Přejít na obsah


Fotka

Zvětšovák Lupo M67 Color


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
Žádné odpovědi

#1 Zdenek2106

Zdenek2106

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 26 září 2008 - 06:20:11

Zdravím všechny. Po cca 10 letech jsem se vrátil k temnokomorničení a protože mi opemus pětka nějak neleze pod vousy, koupil jsem na Ebayi Lupo M67 Color. Má to barevnou hlavu (bez hustotní clony) ale s točítky filtrů téměř nelze otáčet pokud jsou filtry vřazeny. Při vyřazení filtrů, nastavení hodnot a opětovném vřazení je vše v pořádku. Provedl jsem rozborku hlavy a vše běhá hladce, bez zádrhelů, celé to vypadá snad nepoužívaně a působí to dojmem že je to asi takle v pořádku. Dělají vám tohle i mevopťácké zázraky techniky ? No jinak jsem náramně zvědavý na zvětšeniny, dosud jsem měl jen Anaret 4,5/50, nyní anaret S 4,5/50 Specially tested ;-) :-D a k tomu rogonar 75... jinak dojmy ze zvětšováku jsou pozitivní - stabilita úplně někde jinde než u opemusu, žádné vůle, lehký chod, většina dílů odlitky z hliníku, z plastu jen neg. rámeček, měch hezky matný.... má to i mouchy - nemá pohyblivé masky, jen vložky pro kino, či 6x6 a samozřejmě skla, neumí restituci linií ( což jsem nikdy nedělal) a objektiv se šroubuje přímo do spodní desky......
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních