Přejít na obsah


Fotka

Nové staré zvětšováky Meopta ???


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3,570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 28 November 2007 - 17:05:12

Zabrousil jsem na obchod http://www.photolife...t.asp?Level=118 a ke svému překvapení jsem v nabídce našel NOVÉ zvětšováky Meopta (Axomat, Opemus, Magnifax a příslušenství). Na stránkách výrobce jsou v nabídce taky. Je to jenom doprodej nebo obnovili výrobu? Vzpomínám si, jak před nějakým tím rokem byl velkej smutek když z fabriky vyjel poslední Opemus...
  • 0

#2 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4,416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 28 November 2007 - 17:39:26

voni to dokonce prodávaj pod různejma jinejma značkama. zrovna nedávno sem viděl opemus v černym laku s nálepkou paterson :!:
  • 0

#3 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 28 November 2007 - 17:41:41

Samo, že žádný zvětšováky nemají :!: - udělala jsem u Photolife objednávku loni, když jsem pořídila mamču a potřebovala začít s pozit. procesem.
Dost mě udivuje, že to ve své nabídce nechali - tenkrát se mi hrozně omlouvali s tím, že z e-shopu to stáhnou a že už se zvětšováky nevyrábí.

Leda, že by opravdu obnovili výrobu - ale o tom, ač jsem založením celkem optimista - dost pochybuji :?
  • 0

#4 hedgi

hedgi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 193 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 28 November 2007 - 22:23:35

Samo, že žádný zvětšováky nemají :!: - udělala jsem u Photolife objednávku loni, když jsem pořídila mamču a potřebovala začít s pozit. procesem.
Dost mě udivuje, že to ve své nabídce nechali - tenkrát se mi hrozně omlouvali s tím, že z e-shopu to stáhnou a že už se zvětšováky nevyrábí.

Leda, že by opravdu obnovili výrobu - ale o tom, ač jsem založením celkem optimista - dost pochybuji :?


taky bych se divil. Jakou by k tomu měli motivaci, když dav jde za digi a těch pár úchyláku jako my si koupí v bazaru co potřebuje. I když pár továren by v celosvětovém měřítku přežít mohlo. Je to jako s elektronkama v elektronice, pořád se vyrábějí, jen ty ceny nejsou malinkatý a navíc není tak široká nabídka ...
  • 0

#5 nicodeme

nicodeme

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 273 příspěvků(y)
Reputace: 10

Publikováno 30 November 2007 - 11:59:55

Opravdu se nevyrábějí!
V Meoptě mi sdělili, že se teď orientují na vojenský program. Ve skladu už mají jen 1ks Magnifax bez světelné skříně, 1ks Opemus 6+Color 4 (Kč 10.565,- bez obj.), 1ks Axomat 5+Color 3 a 2ks Axomat+ Color 4.
Paterson má pravděpodobně větší zásoby, z Přerova jich prý odebrali dost velké množství.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návětěvníků, 0 anonymních