Přejít na obsah


Fotka

Co mě zlobí dvě


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3954 odpovědí na toto téma

#151 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 8 duben 2011 - 07:10:52

Nehledě na to, že některý ani ty peníze který přihazujou nemají, nebo tu věc vlastně ani nechtějí. Prostě navyšují ceny....

??? jak tohle víš ??? :-)

Ypresa už tu zná každý :-(

hele, tohle je podpásovka, jinak pomluva :) :lol: :lol:
  • 0

#152 sjirka

sjirka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 454 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 113

Publikováno 8 duben 2011 - 07:33:54

Chudák :-)
  • 0

#153 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 8 duben 2011 - 08:04:18

Nehledě na to, že některý ani ty peníze který přihazujou nemají, nebo tu věc vlastně ani nechtějí. Prostě navyšují ceny....

??? jak tohle víš ??? :-)

Ypresa už tu zná každý :)

hele, tohle je podpásovka, jinak pomluva :) :lol: :lol:

na to že Laďovi ruplo v hlavě a je na mne (ze mne neznámého důvodu) permanentné hnusný jsem si už zvykl :-(
a to je to co mne zlobí - že to tak je a já nevím proč :-(




mimochodem, já přihazuju na hodně věcí, ale jenom do svého rozpočtu který jsem za to ochotný dat, ale ten je většinou dost nízký, takže to většinou nevyhrávám.
  • 0

#154 sokolvideo

sokolvideo

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 578 příspěvků(y)
  • LocationPrešov
Reputace: 215

Publikováno 8 duben 2011 - 09:09:04

Len dve poznámky:
- prečo riešiť fotografiu a jej názov? Fotografia na film tu je už viac ako 150 rokov a stále sa volala fotografia, tak prečo to meniť? Nech meno na digi fotografiu a podobne hľadajú tí, ktorí ju vymysleli. Aj film, ktorý je natošený na film sa nevolá analogový, je to film a všetky elektornické záznamy sa volajú video
- čo sa týka prihadzovania na AUKRE, je pravda, že sú tam niektorý ľudia, ktorý umelo dvíhajú ceny, keď toto vidím, dávam od toho ruky preč, ale na druhej strane, už som zistil, že niektorí ľudia, ktorí sú tu na TK majú na Aukre iný nick, takže človek nevie, o koho sa jedná, a prihadzuje proti nemu.
Viem to, pretože aj mne sa to už stalo, že som mal záujem o jednu kameru, a tak som prihodil, a ešte ten deň sa vo vlákne pre osmičkárov písalo o tom, že si lezieme vzájomne do kapusty a pritom ten človek mal iný nick ako na TK, takže som nemohol vedieť
  • 0

#155 vanourek

vanourek

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 831 příspěvků(y)
  • LocationZlín
Reputace: 135

Publikováno 8 duben 2011 - 09:10:30

Ypresu, mě v bedně opravdu neruplo, jen mi za ty roky už přijdeš takový zvláštní nejen svými způsoby komunikace (nejen na TK) a prezentace a tím, jak potentuješ co potentovat nejde - kupříkladu ráno taháš z vývojnice prázdné filmy, ale odpoledne již pořádáš workshop negativního procesu pro deset lidí :-)
No a mám z toho fakt srandu, to sa nezlob - a sranda mosi byt aj kdyby na chleba nebylo, to mosíš uznat :)

Dobré světlo přátelé
  • 0

#156 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 8 duben 2011 - 13:03:08

... a tím, jak potentuješ co potentovat nejde - kupříkladu ráno taháš z vývojnice prázdné filmy, ale odpoledne již pořádáš workshop negativního procesu pro deset lidí :lol:


Vaňůrku, copa nevíš, že
"kdo umí, umí, kdo neumí, učí "
:lol:
a hlavně že sranda ještě prostor nějaký má, i když tady už nějaký čas skomírá :lol:
  • 0

#157 Jaro

Jaro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 603 příspěvků(y)
Reputace: 36

Publikováno 8 duben 2011 - 19:13:03

Chlapci,
delší čas to tady sleduji, a zdá se mi jediné - stává se z toho tu bitevní pole, ne vstřícné světelně stříbrné vstřícné konfrontování... Škoda - nekopírujme naši debilní politickou scénu s odstřely, korupcemi a nedůvěrou... Máme navíc! Nebo ne ????
  • 0

#158 vanourek

vanourek

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 831 příspěvků(y)
  • LocationZlín
Reputace: 135

Publikováno 8 duben 2011 - 19:18:11

Když vynecháme místní Kalousky, Bárty, Johny a Ypresy, tak máme i na víc, než jen na přitroublé komedie :) Tímto prosím porušuji veškerá pravidla diskuze a poctivě se k tomuto hlásím :(
  • 0

#159 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 8 duben 2011 - 19:46:11

No, pane Vaňúrek, ale možou neb oni jsou moderátorem.

Já je také porušuju už od začátku temnej, ale vlastně já taky možu :) :( páč su ešče pořád tým teologickopolitickým cosik :lol: Tedy zatým...

Ale Jaro má pravdu, to sa mosí nechat.
  • 0

#160 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 9 duben 2011 - 13:47:22

zlobí mne, že nemám zbytečných pár tisíc dolarů na ten nádherný set rolleiflexu sl66 na íbeji.. to je ale panečku čudlik jak hrom! :)
  • 0

#161 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 9 duben 2011 - 17:18:37

Zapomněl bych, že mě zlobí přihazující, kteří mají tolik peněz, že jsou schopný přihazovat pravidelně celý týden, a tak zvyšovat cenu zboží, které tímto způsobem stejně nevyhrají. Neříkám, že to není správné, ale jako snippera mě to prostě zlobí.

Nehledě na to, že některý ani ty peníze který přihazujou nemají, nebo tu věc vlastně ani nechtějí. Prostě navyšují ceny....

To je jednoduché. To jsou prostě prodejci toho zboží a pod jiným jménem přihazují a zvyšují cenu. Stejně to funguje na všech aukčních serverech. Je to sice zakázané, ale těžko dokazatelné.
  • 0

#162 mickael

mickael

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 133 příspěvků(y)
Reputace: 23

Publikováno 9 duben 2011 - 20:23:02

Zlobi me neustale problemy a prusery, ktere se stavaji... Napriklad jestli jste zaregistrovali tragickou nehodu na rally sumava, ktera byla nasledne po odjeti 2 ze 13 RZ zrusena...tak tam jsem jel pres celou republiku fotit medailon osobnosti...achjo :wink:
  • 0

#163 panpriatel

panpriatel

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 443 příspěvků(y)
Reputace: 34

Publikováno 11 duben 2011 - 22:22:27

Hneva ma ze mam problemy v komore.
Doteraz som nemusel nic riesit. A odrazu mam plnu hlavu problemov.
Najhorsie je na tom to ze mam pocit ze vsetky moje pokusy o odhalenie mojho problemu s bielymi ciarami na pozitivoch boli nanic. Ze som to proste nemohol dobre porovnat...
A to som sa tak tesil... Prvy krat sa mi podarilo pushovat ilford P4 tak aby to "sadlo" na nromalnu gradaciu... Tesil som sa ze si urobym mini seriu reportaznu z hrania s jazzbandom v rakusku, ze aby som to mal do zrazu hotove....
A nic...
  • 0

#164 sjirka

sjirka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 454 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 113

Publikováno 11 duben 2011 - 22:26:49

ze aby som to mal do zrazu hotove.... A nic...


Naopak, na srazu to ocihnou zkuseni a poradi ti ne?
  • 0

#165 panpriatel

panpriatel

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 443 příspěvků(y)
Reputace: 34

Publikováno 11 duben 2011 - 23:00:10

ze aby som to mal do zrazu hotove.... A nic...


Naopak, na srazu to ocihnou zkuseni a poradi ti ne?


No!
to asi hej! Dufam ze sa mi to podari rozlustit cim to je lebo je to fakt otrava...
Demotivujuce...
  • 0

#166 Ondrej91

Ondrej91

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 124 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 20 duben 2011 - 18:03:06

otevřel sem foťák a byl v něm naexponovanej film až na konec.. ježiš!
  • 0

#167 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 20 duben 2011 - 18:25:44

ze aby som to mal do zrazu hotove.... A nic...

Naopak, na srazu to ocihnou zkuseni a poradi ti ne?

No!
to asi hej! Dufam ze sa mi to podari rozlustit cim to je lebo je to fakt otrava...
Demotivujuce...


A jaký je výsledek porady?
  • 0

#168 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 20 duben 2011 - 18:27:29

otevřel sem foťák a byl v něm naexponovanej film až na konec.. ježiš!


:-) víš, na co je na foťáku ta klička vlevo nahoře?
  • 0

#169 Ondrej91

Ondrej91

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 124 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 20 duben 2011 - 18:33:05

já vim, já vim, byl sem si na 100% jistej, že sem ten film včera vytáhnul
  • 0

#170 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 238

Publikováno 20 duben 2011 - 18:58:07

já vim, já vim, byl sem si na 100% jistej, že sem ten film včera vytáhnul


To znám. Hrozný pocit, co? :-)
  • 0

#171 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 20 duben 2011 - 20:20:26

Já už si nevěřím a zásadně před otevřením jakéhokoliv foťáku točím kličkama, abych si ověřil nebo vyloučil přítomnost filmu. Tenhle návyk doporučuju.
  • 0

#172 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 20 duben 2011 - 20:53:32

já vim, já vim, byl sem si na 100% jistej, že sem ten film včera vytáhnul

Ahoj kolego :-) Tak 5-6 polí bude v háji, ale začátek filmu bude v pohodě.
  • 0

#173 Rimmer

Rimmer

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 159 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 3

Publikováno 24 duben 2011 - 22:05:00

já vim, já vim, byl sem si na 100% jistej, že sem ten film včera vytáhnul

Ahoj kolego 8-) Tak 5-6 polí bude v háji, ale začátek filmu bude v pohodě.


Mohu potvrdit, on je film mrška odolná :-)
  • 0

#174 panpriatel

panpriatel

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 443 příspěvků(y)
Reputace: 34

Publikováno 24 duben 2011 - 22:35:22

ze aby som to mal do zrazu hotove.... A nic...

Naopak, na srazu to ocihnou zkuseni a poradi ti ne?

No!
to asi hej! Dufam ze sa mi to podari rozlustit cim to je lebo je to fakt otrava...
Demotivujuce...


A jaký je výsledek porady?


Vysledok porady je ze to bude najskor vadnou varkou papierov...
A ze sa na to kraken osobne pozrie ked na to najde cas. Dal som mu jedno cele balenie papierov na hranie... Ked sa na to kukne tak rozhlasim ci je to mojou blbostou, chybovostou alebo ci je to fakt papierom...
  • 0

#175 Pentaxista

Pentaxista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 310 příspěvků(y)
Reputace: 311

Publikováno 25 duben 2011 - 10:08:24

Hlídám kastroly na plotně - jenom si tak vletím sem tam někam.
Smáčedlo - zkuste "leštidlo" do myčky nádobí. Po Amalocu (které je již "normálními cestami" nedostupné) úplně nejlepší.
Fleky (mapovitého charakteru nebo "jako rozvodněná řeka") na negativu bývají velmi často z předávkování smáčedla.
E-bay - když jsem kupoval Leicu z Toronta, brácha dokonce našel člověka, který postupoval tak, jak to popisuje Dubraro. Dobře věděl, co páchá a domluvili se na "slušné" ceně (ceny u Leica jsou zcela mimo obvyklé kategorie).
Možná napíšu něco, co kdekdo zná, ale: Další možností je nastavení maximální částky, kterou je kupující ochoten za zboží dát. Po příhozu někoho dalšího se okamžitě objeví hláška, že vy dáváte více. A tak to jde furt dále... Zvláště tam, kde se draží "od nuly" to někdy funguje, protože jiný kupující vaše maximum nezná a čas od času ztratí po druhém třetím čtvrtém příhozu nervy a vybodne se na to.
Podotýkám, že já jsem neměl ani tušení, že je něco takového možné, ale synovec je v té věci informovaný a získal tak pro mě krásný objektiv pro P67II. Téměř úsměvné bylo, že konkurent v dražbě ztratil nervy dva dolary pod mým nastaveným maximem - které on neznal.
  • 0

#176 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 26 duben 2011 - 08:28:10

Opět snadná pomoc (podfuk). Prodejce se tvoje maximum snadno dozví. Pod jiným jménem zadá nesmyslně vysokou cenu, třeba milion. Ukaže se mu, že nabízí o něco málo víc než ty. Pak pod jménem prodejce vysokou nabídku zruší jako "omyl" a opět pod jiným jménem zadá nabídku dva dolary pod tvoje maximum.
  • 0

#177 jakub.jira

jakub.jira

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 846 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 112

Publikováno 26 duben 2011 - 08:32:16

Opět snadná pomoc (podfuk). Prodejce se tvoje maximum snadno dozví. Pod jiným jménem zadá nesmyslně vysokou cenu, třeba milion. Ukaže se mu, že nabízí o něco málo víc než ty. Pak pod jménem prodejce vysokou nabídku zruší jako "omyl" a opět pod jiným jménem zadá nabídku dva dolary pod tvoje maximum.


ale v tom případě by měl jen snahu vyšroubovat cenu, ne? znalost ceny je přece nejdůležitější pro člověka, co přihazuje proti dalšímu nakupujícímu.
  • 0

#178 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 26 duben 2011 - 08:56:58

Opět snadná pomoc (podfuk). Prodejce se tvoje maximum snadno dozví. Pod jiným jménem zadá nesmyslně vysokou cenu, třeba milion. Ukaže se mu, že nabízí o něco málo víc než ty. Pak pod jménem prodejce vysokou nabídku zruší jako "omyl" a opět pod jiným jménem zadá nabídku dva dolary pod tvoje maximum.


ale v tom případě by měl jen snahu vyšroubovat cenu, ne? znalost ceny je přece nejdůležitější pro člověka, co přihazuje proti dalšímu nakupujícímu.


co píše Dubraro, má logiku, jako by o tom nějak moc věděl 8-) :-) :lol: , ovšem tento návod zveřejňovat je docela podpásovka :-o
  • 0

#179 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 26 duben 2011 - 14:17:14

ale v tom případě by měl jen snahu vyšroubovat cenu, ne? znalost ceny je přece nejdůležitější pro člověka, co přihazuje proti dalšímu nakupujícímu.

Mluvím o prodejci, ten přece má zájem vyšroubovat cenu co nejvýš. Nemám na to žádný důkaz, jen tušení, že ten, proti komu kupující přihazuje, je velmi často jen jiná identita prodejce. U šikovnějšího prodejce ani ne fyzická, ale automat.
  • 0

#180 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 26 duben 2011 - 14:27:50

co píše Dubraro, má logiku, jako by o tom nějak moc věděl :-) :-P :lol: , ovšem tento návod zveřejňovat je docela podpásovka :-o

Snadno lze zjistit, že jsem na e-bay nikdy nerealizoval ani jediný prodej. Takže z vlastní praxe to nemám :) .
To co si myslím, vychází z 9 let zkušeností s nakupováním na e-bay (a později Allegru a Aukru).
Nemyslím si, že bych zveřejněním tohoto názoru někomu uškodil. Každý má možnost provoz v aukcích sledovat a myslím že není potřeba zvlášť velké intelektuální kapacity k uvědomění si těchto souvislostí. Jediný mentální problém spočívá v tom, že si řadový účastník myslí, že takové počínání je zakázané, provozovateli serveru vyhledávané a postihované. Tento blok se ovšem snadno překoná, když si člověk uvědomí, že aukční server je firma, založená k dosahování zisku. Čím více proběhlých aukcí a čím vyšší ceny, tím vyšší zisk provozovatele. Nějaká pravidla (ostatně právně nevymahatelná) tvoří jen zástěrku.
  • 0

#181 Corvus

Corvus

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 438 příspěvků(y)
Reputace: 8

Publikováno 26 duben 2011 - 14:38:01

ja sa pri nakupovani na ebay riadim tymto navodom.
jeho jedina nevyhoda je ze musim byt fyzicky pritomny pri pocitaci na konci aukcie.

Bid only at the last second, and bid the absolute maximum you would ever want to pay. You'll win, and only pay a couple of dollars above the second highest bidder's bid, regardless of your bid amount.

If you early-bid (any time before the very last few seconds), you let everyone else who bid early know that they just got out-bid, and you'll now have 12 inexperienced bidders acting on emotion, not logic, trying to outbid you just for the sake of it. That's called "auction fever."

Bidding only at the last second is the best way to spare people from paying too much. Never bid earlier than the last few seconds. If you do, all the other bidders will get emails and instant messages and pages letting them know they just got outbid with enough time to act on it.

Early bidding, the worst sin on eBay, jacks up prices for everyone. Sellers and eBay love it, but if you want to pay the best prices and win, never bid before the last moment.


  • 0

#182 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 26 duben 2011 - 18:47:16

ja sa pri nakupovani na ebay riadim tymto navodom.
jeho jedina nevyhoda je ze musim byt fyzicky pritomny pri pocitaci na konci aukcie.

Bid only at the last second, and bid the absolute maximum you would ever want to pay. You'll win, and only pay a couple of dollars above the second highest bidder's bid, regardless of your bid amount.

If you early-bid (any time before the very last few seconds), you let everyone else who bid early know that they just got out-bid, and you'll now have 12 inexperienced bidders acting on emotion, not logic, trying to outbid you just for the sake of it. That's called "auction fever."

Bidding only at the last second is the best way to spare people from paying too much. Never bid earlier than the last few seconds. If you do, all the other bidders will get emails and instant messages and pages letting them know they just got outbid with enough time to act on it.

Early bidding, the worst sin on eBay, jacks up prices for everyone. Sellers and eBay love it, but if you want to pay the best prices and win, never bid before the last moment.



prdlajs, vím svoje, ale neřeknu :-P :-)
  • 0

#183 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 26 duben 2011 - 21:44:59

jo to je dobrý návod pro zelenáče.. :-)
  • 0

#184 nlc

nlc

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 728 příspěvků(y)
Reputace: 38

Publikováno 27 duben 2011 - 05:29:45

Je to jako v pokeru, co nepřebiješ kartama, přebiješ penězma :-)
  • 0

#185 kony

kony

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 483 příspěvků(y)
Reputace: 9

Publikováno 27 duben 2011 - 20:42:48

Zlobí mě , že zlobím místní temnokomornictvo dlouhou dobou zpracování jakéhokoli požadavku :) ...
Diář nepomáhá , odříkání manter taky ne , ach jo . Ale já se polepším , slibuju !
  • 0

#186 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 28 duben 2011 - 08:27:30

O tom mi povídej...
Hromada neopravených foťáků a mnoho měsíců čekající majitelé mi sedí za krkem jak noční můra.
Bohužel, věcí které musím udělat je mnohem víc, než těch které udělat zvládnu.
Karoši je poctivý konec...
  • 0

#187 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 28 duben 2011 - 13:34:36

zlobí mne že si tady poslední dobou připadám vítaný jako jeden jistý teoretik.
teď chápu jak se musel cítit a omlouvám se mu.
  • 0

#188 jakub.jira

jakub.jira

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 846 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 112

Publikováno 28 duben 2011 - 16:34:49

opět se mi porouchal nikkormat, tentokrát to je takový to brzdítko delších časů, 1/4 trvá obvykle tak 4 vteřiny.... :D
  • 0

#189 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 28 duben 2011 - 16:36:11

opět se mi porouchal nikkormat, tentokrát to je takový to brzdítko delších časů, 1/4 trvá obvykle tak 4 vteřiny.... :)

tak to máš skoro automatický počítadlo na šwáru, co víc si přát. :D
  • 0

#190 jakub.jira

jakub.jira

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 846 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 112

Publikováno 28 duben 2011 - 16:37:56

opět se mi porouchal nikkormat, tentokrát to je takový to brzdítko delších časů, 1/4 trvá obvykle tak 4 vteřiny.... :)

tak to máš skoro automatický počítadlo na šwáru, co víc si přát. :D



nojo, to by bylo fajn, kdybych to vůbec někdy využil :-)
je to pakárna, bojim se, že když to rozeberu, tak už to nedám dohromady (teda nebojim, já to vim), a do servisu se to už zase nevyplatí...
  • 0

#191 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 28 duben 2011 - 16:39:40

opět se mi porouchal nikkormat, tentokrát to je takový to brzdítko delších časů, 1/4 trvá obvykle tak 4 vteřiny.... :-)

tak to máš skoro automatický počítadlo na šwáru, co víc si přát. :D



nojo, to by bylo fajn, kdybych to vůbec někdy využil :-)
je to pakárna, bojim se, že když to rozeberu, tak už to nedám dohromady (teda nebojim, já to vim), a do servisu se to už zase nevyplatí...

nechtěl jsem se Ti smát, jen já toho šwáru počítám skoro při každém snímku, když se někdy dostanu s časem nad padesátinu, tak mám pocit, že je to nějaký moc rychlý :)
  • 0

#192 jakub.jira

jakub.jira

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 846 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 112

Publikováno 28 duben 2011 - 16:55:58

opět se mi porouchal nikkormat, tentokrát to je takový to brzdítko delších časů, 1/4 trvá obvykle tak 4 vteřiny.... :-)

tak to máš skoro automatický počítadlo na šwáru, co víc si přát. :D



nojo, to by bylo fajn, kdybych to vůbec někdy využil :-)
je to pakárna, bojim se, že když to rozeberu, tak už to nedám dohromady (teda nebojim, já to vim), a do servisu se to už zase nevyplatí...

nechtěl jsem se Ti smát, jen já toho šwáru počítám skoro při každém snímku, když se někdy dostanu s časem nad padesátinu, tak mám pocit, že je to nějaký moc rychlý :)


já vím, že ne :-)
no já jsem to objevil tak, že se mi zdála šedesátina nějak pomalá, asi si ho nechám jen na slunečný dny, protože se mi zdá, že zbytek časů běhá docela v pohodě(resp. tam bude chyba maximálně o jednu clonu)...
  • 0

#193 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 17 květen 2011 - 16:56:03

musím místo zlobí použít mnohem ostřejší slova...

ale už mne fakt s*** korespondenční morálka lidí. Napíšu mail a týden čekám marně na odpověď. Například dnes jsem tam volal a že ten co to zvedl, že neví a že mi předá zodpovědného kolegu, až se vrátí - tak říkám ať mi ten dotyčký jenom odepíše na mail
a nic!

tohle nebo něco podobného se mi stalo dnes 2x a včera taky jednou.

jenomže na hodně míst nemám jinou možnost než urgovat dalšími maily

jenomže nic nejde jednodušeji ignorovat než mail.

díky za vyslechnutí
  • 0

#194 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 17 květen 2011 - 17:03:19

musím místo zlobí použít mnohem ostřejší slova...
díky za vyslechnutí


to je ta nešťastně uspěchaná doba.
Nejvíc se asi těším na to, až vypnou všude elektřinu alespoň na 14 dnů, to bude veget ! :roll:
  • 0

#195 Mellon

Mellon

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 166 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 6

Publikováno 17 květen 2011 - 17:32:24

musím místo zlobí použít mnohem ostřejší slova...


Jo tohle znám. A to jaksi z obou stran. Řešení je docela jednoduchý: Telefonovat, telefonovat, telefonovat! Maily jako – "Napište mi, až to dorazí." "Co na to říkáte?" "Dejte vědět, jak to dopadlo." "Můžete mi to a to...?" "Dlužíte mi peníze." – vůbec nemají smysl. Je pak až s podivem, kolik lidí začne odpovídat na maily mnohem rychleji poté, co jim pro každou blbost začneš volat. Taky je zajímavý, že co se s někým nedá vyřešit za tři dny mailem, dá se vyřešit během pár minut či hodin na fejsbuku nebo icq.
  • 0

#196 Jizera-CZ

Jizera-CZ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 140 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 17 květen 2011 - 17:35:40

Už mě spíš než štve, přímo ser* že nemůžu pomalu už měsíc nikde sehnat objektivovou misku pro MG4 se závitem M30,5 :roll:
Není čím zvětšovat, a tolik to člověku chybí :evil:
  • 0

#197 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 17 květen 2011 - 18:05:11

Už mě spíš než štve, přímo ser* že nemůžu pomalu už měsíc nikde sehnat objektivovou misku pro MG4 se závitem M30,5 :roll:
Není čím zvětšovat, a tolik to člověku chybí :evil:

mám tu redukci z cca M37 na M30,5 asi, bylo to v MG4 na Anaretu, chceš?
  • 0

#198 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 17 květen 2011 - 18:35:50

musím místo zlobí použít mnohem ostřejší slova...


Jo tohle znám. A to jaksi z obou stran. Řešení je docela jednoduchý: Telefonovat, telefonovat, telefonovat! Maily jako – "Napište mi, až to dorazí." "Co na to říkáte?" "Dejte vědět, jak to dopadlo." "Můžete mi to a to...?" "Dlužíte mi peníze." – vůbec nemají smysl. Je pak až s podivem, kolik lidí začne odpovídat na maily mnohem rychleji poté, co jim pro každou blbost začneš volat. Taky je zajímavý, že co se s někým nedá vyřešit za tři dny mailem, dá se vyřešit během pár minut či hodin na fejsbuku nebo icq.

jo, ale takhle to nemůžeš praktikovat když po někom chceš slevu (první případ) nebo navýšení počtu zaměstnanců o flek pro mne (ten druhý)
  • 0

#199 Jizera-CZ

Jizera-CZ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 140 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 17 květen 2011 - 18:51:23

Už mě spíš než štve, přímo ser* že nemůžu pomalu už měsíc nikde sehnat objektivovou misku pro MG4 se závitem M30,5 :roll:
Není čím zvětšovat, a tolik to člověku chybí :evil:

mám tu redukci z cca M37 na M30,5 asi, bylo to v MG4 na Anaretu, chceš?


Díky bohu ! Díky :evil: Píšu SZ.
  • 0

#200 Girmy

Girmy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 676 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 146

Publikováno 17 květen 2011 - 19:10:56

Už mě spíš než štve, přímo ser* že nemůžu pomalu už měsíc nikde sehnat objektivovou misku pro MG4 se závitem M30,5 :roll:
Není čím zvětšovat, a tolik to člověku chybí :evil:

mám tu redukci z cca M37 na M30,5 asi, bylo to v MG4 na Anaretu, chceš?


Díky bohu ! Díky :evil: Píšu SZ.


Kdyby to nevyšlo, tak tady je těch misek celkem dost:

http://elektro.aukro...82&gr_id=100890 - prosím neukamenujte mě za ukázku aukcí, ale myslím, že je to pro dobrou věc
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních