Přejít na obsah


Fotka

Černý rukáv


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Bohousek

Bohousek

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 329 příspěvků(y)
Reputace: 14

Publikováno 7 únor 2009 - 21:40:21

Zdravím ve spolek...
Nevyráběl někdo černý rukáv? Potřebuji jednak něco pro přebíjení 8x10", jednak úplně atypický rozměr cca 40x120cm...
Měchy vyrábím z pogumovaného knihařského plátna, přemýšlím, že pokud nenajdu nic vhodnějšího, použiju opět je, ale zkouším, jestli někdo nemá praktické zkušenosti...
Předem díky...

Bohousek
  • 0

#2 prema

prema

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 558 příspěvků(y)
Reputace: 9

Publikováno 8 únor 2009 - 12:49:39

Mohl bych využít tématu a zeptat se,kde je takové pogumované knihařské plátno k sehnání ? Zrovna by se mi něco podobného extrémně hodilo.Díky moc.V knihařství se moc k odprodeji surovin nemají.
  • 0

#3 Bohousek

Bohousek

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 329 příspěvků(y)
Reputace: 14

Publikováno 8 únor 2009 - 16:01:17

Tak ja jsem nemel nikdy v kniharstvi problem, zkousel jsem tedy dve (va ramci stehovani jedno v Brne, jedno v Praze) a pokazdy jsem se setkal s velkou ochotou a nabidkou nekolika desitek ruznych 'latek'...
Proste zkouset...
  • 0

#4 Bohousek

Bohousek

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 329 příspěvků(y)
Reputace: 14

Publikováno 11 březen 2009 - 21:27:54

Vcera jsme se na pivu bavili o materialu na rukav, ktery potrebuju vyrobit. Dneska jsem neco pohledal a zatim jsem zkusil tohle:
http://www.growshop....---cena-za-1-bm
nato tohle:
http://www.growshop....---cena-za-1-bm
a mezi to prislo tohle:
http://obchod.activa...e-spreji-16781/
:)
Zatim to vypada dobre!!
  • 0

#5 rastCAM

rastCAM

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 160 příspěvků(y)
Reputace: 7

Publikováno 12 březen 2009 - 10:39:11

cierny rukav som nevyrabal, ale zisiel by sa mi :) ... pytal som sa znamych na material ktory by bol vhodny.. zaujimal som sa predovsetkym o latky v metrazi... nie som v tejto oblasti doma, tak len posuvam informaciu, ze su latky na zavesy, ktore maju medzi latkou so vzorom a zadnou latkou vsitu ciernu tkaninu, ktora zabezpecuje nepriepustnost svetla, ale nemal som moznost takuto latku vyskusat v praxi...
  • 0

#6 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 12 březen 2009 - 10:50:50

No já ji používám na zatemění-najde se pod označením blackout. Jsou různý od různých výrobců. Ta moje ale není zcela světlotěsná-něco málo jednou vrstvou projde-je to sice minimum(když stáhnu žaluzie na okně a zatemním tímhle blackout "závěsem", je tma, že by se dala krájet),ale na přebíjení na světle by to asi nebylo.Dvojitě ale už viditelně vůbec nic neprojde.Chce to vyzkoušet přímo s konkrétní látkou, kvalita je různá, stejně tak ceny. Jo a dostane se obvykle v obchodech s bytovým textilem.
  • 0

#7 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 095 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 079

Publikováno 12 březen 2009 - 11:05:54

Pánové nemá někdo doma lodní pytel? Takovej ten, co se před érou sudů vozil v kánoji. Třebas by to byl vhodnej výchozí matroš na rukáv.
Jeden rukáv jsem minulej tejden získal na aukci, tak až mi dojde, tak může pro ukázku kolovat.

Otec
  • 0

#8 nlc

nlc

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 728 příspěvků(y)
Reputace: 38

Publikováno 13 březen 2009 - 13:52:22

pro zájemce černý rukáv
  • 0

#9 Bohousek

Bohousek

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 329 příspěvků(y)
Reputace: 14

Publikováno 13 březen 2009 - 13:56:32

pro zájemce černý rukáv

Sorry, ale takovych se tam drazi 10 denne a to jeste nepocitam, ze tam prubezne je par kousku BuyNow...
Ono nejde ani tak oto, ze nejsou. Ale ja jednak potrebuju na kazety 8x10, tim se me vyber docela zuzuje, protoze obvykle se prodabaji mensi modely, jednak jsem sice lemra pohodlna, ale Harrison se me zase zda trosku drahej...
No a v neposledni rade potrebuju udelat jeden rukav, protoze to proste bude atyp a takovej proste konfekcne nikdo nedela... Proto hledam material, ze ktereho bych mohl udelat svetlotesny, ale zaroven skladny fotorukav...
Ale i tak diky za request!

Bohousek
  • 0

#10 nlc

nlc

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 728 příspěvků(y)
Reputace: 38

Publikováno 13 březen 2009 - 14:22:19

No, tak abych nebyl jen za "odkazovkladače", tak mě se na zatemnění osvědčila rybniční fólie (mají ji v každém megahobby obchodě) a myslím, že by šla v kombinaci a blackout látkou dobře použít i na tohle. Jen doporučuji tloušťku minimálně 1 mm, ale radši více. Ahoj
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních