Přejít na obsah


Zmeny na temnakomora.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
359 odpovědí na toto téma

#51 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 1 září 2007 - 19:09:05

tohle se řešilo už když se na fa z popudu mamiaka zakládala temnakomoracz. výsledkem je to, co dnes vidíme všichni - naprosto jedinečný web lišící se od ostatních nejen svým zaměřením.
samozřejmě nevylučuju, že se to můžou časem některá původní kriteria změnit, jsme demokratický web, který do začátku zafinancovalo jádro nadšenců.
ostatně o vývoji vzhledu stránek si stačí trochu projít starší takto pojmenované diskuze.
chce to jen trochu trpělivosti... :(
  • 0

#52 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 1 září 2007 - 19:26:56

Viděl bych to takhle: ten, kdo chce a má technologické prostředky, už nějakou svoji galerii má ať už na fotoaparátu nebo na jiném fotoserveru případně spravuje vlastní web. Stačí si projít seznam uživatelů, někteří tam odkazy mají. Taky bych rád znal tvorbu vedoucích osobností TK, holt si budu muset alespoň na střípky počkat do jizerského setkání.

Spíš, když nad tím tak přemejšlim, tady tak trochu chybí sekce o fotografování jako takovém, povětšinou se to tu točí kolem techniky a technologie. Jsou tací, co se to snaží vnést i tam zajímavé příspěvky, to zase jo. Nadruhou stranu nejvíc se toho člověk dozví nad fotografiema na stole, je to takový bezprostřední.

Tak jsem si zase odpověděl, no nic. :(
  • 0

#53 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 5 září 2007 - 23:11:18

Jen dotaz, engin tohodle fóra co vím, dělá jednu dost nechutnou věc - pokud nepřečtu všechny nové příspěvky a systém mě automaticky odhlásí - všechna fóra se mi označí jako přečtená a nové příspěvky se načítají nanovo. Pokud je tomu tady stejně a dle mého pozorování tomu tak je - nedá se s tím něco dělat?
  • 0

#54 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 6 září 2007 - 07:43:23

Jen dotaz, engin tohodle fóra co vím, dělá jednu dost nechutnou věc - pokud nepřečtu všechny nové příspěvky a systém mě automaticky odhlásí - všechna fóra se mi označí jako přečtená a nové příspěvky se načítají nanovo. Pokud je tomu tady stejně a dle mého pozorování tomu tak je - nedá se s tím něco dělat?


JJ dela to, jeste dela a delal dalsi nepekny veci, naprava v nedohlednu. Mam neco udelanyho ale je v tom docela hodne kodu na upravu, takze az to bude tak to bude 8-)
  • 0

#55 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 6 září 2007 - 09:00:52

mám dotaz, veliký šéfe
jestli by se nemohlo u posledních příspěvků vlevo dole ukazovat i čas a datum, kdy byly napsány
to by asi byla veliká úprava zdrojového kódu...
  • 0

#56 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 6 září 2007 - 10:11:20

mám dotaz, veliký šéfe
jestli by se nemohlo u posledních příspěvků vlevo dole ukazovat i čas a datum, kdy byly napsány
to by asi byla veliká úprava zdrojového kódu...


Prakticky by to slo ale nevejde se to tam 8-) uplne na zacatku jsem to tam mel :)

ale myslim ze by to slo pridat do takove te vyskakovaci bubliny nad odkaz kdyz na nem chvilicku podrzis krysu. Staci-lo by?
  • 0

#57 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 6 září 2007 - 10:28:50

když je řeč o bublinách, tak si vždycky vzpomenu na film Kdo chce zabít Jesii (od tý doby mám bubliny rád)
určitě beru i tu jednodušší verzi s bublinou kterou krysa iniciuje
  • 0

#58 Snaker

Snaker

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 30 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 6 září 2007 - 10:51:41

Mám námět na dlouhé zimní večery. Myslím, že už to tu zaznělo, ale nebylo by možná od věci na stránky umístit mapu ČR s polohou temných komor jednotlivých registrovaných temnokomorníků. Stejně jako jsou mapy.cz nebo mapy.atlas.cz.

Co jsem letmo prošel API map Seznamu a Atlasu, tak by to mělo být celkem jednoduché udělat (subjektivně mi Atlas přijde lepší). API je volně přístupné a programátor si může přidávat vlastní body na mapu. Co vy na to?
  • 0

#59 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 6 září 2007 - 11:17:52

Mám námět na dlouhé zimní večery. Myslím, že už to tu zaznělo, ale nebylo by možná od věci na stránky umístit mapu ČR s polohou temných komor jednotlivých registrovaných temnokomorníků. Stejně jako jsou mapy.cz nebo mapy.atlas.cz.

Co jsem letmo prošel API map Seznamu a Atlasu, tak by to mělo být celkem jednoduché udělat (subjektivně mi Atlas přijde lepší). API je volně přístupné a programátor si může přidávat vlastní body na mapu. Co vy na to?


No tak to muzes udelat 8-)))
  • 0

#60 Snaker

Snaker

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 30 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 6 září 2007 - 11:28:08

Mám námět na dlouhé zimní večery. Myslím, že už to tu zaznělo, ale nebylo by možná od věci na stránky umístit mapu ČR s polohou temných komor jednotlivých registrovaných temnokomorníků. Stejně jako jsou mapy.cz nebo mapy.atlas.cz.

Co jsem letmo prošel API map Seznamu a Atlasu, tak by to mělo být celkem jednoduché udělat (subjektivně mi Atlas přijde lepší). API je volně přístupné a programátor si může přidávat vlastní body na mapu. Co vy na to?


No tak to muzes udelat :)))


No klidně ti s tím pomůžu, nicméně jsem už pozapomněl EsKvéElko, takže klidně udělám design a layout. Odhaduju že stačí jedna tabulka (Jméno, souřadnice, popis), z toho se vygeneruje javascript na stránce a je to hotovo. 8-)
  • 0

#61 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 6 září 2007 - 12:17:55

tak dělejte, dělejte, byl to můj komosen, takovej přehled, ale tvůrce žádnej a taky by tam mohla bejt ikona - komora ve výstavbě - to je nyní ta moje, vedle té fungující koupelnové
  • 0

#62 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 11 září 2007 - 13:22:04

mám dotaz, veliký šéfe
jestli by se nemohlo u posledních příspěvků vlevo dole ukazovat i čas a datum, kdy byly napsány
to by asi byla veliká úprava zdrojového kódu...


Prakticky by to slo ale nevejde se to tam :) uplne na zacatku jsem to tam mel :(

ale myslim ze by to slo pridat do takove te vyskakovaci bubliny nad odkaz kdyz na nem chvilicku podrzis krysu. Staci-lo by?


Hotovo :)
  • 0

#63 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 11 září 2007 - 14:40:56

Paráda!! Díky.
  • 0

#64 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 11 září 2007 - 15:07:26

áááááááááááááááááá
skvělé
  • 0

#65 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 11 září 2007 - 17:24:42

Co byste momentalne radsi :-)

1) mam rozdelane v ukolnicku 2 veci skiny a designova uprava TK.
2) Moznost volby poctu prispevku na strance ve foru pro kazdeho dle jeho volby.

oboje je pomerne velky zasah takze jen jedno :-(

Pokud mate pozadavek na zmenu u neceho jineho co jsem prehledl nebo zapomnel tak sup sem.
  • 0

#66 Ondrej1

Ondrej1

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 315 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 11 září 2007 - 17:51:07

2) nepotřebuji vůbec, neb jsem na rychlém připojení
1) na všech fórech co jsem, mám defaultní skin, takže taky nejsem silný zájemce. Ale spíš jedna než dva.
  • 0

#67 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 11 září 2007 - 17:54:38

Skin nepotřebuji, počet příspěvků na stránku by se mi hodil moc. Však víš.
  • 0

#68 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 11 září 2007 - 18:17:49

nevim co skin je, takže jsem pro dvojku :-(
  • 0

#69 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 11 září 2007 - 18:44:48

koukal sem, že vobčas de potkat na webu podobný diskuzní stránky s ještě podobnějšim dyzajnem. navíc je to jediný cizí slovo, kterýmu rozumim. tak já bych se přimlouval za ten dyzajn
  • 0

#70 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 11 září 2007 - 18:48:21

osobne som so sucasnym stavom spokojny...ale ked uz, tak sa prihovaram za prvu moznost :-(
  • 0

#71 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 11 září 2007 - 18:48:31

jo a jinak sem vám všem a danymu zvlášť chtěl zase poděkovat. když sem před nějakym tim měsícem na fotoaparátu votrávenej z těch digislintů nadhodil, že by to chtělo českej apug, netušil sem, že z toho vznikne takový úžasný místo pro setkávání s moc fajn lidma. zdá se mi, že tady vládne nejen stále dobrá, ale přímo čim dál lepší atmosféra a pohoda. takže díky všem eště raz
  • 0

#72 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 11 září 2007 - 19:04:56

jj taky dannymu a moderátorům velký dík.
počet příspěvků mi vyhovuje takto a co se týče skinů - jestli je to co si myslím - tak já bych ocenil to, o čem jsem psal už na začátku. - možnost vybrat si bílé, nebo lehce šedivé písmenka a velmi tmavé pozadí a vše kolem.
  • 0

#73 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 6 prosinec 2007 - 16:08:19

Pri odeslani soukrome zpravy pomoci kliknuti ve foru nebo nekde jinde na ikonku Vložený obrázek Vam pri zaslani zpravy uzivateli ktery neni predplatitelem bude tato skutecnost oznamena v modrem poli. Soukroma zprava ovsem odeslat pude.

Zdar vsem.
  • 0

#74 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 6 prosinec 2007 - 16:13:14

už jsem se leknul, při otevírání tvého oznamovacího fóra, že nás necháš napospas hackerům, či jak se tito, nebo jiní nazývají :-o
  • 0

#75 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 15 prosinec 2007 - 00:28:52

Protoze se objevil obcasny problem u nekterych uzivatelu s prihlasenim zmenil jsem docasne platnost prihlasovaciho klice a tim i maximalni delku prihlaseni.

Az bude vse v poradku vratim to zpet. Do te doby prosim vydrzte.

Diky .D.
  • 0

#76 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 18 prosinec 2007 - 20:59:24

Problem s prihlasovanim uz jsem vyresil a pokud se to nekomu stane hned se ozvete na email, diky.

Udelal jsem drobnou upravu ve vyhledavani aby lepe chodilo vyhledavani s diakritikou, kdyby jste nekdo zaznamenal nejakou nesrovnalost ozvete se prosim.

Posledni uprava je v Galerii nastavil jsem defaultni sirku pri prohlizeni fotografii na 400px pri kliknuti na fotku se Vam pak zobrazi cela v plne krase a s nerusicim okrajem, po najeti na ctverecky dole si muzete menit barvu pozadi dle libosti :)

S uctou a pranim hezkeho dne Vas admin.
  • 0

#77 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 2 leden 2008 - 22:42:36

Zdravim Vas vsechny v novem roce,

probehla drobna uprava Galerie (doufam ze uz se konecne take objevi fotky od dalsich lidicek, nerad bych ji delal zbytecne).

od ted lze pouzivat ve Foru vlastniho awatara neboli vlastni obrazek jako ikonku, maximalni velikost je 10KB a rozmery max 100x100px. Obrazek se nahrava v zalozce Osobni nastaveni.

S uctou Vas oblibeny admin.
  • 0

#78 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 2 leden 2008 - 23:34:24

Výýýýýborně, děkuji, konečně se budou moci ikonky použít jako smysluplné rozlišováky lidí. Díky díky díky
  • 0

#79 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 3 leden 2008 - 08:42:30

tak to je hodně dobrá zpráva. díky admine. začínáme čim dál víc připomínat ten českej apug
  • 0

#80 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 4 leden 2008 - 01:10:02

Doufám, že máš radost. Vytvořil jsem cosi do galerie. Jenom mě docela překvapilo, jak některý záběry vypadaj na monitoru mnohem hůř než ve skutečnosti :lol:
  • 0

#81 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 4 leden 2008 - 09:40:34

Doufám, že máš radost. Vytvořil jsem cosi do galerie. Jenom mě docela překvapilo, jak některý záběry vypadaj na monitoru mnohem hůř než ve skutečnosti :lol:


Mam radost, :) vypada to moc dobre.

.D.
  • 0

#82 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 4 leden 2008 - 14:29:46

Mimochodem, nezměnil se styl stránek? Mám na mylsi sytost písma atd. Mám to nějaký zašedlý. SubSIlver to bylo vždycky?
  • 0

#83 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 4 leden 2008 - 14:31:18

Mimochodem, nezměnil se styl stránek? Mám na mylsi sytost písma atd. Mám to nějaký zašedlý. SubSIlver to bylo vždycky?


Taky se mě to zdá...
  • 0

#84 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 4 leden 2008 - 14:32:05

jj taky to pozoruju, a zatím nevím, jestli se mi to líbí nebo ne :!:
  • 0

#85 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 4 leden 2008 - 14:34:48

Aby se to líp četlo, malinko tu šedou ztmavit, jinak je to jedno. Takhle to je OK.
  • 0

#86 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 4 leden 2008 - 14:38:36

to stmavenie je dobry napad..inak mi novy "look" pasuje k tomuto webu o hodne viac ako predosly :!:
  • 0

#87 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 4 leden 2008 - 19:01:20

no..možná tenhle skin pasuje k tématu webu o fous lépe, ale přehlednost předchozího byla mnohem lepší. ta šedá je hrozná, chtělo by to něco kontrastnějšího, když to čtu na displeji notebooku a trochu mi na něj zasvítí, nic nevidím. jo a taky by nebylo marné přidat možnost editovat příspěvky:)
  • 0

#88 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 4 leden 2008 - 20:39:36

Mimochodem, nezměnil se styl stránek? Mám na mylsi sytost písma atd. Mám to nějaký zašedlý. SubSIlver to bylo vždycky?


JJ zmenil ale je to posledni zmena na dlouhou dobu nez stravim nektere veci.
  • 0

#89 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 4 leden 2008 - 21:24:51

... jo a taky by nebylo marné přidat možnost editovat příspěvky:)


Editace příspěvků už se taky řešila, aby platilo "co je psáno - je dáno", rozhodli jsme se neumožnit úpravy příspěvků po odeslání. Pak by v tom byl guláš typu "vždyť to tam bylo" atd. Alespoň si každý dvakrát rozmyslí, než něco odešle - nebo toho pak bude litovat :!: :D
  • 0

#90 Lukas_87

Lukas_87

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 730 příspěvků(y)
  • LocationLondyn, UK
Reputace: 54

Publikováno 4 leden 2008 - 22:17:04

možná alespoň trošinku zvýraznit ty odkazy...? doma na Eizu je to ještě akceptovatelné, ale na notebooku nepoznám odkaz vůbec od normálního textu a ztrácí se mi to v pozadí :/ nebo to není dobrý nápad?
  • 0

#91 sklen

sklen

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 262 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 5 leden 2008 - 00:28:03

Nešlo by prodloužit historii posledních příspěvků? Aspoň aby se tam vešel celý den. Prosím, prosím smutně koukám ....
  • 0

#92 armas

armas

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 523 příspěvků(y)
  • LocationOdolena Voda
Reputace: 31

Publikováno 5 leden 2008 - 11:02:33

Nešlo by prodloužit historii posledních příspěvků? Aspoň aby se tam vešel celý den. Prosím, prosím smutně koukám ....


Take se přimlouvam za delší seznam posledních příspěvků. Navrhuji Poslední příspěvky prodloužit ze současných 10 na 20 a Forum (nová témata) zkrátit z 10 na 5. Stejně nové témata nejsou zakládána nijak masově... Takže prosím a předem děkuji :!:
  • 0

#93 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 5 leden 2008 - 13:52:50

Pokud Vas bude vic tak to udelam.
  • 0

#94 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 5 leden 2008 - 14:22:47

jsem pro

Fóra Temnakomora.cz - web pro milovníky červeného světla a vůně chemikalií

možná by se tyhle dvě popisky daly zestručnit a tím by se získalo místo v obou sloupcích
  • 0

#95 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 5 leden 2008 - 17:47:50

to je rychlost!
děkujeme
  • 0

#96 sklen

sklen

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 262 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 5 leden 2008 - 21:37:19

díky
  • 0

#97 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 5 leden 2008 - 22:34:29

Neni zac :(
  • 0

#98 armas

armas

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 523 příspěvků(y)
  • LocationOdolena Voda
Reputace: 31

Publikováno 6 leden 2008 - 15:27:16

Děkuji adminovi za upravení počtu témat v menu. Nechci být za rejpala :( , ale kdybys šel náhodou okolo, možná by bylo výstižnější změnit název "Forum" na "Nová témata" nebo tak něco. Ale není to vyloženě nutné, jen kdyby tak náhodou... :)
  • 0

#99 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 6 leden 2008 - 15:31:01

Ještě, že si tady vůbec nevymýšlíme... :(

To mně připomíná, že mám už jen lehkých 80 předplacených dní. Budu muset zadat příkaz k převodu...
  • 0

#100 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 6 leden 2008 - 15:33:05

To jseš na to ještě dobře, já jich mám něco přes padesát :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních