Přejít na obsah


Fotka

JOBO No. 2400 Daylight loading tank


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 nlc

nlc

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 728 příspěvků(y)
Reputace: 38

Publikováno 10 listopad 2007 - 16:37:03

Zdar lidi. Koupil jsem starší vývojnici Jobo 2400 na kinofilm, která umožňuje navíjení filmu za světla - do středového čepu se šoupne celá kazeta s filmem. Ale jak jsem to zatím zkoumal, nezdá se mi vnitřní uspořádání, resp. mám trochu strach, aby se fim při navíjení nedostal do kontaktu s vnitřní stěnou objímky. Nemáte s tímhle tankem někdo zkušenost? Nebylo by lepší zakládání filmu do spirály klasicky z vnějšku a za tmy? Dík za vaše postřehy. T
  • 0

#2 milanulrich

milanulrich

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 28 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 11 listopad 2007 - 14:23:18

Zdar lidi. Koupil jsem starší vývojnici Jobo 2400 na kinofilm, která umožňuje navíjení filmu za světla - do středového čepu se šoupne celá kazeta s filmem. Ale jak jsem to zatím zkoumal, nezdá se mi vnitřní uspořádání, resp. mám trochu strach, aby se fim při navíjení nedostal do kontaktu s vnitřní stěnou objímky. Nemáte s tímhle tankem někdo zkušenost? Nebylo by lepší zakládání filmu do spirály klasicky z vnějšku a za tmy? Dík za vaše postřehy. T

neni proc se bat. mam ji taky a nikdy se mi nic podobnyho nestalo.
  • 0

#3 nlc

nlc

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 728 příspěvků(y)
Reputace: 38

Publikováno 11 listopad 2007 - 14:32:28

Díky za reakci. A nějaké srovnání s klasikou by nebylo (výhody/nevýhody)?
  • 0

#4 milanulrich

milanulrich

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 28 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 11 listopad 2007 - 22:00:31

Díky za reakci. A nějaké srovnání s klasikou by nebylo (výhody/nevýhody)?

to ti hele nemuzu rict. proste jedina vyhoda je ze to muzes navinout za svetla. ale nejde tam dat 6x6 napr. A netesni tak dobre, takze doporucuju nad umyvadlem. mam este novou 1520 nebo jak to cislo je. A sem s ni spokojenejsi. Jen to proste navijim po tme:o)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních