Přejít na obsah


Fotka

Kurz pozitivní retuše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
78 odpovědí na toto téma

#1 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 6 duben 2009 - 11:27:29

Mám pozitivní zprávy o možnosti výuky pozitivní retuše. Podařilo se mi ziskat jako lektorku moji mistrovou z učňáku paní Kašparovou, která to vyučovala celý život, tedy je to osoba nejpovolanější.

Jak to bude probíhat: po domluvě pro vás připravím fotky k retuši a napíšu sem, jaké potřeby si máte zakoupit. Samotný kurz pak proběhne během dvou až tří setkání, odhaduji každé tak na max. 3 hodiny. Na prvním bude předvedena retuš a každý si zkusí základy. Dostane domů fotku k retuši za domácí úkol. Na druhém setkání se vyhodnotí výsledky a poukáže na chyby a možnosti oprav. Další podle domluvy.

Kde: Praha
Kdy: podle domluvy. Od 21.4. do 8.5. a pak od 5.6.

Na vás teď je zajistit prostory pro výuku. Ideální by byla normální třída nebo nějaká jiná místnost s dostatkem světla a lavicemi jako ve škole, s volnou pracovní deskou stolu, bez počítačů (PC učebna nevyhovuje).

Dejte mi vedět na SZ, kdo by měl zájem, ať zde jsou jen podstatné věci.

Předpokládám, že se všichni složíte na honorář pro lektorku, příp. pronájem prostor.
  • 0

#2 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 6 duben 2009 - 14:09:49

prostory by šli dojednat třeba v Klubu Klamovka. Jsou velmi vstřícní a cena by mohla být kolem 150,- za hodinu
  • 0

#3 nojgi

nojgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
Reputace: 70

Publikováno 19 duben 2009 - 19:38:07

Jak to s kurzem vypadá?
  • 0

#4 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 19 duben 2009 - 21:43:30

Mám kladnou odpověď od paní Kašparové, dneska jsem se vrátil do Prahy a kurzu bude předcházet ještě moje schůzka s ní, kterou začnu zítra zařizovat.

Dohodněte si obratem mezi sebou (přes SZ) prosím termíny, ať je z čeho vybírat a dejte mi vědět na SZ. Preferuji všední den, odpoledne, večer, kromě pondělí. Do 8.5. kdy mi začíná práce do června, už zas tolik volna mít nebudu. Také se domluvte, kdo z vás zajistí organizaci, tj. prostory a jejich vyjednání, zaplacení, atd.

Zatím eviduji tyto zájemce, další prosím SZ.
Kubikula
RHx
ypres_bass
nojgi
mip

Samozřejmě čím víc vás bude, tím lépe se vám ponesou náklady na pronájem prostor. Schůdná skupina je tak okolo 10 - možná i více, to upřesním.
  • 0

#5 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 19 duben 2009 - 22:36:47

Mám kladnou odpověď od paní Kašparové, dneska jsem se vrátil do Prahy a kurzu bude předcházet ještě moje schůzka s ní, kterou začnu zítra zařizovat.

Dohodněte si obratem mezi sebou (přes SZ) prosím termíny, ať je z čeho vybírat a dejte mi vědět na SZ. Preferuji všední den, odpoledne, večer, kromě pondělí. Do 8.5. kdy mi začíná práce do června, už zas tolik volna mít nebudu. Také se domluvte, kdo z vás zajistí organizaci, tj. prostory a jejich vyjednání, zaplacení, atd.

Zatím eviduji tyto zájemce, další prosím SZ.
Kubikula
RHx
ypres_bass
nojgi
mip

Samozřejmě čím víc vás bude, tím lépe se vám ponesou náklady na pronájem prostor. Schůdná skupina je tak okolo 10 - možná i více, to upřesním.


ja mam take zajem :wink: (jeste ti to poslu do SZ :!: )
  • 0

#6 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 20 duben 2009 - 14:24:53

UPDATE retušérů, další prosím SZ.
Kubikula
RHx
ypres_bass
nojgi
mip
Vlcak
Otik

Zorganizujte se ve vlastnim zajmu opravdu co nejdriv. Prekvapilo me, ze zatim nikdo nic.
  • 0

#7 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 20 duben 2009 - 16:31:23

Schůzku mám ve středu, 1. kurz pak nejlépe příští tyden, 2. hned týden na to. Prosím zorganizujte se.
  • 0

#8 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 20 duben 2009 - 16:45:52

osobně můžu jen počkat, zda bude určen termín a hodina a poté vyřídit dva telefony - šéfovi zdejšímu a paní komorníkové domů - následně potvrdit, nebo nepotvrdit účast
bohužel je tohle pro mě jedinej postup, leda by to bylo v hradci, ale to není - jsme daleko od centra, tady v té nížině
  • 0

#9 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 20 duben 2009 - 16:47:40

Jsem na tom stejně jako RHX. O kurz mám veliký zájem, ale svou účast můžu potvrdit až po oznámení termínu.
  • 0

#10 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 20 duben 2009 - 17:41:26

Ano, a aby se lide domluvili, kdy jim to nejlip vyhovuje, jsou fora jako je toto (myslel jsem si); je az s podivem, jak vsichni cekate, az nekdo neco (pro vas-za vas) zorganizuje.

Ja nic organizovat nebudu, dodam vyucujici a sebe jako predvadeci pokusnou osobu, pripadne mozna jeste fotky. Mam cas jak jsem napsal, tedy pristi a prespristi tyden. Kdyz se nedomluvite, tak se nedomluvite (a kurz nebude) ode me mate k dispozici krome jednoho dne vzdy cely tyden.

Chce to holt se taky trochu sami snazit, milankove :lol:
  • 0

#11 martins

martins

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 405 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 20 duben 2009 - 19:33:41

Všední den v Práglu?? to sem i nemuže podařit.Bude nějaká dokumentace a fotečkami doprovázený článek ??
  • 0

#12 halibut

halibut

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 34 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 20 duben 2009 - 19:51:22

Já bych byl schopen zajistit učebnu, či třídu, s termínem by také nebyl problém. Má to jen malý háček, bylo by to asi 40 km od Prahy.
  • 0

#13 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 20 duben 2009 - 20:16:05

byl bych pro vás schopen zařídit učebnu stupňovku u nás na šperkárně v turnově. je vybavena takovým tím počítačovým promítáním - jak to tady musím jemně prezentovat :lol: a tuším že i umyvadlem a tak
sám nevím, jestli se budu moct zúčastnit.
vše by bylo za velmi mírný účastnický poplatek /jen aby to šlo dát do účetnictví/
potřebuju ale vědět jestli ano, a to co nejdříve,- učebna je dost vytížená ovšem s přestávkami, ale od 8 do 5 odpoledne pondělí až čtvrtek. v pátek je volná určitě od cca 13:00.
dejte vědět prosím do čtvrtka odpoledne,- musí se to zahrnout do týdenního plánu na příští týden.

odkaz
  • 0

#14 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 20 duben 2009 - 20:44:30

a Ivane, jak dlouho by to trvalo?
predpokladam, ze to neni na cely den - ze by se to udelalo na Klamovce v Praze? Zkusim to tam pripadne domluvit.

Navrhnu terminy : 7 a 14. kvetna - co vy na to?

Uprimne - ac neprazak - Praha bude asi nejlepsi, preci jen je to stredobod sveta :lol:.
  • 0

#15 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 20 duben 2009 - 22:29:24

No vida, konecne nejaka aktivita!

Kurz bude v Praze, vyucujici nehodlam tahat nikam daleko.

Jak, jak dlouho, jak casto - vse je uvedeno na zacatku vlakna. Tak me nestvete tim, ze jste lini si to i precist a obtezujete pak zbytecnymi dotazy (nic osobniho).
  • 0

#16 nojgi

nojgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
Reputace: 70

Publikováno 20 duben 2009 - 22:29:36

Psal jsem SZ před Velikonoci.

Ahoj,
lokalita ČVUT FEL - Dejvice. Cena za metr čvereční na hodinu je 6,- Kč. U nejmenších místností cca 35metrů to dělá 210,- Kč na hodinu a u posluchárny kam by se 40 lidí vešlo v pohodě je 345,- Kč.

Hezké svátky, Petr N.

Cena se možná dá ještě ukecat - zamluvení, zaplacení mohu zařídit. U termínu taky ještě určitě záleží na tom, jak bude mít čas pí. Kašparová.

U 7.5 a 14.5. mohu někam dojet až po 18h. Středy jsou pro mě časově ideálnější. Mohu se více přizpůsobit.
  • 0

#17 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 20 duben 2009 - 22:38:00

Jak, jak dlouho, jak casto - vse je uvedeno na zacatku vlakna. Tak me nestvete tim, ze jste lini si to i precist a obtezujete pak zbytecnymi dotazy (nic osobniho).


mas pravdu - mas to hned na zacatku - nevsiml jsem si.

Cili pokud 3 hodiny, tak bych to videl nekdy na podvecer, lidi jsou ve skole, praci... zalezi kdy i kdyby pani mela pripadne cas, zda-li se ji to v podvecer hodi.
  • 0

#18 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 20 duben 2009 - 22:38:25

Všední den v Práglu?? to sem i nemuže podařit.Bude nějaká dokumentace a fotečkami doprovázený článek ??


Clanek nebude (aspon ode me ne), jde o praktickou vyuku/ukazku. Dokumentace pokud ji chce nekdo porizovat namisto toho aby se ucil retusovat, to uz je jeho vec.

Nojgi: udeluji ti male bezvyznamne plus za aktivitu. Videl bych to na CVUT pokud si nenajdete neco jineho. Btw. na CVUT podle mych zkusenost nelze zustavat moc dlouho do vecera, overte si to.
  • 0

#19 nojgi

nojgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
Reputace: 70

Publikováno 20 duben 2009 - 22:48:57

Na FEL je do 19:30 standardní výuka a do 21h se musí vypadnout ven. To už je dead line, které bych se rád vyhl. Jak je to na ostatních fakultách netuším, ale předpokládám, že na celém ČVUT je výuka stejně. Ještě se mohu zeptat naproti u chemiků.
  • 0

#20 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 21 duben 2009 - 05:30:44

...ohledně termínu můžu krom čtvrtků a pátků a víkendů, kdy jsou svátky odpoledne od čtvrté hodiny do půlnoci kdykoliv. Jirka
  • 0

#21 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 22 duben 2009 - 12:51:39

Po domluve s pani Kasparovou jsme smluvili tyto

Terminy:

1. cast v utery 28.4.
2. cast v utery 6.5.

Potreby ktere vezmete s sebou:

1 retusovaci stetec vel. 2-3, 3 idealni, fotoSkoda 65 kc
1 vodova barva cerna placata (normalni skolni vodovka)
1 versatilka
2 tuhy tvrdost H a HB (kazda tuha 1x)
1 list kancelarskeho papiru A4
Ostatni dodam.

Nojgi, pripadne ostatni: zajistete mistnost na hodinu ktera vyhovuje vetsine a dej mi vedet.
  • 0

#22 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 22 duben 2009 - 12:56:37

...může být místo té versatilky mikrotuška?
  • 0

#23 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 22 duben 2009 - 13:27:50

Pouziti mikrotuzky je dobre mozne az po ziskani zrucnosti s versatilkou. Tuha se musi brousit, coz mikrotuzka neumoznuje, tenka tuha se lame atd. Vezmete si versatilku prosim.
A vubec, nediskutujte o predepsanem vybaveni :)
  • 0

#24 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 22 duben 2009 - 14:58:32

...a budem taky dělat kružnice, že bych si vzal pětikorunu :) :)
  • 0

#25 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 22 duben 2009 - 16:06:29

Nejsi daleko od pravdy, kroužky se dělat budou, ale trochu menší než pětikoruny :)

Ale vem(te) si krome penez na pronajem místnosti jeste 100 Kc pro lektorku.
  • 0

#26 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 22 duben 2009 - 18:48:58

copak místo, to už si v praze nějak najdu, ale hodina, aspoon orientačně, kdy by měla začít ta část v úterý 28.4.?
jinak se totiž jede z hradce do prahy na šestou a jinak na druhou
žena souhlasí, ještě jestli mě uvolní kolega z práce, poněvadž jsem tam jediným pracovníkem
  • 0

#27 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 23 duben 2009 - 08:35:29

Radime, ja bych taky byl rad, kdybych misto a zejmena hodinu zacatku znal - nicmene to zavisi na tech, kteri opatri prostor. A od nich nemam zatim zadnou reakci.
  • 0

#28 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 23 duben 2009 - 09:22:37

UPDATE

přihlášení retušéři (další zájemci prosím SZ)

Kubikula
RHx
nojgi
mip
Vlcak
Otik

Protoze nikdo z těch, kdo přislíbili zajištění prostor, nereagovali, jsem předběžně v jednání se ZŠ v Nuslích. Cena za pronájem učebny je 150 Kč/hodina, x3 = 450 / 6 = 75 Kč na osobu za kurz.

Termíny:

1. část v útery 28.4. 18-21hod
2. část v útery 6.5. 18-21 hod
  • 0

#29 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 23 duben 2009 - 10:11:16

tak z práce mě pustí a jen je otázka jestli stihnu vlak 14:08 nebo 15:08

každopádně když bude začátek v 18:00 tak stíhám
vlak zpátky jede 22:11 tak konec akce ve 21:00 vyhovuje
přesuny metrem - nusle - hlavní nádraží předpokládám kolem 30 minut stačí (?)
nebo pražáci poraďte, taky jestli vlak jede na hlavní nádraží, nebo jsou nějaký úpravy kvůli rekonstrukcím apod.
na ten druhej kurz se pravděpodobně nedostanu
  • 0

#30 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 23 duben 2009 - 12:38:58

Protoze nikdo z těch, kdo přislíbili zajištění prostor, nereagovali, jsem předběžně v jednání se ZŠ v Nuslích. Cena za pronájem učebny je 150 Kč/hodina, x3 = 450 / 6 = 75 Kč na osobu za kurz.

Termíny:

1. část v útery 28.4. 18-21hod
2. část v útery 6.5. 18-21 hod


To by bylo velmi dobré.
  • 0

#31 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 23 duben 2009 - 14:37:50


Protoze nikdo z těch, kdo přislíbili zajištění prostor, nereagovali, jsem předběžně v jednání se ZŠ v Nuslích. Cena za pronájem učebny je 150 Kč/hodina, x3 = 450 / 6 = 75 Kč na osobu za kurz.

Termíny:

1. část v útery 28.4. 18-21hod
2. část v útery 6.5. 18-21 hod


To by bylo velmi dobré.


Ivane skvele, musim ti moc podekovat :)
jen musim zjistit kde jsou v Praze ty Nusle, pod tim mostem???
  • 0

#32 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 23 duben 2009 - 14:40:31

mimopražští budou pochopitelně prosit adresu místa, které si najdou na elektrických mapách
pomůcky mám, štětce jsem koupil v malířských potřebách a sice čísla 2 a 4, 3 neměli ale věřím, že to s tím obsáhnu
tuhy mám taky, prodávají je jenom po sadách 5 ks, tak můžu někomu poskytnout
  • 0

#33 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 23 duben 2009 - 16:02:48

Přihlášení retušéři (další zájemci prosím SZ)
Kubikula
RHx
nojgi
mip
Vlcak
Otik
Bohousek

KDY:
1. část v útery 28.4. 18-21hod
2. část v útery 6.5. 18-21 hod

KDE:
ZŠ Táborská 45, Praha 4, http://www.zstaborsk...skole/kdo-jsem/
spojení tram 18, bus 193 zastávka Palouček (pak z kopce) nebo Nuselská radnice (pak kousek do kopce)
nejbližší nádraží Praha - Vršovice
Cena za pronájem učebny je 150 Kč/hodina, x3 = 450 / 7 = ca 65 Kč na osobu za kurz + 100 Kč / osoba pro lektorku. Když nás bude víc, cena zapronájem ještě klesne, taxe hlaste zuřivě.

SRAZ: 17:45 před školou

S SEBOU: viz výše

kde jsou v Praze ty Nusle, pod tim mostem???

No jasně - tak si tam skoč!
  • 0

#34 nojgi

nojgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
Reputace: 70

Publikováno 24 duben 2009 - 09:01:56

Radime, ja bych taky byl rad, kdybych misto a zejmena hodinu zacatku znal - nicmene to zavisi na tech, kteri opatri prostor. A od nich nemam zatim zadnou reakci.


On se prostor bez hodin od kdy do kdy docela špatně zajišťuje. Místo se tu najde asi vždy, jen cena pronájmu u nás závisí na velikosti místnosti o doby strávené v ní. Aspoň jsi to diktátorsky rozsekl a prostor je navíc levnější.

Pokud se mi nepodaří uvolnit budu vyrážet v 18h z Dejvic. Je nějaký problém při zpoždění? Hlavně vstup (vrátný na obchůzce) a najití místnosti. Že o část výuky přijdu je můj problém, to chápu.
  • 0

#35 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 24 duben 2009 - 09:52:27

Přátelé, dobré zprávy - opět jeden zájemce přibyl, takže za učebnu už platíme jen 56,25 Kč/os. Hlaste se prosím i nadále, místa stále k dispozici.

Pro později příchozí: budeme v učebně dějepisu; nejde se tam hlavním vchodem ale nejdříve nevábným průchodem do dvora (cituji popis od školy) a tam najdete šatnáře p. Rudolfa Čepka, tel. 241 029 333 který vám ukáže kudy kam. Samozřejmě by bylo dobré přijít v 17,45 abysme čas využili, uvidíte jak to půjde.

Po skončení navrhuji posedět v hospodě u Bansethů hned vedle, chcete-li (plzeňské pivo).

V ouctě váš retušovací diktátor.
  • 0

#36 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 24 duben 2009 - 10:30:18

Včera jsi mě zaskočil namátkovou kontrolou.
Ano přiznávám, fotografií se retušovací štětec nedotkl.
Slibuji, budu pilným žákem.
  • 0

#37 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 24 duben 2009 - 16:18:02

jsem sice v systému pražské dopravy, nicméně neporadil by nějaký prahák ten přesun z hlavního vlakového nádraží do nuslí táborská 45
je toho nějak víc než máme tady v tom hradci :-(
  • 0

#38 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 24 duben 2009 - 19:54:38

Ale ovšem, rád poradím:

Var. 1:
z hl. n. na nádraží Vršovice vlakem, pak 1 stanici tramvaji a zbytek pěšky. To vše na jednu jízdenku

Před nastoupením do vlaku z hl. n. do Vršovic si zakup a označ papírovou jízdenku za 26 Kč. SMS jízdenka bohužel neplatí ve vlaku. Vzdálenost Praha hl.n. + Praha Vršovice je 1 stanice. Když vyjdeš z budovy nádraží Praha Vršovice, jdi rovne až na zastávku tramvaje, musíš přejít dvoje tram. koleje. Jeď 1 stanici do zastávky Otakarova.

Ze zastávky Otakarova pěšky do Táborské 45. Lze taky na nám. bří Synků přestoupit na tram 18 a jet 1 stanici, ale pěšky je to rychlejší. I když trošku do kopce. 0,5 km – Přibližně 7 min viz odkaz na trasu

Var. 2
Metrem z hl.n. do stanice Vyšehrad, podchodem na druhou stranu nástupiště a pěšky do Táborské 45. Furt rovně a furt z kopce.
0,6 km – Přibližně 7 min viz odkaz na trasu
  • 0

#39 martins

martins

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 405 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 24 duben 2009 - 19:59:01

Já tůze prosím o stručný článeček a 2-3 (i více)fotografií z tohoto ušlechtilého počinu,jako Olomoučák je to pro mne jedinná forma jak se "učastnit"
  • 0

#40 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 24 duben 2009 - 20:19:09

Ale ovšem, rád poradím:



Var. 2
Metrem z hl.n. do stanice Vyšehrad, podchodem na druhou stranu nástupiště a pěšky do Táborské 45. Furt rovně a furt z kopce.
0,6 km – Přibližně 7 min viz odkaz na trasu

moc děkuji, metro bylo vždycky pro mě srozumitelnější, pojedu metrem
  • 0

#41 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 26 duben 2009 - 19:45:58

Prosím odložte si ke mě vaše nepotřebné piksly od svitku ADOX, budu zavázán.

Pokud bude zájem, je možné příště ukázat i negativní retuš, seženu-li ingredience na matolein.
  • 0

#42 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 27 duben 2009 - 08:25:45

Do této chvíle přihlášení retušéři
Kubikula
RHx
nojgi
mip
Vlcak
Otik
Bohousek
Snek
MICHAL

(další zájemci prosím SZ)

Při této účasti, sejdeme-li se všichni, vychází cena pro jednoho rovných 150 Kč za 1 kurz.

Rád bych jen upozornil, že stětec by měl být opravdu ten retušovací (jsou z jiných chlupů myslím) s jiným nemám zkušenosti a je otázka, jak to s ním půjde... I když osobně používám štětec na oční linky a je to ok.
  • 0

#43 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 28 duben 2009 - 09:57:36

Tak přátelé, naše chvíle se kvapem blíží...
Doufám, že se dnes večer shledám s retušéry:

Kubikula
RHx
nojgi
mip
Vlcak
Otik
Bohousek
Snek + paní Šneková
MICHAL

Je vás 10 a tím bych to považoval za plný stav. Jak seznáte večer, mám pro vás překvapení, abyste si kromě znalostí odnesli i kus hmoty. Tedy při předpokladu, že půjde pouze jeden kus do rodiny, by se ještě jeden člověk vešel... vyrobil jsem jich totiž právě deset.

Pokud budete bloudit, muj telef. jest 602 331 501.
  • 0

#44 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 28 duben 2009 - 10:11:02

jízdenku zakoupena, když nebude porucha na trati, dorazím včas
děkuji za ten bloudící telefon, itinerář mám, ale člověk nikdy neví
  • 0

#45 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 28 duben 2009 - 10:15:26

..také po práci vyrážím, ještě musím sehnat ty propriety.
  • 0

#46 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 28 duben 2009 - 10:24:25

..ještě musím sehnat ty propriety.


retuš. štětec č. 3 - fotoŠkoda 65 kč
barva vodovka černá placka - papírnictví, výtvarné potřeby (ale stačí nám jedna všem)
  • 0

#47 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 28 duben 2009 - 11:29:03

taky se tam ukážu
  • 0

#48 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 28 duben 2009 - 12:12:40

Tedy při předpokladu, že půjde pouze jeden kus do rodiny, by se ještě jeden člověk vešel... vyrobil jsem jich totiž právě deset.


Jasnacka, spokojime se s jednim kusem do rodiny, takze klidne muzeme vzit do party jeste jednoho zajemce - retusera :)
  • 0

#49 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 28 duben 2009 - 13:07:18

přijďte, místa je dost - akorát upomínkové předměty pouze pro prvních 10 přihlášených...
  • 0

#50 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 28 duben 2009 - 14:37:28

ach jo, prace :///
nestihnu to - budu koncit kolem sedme, mozna pozdeji :)
Nicmene stihnu hospodu - a abych aspon necim prekvapil tak mam ssebou albuminove papiry na zkritizovani :)

Radime, pak bych jel s tebou rychlikem pocitam v tech 22.11
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních