problem s prihazovanim na eBay

#1 KarelJ

Publikováno 17 únor 2008 - 13:49:24

Ahoj,
rad bych cas od casu neco rad koupil na eBay. Zatim mam nulovy profil a vypada to, ze tomu tak bude i do budoucna, nebot kdykoli zkusim prihodit (zatim parkrat na nemeckem serveru), tak misto potvrzeni o prihozu dostanu nasledujici text:

Attention Buyer
Um Mitgliedskonten zu schützen, beschränken wir die Anzahl der möglichen Gebote und Käufe für einzelne Mitglieder. Diese Beschränkung gilt nur vorübergehend. Sie können in Kürze wieder weitere Artikel kaufen.

Sicherheitstipp: Schützen Sie Ihr eBay-Mitgliedskonto. eBay fordert Sie in E-Mails niemals auf, persönliche Daten wie z. B. Ihr eBay Passwort anzugeben.

Kde je problem? Nikdy jsem nic neprovedl... :)

Diky, Karel

#2 himself

himself

Publikováno 17 únor 2008 - 14:31:56

Fuj, to je na mě příliš německy :)

#3 berraneck

berraneck

• LocationPraha/Vsetín

Publikováno 17 únor 2008 - 15:07:08

Attention Buyer

Tak to zkusím:-D

Upozornění kupujícímu
Kvůli ochraně uživatelských účtů omezujeme počet možných příhozů a nákupů pro jednotlivé členy. Tato omezení platí pouze dočasně. V krátké době budete moci opět nakupovat další předměty.

Bezpečnostní rada: Chraňte svůj uživatelský účet. eBay po Vás nikdy emailem nepožaduje osobní údaje, např. eBay heslo/Nikomu emailem neposílejte své osobní údaje.

Na němčinu su levý, ale obsahově by to mělo sedět;)

#4 armas

armas

• LocationOdolena Voda

Publikováno 17 únor 2008 - 15:38:51

Potvrzuji Berraneckuv překlad.

Pokud ti systém píše to, co píše, tak mám pocit, že jsi již vyčerpal povolený počet příhozů. :)

#5 KarelJ

Publikováno 18 únor 2008 - 08:51:17

diky,
ja zhruba vim, co to v prekladu znamena. Zvlastni je na tom to, ze jsem nikdy nic nekoupil a ukazalo se mi to pri mem PRVNIM prihozu.
Nedavno jsem si delal ale poradek ve svych kontech (zapominam hesla....) a zmenil jsem i sve prihlasovaci jmeno na eBay a PayPal- ale ani predtim jsem nic nekoupil, ba ani neprihazoval.

Kdyby vas neco napadlo, tak dejte vedet.

#6 khorak

khorak

Publikováno 18 únor 2008 - 22:43:38

... ale text zní tak, jako by opravdu měly být omezeny příhozy pro uživatele s nulovým počtem transakcí. Třeba je to nějaká specialita na německém eBayi? Prvních cca. 10-15 věcí jsem kupoval z USA a vždycky to šlo.
Někdy si prodávající vyhrazuje právo nepřijímat příhozy od kupujících s nulovým počtem transakcí nebo s negativním feedbackem. Nebylo to třeba tímhle?

#7 Anonymous

Anonymous
  • Guests

Publikováno 18 únor 2008 - 23:42:54

taky bych se přiklonil k tomuto..nebo:došlo k úplné aktivaci účtu? i když to by ten text zněl asi jinak...

#8 KarelJ

Publikováno 19 únor 2008 - 09:38:38

to pripomina Hlavu 22.... mozne to je, ja uz se dnes nedivim vubec nicemu..

zkusim US portal, ev. vznesu dotaz primo u nich.

Diky Karel