Přejít na obsah

Fotka

Co mne těší...

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6210 odpovědí na toto téma

#6201 iuliuzz

iuliuzz

Nováček

• Registrovaní
  • Pip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationBítovany
Reputace: 91

Publikováno 14 září 2021 - 22:36:55

Musíme si utáhnout opasky, spoluobačané Temné republiky, a vkládat miniatury jak na Paladix - jednou ale přijde doba, kdy bude všechno, i mašle bude, i prostor na obrázky bude..

A teď, co mě těší (kromě té hromady krámů, co jsem si zase pořídil - ej - samé krásné věci!) - zase to začalo, krásná dřina, ještě míň času na focení a na všechno, plno dovolené v háji:

Přiložený soubor (y)

• 0

#6202 Nakadah

Nakadah

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 004 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 179

Publikováno 15 září 2021 - 06:03:44

RHx > https://cs.imgbb.com/ - registrace zdarma, nějaký prostor je taky zdarma. Nahraješ obrázek, nebo víc obrázků, do textu příspěvku pak vložíš kód do fóra BBcode. Tento kód ti imgbb nabídne, stačí jen vybrat jestli chceš miniaturu s odkazem, nebo střední náhled, atd.

Mašličku sem vzdal, obrázky řeším takto. Jediné co mě vadí je nemožnost editovat příspěvek.

• 1

#6203 pasiasty

pasiasty

Nováček

• Registrovaní
  • Pip
  • 279 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 48

Publikováno 16 září 2021 - 14:54:28

Našel jsem zdroj skleněných kuliček pro doplňovaní hladiny tekutin, hlavně vývojek pro zamezení oxidace. Kdo by je hledal na adrese sklenene-kulicky.cz :) Ono to bude sranda, až se vysypou na podlahu...

• 1

#6204 Vladik

Vladik

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 213 příspěvků(y)
Reputace: 28

Publikováno 17 září 2021 - 08:40:38

Chapu duvod radosti a velmi Vam ji preji, ale mozna bude jeste vetsi, kdyz prejdete na Protectan :mrgreen:

Neberte to,prosim, zle, take jsem pouzivaval sklenene kulicky, ale plyn je podle me mnohem pohodlnejsi a praktictejsi.

• 0

#6205 Vladik

Vladik

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 213 příspěvků(y)
Reputace: 28

Publikováno 17 září 2021 - 08:42:47

Jen je nutne ignorovat navod a proste koukat, kdy plyn zacne vychazet z hrdla (je to videt, verte mi), a  v tom pripade vam jedna plechovka vydrzi nasobne dele.

• 0

#6206 Ikvoid

Ikvoid

Nováček

• Registrovaní
  • Pip
  • 11 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 20 září 2021 - 19:53:06

Sleduju seriál Rapl 2 a major Kuneš tam fotí na kinofilm. Jsou tam i záběry z temné komory.

https://www.ceskatel...010001-exekuce/

• 0

#6207 Luboszz

Luboszz

Tlampač (grafoman)

• Předplatitel
  • 1 107 příspěvků(y)
Reputace: 135

Publikováno 21 září 2021 - 13:57:00

To je co mě vtom filmu nedává smysl.On fotí zapalovačem a pak se přenese do komory a má tam kinofilmy.

Sleduju seriál Rapl 2 a major Kuneš tam fotí na kinofilm. Jsou tam i záběry z temné komory.

https://www.ceskatel...010001-exekuce/

• 0

#6208 Skorec

Skorec

Nováček

• Registrovaní
  • Pip
  • 234 příspěvků(y)
  • LocationÚstí nad Labem
Reputace: 55

Publikováno 21 září 2021 - 15:37:54

On vůbec ten seriál je na zasmání. Ústečák jenom žasne co je v Ústí možné. Služebna v přístavu, jízda ulicema která není možná atd. A to jeho focení na zasmání taky dobrý. Ale určitě své příznivce našel.
  • 0

#6209 Luboszz

Luboszz

Tlampač (grafoman)

• Předplatitel
  • 1 107 příspěvků(y)
Reputace: 135

Publikováno 21 září 2021 - 16:06:46

Tohle se odehrávalo v Cirkus Bukowsky to v Raplovi nebylo.

On vůbec ten seriál je na zasmání. Ústečák jenom žasne co je v Ústí možné. Služebna v přístavu, jízda ulicema která není možná atd. A to jeho focení na zasmání taky dobrý. Ale určitě své příznivce našel.

• 0

#6210 Skorec

Skorec

Nováček

• Registrovaní
  • Pip
  • 234 příspěvků(y)
  • LocationÚstí nad Labem
Reputace: 55

Publikováno 21 září 2021 - 17:05:27

Ne, ne. To si pleteš. Co myslíš, bylo v Děčíně. Tohle je Krásné Březno přístav. Znám to tam celkem dost.
  • 0

#6211 Erik Kurach

Erik Kurach

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 901 příspěvků(y)
Reputace: 671

Publikováno 21 září 2021 - 20:20:27

Vážení kolegové, tak zítra ve 21:21 pozdvihněte stakan křišťálového "Zaostřováku" a desinfikujte do počínajícího podzimu. Promněte utěšeně houstnoucí zimní srst, na svých exposimetrech, luxmetrech, či spotmetrech zkontrolujte ideální napětí, oprašte stativy a uchystejte zásoby fotografických filmů. Leicaři neopomenou ořez jazyků v šabloně ABLON, řez hladký bez hrbolků a odštěpků, bez naříznutí žádného otvoru perforace. Porucha choulostivého převodu filmového posunu úlomky je nepříjemnou závadou a vyžaduje odborný servis. Dálkoměr FOFER neopomeňte několikráte protočit v celém rozsahu a zkontrolovat přesnost splynutí zaostřovaného obrazu. Filmy jsou stále nákladnější, nějaký ten "Alzheimernik" na poznámky, využitelné v přípravě na vyvolání filmů a exposiční údaje na kontaktních listech u negativů neuškodí v individuálních "poněkud méně bystrých " kolegů. Nezbývá, než Vám Všem popřát "Špatné světlo" ! S pozdravem ze zaprděného, česnekem provoněného brlohu Váš

"Starý Jezevec" Erik 

• 0

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních