Přejít na obsah


Fotka

Matnice pro Minoltu Autocord


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Vladik

Vladik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 217 příspěvků(y)
Reputace: 29

Publikováno 8 leden 2008 - 20:12:13

Trosku navazu na tema "matnice pro P6"...
Shanim novou matnici pro svoji Minoltu Autocord a chci ji nahradit nejakou originalni matnici pro jiny fotoaparat. V uvahu by asi prichazeli matnice pro Bronica SQ; Rollleiflex SLX, 600x; Mamiya RB, RZ; Hasselblad 50x....
Jiz jsem vyzkousel jednu neoriginal matnici z Ebay rezanou na zakazku. Prakticky je to toto:
http://rick_oleson.t.../index-175.html
..stoji to za prd :) Pokud ma nekdo zajem za drobny peniz prenecham... je to tmavsi nez original matnice z Autocordu. Klin je nepouzitelny, kvalita provedeni nic moc. Proste to neni ono.

Jen tak zkusmo jsem zkusil prilozit matnici ze svoji bronici ETRSi a to bylo panecku! Proste bylo rozhodnute, ze tam napasuju nejaky original. Cenove to vyjde stejne nekdy i levneji nez vyse uvedena moznost.

Ted jde jen o to jestli rozmery matnic z nektrych vyse uvedenych fotaku by nesly pouzit primo bez nejakeho rezani.

Proto jsem chtel poprosit, zda by mi vlastnici techto fotoaparatu nemohli rict rozmery matnic, prosim prosim ;)

Predem dekuji.
  • 0

#2 Vladik

Vladik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 217 příspěvků(y)
Reputace: 29

Publikováno 8 leden 2008 - 20:13:51

Proboha...omlouvam se za hrubki :) To je tak, kdyz si to clovek nezkontroluje ;)
  • 0

#3 Luda76

Luda76

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 268 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 8 leden 2008 - 20:31:42

M RB 77x68mm
  • 0

#4 Jorge

Jorge

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 297 příspěvků(y)
Reputace: 19

Publikováno 9 leden 2008 - 15:30:03

BRONICA SQ - 55 x 58
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních