Přejít na obsah


Fotka

Filtre pre multigrade


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 HI

HI

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 16 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 12 April 2007 - 11:07:39

Zohnal som filtre pre multigradacne papiere - 1xzlty 3xpurpurovy, no neviem ich akosi nainstalovat na moj zvacsovak magnifax3 resp. pod zvacsovak, su kruhove a chyba k nim uchytka, alebo nieco podobne, cim by som ich prichitil udajne namiesto cerveneho filtra, poradte, DIKY
  • 0

#2 abs

abs

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 370 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 12 April 2007 - 11:29:27

Zohnal som filtre pre multigradacne papiere - 1xzlty 3xpurpurovy, no neviem ich akosi nainstalovat na moj zvacsovak magnifax3 resp. pod zvacsovak, su kruhove a chyba k nim uchytka, alebo nieco podobne, cim by som ich prichitil udajne namiesto cerveneho filtra, poradte, DIKY


Když jsem měl ještě Magnifax 1 tak jsem si vsadil filtry do diarámečku, upravil držák červeného filtru pomocí pilníku a kleští tak, aby do něj šly rámečky a vkládat a voilá, bylo hotovo. Dneska bych asi volil rámečky 6x6 na střední formát, ale je to jedno.

V každým případě jestli máš MG3 tak si radši kup sadu filtrů do šuplíku, a máš to mnohem lepčí.
  • 0

#3 Gabo

Gabo

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 13 April 2007 - 16:16:56

Fóliové filtre sa dajú strčiť aj do rámiku k negatívu. Veľa zdaru!
  • 0

#4 hedgi

hedgi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 193 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 10 May 2007 - 18:53:43

Zohnal som filtre pre multigradacne papiere - 1xzlty 3xpurpurovy, no neviem ich akosi nainstalovat na moj zvacsovak magnifax3 resp. pod zvacsovak, su kruhove a chyba k nim uchytka, alebo nieco podobne, cim by som ich prichitil udajne namiesto cerveneho filtra, poradte, DIKY


Sám mám Magnifax 3a a koupil jsem celkem levne MG filtry Foma 15x15cm a sestrihl je na asi 12x12cm, coz je vnitrni rozmer suplicku na magnifaxu. Cervene sklicko pod objektivem se hodi, kdyz nemuzes pouzit maskovaci ramecek pro velky format papiru, protoze se pres nej da chvilku svitit na papir, aniz by mu to ublizilo.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návětěvníků, 0 anonymních