Přejít na obsah


Fotka

Hlava k Durstu Laborator 1200


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 maur

maur

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 16 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 5 listopad 2008 - 21:09:28

Prosím o informaci-musím vrátit zapůjčený Besseler a rád bych ho nahradil zmíněným Durstem.Dělám převážně na multigradační papíry,takže chci barevnou nebo multigrade hlavu.Narazil jsem na něco s CLS 450 a 500.Jaký je rozdíl?A co 501?Díky za info!
  • 0

#2 jkcz

jkcz

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 728 příspěvků(y)
  • LocationValašské království
Reputace: 177

Publikováno 5 listopad 2008 - 22:50:38

cls450 mám u svého L1000. Rozdíl oproti vyššímu modelu je tuším ten, že ta moje nemá denzitní filtr.
  • 0

#3 maur

maur

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 16 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 7 listopad 2008 - 07:29:23

Díky.Ještě se zeptám,jak je to s neg. rámečkama-jsou v nich skla?A je možný případně dělat bez nich?U toho besseleru skla vůbec nejsou,ale ten má tzv.studenou hlavu.A vůbec,nenašla by se ňáká dobrá duše(nejlíp v okolí Prahy),u který bych si ho mohl osahat :D ?Ještě jednou díka hezkej den všem!
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 7 listopad 2008 - 08:31:16

Díky.Ještě se zeptám,jak je to s neg. rámečkama-jsou v nich skla?A je možný případně dělat bez nich?U toho besseleru skla vůbec nejsou,ale ten má tzv.studenou hlavu.A vůbec,nenašla by se ňáká dobrá duše(nejlíp v okolí Prahy),u který bych si ho mohl osahat :D ?Ještě jednou díka hezkej den všem!


Delaj se se sklama i bez skel, osahat to muzes treba u mne ale jsem z Liberce a mam 1200 s Ilfordi hlavou.
  • 0

#5 jkcz

jkcz

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 728 příspěvků(y)
  • LocationValašské království
Reputace: 177

Publikováno 7 listopad 2008 - 08:33:10

hm, to je ruzne. listovy film - treba fomu, klidne delam jen v rameccich, je tvrda jak plech. svitky, kdyz obcas musim, delam mezi skly.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních