc digitalizuje....
  • 0

#48 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 21 říjen 2008 - 17:54:07

nebuďte trudomyslní přátelé a věřte, že i když to teď vypadá smutně, tak na konci bude určitě něco ještě daleko lepšího. vždyť, kdo se měl dívat na tohle postupný umírání. sem přesvědčenej, že hradecký temnokomorníci si zasloužej a nakonec i dostanou úplně novou kvalitu. vlády v kraji se postupně ujímá levice a to by bylo, aby sme vobratně nepoukázali taky na svý voprávněný potřeby, nároky a požadavky, žejo :lol:

pokud by se zasejc znárodnila ta banka hned vedle na pěší zóně, mohlo by z ní časem bejt docela příjemný středisko lidový tvorby, co? vždyť, kde si máme my vobyčejný lidi taky trochu užít tý svý kultůry, ne :lol:
  • 0

#49 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 21 říjen 2008 - 17:58:34

nebuďte trudomyslní přátelé a věřte, že i když to teď vypadá smutně, tak na konci bude určitě něco ještě daleko lepšího. vždyť, kdo se měl dívat na tohle postupný umírání. sem přesvědčenej, že hradecký temnokomorníci si zasloužej a nakonec i dostanou úplně novou kvalitu. vlády v kraji se postupně ujímá levice a to by bylo, aby sme vobratně nepoukázali taky na svý voprávněný potřeby, nároky a požadavky, žejo :lol:

pokud by se zasejc znárodnila ta banka hned vedle na pěší zóně, mohlo by z ní časem bejt docela příjemný středisko lidový tvorby, co? vždyť, kde si máme my vobyčejný lidi taky trochu užít tý svý kultůry, ne :lol:


No právě to mě nenaplňuje moc optimismem......
  • 0

#50 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 21 říjen 2008 - 18:15:11

já bych dokonce řek, že ve svym současnym postavení sme skoro něco jako ubližovaná menšina a že by nám mělo bejt z každýho filmu vodečteno na státní útraty nejmíň třicet korun - do rozpočtu by se ty peníze dostaly tak, že každej, kdo si koupí novej digitál, by s náma a s našim těžkym postavenim musel povinně solidarizovat a vodved by tim pádem zvláštní poplatek na udržení temnokomornictví v čechách a na moravě (tam by to bylo víc, páč tam měli ty doly...) na redistribuci poplatku by byla ustanovená zvláštní komis s plně hrazenejma dietama, který by byly získávaný vobdobnym způsobem vode všech, který si koupěj dražší foťák než za deset tisíc. to by pak kontrolovala zasejc jiná komise, která by.........

vidim samej rozkvět a důvody k optimismu - budoucnost je zářivá :lol:
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních