Přejít na obsah


Fotka

Nové zvětšováky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Acer

Acer

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 455 příspěvků(y)
  • LocationBruntálsko
Reputace: 251

Publikováno 7 August 2007 - 21:58:55

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se zajde pro pivo!

Tak dlouho jsem v bazarech okukoval špinavé a rozhrkané Magnifaxy, až jsem koupil úplně nový. V drogerii v Klatovech mají zbytky fotovybavení za 50% ceny. Nahoře na regále stály smutné a opuštěné zvětšováky. Bylo mi jich líto, tak jsem se jednoho sirotka ujal a odvezl si Magnifax 4 s barevnou hlavou a stopětkou objektivem. Za 4,9k je sice dražší než ojetina, ale ten už mi vydrží do konce temnokomornického života.
Ještě tam nějaké zbyly. O Opemusy asi zájem nebude, těch je všude zánovních habaděj, ale je tam ještě jeden kondenzorový Magnifax 4 a ten by možná svého pěstouna našel...
  • 0

#2 cuba

cuba

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 518 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 8 August 2007 - 07:01:47

no za 4,9k včetně barevné hlavy za nový magnifax4 zase není takový ranec, ojetinu bys stejně nakoupil bežně pod 4. :wink:
  • 0

#3 cuba

cuba

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 518 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 8 August 2007 - 07:04:03

přesně řečeno "nekoupil"
....pitomý jedno písmenko a úplně to změní smysl :wink:
  • 0

#4 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 8 August 2007 - 07:12:00

jj dobrý kup - gratuluju
  • 0

#5 seykb

seykb

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 148 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 8 August 2007 - 07:49:25

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se zajde pro pivo!

Tak dlouho jsem v bazarech okukoval špinavé a rozhrkané Magnifaxy, až jsem koupil úplně nový. V drogerii v Klatovech mají zbytky fotovybavení za 50% ceny. Nahoře na regále stály smutné a opuštěné zvětšováky. Bylo mi jich líto, tak jsem se jednoho sirotka ujal a odvezl si Magnifax 4 s barevnou hlavou a stopětkou objektivem. Za 4,9k je sice dražší než ojetina, ale ten už mi vydrží do konce temnokomornického života.
Ještě tam nějaké zbyly. O Opemusy asi zájem nebude, těch je všude zánovních habaděj, ale je tam ještě jeden kondenzorový Magnifax 4 a ten by možná svého pěstouna našel...


kde tam ta drogerie je, prosimtě - uvažuju, že bych tam v sobotu zajel... a kolik chtějí za ten kondenzorový Mg4 si nepamatuješ?
  • 0

#6 Acer

Acer

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 455 příspěvků(y)
  • LocationBruntálsko
Reputace: 251

Publikováno 8 August 2007 - 14:59:01

seykb: Je za 4100. Fa PRAMYKO, Pražská 187, Klatovy, tel. 376387130
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návětěvníků, 0 anonymních