Přejít na obsah


Fotka

Co mě zlobí dvě


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3953 odpovědí na toto téma

#101 Corvus

Corvus

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 438 příspěvků(y)
Reputace: 8

Publikováno 25 March 2011 - 08:33:54

Za 90 Euro by som bral hneď. Dnes som bol v piatich servisoch a v každom iné ceny. Od 4500 czk až po 9000 czk. Samozrejme nie nový ale repas + práca.


no nas bol komplet novy v krabici... ale bolo to cez znameho... 8-)
  • 0

#102 tomas_tnt

tomas_tnt

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 270 příspěvků(y)
  • LocationZlín
Reputace: 10

Publikováno 25 March 2011 - 11:20:25

ale ne.. trošku mi svítí do mjučka 8-) sice to nejde do políčka, ale perforaci to osvítí a bojim se, že když ho někde trošku přimáčknu, tak osvítim nedejbože víc, než jen tu perforaci.. tak to teda nemám radost.


No problemo senore
íbej
  • 0

#103 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 28 March 2011 - 18:37:55

Zlobí mě, že nemůžu najít komu jsem tady nedávno nabídl cívku na svitek. No třeba si to ten nešťastník přečte tady:
Když jsem byl minule u škody, tak měli plnou krabičku v přehrabovacím koši se šrotem v bazaru. Neptal jsem se za kolik, ale jak je znám, tak to nebude nijak závratná cena. Tak si tam pro ní skoč.
  • 0

#104 MarV

MarV

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 343 příspěvků(y)
  • LocationMater urbium
Reputace: 38

Publikováno 28 March 2011 - 21:29:20

Zlobí mě, že nemůžu najít komu jsem tady nedávno nabídl cívku na svitek. No třeba si to ten nešťastník přečte tady:
Když jsem byl minule u škody, tak měli plnou krabičku v přehrabovacím koši se šrotem v bazaru. Neptal jsem se za kolik, ale jak je znám, tak to nebude nijak závratná cena. Tak si tam pro ní skoč.


No před časem jsem tu někde zlehka zalkal já, že mi jedna cívka chybí. Ale nabídku jsem bohužel nečet. Dík moc za info :lol:
  • 0

#105 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 29 March 2011 - 09:01:01

Bezva, pouštím to z hlavy.
  • 0

#106 RasCZ

RasCZ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 156 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 29 March 2011 - 10:31:57

Zlobí mě, že když jsem měl skvělé náměty na "noční" reportáž a ve foťáku Deltu 3200, blbec jsem to fotil jenom digi. Prostě jsem se nedostatečně soustředil na práci a na druhý stroj zapomněl... PALEC DOLŮ! :-)
  • 0

#107 MarV

MarV

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 343 příspěvků(y)
  • LocationMater urbium
Reputace: 38

Publikováno 29 March 2011 - 20:23:00

Bezva, pouštím to z hlavy.

To by skoro chtělo nechat tuhle konversaci přestěhovat do vlákna "Co mne těší..." :wink:
Ještě jednou dík.
  • 0

#108 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 4 April 2011 - 18:20:09

Sakra, proč všichni motaj dohromady clonový otvor a světelnost? Už mě to neba vysvětlovat co je co a proč. Všichni si někde přečetli, že světelnost je f/d a vůbec jim nepřijde blbé, že hovoří o větší světelnosti, ale číslo je menší. A někteří světelnost počítají clonový otvor/1....... Ale světelnost není jen o otvoru clony.
  • 0

#109 ďuroT

ďuroT

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,778 příspěvků(y)
  • LocationBA, SK
Reputace: 364

Publikováno 4 April 2011 - 19:13:55

Mno, okrem toho, že už sedím v práci 11 hodín, ma podobne ako Honzu (s clonou) štve používanie slovíčka Analóg, tam kde by som ja povedal Film, či klasika.

Je to ale iba povzdych, prosím žiadne hádky okolo :)
  • 0

#110 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 4 April 2011 - 20:08:59

11 hodin? No já právě končím 14tou.
  • 0

#111 ďuroT

ďuroT

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,778 příspěvků(y)
  • LocationBA, SK
Reputace: 364

Publikováno 4 April 2011 - 20:12:32

Honzo, dík za podporu :)
  • 0

#112 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1,798 příspěvků(y)
Reputace: 2,155

Publikováno 4 April 2011 - 20:15:23

ja som v praci stale :)
  • 0

#113 Ondrej91

Ondrej91

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 124 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 4 April 2011 - 20:15:36

štvou mě fleky od vody na vypranejch negativech.. už mě nebaví to leštit
  • 0

#114 ďuroT

ďuroT

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,778 příspěvků(y)
  • LocationBA, SK
Reputace: 364

Publikováno 4 April 2011 - 20:17:06

No Miloš, rád ťa vidím :twisted:
Človeče, už to chvíľu vyzeralo na problému s termínom srazu :)
  • 0

#115 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1,798 příspěvků(y)
Reputace: 2,155

Publikováno 4 April 2011 - 20:23:37

duroT:
co malo nahnevat, ale nenahnevalo?
termin?
  • 0

#116 sjirka

sjirka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 454 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 113

Publikováno 4 April 2011 - 20:25:36

štvou mě fleky od vody na vypranejch negativech.. už mě nebaví to leštit


To me u kina silene stve. Svitky mam do jednoho dokonale ciste a kino vypada jako muj monitor, kdyz mam rymu.
  • 0

#117 vanourek

vanourek

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 831 příspěvků(y)
  • LocationZlín
Reputace: 135

Publikováno 4 April 2011 - 20:27:54

Ogárci, nepovidajte, že máte po destilovanej vodě nějaké fleky něgde.
Já mám na filmu zaschlé fleky enem když ho místo smáčedla pochčim.
  • 0

#118 Ondrej91

Ondrej91

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 124 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 4 April 2011 - 20:36:34

peru nejdřív jen vodou, asi tři minuty, pak poslední část destilka se smáčedlem a mám tam hnusnej flek, kterej musim rozleštit, nejhorší je, že okem to neni vidět..
  • 0

#119 Leo

Leo

    Nováček

  • Předplatitel
  • 85 příspěvků(y)
  • LocationOlomouc
Reputace: 15

Publikováno 4 April 2011 - 21:08:57

Štve mě, že nemůžu na sraz. A to fest - prachy jsem použil na auto - udržení při životě- a navíc nemožnost zakoupení supermateriálů od JIRINOLA!!! Jsem Looser!!! ( v překladu zoufalec a přizdisráč) A to mě fakt se.e!!!! :) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

#120 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 5 April 2011 - 02:13:23

peru nejdřív jen vodou, asi tři minuty, pak poslední část destilka se smáčedlem a mám tam hnusnej flek, kterej musim rozleštit, nejhorší je, že okem to neni vidět..

pereš málo. a možná smáčedla dáváš moc.... jen můj názor, ovšem.
  • 0

#121 tomas_tnt

tomas_tnt

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 270 příspěvků(y)
  • LocationZlín
Reputace: 10

Publikováno 5 April 2011 - 06:16:20

Ondrej91 - Bohužel vím o čem mluvíš. Poslední 4 kina mám všechny s alespoň malýma mapama na lesklé straně filmu (né na straně emulze).
Prací proces mám pořád stejný a dřív mi to nedělalo, asi budu muset vyměnit smáčedlo - už ho tam je stejnak jen troška.

Co doporučujete? Nějaký ilford?

Peru nejdřív ve vodě z vodovodu, poslední dvě praní pak v odstáté převařené (první cyklus 20 zapumpování, pak vylít vodu, nalít čerstvou a přidat 20 pumpnutí...takže 20,40,60,80,100). Poslední lázeň je smáčedlo (nějaká Foma) 5ml v litru.

Na svitku se mi to nestalo ani jednou, na kinofilmu mě to začíná pěkně s.át. Čekají mě tu dva nevyvolané kazetky a nějak se mi do toho nechce, když vím, že tam zase budou ty pos... mapy. uf, musím něco změnit
  • 0

#122 vanourek

vanourek

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 831 příspěvků(y)
  • LocationZlín
Reputace: 135

Publikováno 5 April 2011 - 08:29:05

Tome, já dávám na cca 600 ml maximálně 1 ml fomáckého smáčedla. Méně je někdy více :)
  • 0

#123 achernar

achernar

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,044 příspěvků(y)
Reputace: 362

Publikováno 5 April 2011 - 08:41:36

Ja mam smacedlo Paterson, tam se do jednoho litru kape jen asi deset kapek.
  • 0

#124 jakub.jira

jakub.jira

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 846 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 112

Publikováno 5 April 2011 - 08:47:51

taky peru ve fomáckym, když vyndám cívku z tanku, tak z ní nejdřív vyklepu vodu, pak když vyndavám film z cívky, tak jakmile je venku, tak s nim švihnu ve vzduchu, to sklepne další vodu, no a pak to uschne bez fleků:)
  • 0

#125 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 5 April 2011 - 08:59:45

Co doporučujete?


Stahovací kleště paterson, a nebo smáčedlo Kodak PhotoFlo. Obojí mám odzkoušeno na mnoha filmech, obojí naprosto bez problémů.
  • 0

#126 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 5 April 2011 - 09:24:45

nepouzivam kleste, pouze smacedlo Tetenal Mirasol...stejne pouzivam i pro vypinani barytu.

Posledni vodni lazen je destilka + smacedlo. Po vyndani z tanku jeste na civce vodu oklepu - co nejvice, cim vic vody oklepes, tim mensi riziko fleku.

pak povesim pod uhlem, zbytkova voda stece ke kraji k perforaci..
  • 0

#127 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1,660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 5 April 2011 - 12:49:11

Mno, okrem toho, že už sedím v práci 11 hodín, ma podobne ako Honzu (s clonou) štve používanie slovíčka Analóg, tam kde by som ja povedal Film, či klasika.

Je to ale iba povzdych, prosím žiadne hádky okolo :)


Mluvíš mi z duše, výraz "analogová fotografie" mě tahá za uši.
  • 0

#128 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 5 April 2011 - 12:53:00

Já myslím, že když se řekne fotografie, je to jasné. To se může jednat jedině o klasiku. Stejně jako když řeknu Američan, představím si Anglosasa či Irčana, pokud myslím černocha, musím říct Afroameričan. Stejně jako když myslím na číslíčka :)
  • 0

#129 Corvus

Corvus

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 438 příspěvků(y)
Reputace: 8

Publikováno 5 April 2011 - 13:25:27

Mno, okrem toho, že už sedím v práci 11 hodín, ma podobne ako Honzu (s clonou) štve používanie slovíčka Analóg, tam kde by som ja povedal Film, či klasika.

Je to ale iba povzdych, prosím žiadne hádky okolo :)


Mluvíš mi z duše, výraz "analogová fotografie" mě tahá za uši.


vie mi niekto vysvetlit preco je to zly ci nepresny vyraz? nie je zaznam na film spojity analogovy ako opozitum k digitalnemu 0/1 . nieco ako LP vs CD?

ci zrno je tiez len 0/1? :D
  • 0

#130 achernar

achernar

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,044 příspěvků(y)
Reputace: 362

Publikováno 5 April 2011 - 13:27:09

Ovsemze my zde rozumime pojmu fotografie v jeho puvodnim vyznamu. Potiz je ovsem v tom, ze tenhle puvodni vyznam je dnes v totalni defensive a proto to vysvetlujici adjektivum. Ostatne pro drtivou vetsinu uzivatelu fotografie (nerikam zamerne fotografu) byl prechod na digital subjektivne obrovskym pokrokem k lepsimu (rozumej rychlejsimu, levnejsimu, snazsimu, snaze siritelnemu atd) a nemaji zadny duvod vracet se k opravdove, klasicke, filmove, analogove, si jak si ji nazveme, fotografii. Tedy mi ani nevadi to vecne mluveni o analogove fotografii, stejne to sam musim neustale vysvetlovat, ze fotim na FILM atd, nebot pro dnesniho cloveka (nehodnotim, jen konstatuju) je fotografie bez adjektiva jen ta digitalni. Mnohem vic se mne dotyka ten precasty nazor, ze slovo "digitalni" se do cestiny preklada jako "lepsi", "doonalejsi"
  • 0

#131 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 5 April 2011 - 13:41:27

Mě nejvíc vadí, že spousta lidí řekne "normální fotografie" a myslí tím "digitální fotografie". Analogicky (nebo analogově? :)) mi to vadí u mléka. Lidé za normální považují trvanlivé mléko v krabici, které se tomu co dává kráva podobá jen barvou. Podobný příklad je margarín. Jak se někdo může opovažovat nazývat ho máslem?
Dávejme věcem pravá jména. Komu se nelíbí pojem analogová nebo klasická fotografie, může zkusit třeba chemická.
  • 0

#132 ďuroT

ďuroT

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,778 příspěvků(y)
  • LocationBA, SK
Reputace: 364

Publikováno 5 April 2011 - 14:32:09

Mno, okrem toho, že už sedím v práci 11 hodín, ma podobne ako Honzu (s clonou) štve používanie slovíčka Analóg, tam kde by som ja povedal Film, či klasika.

Je to ale iba povzdych, prosím žiadne hádky okolo :lol:


Mluvíš mi z duše, výraz "analogová fotografie" mě tahá za uši.


vie mi niekto vysvetlit preco je to zly ci nepresny vyraz? nie je zaznam na film spojity analogovy ako opozitum k digitalnemu 0/1 . nieco ako LP vs CD?

ci zrno je tiez len 0/1? :-(


rasťo, v princípe áno :-( zrno, resp. zhluk buď je exponovaný alebo nie je. Väčšie zhluky vytvárajú potom poltóny. Aspoň tak som to pochopil ja, možno nesprávne.
  • 0

#133 kid

kid

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 334 příspěvků(y)
Reputace: 40

Publikováno 5 April 2011 - 14:44:32

Mno, okrem toho, že už sedím v práci 11 hodín, ma podobne ako Honzu (s clonou) štve používanie slovíčka Analóg, tam kde by som ja povedal Film, či klasika.

Je to ale iba povzdych, prosím žiadne hádky okolo :-(


Mluvíš mi z duše, výraz "analogová fotografie" mě tahá za uši.


vie mi niekto vysvetlit preco je to zly ci nepresny vyraz? nie je zaznam na film spojity analogovy ako opozitum k digitalnemu 0/1 . nieco ako LP vs CD?

ci zrno je tiez len 0/1? :-)


No přátelé, když už tu vypukla ta analogová diskuze :-)

Analogový není správný název pro "klasickou" fotografii z jednoduchého důvodu - fotografie by musela být zpracována analogovým (elektronickým) senzorem. Což emulze není. Analogový a digitální (signál) jsou pojmy vzniklé v oboru eletroniky a posléze automatizace a informatiky, pro popsání způsobu přenosu signálu. To, že se přeneseně používá dneska i třeba na označení ručičkových hodinek a pod, neznamená, že je to správně :-(

Nicméně je to ale slovíčkaření. Ale pojem analogová fotografie je opravdu nehezký :lol:
  • 0

#134 Corvus

Corvus

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 438 příspěvků(y)
Reputace: 8

Publikováno 5 April 2011 - 15:23:33

An analog or analogue signal is any continuous signal for which the time varying feature (variable) of the signal is a representation of some other time varying quantity, i.e., analogous to another time varying signal. It differs from a digital signal in terms of small fluctuations in the signal which are meaningful. Analog is usually thought of in an electrical context; however, mechanical, pneumatic, hydraulic, and other systems may also convey analog signals.


http://en.wikipedia....i/Analog_signal

otazka je len ci je zaznam na film analogovy alebo nie...
  • 0

#135 kid

kid

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 334 příspěvků(y)
Reputace: 40

Publikováno 5 April 2011 - 15:47:56

Nene corvusi, myslíš to pěkně ale nepochopil jsi zcela o co jde. Ten článek vlastně jen potvrzuje, co jsem chtěl říct.

Signál má trvání v čase a slouží k přenosu jakékoli informace. Jde o způsob jakým tu informaci přenést. Ve výbušném prostředí se místo elektrického kabelu používá tlakový vzduch a pod.

Pak jde o to jak ten signál modulovat aby se z něj ta informace dala zpátky vydolovat.

Z fotografie na filmu žádná informace ve vztahu k signálu již neleze a ani nelezla. To bys ji na ten signál musel převést - buď digitálně nebo analogově.

Výstup z tlakoměru je jen poloha čidla a teď z toho potřebuješ dostat signál a ten převést na vzdálené místo.

Ono se to mi vysvětluje špatně i když jsem to několik let studoval.


Ale jak jsem již řekl - je to jen a jen slovíčkaření.
  • 0

#136 Corvus

Corvus

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 438 příspěvků(y)
Reputace: 8

Publikováno 5 April 2011 - 16:00:30

ok tymto povazujem svoju otazku za zodpovedanu.
  • 0

#137 MarV

MarV

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 343 příspěvků(y)
  • LocationMater urbium
Reputace: 38

Publikováno 5 April 2011 - 20:01:43

Že si nedokážu udržet pořádek ani v poznámkách.

Psal jsem si expozice jednotlivejch políček filmu na takovej papírek. A podle papírku tam měly zbejvat ještě 4 vokýnka. A ten film jsem potřeboval ještě ten den hodit do labu, aby byl druhej den hotovej (jen nejlevnější testovací Fomacolor na ověření funkčnosti aparátu). Tak jsem udělal dva takový nic moc obrázky na nábřeží. Aniž bych se mrknul na počítadlo na foťáku. A když jsem chtěl udělat třetí - rozhodně nejlepší scéna ten den, možná i na celým filmu - nastavím hodnoty, chci natáhnout a ejhle. Páčka se ani nechce hnout. Počítadlo hlásá konec...
  • 0

#138 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 5 April 2011 - 20:30:51

Mě nejvíc vadí, že spousta lidí řekne "normální fotografie" a myslí tím "digitální fotografie". Analogicky (nebo analogově? :lol:) mi to vadí u mléka. Lidé za normální považují trvanlivé mléko v krabici, které se tomu co dává kráva podobá jen barvou. Podobný příklad je margarín. Jak se někdo může opovažovat nazývat ho máslem?
Dávejme věcem pravá jména. Komu se nelíbí pojem analogová nebo klasická fotografie, může zkusit třeba chemická.

Chemická nééé. Histerie proti chemii je obrovská. Nesnáším margarín, to bylo vymyšleno za jiným účelem, než ke konzumaci. Trvanlivé mléko je podobná kategorie. To jsme nekupovali, ale klasické Olma, čerstvé. Jen se žena podivila nad tím, že ta Olma vydrží 14 dní a mléko z mlíkomatu 4..... A slušný tvaroh se z Olmy nedá vyrobit. (jo píšu Olma, ale všichni jsou si rovni) Ale kolegové taktéž berou jako normální fotku na CD.......
  • 0

#139 kid

kid

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 334 příspěvků(y)
Reputace: 40

Publikováno 6 April 2011 - 09:09:52

On se nám nakonec ten pojem analogová stejně ujme. S tím nic nenaděláme ať se nám to bude nebo nebude líbit.
  • 0

#140 hypnogen

hypnogen

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,120 příspěvků(y)
  • LocationPraha / Rychvald
Reputace: 181

Publikováno 6 April 2011 - 17:48:28

já vždy všem vysvětluju rozdíl analog vs. digital jako rozdíl mezi spojitým a diskrétním signálem (funkcí)... čili i např. tachometr pojmenovávám jako "analogový" nebo "digitální" a dělá mi to dobře. zřejmě jen proto, že tu slovíčkářskou problematiku neznám do hloubky a že jsem totální lama přes elektroniku (to už i té chemii rozumím víc:))

tak prosím, nezakazujte mi říkat ANALOGOVÁ fotografie :)
  • 0

#141 sjirka

sjirka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 454 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 113

Publikováno 6 April 2011 - 19:17:16

Ani já bych označení analogová fotografie nezatracoval.
  • 0

#142 sjirka

sjirka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 454 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 113

Publikováno 6 April 2011 - 19:33:01

Zapomněl bych, že mě zlobí přihazující, kteří mají tolik peněz, že jsou schopný přihazovat pravidelně celý týden, a tak zvyšovat cenu zboží, které tímto způsobem stejně nevyhrají. Neříkám, že to není správné, ale jako snippera mě to prostě zlobí.
  • 0

#143 Ondrej91

Ondrej91

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 124 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 7 April 2011 - 20:40:18

mrzí mě, že nemám dostatek času na temnokomornický srandy, kvůli blížící se maturitě
  • 0

#144 sjirka

sjirka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 454 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 113

Publikováno 7 April 2011 - 21:03:08

mrzí mě, že nemám dostatek času na temnokomornický srandy, kvůli blížící se maturitě


Mi povidej... 3 tydny do odevzdani bakalarky, ani carka z teoreticke casti a z prakticky mam furt jen pripravny skici a 3D v nedohlednu.
  • 0

#145 JLB

JLB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 28 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 7 April 2011 - 21:14:17

mrzí mě, že nemám dostatek času na temnokomornický srandy, kvůli blížící se maturitě


Mi povidej... 3 tydny do odevzdani bakalarky, ani carka z teoreticke casti a z prakticky mam furt jen pripravny skici a 3D v nedohlednu.


Obdivuju tvoje nervy :oD
  • 0

#146 sjirka

sjirka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 454 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 113

Publikováno 7 April 2011 - 21:22:51

mrzí mě, že nemám dostatek času na temnokomornický srandy, kvůli blížící se maturitě


Mi povidej... 3 tydny do odevzdani bakalarky, ani carka z teoreticke casti a z prakticky mam furt jen pripravny skici a 3D v nedohlednu.


Obdivuju tvoje nervy :oD


Ty obdivuj az budu psat to same za 14 dni.
  • 0

#147 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 8 April 2011 - 06:19:33

Zapomněl bych, že mě zlobí přihazující, kteří mají tolik peněz, že jsou schopný přihazovat pravidelně celý týden, a tak zvyšovat cenu zboží, které tímto způsobem stejně nevyhrají. Neříkám, že to není správné, ale jako snippera mě to prostě zlobí.

Nehledě na to, že některý ani ty peníze který přihazujou nemají, nebo tu věc vlastně ani nechtějí. Prostě navyšují ceny....
  • 0

#148 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 8 April 2011 - 06:30:43

chlapi, že se tady na to nevykašlete,- bejt naprděnej pár minut po sedmý ráno a eště v pátek...

omlouvám se a poníženě čekám záhlavec od admina za nedostatečně negativní příspěvek,- tudíž off topic :-)
  • 0

#149 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 8 April 2011 - 06:31:57

Zapomněl bych, že mě zlobí přihazující, kteří mají tolik peněz, že jsou schopný přihazovat pravidelně celý týden, a tak zvyšovat cenu zboží, které tímto způsobem stejně nevyhrají. Neříkám, že to není správné, ale jako snippera mě to prostě zlobí.

Nehledě na to, že některý ani ty peníze který přihazujou nemají, nebo tu věc vlastně ani nechtějí. Prostě navyšují ceny....

??? jak tohle víš ??? :-)
  • 0

#150 vanourek

vanourek

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 831 příspěvků(y)
  • LocationZlín
Reputace: 135

Publikováno 8 April 2011 - 06:43:43

Zapomněl bych, že mě zlobí přihazující, kteří mají tolik peněz, že jsou schopný přihazovat pravidelně celý týden, a tak zvyšovat cenu zboží, které tímto způsobem stejně nevyhrají. Neříkám, že to není správné, ale jako snippera mě to prostě zlobí.

Nehledě na to, že některý ani ty peníze který přihazujou nemají, nebo tu věc vlastně ani nechtějí. Prostě navyšují ceny....

??? jak tohle víš ??? :-)


Ypresa už tu zná každý :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních