Přejít na obsah


Fotka

Obchod v Ostravě?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 cvms

cvms

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 32 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 25 září 2010 - 13:11:23

Víte o nějakém kamenném obchodě v Ostravě, kde by se dala sehnat chemie na ČB vyvolávání? Samozřejmě, že nejlepší je, objednat si to přes net, ale když zrovna nepotřebuju dělat velkej nákup, nevyplatí se mi to s poštovným. Trochu se bojím, že když vlezu do běžnýho fotoobchodu a budu chtít vývojku, budou na mě koukat jak na nějakýho ufona, tak ať jdu najisto. A je tam i nějakej fotobazar?
  • 0

#2 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 25 září 2010 - 13:31:32

Tak existuje Kamrlík fotografie který vede pan Vavřík - je to na Hulváckém kopci
No a nekamenný speciální obchod nám tu vede Kony - čti zde - Vážená chemie pro pracovní roztoky. Je z Ostravy... takže to lze vyřídit osobně.
  • 0

#3 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 25 září 2010 - 13:37:58

Protože jsem si našel, že jsi se ptala jakou chemii si sehnat, tak ti doporučím zásaditý ustalovač TF-2.
  • 0

#4 kony

kony

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 483 příspěvků(y)
Reputace: 9

Publikováno 25 září 2010 - 21:37:19

Ozvat se mi na mejl . Nováčkům sem schopnej a především ochotnej filmy i zpracovat (čb nega/dia , barva nega) , případně je naučit zpracovávat samotné .
  • 0

#5 Myrra

Myrra

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 12 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 17 srpen 2012 - 23:06:29

Kupodivu vím hned o dalších dvou (Vavříka mám trochu z ruky): Foto Classic na kuřím rynku (teď se to tuším jmenuje Jiráskovo náměstí, ale to nikdo nezná) nebo Foto Morava na Masarykáči. Ve Foto Classic kupuju ID-11 a Fomafix, semtam archívy do šanonu. Nikdy se mi nestalo, že by to tam neměli.
  • 0

#6 sokolvideo

sokolvideo

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 578 příspěvků(y)
  • LocationPrešov
Reputace: 215

Publikováno 18 srpen 2012 - 08:34:00

Ozvat se mi na mejl . Nováčkům sem schopnej a především ochotnej filmy i zpracovat (čb nega/dia , barva nega) , případně je naučit zpracovávat samotné .


Si ochotný poslať aj len časť chémie, napr. CD4 či kys. Citrazinovú, ostatnú chémiu mám. Samozrejme zaplatim požadovanú cenu. Jedno, druhé dajme tomu na päť litrov roztokov?
  • 0

#7 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 18 srpen 2012 - 20:44:23


Ozvat se mi na mejl . Nováčkům sem schopnej a především ochotnej filmy i zpracovat (čb nega/dia , barva nega) , případně je naučit zpracovávat samotné .


Si ochotný poslať aj len časť chémie, napr. CD4 či kys. Citrazinovú, ostatnú chémiu mám. Samozrejme zaplatim požadovanú cenu. Jedno, druhé dajme tomu na päť litrov roztokov?


Citrazinku mohu poskytnout já.
  • 0

#8 feromarcin

feromarcin

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 556 příspěvků(y)
Reputace: 71

Publikováno 18 srpen 2012 - 22:13:45

Citrazínku mám doma, takže to by sme sa dohodli, ale už by nás naozaj veľmi potešilo, keby pán Stránsky poslal tú CD-4, vydraženú ešte v decembri.
  • 0

#9 sokolvideo

sokolvideo

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 578 příspěvků(y)
  • LocationPrešov
Reputace: 215

Publikováno 19 srpen 2012 - 07:01:41

Chlapi díky za ochotu, Ploci, ak by si sa chcel toho zbaviť, tak samozrejme to vezmem aj od teba, ale ináč dám prednosť Feromarcinovi, nakoľko bývame v jednom meste, takže to bude jednoduchšie. Fero, p. Stránsky sa ešte neozval, už neviem, čo si o tom myslieť, keby aspoň napísal "chlapi, kašlem na vás", viem na čom som, ale takto?
  • 1

#10 hakunin

hakunin

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 52 příspěvků(y)
  • LocationOstrava Výškovice
Reputace: -1

Publikováno 27 srpen 2012 - 09:30:09

Ahoj, sháním vyvolávací tank a nejraději bych si ho pořídil v Ostravě. Dá se tadyvůbec koupit?
Pokud se někomu z Ostravy válí doma jeden kousek zbytečně, tak bych si ho i rád koupil. Moc rád dám i řeč, bydlím ve Výškovicích u Kotvy.
  • 0

#11 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 080 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 712

Publikováno 27 srpen 2012 - 12:01:59

Podívej se, mimo jiné, na druhý příspěvek tohoto vlákna ....
  • 0

#12 hakunin

hakunin

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 52 příspěvků(y)
  • LocationOstrava Výškovice
Reputace: -1

Publikováno 27 srpen 2012 - 17:41:52

Podívej se, mimo jiné, na druhý příspěvek tohoto vlákna ....


Dík, od pana Vavříka mám vlastně foťák. Skáknul jsem za ním a už jsem plně vybavený, navíc jsem přibral takovou tu pěknou spoušť :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních