Přejít na obsah


Fotka

oprava akrylátové vany


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 22 listopad 2008 - 11:58:03

stala se mi dnes nepříjemná věc, spadlo mi do akrylátové vany sklo na napínání fotek, že se rozbilo mně tak nevadí, ale udělalo to ve vaně asi 15 rýh různých velikostí (5x5mm) je asi největší, hloubka tak 1mm až 1,5mm

Neporadíte čím na to? rozhodně nechci vanu měnit celou
Kdyby byl na to přímo nějaký odborník (nejlépe z okolí Nedvědice :wink: , Brna) to bych asi přivítala nejvíc...
  • 0

#2 Goro

Goro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 800 příspěvků(y)
  • LocationHradec Králové
Reputace: 11

Publikováno 22 listopad 2008 - 12:59:57

Jako někdo, kdo by ji vyměnil?
  • 0

#3 *Ivan*

*Ivan*

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 388 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 22 listopad 2008 - 13:01:35

:wink: znam... zatim jsem to neresil. Ale kdysi pred sto lety jsem v nejakem zahranicnim casopisu (=debilni vychodonemecky katalog) videl tubu s pastou ktera byla na tohle. Takze myslim ze v nejakym bauhaumauxu ti poradi.
  • 0

#4 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 22 listopad 2008 - 13:09:59

no to jsem někde na netu taky četla, ale taky tam stálo, že se to musí údělat sakra odborně, aby to k něčemu bylo...a proto bych raději někoho, kdo to umí správně zatmelit a rozleštit
  • 0

#5 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 22 listopad 2008 - 22:06:00

eduško, popravdě i kdyby to bylo sebeodborněji, bude to vždycky znát. v takto "repasované" vaně jsem se už koupal. i když jsem to předtím nevěděl, všiml jsem si toho.
takže buďto se smíříš a dáš na sebe pozor, nebo to vyměníš,- bohužel
  • 0

#6 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 22 listopad 2008 - 22:32:17

vyměnit nemůžu, už to nevyrábí...a je to poněkud nestandardní tvar...musela bych úplně celé vybourat..., to teď rozhodně nepřichází v úvahu...myslím, že ani nemám tolik obkladů navíc...

zajdo, a jak ta tvoje opravená vana vypadala? nechci ji celou renovovat, jenom zatmelit ty dírky...
  • 0

#7 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 23 listopad 2008 - 12:13:33

edo, bylo to na návštěvě u kamaráda, ten už ale je oženěný do finska, ale určitě ho zkusím kontaktovat a zeptat se ho.
a jak to vypadalo? no bylo to vidět, protože starší vana byla trochu omšelá na tom svítil ten tmel, ale alespoň si na tom člověk nenatrhnul zadek.

:wink:
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních