Přejít na obsah


Fotka

Kdo pomůže s barevným svitkem ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 panpekar

panpekar

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 14 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 30 prosinec 2009 - 21:21:55

Prosím o pomoc...žiju v místech, odkud již odplul svitkový film( řeč je o barvě)..tzn...nejen že neseženu film ( toto ještě dokážu pořešit po internetu), ale již mi je ani v foto, či fotosběrně nevezmou....jsem si vědom ryzika,vyvolání a dělání fotek někým jiným, ale na barevnou komoru nemám ani vybavení, a ani prostor.

Našel by se zde někdo, kdo by byl ochoten (samozřejmě za peníze) mi vyvolat, nebo dokonce i udělat fotky z barevného svitku ? mám spotřebu tak film za měsíc. Děkuji za jakoukoli reakci (fotím na Flexaret a Holgu) p.P. z Opo
  • 0

#2 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 101 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 081

Publikováno 30 prosinec 2009 - 21:38:41

Podívej se na téma o barevném svitku 220. Již jsme to zde řešili. Vyvolání svitků nám nabízí FotoGold Trutnov. Vyvolává každý den, tak nemusíš mít strach o kvalitu lázní. Pokud by jsi chtěl, můžeš poslat svitky ke mě a já vyvolání zařídím.
Oteccasu@seznam
  • 0

#3 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 30 prosinec 2009 - 21:44:37

toto je informace velmi cenná i pro mě. ještě asi 15 kousků bar. negativu na 220 rolkách mám... děkuji moc!
  • 0

#4 panpekar

panpekar

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 14 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 30 prosinec 2009 - 22:04:33

Podívej se na téma o barevném svitku 220. Již jsme to zde řešili. Vyvolání svitků nám nabízí FotoGold Trutnov. Vyvolává každý den, tak nemusíš mít strach o kvalitu lázní. Pokud by jsi chtěl, můžeš poslat svitky ke mě a já vyvolání zařídím.
Oteccasu@seznam



Díky velice....již je kontaktuji....p.p.
  • 0

#5 Petrpo

Petrpo

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 31 prosinec 2009 - 01:00:11

Hoj, nechal jsem negativy vyvolávat tady http://www.fotoinfo.cz/. Teď používám dia filmy a ty posílám sem http://www.thaliapicta.cz/. Skenuju si doma sám a jsem spokojen.....

Přeju bujaré oslavy a hodně štěstí v novém roce 2010! :)

pp
  • 0

#6 panpekar

panpekar

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 14 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 6 leden 2010 - 11:15:56

tak jsme zkusil poptat tu Prahu ... FOTOINFO .... a není s nimi kloudná komunikace..nedokáží mne udělat nabídku na svitek barevný 10 x 10 s 2 mm bílým okrajem.....pořád mne odkazují jen na cenník...mám rád komunikaci, i když je mi jasné, že jestli je to velká firma, tak pro ně nejsem zajímavý zákazník..ale to je mi jedno..myslím že žiju jen jednou (teda tenhle život myslím) a rád mám komunikaci..akci/reakci....ale třeba je to ve mne...v mojem způsobu doatzování...co já vím..no to je fuk...a pak jsem zkusil poslat emajly už dva do teho Trutnova. GOLDFOTO..a tam je ticho..třeba jim nefunguje síťonoš....no nevadí..třeba se ještě něco naskytně..a když ne..tak budu mít jistě během měsíce cestu do Brna..a tam něco jistě objevím.....

..Otčečasu...??..jak jsme měl pochopit výzvu k možnému zaslání negativů tobě..že by si to zařídil v tom GOLDFOTO, či vyvolal sám...????raději se ptám, předcházeje tímto nedorozumění..

..spíše mne lákalo..jestli někdo z Vás nevyvolává doma a nedělá barevné fotky..moc rád bych s někým takovým spolupracoval.a. to i za cenu větších investic.....mějte všici hezké dny..i noci..p.P. z Opo
  • 0

#7 orwell

orwell

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 131 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 6 leden 2010 - 12:15:13

ale již mi je ani v foto, či fotosběrně nevezmou....jsem si vědom ryzika,vyvolání a dělání fotek někým jiným, ale na barevnou komoru nemám ani vybavení, a ani prostor.


http://www.fotop.cz/sluzby.php
Tohle je Znojmo :) Dával jsem v Ostravě dva svitky volat a paní ve sběrně mi říkala, že to posílají někam do Znojma.
Sice se tady nesmí dělat reklama kolegům temnokomorníkům ale na to já zvysoka s***. Kolega Janhuba ve Štramberku ti vyvolá svitek taky a to i s uděláním kontaktu. http://www.janhubafo...olaborator.html
  • 0

#8 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 6 leden 2010 - 17:41:07

Jo dělám, jen nestíhám vlastní. Ale bejt tebou, nebál bych se toho. Je to pracnější než ČB, ale zvládnout se to dá. Pokud ale používám jeden film, respektive pokud je moc nestřídám, není to problém. Trošku mě štvou klasický filtry, trvá to než to seskládám. Tedy pokud ten film už neznám. Pak už je výroba fotek vcelku seriová výroba. Malinko komplikovanější je volání, jednak je víc chemie, jednak je potřeba dodržet teplotu.
  • 0

#9 Lukas_87

Lukas_87

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 730 příspěvků(y)
  • LocationLondyn, UK
Reputace: 54

Publikováno 6 leden 2010 - 18:07:54

tenhle pán dělá barevný fotky z barevnejch filmů klasicky
http://fotooto.cz/
a dá se s nim dohodnout. jenom si teda nejsu jistej tim 2mm okrajem.
  • 0

#10 panpekar

panpekar

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 14 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 6 leden 2010 - 19:12:18

Jo dělám, jen nestíhám vlastní. Ale bejt tebou, nebál bych se toho. Je to pracnější než ČB, ale zvládnout se to dá. Pokud ale používám jeden film, respektive pokud je moc nestřídám, není to problém. Trošku mě štvou klasický filtry, trvá to než to seskládám. Tedy pokud ten film už neznám. Pak už je výroba fotek vcelku seriová výroba. Malinko komplikovanější je volání, jednak je víc chemie, jednak je potřeba dodržet teplotu.



dÍKY...leč můj malinkatý domeček na tento druh laboratění není stavěn..abych tu našel nějaký volný kout ma třeba dokonce méňě prašný opravdu nehrozí..díval jsme se třikrát...ale díky za pošťuch.....p.
  • 0

#11 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 6 leden 2010 - 19:35:47

No tak ja trosku prinakopnu. Co treba koupelna v nocnich hodinach? To by melo vyhovet.... Taky pouzivam, jen zakryvam okno do zachoda, ac to vetsinou neni potreba. Jde to, CB jsem uz delal v kuchyni....
  • 0

#12 panpekar

panpekar

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 14 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 6 leden 2010 - 19:44:32

No tak ja trosku prinakopnu. Co treba koupelna v nocnich hodinach? To by melo vyhovet.... Taky pouzivam, jen zakryvam okno do zachoda, ac to vetsinou neni potreba. Jde to, CB jsem uz delal v kuchyni....


pane kolego...není dobré současně dělat fotky a současně topit v jedné místnosti v brutaru....opravdu mne nedokopnete..ale je to milé..díky....p.p.
  • 0

#13 panpekar

panpekar

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 14 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 6 leden 2010 - 20:05:58

Vložený obrázek
nepujde to díky p.p.
  • 0

#14 orwell

orwell

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 131 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 7 leden 2010 - 13:38:23

Vložený obrázek
nepujde to díky p.p.


To je krásná koupelnička ta se Vám povedla 8-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních